10/10
Bya97 2009 júl. 04. - 15:04:06 10/10
(73/253)
Egyáltaln nem igaz amit mondtok! Bõrfehérítõ mûtét nem is létezik, ezt is csak a sajtó találta ki, mint már oly sok baromságot. Nagyon hülye, aki ezt beveszi!
Én amugy meg azt olvastam errõl a betegségrõl, hogy van olyn formája, mikor a foltok az egész teste kiterjednek, majd az egész teste kifehéredik.
Az is egy hülyeség volt, hogy leesett az orra, az csak Eminem egyik videoklipjében volt...
blackman 2009 júl. 04. - 08:47:08 Előzmény Cullangka
(72/253)
Biztos hogy volt bõrbetegsége,és foltosodott,de egyetértek veled.Ebben a betegségben szenvedõk foltosodnak,és foltosan is maradnak,nem lesz egyenletes a bõrük színe. Szerintem semmi gond nem lett volna,ha foltos a bõre,nem kellett volna fehéríteni rajta. Mindenki szerette volna úgy foltosan is. Így is szerettek,amikor szétszabatta magát. Seal-nem is csúnya a bõre,õ mégsem mûtette szét még magát emiatt.Mert õt is úgy szereti mindenki ahogy van,heges arcokkal. Jaj úgyhogy nem kellett volna Jacko!
10/10
Cullangka 2009 júl. 02. - 22:39:10 10/10 Előzmény Eddi04
(71/253)
ez a betegség téma akkora hülyeség... láttál már ilyen betegsében szenvedõ embereket? õk foltokban fehérûlnek ki, és nem tökéletesen oylan... rondán... michael mek fokozatosan lett fehérebb... ez mind mûtét hatása...

M.J.-ról, nem tom, volt már e téma a feltünõ hasonlóság közte és nõvérei között, de engem megdöbentett amikor mutatták, a képen annyira nem lácik, de youtube-on néztem, ott még a haja és a ruházata is a nõvére mintájára ment! azért durva sztem...
Eddi04 2009 júl. 01. - 16:36:50
(70/253)
ez a bõrfehérítés nem teljesen úgy volt.....vitiligo nevû betegsége volt, utána lehet nézni mivel jár.... + még megjegyezném, hogy ezt a mérhetetlen népszerûséget, ami hordozza a negatív dolgokat is (média..) senki nem tudja feldolgozni. láthatjuk manapság is sok ismert ember esetében. csak gondoljunk bele.. ja és aki épp a legnagyobb hasznot akarja húzni halálából, az a saját apja!! azt hiszem, amikor felment a színpadra kitörhetett ebbõl az undorító világból és szabad lehetett....
blackman 2009 jún. 30. - 22:53:28
(69/253)
én azért várom,hisz "az" is õ volt,bárhogy nézzen ki.bár nyilván szörnyû,hogy mivé lett.igazi tragédia :(
blackman 2009 jún. 30. - 22:51:50
(68/253)
Bármilyen baja volt (testi,lelki),mikor a színpadra lépett,vérprofiként táncolt úgy,mintha 20 éves lenne.Imádott táncolni,és énekelni,és maximalista volt mindig a munkában. Ezért nem engedhette meg magával és a rajongókkal szemben,hogy "elhagyja magát". Gondolom ezért is akarta a mostani turnéját is,mert úgy hitte,hogy ha színpadra lép,minden simán fog menni. Csak sajnos testi korlátai is vannak az embereknek.Én is magamról tudom,hogy ha sz@rul is vagyok mindenhogy,de ha bekapcsolom a zenét,minden megváltozik.Õ is biztos így volt. Ez volt az élete,erre született,ehhez értett. Találtam egy kis vicces,zenés kis videót,én jót szórakoztam rajta :DDDD http://www.youtube.com/watch?v=W62an6HrSww
norton15 2009 jún. 30. - 22:48:20
(67/253)
Utómunkálat miatt csak július közepén fogják bemutatni, elõbb nem valószínû, addig várni kell. Értem, hogy belsõ erõ, de biztosan látni akarjuk azt a klipet?:S
Nafi 2009 jún. 30. - 22:15:54
(66/253)
igazad van, nincs több vita. Elnézést kérek, hogy úgy felfortyantam, egy kis semmiségért.
norton15 2009 jún. 30. - 15:39:30
(65/253)
Tudtátok, hogy titokban videóklipet csinált?:O Két hete fejezte be, öt hétig csinálta. Az utómunkálatok miatt július 15-én mutatják be. Hogy a fenébe tudott 50 kilósan táncolni?
