offtopic
ildimix 2016 febr. 20. - 21:56:10
(55/2695)
Nagyon megható volt amikor Dzsanszu elsõ találkozáskor átölelte Gülserent az igazi anyját. Nekem a lány nagyon szinpatikus. Hazal 1 hálátlan kamasz sajnáltam a nevelõanyját amikor a lányok elõtt letagadta õt mert csak 1 pincérnõként dolgozott. Dzsansu nagyon hálás gyerek szerintem az apja össze fog jönni Gülserennel. Izgalmas volt a film vége Hazal elment az igazi apjához. Szegény nevelõanyja ha ezt megtudja összetörik a szíve a bánatba. Várom már a hétfõi részt.
7/10
napraforgó 2016 febr. 20. - 02:53:02 7/10
(54/2695)
Egészen megdöbbentem, amikor Hazal és a nagynénje nekiestek Gülserennek, csak mert egy férfi fölhívta telefonon. A férje épp 12 éve elhagyta, de õ ugye férjes asszony, milyen alapon áll szóba más férfival. Honnan vették, hogy valami udvarló és pl. nem a fõnöke, vagy egy kollégája, vagy akár épp egy ügyfél keresi? Miért gyanúsítgatták rögtön? Nem olyan asszony volt eddig sem, aki falta a férfiakat. Hogy az intrikáló sógornõ nem szereti, még hagyján. Na de hogy jön ahhoz egy 15 éves kis fruska, hogy úgy beszéljen az anyjával?
Hazal különben sem szimpatikus, csak pénzautomatának tekintette az anyját eddig is, aki pedig kidolgozta a lelkét is miatta. Most majd jól rászáll az igazi apjára, anyjára és költekezik napszámra.
Érsekvári 2016 febr. 19. - 21:23:32
(53/2695)
Üdv neked itt is ! Elég gyorsan beindult a lavina Hazal amint megtudta nem teketóriázott rögtön az apjánál termett . Terepszemlét is tartott , nagyon rámenõs a kis csaj .
Ezek után biztos , hogy nem akar Gülseren lánya maradni , ha ilyen gazdagságban élhetne .
Olyan mint a vér szerinti anyja hideg rideg számító . Cihan úrnak több mint szimpatikus Gülseren ez már most látszik .
A vacsorán a két anya találkozása hogyan zajlik majd . Várhatóan nem lesz olyan sima ügy , csak feltételezem , hogy Dilara beszólogat valamit , Gülseren meg önérzetes rátarti nõ az eddig látottak szerint . Jó a sorozat .
kikelet54 2016 febr. 19. - 20:45:48
(52/2695)
Hát, azt borítékolni lehetett, hogy Hazal repes az örömtõl, amikor megtudja, hogy kik az igazi szülei, és nem az igazság miatt örül, hanem a pénz, a gazdagság miatt. Már akkor felderült az arca, amikor megérkezett az irodához, és felnézett a hatalmas házra. Teljesen olyan a jelleme, mint az igazi anyjának, le sem tagadhatják egymást, félõ, hogy Gülserentõl teljesen el fog fordulni, a pénz még nagyravágyóbbá teszi.

