offtopic
rapanui 2009 jan. 31. - 22:02:44
(18/78)
http://www.toldacuccot.hu/letoltes?sid=436c64df219dd578ecf553c61c0549d1&ros=cfcd208495&file=Mezitl%C3%A1b++a+parkban.avi

Innen leszedheted, de ha lehet gyorsan, mert lehet holnap nem lesz már fenn, vagy csak estig.
offtopic
buba66 2009 jan. 31. - 21:43:48 Előzmény rapanui
(17/78)
Engem érdekelne, ha még nem szólok késõn... :)
rapanui 2009 jan. 24. - 23:51:09
(16/78)
Hello:)

A film holnap este 20:00 órától egy héten keresztül letölhetô lesz, akit érdekelne, jelezze PM-ben

rapanui
annuska82 2009 jan. 24. - 23:29:37 Előzmény rapanui
(15/78)
Szió!

nagyon érdekelne a film, ha tényleg szinkronos, kérlek írd meg milyen feltételekkel tudnál nekem segíteni?
köszi elõre is!
berki.bea 2008 aug. 14. - 15:17:59 Előzmény rapanui
(14/78)
Szia!

Érdekel a film, sõt régóta próbálom megszerezni, ha tudnál segíteni, (átmásolás) a privát üzeneteken keresztül, vagy a berki.bea@freemail.hu-ra írj nekem légyszi!
Elõre is hálásan köszi!

Ja ezzel a filmmel kezdõdött a Redford -rajongásom!
Zseniális a filmben,-igazi komikus véna.

Köszi mégegyszer!
Ugek 2008 máj. 11. - 12:08:37
(13/78)
Rajta vagyok, igyekszem!
Ugek 2008 máj. 10. - 15:16:46 Előzmény Ugek
(12/78)
A netpiac-on annó meg volt. Már nincsen, beszerzése, szállítása bizonytalan. Tán jobb is így, mert majdnem 5.000,-Ft-os áron kínálták(+postaktg.)! Fogom a témát, nem akarom feladni.
Ugek 2008 máj. 09. - 18:05:05 Előzmény Ugek
(11/78)
Gyorsan körbe néztem, még semmi, de rajta vagyok, mint írtam!
Ugek 2008 máj. 09. - 11:50:07 Előzmény eva-long
(10/78)
A bolt anno, az Alagút másik oldalán volt. Mészáros u.!
Látom, sokan akarnak segíteni Neked, ami dícséretes!
Belehúzok a kérdésbe-vannak csatornáim-, kb. 10 napon belül, ha tudom hozom a filmet! Kérlek várj, mert utazásaim függõsége a teljesítés! Türelmedet köszönöm, szép napot!
eva-long 2008 máj. 08. - 13:12:48 Előzmény rapanui
(9/78)
mivel itt a porton is úgy szerepel a film, hogy "magyarul beszélõ amerikai..."
és alul pedig, hogy megrendelhetõ dvd formátumban, alapból én is abban reménykedtem, hogy a magyarul beszélõ amerikai filmet lehet megrendelni, de nem... a link alapján a feliratos intercomos változat jön be, a szinkronost letagadja mindenki.
ha elkezded a filmet nézni, nem mondja be, hogy melyik filmstúdió, vagy forgalmazó filmje, kinek a megbízásából hol készült a szinkron, vagy bármi adatot?
írtam privát üzenetet, köszönöm, ha segítesz.
eva-long 2008 máj. 08. - 13:05:01 Előzmény mérlegelõ
(8/78)
a divido-n én is láttam, de ha megnézed azt az oldalt, a filmek mellett szerepel a jelzés, hogy raktáron van-e, s ez nincs raktáron. meg lehet rendelni, de esetleges, hogy kapnak-e belõle valahonnan, hogy ki tudják tenni a boltpolcra. mivel a forgalmazási joga a filmnek kifut éppen, nem lesz újabb készlet. sajnos.
nagyjából az összes budapesti forgalmazót felhívtam telefonon, vagyis ahol a netes keresésbõl esélyt láttam, meg azokat a nagyobbakat is, ahol van korábbról nexusom, vagy nagyobb hálózatra terítenek... kotortak, megnézték, volt ahonnan még vissza is hívtak, de nincs már sehol.
2004-ben jelent meg a dvd, túl sok idõ eltelt azóta, mindenhol elfogyott.
rapanui 2008 máj. 08. - 02:15:01
(7/78)
Nekem meg van a film másolt DVD-n magyar és angol felirattal , magyar(Tahi Tóth László)és angol szinkronnal.
A menüben is kiválasztható a magyar hang, s gyári a menü, tehát valahol léteznie kell dvd-n nemcsak felirattal.
mérlegelõ 2008 máj. 08. - 01:29:41
(6/78)
www.divido.hu
De ha ezen fórum filmismertetõjére kattintasz, ott is látható, hogy "DVD-n megrendelhetõ", és akkor ott is lehetséges-egyszerû!
eva-long 2008 máj. 07. - 23:04:41 Előzmény Ugek
(5/78)
kerestem a boltot a duna tv honlapján, de nem leltem.
hol van ez? milyen néven keressem?
köszi az infot
eva-long
eva-long 2008 máj. 07. - 22:57:58
(4/78)
köszönöm mindenkinek a segítõ szándékot.
ez a film dvd formában jelent csak meg a kereskedelemben, angol és német hanggal, magyar (és sok más) nyelvû felirattal, az intercomnál. mivel mostanában már csak néhány helyen lehet maradék kifutó készletben esetleg megtalálni - nekem nem sikerült, de nem adom fel - ha valaki látja valahol budapesti esetleg vidéki boltban, kérem, szóljon nekem a lelõhelyrõl, hogy megvehessem.

