8/10
Elhaym 2017 máj. 09. - 23:55:13 8/10
(2535/2695)
Szívesen.
Remélem a héten már történni is fog valami érdekes. Kár, hogy elrontották a 3. évadot, az elsõ évadnál még minden rész tetszett.
7/10
napraforgó 2017 máj. 07. - 16:00:57 7/10
(2534/2695)
Köszi. Nem nagyon történik mostanában semmi, legfeljebb Dzsanszu bolondabb részrõl részre. Harun meg egyre rosszabbul érzi magát a házasságában, mert Dilara állandóan a felnõtt gyerekei problémáival van elfoglalva, de reggeltõl estig és nem ér rá se a kicsi fiával, sem a jelenlegi férjével törõdni. Ez a Demír meg állandóan feltûnik. kellett már egy újabb rosszember, most, hogy Harun jó útra tért....
8/10
Elhaym 2017 máj. 07. - 15:41:52 8/10 Előzmény napraforgó
(2533/2695)
szerintem nem maradtál le semmi fontosról. Hazal Özkannal és Kerimannal eszeget, ahol Hazal megtudja mi történt Cansunál. Cansu meg csúnyán bánik Denizzel, akinek elege lesz és lelép otthonról. Neki sem lelépni kéne, hanem felkapni Cansut és elvinni orvoshoz.
9/10
Roxer 2017 máj. 07. - 12:15:45 9/10
(2532/2695)
Dilraa hivatalosan is pályázhat a legrosszabb anya címére. Elsõszülött fia elõl eltitkolta ki is az apja. Másodszülött fiával nem nagyon törõdik,még egy fõállású babysittert se vesz fel mellé. Az agybeteg lányának pedig vesz egy gyereket,mert az megold mindent.
7/10
napraforgó 2017 máj. 06. - 18:19:14 7/10
(2531/2695)
OFF
Ma sajnos lemaradtam az epizód elsõ felérõl és sajnos elfelejtettem fölvenni. Ha valaki tudja, írja már le az elejét, mi a csuda történt.
On
Demír egy bárban iszogat Ászuval és Dzsandannal. A férfi Dzsandan régi ismerõse, és a nõ bemutatja neki Ászut, akivel igen hamar megtalálják a közös hangot.
Eközben Mithát és a fõnöke Demírrõl beszélget, kiderítették, hogy a férfi kicsit módosított a nevén és fölvette a török állampolgárságot. Figyelik a ténykedését.
Mithát egy barátnõjének (vagy kolléganõjének?) panaszkodik a Hazallal való szakításáról. A lány azt mondja, kár, mert Hazal õszintén szerette, talán mégis inkább a szerelmet kellett volna választania.
Deníz bánatosan nézegeti az anyja és a felesége fényképét, hiányzik neki az anyja, Dzsanszuval meg sehogyse tud zöldágra vergõdni.
Dzsihán és Rahmi Ozannal beszélgetnek, Ozan még mindig sértõdött az apjára Harun miatt.
Hazal ekkor kétségbeesetten hívja Dzsihánt, megtudta, hogy most Dilara rabolta el Emre babát. Dzsihán rögtön megy Dzsanszuhoz, aki bolondabb, mint valaha. Nem érdekli, hogy Deniz elhagyta, hol van, mit csinál, csak a babának örül, mint egy eszelõs.. Dzsihán követeli, hogy vigyék vissza a babát, az nem a lányáé. Deníz épp akkor állít be, mikor Dilara elárulja, hogy nem vihetik vissza, mert megvette a babát 10 millióért. A férfiak elhûlnek. Dilara próbál magyarázkodni, de Dzsihán nem érti meg, nem hiszi el, beszélni akar a családdal.
Harun hiába hívogatja Dilarát, a nõ nem veszi föl a telefont. Emine panaszkodik, a kis Alaz az anyja után sír.
Harun beállít Dzsanszuékhoz a kis Alazzal, látja, hogy az egész család ott van. Nem csinál cirkuszt, csak elmondja, hogy Alaz hiányolta az anyját.
Ekrem úr nem akar pert indítani Dilara ellen, hiába akarja rábeszélni Dzsandan. Õ csak arra volt kíváncsi, hogy valóban az õ lánya-e, és ezt most megtudta a DNS tesztbõl.
Dzsandan veszekszik Ászuval, mert lecsapta egy régi barátját, Demírt a kezérõl a bárban. Ászu megmagyarázza, a férfi gazdag, nekik meg nincs pénzük.... Dzsandan erre elmondja neki, hogy Ekrem nem akarja perelni a lányát.