Nafi 2009 jún. 30. - 11:05:01
(64/253)
nem kértelek, hogy kioktass! Ha megjegyeztem, akkor megjegyeztem, és kész. Túl tárgyaltam már akkor, felesleges volt reagálnod rá.
Nafi 2009 jún. 30. - 10:07:53
(63/253)
most olvastam újabb cikkeket,ahol már a negatív dolgokat írnak. Amerikában nem ismerik a halottak iránti tiszteletet? "Halottról jót vagy semmit!"
blackman 2009 jún. 30. - 00:01:31
(62/253)
Egyik kedvenc számom: Stranger in Moscow http://www.youtube.com/watch?v=IqZvsUbQKxQ&feature=related és ezt is nagyon szeretem a gyerekkorából: "I Want You Back" : http://www.youtube.com/watch?v=N8Qko5m8oAw és ugyanaz,de még korábbról: http://www.youtube.com/watch?v=sVSYJXpD2_E Itt látszik,hogy igazán gyerek még,de vérprofikánt énekel és táncol!Szimpadra teremtette a Jó Isten!
blackman 2009 jún. 29. - 23:46:42
(61/253)
Még szerintem is csak most jön a fekete leves! Gondolom hallunk majd ezután cifrábbnál-cifrább dolgokat,hogy miket csinált szerencsétlen vagy milyen volt. De a pályatársak közül senki 1 rossz szót nem mondott rá soha és most sem,mindenki tiszteli és tisztelte mindig,pedig azért gondolom elég jól ismerhették.Nyilván azért,mert igazából nem tudtak rá rosszat mondani.Pedig a "celebek" azért rendesen osztani szokták egymást,mint ez köztudott,de rá soha nem mondtak rosszat. Szerintem neki is ez lenne a fontos,mármint a pályatársak és a rajongók elismerése. Az biztos hogy legalább már halálában békén hagyhatnák,ha életében nem tudtak tisztességgel bánni vele!És nem ebbõl kellene hasznot húzni,mert ez a legundorítóbb dolog,és még meg sem tudja védeni magát szegény!
Nafi 2009 jún. 29. - 21:49:50
(60/253)
de sajnos a tényen ez nem változtat semmit:(
offtopic
Anditos 2009 jún. 29. - 21:49:28
(59/253)
Na és most itt van a volt neje, és elõjött ezzel a gyerek-sztorival. Hihetetlen, hogy egy "anya" ilyesmire képes, és nem gondol a gyerekekre, akiket végül is õ hozott világra.
Nafi 2009 jún. 29. - 21:40:58
(58/253)
Bocsánat, 29.én született, eltévesztettem...
Nafi 2009 jún. 29. - 21:39:21
(57/253)
nekem így szebb, hivatalosabb: született: 1958.08.25. Elhunyt: 2009.06.25.
a "meghalt" szó nekem olyan általános mindenre használatos kifejezést is jelent. Gyakran hallom, "meghalt a mobilom, a monitorom, stb. személyes beszélgetéskor elmegy, de így nekem nem tetszik. De lehet, hogy ez csak az én háklis hülyeségem..
musu77 2009 jún. 29. - 14:51:15
(56/253)
Most akkor jó volt, vagy sem? Csak azért zsongta körül sok gyerek mert imádta õket, ugyanis neki nem volt gyerekkora?
Nem értek semmit, persze most, hogy elhunyt, minden ismerõs, sztár, barát fényezi õt.
Nem értem....
Nafi 2009 jún. 29. - 10:45:04
(55/253)
Miért azt írják az adatlapján, hogy meghalt? Miért nem azt, hogy elhunyt? A kettõ között azért érzek különbséget.
Nafi 2009 jún. 29. - 00:55:21
(54/253)
Most kezdem felfogni, hogy mi is történt. Eszembe jutott a barátai, Madonna, Uri Geller, Liz Taylor, és akirõl még írnak..Vajon a pedofil ügy óta hányszor találkoztak? Tényleg magányosan élt, mindenki elfordult tõle? vagy csak az újságírók írják ezt?
Biztos lesznek "barátai", akik halálából akarnak meggazdagodni, hírnevet szerezni. Már elõre dühöngök emiatt. Nem volt Õ rossz ember, egyáltalán nem.
Sajnálom, hogy már nem adatott meg neki a nagy visszatérés.:((