magyar szinkronja is volt, tahi tóth lászló maga csak háromszor volt robert redford :) különbözõ szinkron-szereposztással. egy vele készült riportban mesélte, hogy már profi a darabból.

a tv2 - ha minden igaz - 2003 november 21-én pénteken játszotta 12,45-kor le a filmet, sajnos én errõl lemaradtam. viszont ez az adás magyar szinkronnal ment.
felhívtam a tv2 ügyfélszolgálatát, hogy szeretném, ha megismételnék az adást... azt mondták, továbbítják a kérésemet az illetékeseknek. gondolom, mindenkinek ezt mondják. :(
ha többen is kérik, nagyobb talán a valószínûsége, hogy eleget tesz a média a "népakaratnak".
ha van közöttetek olyan, aki szintén szívesen látná a képernyõn a szinkronos változatot, akkor kérheti telefonon vagy akár e-mailben is.
A TV2 közönségszolgálatának telefonszáma: +36-1-336-55-45
E-mail címe: kozonsegszolgalat@tv2.hu

köszönöm, ha segítetek nekem a keresésben, illetve az ismétlés kérésében!

eva-long
Ugek 2008 máj. 06. - 19:46:39 Előzmény eva-long
(3/78)
Üdv! Szereted a tartalmas szórakozást! Mint XVIII. kerületinek (én is az voltam 25 évig!) ajánlom a DUNA TV boltját, ott érdeklõdj! Ezen kívül kotlok magam is a témán. Küldj privit-az megtalál, ha itthon vagyok-, kisütünk valamit!
Szia!
eugénia22 2008 máj. 06. - 19:32:54
(2/78)
Ha jól emlékszem láttam, részleteket belõle,és tetszett is,de nem azért nem néztem végig,mert nem tetszett. Láttam egy színdarabot is belõle,az nagyon tetszett.Jó poénnok voltak benne.Mindkettõt érdemes megnézni.
eva-long 2008 máj. 05. - 13:34:43
(1/78)
Mezítláb a parkban
(Barefoot in the Park)
színes magyarul beszélõ amerikai vígjáték, 102 perc, 1967
rendezõ: Gene Saks
író: Neil Simon
forgatókönyvíró: Neil Simon
zeneszerzõ: Neal Hefti
operatõr: Joseph LaShelle
vágó: William A. Lyon
szereplõ(k):
Robert Redford (Paul Bratter)
Jane Fonda (Corie Bratter)
Charles Boyer (Victor Velasco)
Mildred Natwick (Mrs. Ethel Banks, Corie anyja)
Herb Edelman (Harry Pepper)
Ted Hartley (Frank)
******************************

keresem ennek a filmnek a magyar nyelvû bármilyen formában rögzített változatát. köszönöm, ha valaki segít.
Éva
*moderálva*