Ozan megtalálja a neten az újab híreket Ászuról és Dzsandanról, hogy hol, merre járnak szórakozni, és mutatja a nagyapjának. Aggódnak, hogy majd felhívják a figyelmet magukra és a gyémántcsempészek hozzájuk is eljutnak.
Harun a reggelinél Dilarát faggatja, hogy mit érez Dzsihán iránt. A nõ fölháborodik és nagy nehezen kinyögi, hogy már nem érez iránta semmit.
Dzsihán és Deníz elmennek Emre szüleihez és a nyitott ajtóból hallják, hogy a férfi telefonon egy nagy értékû ház megvételérõl tárgyal. Megértik, hogy a házaspár valóban eladta a babát. Fölhívja Dilarát, kéri menjen át Dzsanszuhoz. A nõ igent mond, a mellette lévõ Harun meg közli, hogy elkíséri.
7/10
napraforgó 2017 máj. 01. - 14:04:38 7/10
(2530/2695)
Azt hiszem igazad van. Visszakerestem, és a pénznem nem hangzott el, tehát lehet, hogy lírában kell árteni azokat a milliókat... No mindegy, az is baromi sok pénz.....
9/10
Roxer 2017 máj. 01. - 13:53:25 9/10
(2529/2695)
Vissza is néztem csak azt mondja,hogy egy millió,utána amikor felháborodnak meg azt mondja ötmillió. Pénznemet nem említ.De nyilván Törökországban török pénzrõl beszél.
7/10
napraforgó 2017 máj. 01. - 13:44:13 7/10
(2528/2695)
Ohó! Nem emlékszel, amikor Harun nénikéje egy árverésen csak úgy kifizetett 20 milliót (úgy emlékszem azt is dollárban) egy olyan ingatlanra, amivel aztán nem is lehetett semmit kezdeni? (Ozanka trükkje)
Na mondjuk az lírában is elég sok... És Harun még csak szemrehányást sem tett neki, hogy mire szórja a pénzt.
Meglehet, hogy Dzsihánnak is, meg Harunnak is olyan jól megy mostanában, hogy ez meg se kottyan nekik.
Mondjuk én egy férj helyében azért csak megkérdezném, hogy szívecském, mire is költöttél mostanában 10 milliót? (és az most mellékes is, hogy dollárban, vagy lírában, így is, úgy is baromi nagy összeg, szóval nem egy cipõ, vagy egy ruha ára, de mégcsak nem is egy ékszeré. Nem kell ezt majd megmagyarázni? Fõleg, hogy a kisgyeréhez sem vesz föl egy bébiszittert, a bejáró házvezetõnõvel õrizteti, mert õ napszámra nincs otthon... Én inkább ilyesmin vagyok kiakadva. Mert ha már Dilara asszony nem ér rá a gyerekével foglalkozni, miért nincs egy szittere?
Hazalt se nagyon kezeltették, amikor kellett volna, most a bolond Dzsanszut se, de a gyerekre ki tudnak adni 10 millát.
9/10
Roxer 2017 máj. 01. - 13:28:18 9/10
(2527/2695)
Török líráról van szó.De valóban rosszul írtam,nem 80 millio,hanem 800 millió forint,az is baromi sok. A dollár viszont egészen eszetlen lenne,annyi pénze Harunnak,meg Cihánnak együtt sincsen szinte.Nemhogy Dilara dobálózzon vele.
offtopic
ildimix 2017 máj. 01. - 13:17:51
(2526/2695)
Én csak abban reménykedek, hogyha vége lesz valamikor ana 3 arcának akkor beteszik napi sorozatba a filmet és nem fog elhúzódni a sorozat. Semmit nem ér ez az évad de már kíváncsi vagyok a végére. Cansu 1 elmebetg lett õ volt a legnormálisabb.
7/10
napraforgó 2017 máj. 01. - 04:23:08 7/10
(2525/2695)
A múltkori részben hangzott el elõször, hogy 1 millió dollárt (!) ad a gyerekért. Aztán emelte a tétet 5 millióra. A mostani részben talán már nem tették oda a dollárt az összeg megnevezése mögé, de számomra nyilvánvaló volt, hogy nem tértek vissza a török lírára. (az nem is játszott, kezdettõl fogva dollárról beszéltek)
Nem hiszem, hogy rosszul emlékeznék, nézd vissza és majd meglátjuk.
Szerintem is magas az összeg, még lírában is, és én is elborzadtam, hogy egy megbolondult fiatal nõ hisztije ennyit érne. Tuti nem lesz jó vége ennek a dolognak, mert ha Dzsanszu homokba dugja a fejét és nem a saját betegségével, meg annak a kezelésével foglalkozik, hanem a dilijei kiélésével, annak a gyerek látja majd a kárát. Annak a picinek egészséges anyára van szüksége, fõleg olyanra, aki lelkileg is rendben van és minimum beszedi a gyógyszereit, hogy ne romoljon, hanem lehetõleg javuljon az állapota fizikailag is. Attól nem fog meggyógyulni Dzsanszu, hogy tutujgatja a gyereket.