Consu nagyon aranyos, õ annak ellenére, hogy látva az igazi anyja körülményeit, akkor is szeretettel fordul hozzá. De úgy látom, hogy Cihannak sem közömbös Gülseren, biztos lesz valami közük egymáshoz. Mondjuk olyan feleség mellett nem is csoda.
malvinkicska 2016 febr. 19. - 20:05:00
(51/2695)
Szia örülök itt vagy, most néztem meg a mai részt, gondoltam , hogy Gülserennek lesz gondja ha megtudja Hazal az igazi származását, és nem is tévedtem, egybõl elment megkeresni az apját. A sztori jól szemlélteti, hogy a gazdagság nem minden, ha a szülõk lelketlenek, ezt Dilarára értem, mert neki csak a csillogás a sok pénz a minden, nem sokat törõdik a családdal sem a férjjel, sem a gyerekekkel, itt vacsora ott vacsora, aztán ordít egyet és azt hiszi ezzel el van intézve, minden, nem csodálom, hogy Cansunak rosszul eset, hogy egy kicsit hûvös volt vele G , de az szegény kétségbe volt esve a lány miatt. A hétfõi részt nagyon várom, mit fognak beszéli Hazal és az apja.
Érsekvári 2016 febr. 19. - 14:28:41
(50/2695)
Gülseren az elsõ perctõl kezdve szimpatikus a csórósága mellett amirõl nem tehet , csak jó tulajdonságai vannak . Hazal tényleg mintha nem is az õ lánya lenne / mint kiderült / egy nagyravágyó elégedetlen kis fruska csak a külsõségek számítanak neki . Dilara lánya lesem tagadhatná a nõ . Cansu az igazi lánya egy nyílt szívû aranyos kedves lány , már most megmutatkozott a jelleme . Cihan a legnormálisabb a családban igazi úriember minden tekintetben . Keriman a sógornõ nem egy matyóhímzés , már a hangja is irritáló , de passzol a karakterhez elég nyers nõ . Nem csak a felnõttek , de a lányok is összetûzésbe keveredhetnek majd a családi viszályban , féltékenységben , fõleg Hazalról lehet elképzelni amilyen utálatos tud lenni .
Cihan üzlettársa sem valami szimpatikus , szeretne felülkerekedni rajta , mert egy tehetségtelen ,haszonlesõ alaknak néz ki .
Lysa55 2016 febr. 19. - 13:39:53
(49/2695)
nagyon nagyon tetszik ez a sorozat. Éjjel a szinház után még megnéztem és alig várom a mai részt, Gülszeren sokkal szimpibb mint Dilara, csak sajnálom, hogy a lánya Hazal igy viselkedik vele. Azon meglepõdtem, hogy ilyen hamar rátalált a vérszerinti lánya és meg is mondta neki. A nevekkel bajom van, leirni sem tudom, de majd megszokom
7/10
napraforgó 2016 febr. 19. - 04:48:38 7/10
(48/2695)
Elég érdekes az elsõ néhány rész.
Igaz, hogy Cihán és Dilara gazdagok, mindent meg tudnak adni a gyerekeiknek, de nem boldogok. Láttuk, az asszony elfordult az ágyban a férje elõl, és Cihán is azt mondta a veszekedésükkor, hogy már elváltak volna, ha a nõ nem lesz terhes a lányukkal.
Gülseren meg elég szar helyzetben van, a férje elhagyta, a sógornõje egy áspiskígyó, aki ki akarja túrni õket az öccse lakásából. A nõ meg túl jól néz ki, ezért a férfiak mindig bepróbálkoznak nála. Pénze alig, és Hazal is állandóan pumpálja. Na mondjuk ezt nem egészen értem, miért kell a lányt egy elit iskolába járatni, ahol gazdag lányok vannak, azokra akar hasonlítani, és miért nem lehet kicsit keményebb kézzel fogni. - még a nagynéni intrikái és pénzadományai ellenére is....

Azért vannak mesebeli fordulatok is. pl. Özan imádja a húgát - hát ez nem biztos, hogy jellemzõ a kamaszokra. Aztán az is fura, hogy egy keleti/es országban, ahol a fiú a nagy kincs, mégis a család egyetlen fia háttérbe szorul a lánnyal szemben... Azt még megérteném, hogy õ apuci kedvence, de az anyák ilyenkor mindig a fiaik mellé állnak.
Dilara nagyravágyó, neki mindig mindenbõl a legjobb kell - gyerekbõl is, nem jó a második hely, stb. De azért ez a tulajdonság nem öröklõdik, mint itt Hazalnál, és persze a "rendesség", a segítés másoknál, amit Gülseren és Cansu gyakorol, szintén nem.... Ezek tanult dolgok, szóval... ez itt a mese...
Érsekvári 2016 febr. 18. - 23:28:13
(47/2695)
SPOILER . Szia Mankos ! Az éj királynõje sorozat eszméletlen jó . Akkor ráhangolódtál Te is . Minden részt megnézek eredetibe a 6. is láttam , de természetesen felirattal teljesedik ki a lényeg . Annyira jók a karakterek és a megszemélyesítõ színészek kivétel nélkül .
Habár már másodszorra láttam pár perce az 5. részt baromira élveztem . A zenéje is nagyon tetszik meg az is rendkívül jó , hogy egybe van a rész . Nálam most ez a No.1 .
Részrõl részre izgalmasabb nem tudok betelni vele.
malvinkicska 2016 febr. 18. - 20:20:41
(46/2695)
Hamar egymásra találtak, Cansu és az anyja, de még Hazal semmit nem tud, és õ egy lázadó típus, egy nagyravágyó valaki. Cihan férfi létére a megtestesült jóság nagyon szépen beszél mindenkivel. Nagyon várom mi lesz a lányok és a szülõk sorsa.
syuzi 2016 febr. 18. - 17:06:09
(45/2695)
Cansu és a bátya jó hamar kinyomozták, hogy Hazal Dilaria és Cihan igazi lánya