Andó Gertrúd 2017 ápr. 30. - 23:32:08
(2524/2695)
peldäul a 2 es fel oräs török epizodba belefer a 8 perces hazal-Özkan beszelgetes, de a magyar 40 percbe ( mertem, ezt nem vägtäk meg ) nagyon unalmas.
Andó Gertrúd 2017 ápr. 30. - 23:29:57
(2523/2695)
Amikor a filmet forgattäk, meg több mint 100 ft volt egy török lira, igy majd 1 milliärd forintot fizetett ki Dilara Cansu hisztijeert :)
Szerintem ezt eltuloztäk, csoda hogy nem hült meg minden török nezöben a ver, mikor ezt a felajänlott vagyont lätta :))
9/10
Roxer 2017 ápr. 30. - 19:56:09 9/10 Előzmény napraforgó
(2522/2695)
Ezt a dollárt amúgy nem tudom honnan vetted. 10 millió török lírát adott. Az is 80 millió forint. Ezért beszéltek házról,meg vállalkozás indításáról. Kb. ennyi jön ki belõle. 10 millió dollár iszonyat sok pénz,majdnem 3 milliárd forint lenne.
Egyébként én már tudom mi lesz a vége,ettõl függetlenül azért megnézem,mert más törökül,mint magyarul nézni.De megint unalmas rész volt,sok kínlódással.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 29. - 17:58:13 7/10
(2521/2695)
Dilara rengeteg pénzt, 5 milliót ajánl a házaspárnak. Próbálja megértetni velük, hogy miért olyan fontos Dzsanszunak, hogy megkaphassa Emre babát. Az asszonyka 10 millió dollárt kér. Alkudoznak, végül Dilara megígéri és kitölti a csekket. Összepakolják a gyereket és Dilara elviszi.
Dzsihán gyõzködi Ozant, hogy ne legyen annyira kemény és kegyetlen Harunt illetõen, bocsásson meg neki. Ozan hajthatatlan és érzi, hogy van valami a háttérben, amit az apja nem mond el neki. De Dzsihán csak az anyjára és a kistestvérére hivatkozik, rájuk való tekintettel kell normalizálni a viszonyt.
Dzsihán panaszkodik Yildrimnek, hogy Dzsanszu állapota egyre romlik. Yildrim szerint orvosi segítség kell, de Dzsihán azt mondja, hogy alig tudják kontrolra elvinni a Parkinson kór miatt is. Félti a lányát, nehogy valami butaságot csináljon.
Kerimán látogatóba megy Dzsan Hasmettel Dzsanszuhoz, kajákat visz neki és sokat locsog, ami kicsit sem érdekli a lányt. Dilara beállít a kisbabával, Dzsanszu boldog. Kerimán nem érti, azt hiszi, megint ellopták a gyereket. Dzsanszu sejti, ogy az anyja fizetett a babáért, rá is kérdez, hogy mennyit. De Dilara nem árulja el. Kerimán ott marad a lánynál segíteni a baba körül. Özkán hiába hivogálja, a nõvére valami hazugsággal elintézi.
Dzsihán fölhívja Dzsanszut, meghallja a gyerek gõgicsélést, rákérdez, de Dzsanszu letagadja, csak a TV-t hallja. Az apja biztos elvenné a gyereket tõle, mondja.
Özkán a mûhelyben Engint cikizi, hogy Hadzserrel együtt vannak., Engin meg tiltakozik.
Hazal meglátogatja Özkánt, nagyon kedvesen bájoskodnak egymással. Hazal elsírja magát a régi szobája láttán és Gülszerenre gondol. Bár látná õt az anyja, bár tudná, hogy milyen jó testvérek lettek Dzsanszuval.... A múltat idézik, és sírdogálnak. Aztán megbocsátanak egymásnak. Mindketten megváltoztak és most Dzsanszut kell támogassák, aki sajnos beteg.
Rahmi és Ozan vacsorához készülnek, mikor Dzsihán megjön. Ozan elmenne, de Dzsihán nem engedi. Ozan faggatja, hogy mi az oka, hogy barátkozik Harunnal. Dzsihán csak annyit mond, jó oka van rá. Ozan dúlva-fúlva a szobájába megy. Dzsihán Rahminak sem árulja el a titkot.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 24. - 12:13:15 7/10
(2520/2695)
Még én sem néztem meg, mi lesz a sorozat vége, habár eléggé kacérkodom a gondolattal. Annyira lassan halad a nagy semmi, most már kíváncsi lennék, hová futtatják ki a történetet. Azt sem tudom, hogy hány magyar rész van még hátra, de ha csak heti egy alkalommal adják és az is csak kb 45 perces tiszta idõ (reklámokkal egy óra), akkor nagyon soká jutunk el a végére. Nem is tudom, minek kezdett bele a TV2 egy újabb török sorozatba, várta volna meg ennek a végét.
A Szulejmánt és a Szultánát már korábban abbahagytam, egyrészt olyan ritkán és olyan késõn adják, másrészt meg már minden szereplõ kicserélõdött itt is, ott is, azt se tudom, ki kicsoda. Ráadásul engem sem a férfiak hatalmi harcai, sem a nõk háremintrikái nem érdekelnek annyira. Na és az apa-fia ellentétek, meg a testvérharcok sem. Ott sincs semmi érdekes, úgyhogy letettem róluk.
Eddig sem néztem minden török sorozatot, tán csak a felét, de ezután azokat is megritkítom, hisz a legtöbb már csak szenvedés.
Az olyan derüs, vidám jelenetetekkel tarkított történeteket kedvelem, mint az újra futó Matteo atya.
malvinkicska 2017 ápr. 24. - 11:49:25
(2519/2695)
Az a válaszom aki török sorozatban kezd az elõre tudja lesznek dolgok amiken hónapokig fognak lovagolni, és lesznek amin elsiklanak.
A véleményem továbbra is az nem minden téma bír el annyi Bölümöt amit õk szánnak neki, én elég sokat nézek néztem az utóbbi idõkben, és ezekben is van sok olyan, ami hasonló mondanivalójú más szereplõkkel, és egy kis szitu változtatás. Azokból nem tudnak kitérni, mindenütt gyilkost keresnek, és nem csak a V SZ-be van legalább még 3 -ban. A M SZ-re térve ez aztán igazán semmi lett, mert itt minden el van rontva sajnos, a legnagyobb baj, akárki megnézheti a Youtube, a végét, de az nem én vagyok , mert most már egyáltalán nem érdekel, a bürkös Dilara és a nagy Cihan sorsa, akiket szerettem benne hûje lett, CAnsu és gondolom a férje sem fogja sokáig tûrni neki.
7/10
napraforgó 2017 ápr. 24. - 05:53:26 7/10
(2518/2695)
Mint tudjuk, sok beszédnek sok az alja... ezt a sorozatot is alaposan felhigították, elhúzták a végtelenségig. A jellemeket alaposan kifordították, a jókból rosszak lettek, a rosszakból jók. A gonosz Kerimánból pl. jóságos, nagyszívû nagynéni lett, a pszichopata Özkán meg Ozannak, Rahminak, de Dzsihánnak is kebelbarátjává vált. A fennhéjázó, sznob Dilara aggódó anyává változott és a dilis, elmebeteg Hazalból hirtelen a család legjobb gyermeke lett. Ozanból, a kajla kamaszból felelõsségteljes cégvezetõ lett és még Rahmiról is kiderült, hogy õ se olyan rossz, mint hitték (mintha nem is õ szemétkedett volna Dilarával együtt a szegény Gülszeren ellen).
Most már nemigen tudnak semmi újat kitalálni, így azt gondolom, hogy a végén visszakanyarodnak az elejéhez. Azt tippelem, hogy Dilara és Dzsihán a végére újra összejön, miután Harunt elteszik láb alól a forgatókönyvírók. A fiatalok sorsa nem ennyire kiszámítható, remélem a bolond Dzsanszut meggyógyítják a végére, mert jelenleg nagyon idegesítõ.
Kár, hogy így elhúzzák a végét, jobb lenne hamar túlesni rajta, mint a kanyarón.
9/10
Roxer 2017 ápr. 23. - 15:50:28 9/10
(2517/2695)
Harun szenved,Dilara,szenved,Cihán szenved,Hazal szenved,Mithát szenved,Cansu szenved,Deníz szenved.
Micsoda változatosság.(remélem nem hagytam ki senkit) Dilara pedig a totálisan elmebetegség felé haladó lányának vesz egy gyereket.Mert ez a megoldás. Jelenleg egy kutyát sem szabadna rábízni. Dehát Dilara könnyen dönt életek felett,meg,hogy kinek ki lesz apja/anyja. Jól ment férjhez lehet már van ötmilliója,vagy olyan jól megy az üzlet.
Magenta99 2017 ápr. 23. - 13:00:36
(2516/2695)
Már miért lenne spoiler? Leírta, mi történt az aznapi részben. Nem elõre írta le, mi fog történni.