Nagyon szép sorozat érdekes a történet és még nincs benne annyi intrika

Gülseren sógornõjét én mondjuk nem birom mindig bántja szegény Gülserent

Cihan szimpi nekem nagyon jó férj, és rendes apa

Nagyon jó a mai rész is:) Várom már a holnapi részt is:)
malvinkicska 2016 febr. 18. - 14:19:29
(44/2695)
Off szia megnéztem az 5-ös részt valami isteni volt, valóban másak a török sorozatok.
malvinkicska 2016 febr. 17. - 20:37:31
(43/2695)
Off örülök tetszik neked a török sorozat a FB-on fordítják a z Éjszaka Királynõje, címû sorozatot, az aztán Igazán nagyon a jó a Szulejmanból Hürremet alakító színésznõ a fõszereplõ.
offtopic
ildimix 2016 febr. 17. - 20:18:04
(42/2695)
Nagyon tetszik a sorozat reggelig is tudnám nézni ilyet már régen mondtam 1 sorozatra. A gyerekek jó hamar kinyomozták a másik lány nevét. Remélem nem húzzák nagyon és már a jövõhéten fog találkozni a 2 család. Valaki nem nézi törökül ha igen írhatna spoilereket. Szerintem nagyon megható ez a történet én már nagyon várom a holnapi részt. Nagyon örülök, hogy fent van a tv2 oldalán. Ebbe a zenék is annyira szépek és nincs az az állandó kiabálás mint a mexikói sorozatokban.
malvinkicska 2016 febr. 17. - 19:59:47
(41/2695)
A mai részben megtalálta Cansut az apja az teljesen másképp gondolkodik, mint az anyja, az egy hisztis valaki nem akar szembesülni a valósággal, a gyerekeknek is több eszük van, hol kell keresni, hogy valamit találjanak. A Cansu egy egyszerû aranyos is tini a másik Hazal egy nagyravágyó fellengzõs valaki aki az anyját semmi nem veszi, pedig õ még nem is tud semmit. A sógornõ az nagyon rondán viselkedik Keramin Gülserrel, nagyon igazságtalan.
syuzi 2016 febr. 17. - 17:06:28
(40/2695)
Cansun megtudta hogy Dilariáék nem a szülei szegény kislányt sajnálom hogy így kellett megtudnia
Az apja sokkal normálisabb mint az anyja Dilaria

Hazal teljesen palira veszi az anyját szegény anayja meg csak gürizik hogy neki jobb legyen

Nagyon jó a ami rész is:) Várom már most a holnapit is:)
malvinkicska 2016 febr. 17. - 13:06:17
(39/2695)
Szia Mankos jó volt olvasni, hogy írtál, az biztosa sok reklámért össze faricskálják, de a többit mért nem ezt nem értem, aminek értelme van azt kell nyirbálni, és akkor csodálkozunk, ha valami nem úgy van, mert kihagyják belõle, errõl jó lenne már leszokni.
8/10
gabus53 2016 febr. 17. - 11:43:46 8/10
(38/2695)
Szia malvinkicska!
Bár nem sûrün, de idõnként itt is megjelenek, ha idõm engedi. :-) És köszönjük a jókívánságot, továbbítom.
8/10
gabus53 2016 febr. 17. - 11:32:13 8/10
(37/2695)
Szia napraforgó!
Szerintem nem kell, illetve nem kötelezõ regisztrálni. Én még egyetlen online oldalra sem regisztráltam, és csak úgy simán meg tudom nézni.
De, ha elakadsz valahol, nyugodtan írj, segítek. :-)
Trivia Showtime 2016 febr. 17. - 11:03:38
(36/2695)
Profi vagy SAGE - köszönet!