10/10
bayswater 2009 júl. 15. - 11:48:41 10/10 Előzmény Johny0051
(93/253)
Megríkattál ezzel a szöveggel, így 3 héttel a halála után is....

Remélem hamarosan eltemetik a hozzátartozói, és nem Neverlanden, ahová a házkutatás után be sem tette a lábát.
10/10
Bya97 2009 júl. 10. - 14:05:35 10/10
(92/253)
:( Tényleg nagyon kár, hogy csak most vallotta be...A hazugságával annak idején még egy életet tett tönkre.Pedig Michael csak barátaiként szerette a gyerekeket.
És olyan szörnyû, hogy a mégia most se hagyja nyugodni, mindenfélét hazudnak róla...Igaz, eddig is rengeteget hazudtak róla, de nem igaz, hogy halála után is ezt kell csinálniuk...
Am. olvastam az egyik hozzászólást, és valaki azt írta, hogy azt hallotta, Michael meleg volt. Ez nem volt igaz. Szerintem keresse meg, készült róla kép és videó is, amikor Elvis lányával volt...Ezek önmagukért beszélnek...
Anita851020 2009 júl. 10. - 11:15:55
(91/253)
A 93-as pedofil-botrányt elõidézõ gyerek nyilatkozta ezt. Rémes sajnos....
1asokközül 2009 júl. 10. - 10:44:46 Előzmény Lyl
(90/253)
Most hallottam, hogy az egyik gyerek bevallotta, hogy csak a pénzért hazudta hogy molesztálta. Kár, hogy nem jött rá elõbb az õszinteségi roham...
NANU...! NANU...! 2009 júl. 09. - 23:59:58
(89/253)
-Hát, egy Igazán Nagy SZTÁR elment tõlünk... (?)

-Szomorú, de ez, így van sajnos...

-A visszatérés elmarad, de aki igazán szerette õt, az-az, kinek könnybe árad a szeme, miután nap mint nap látja, hallja Õt, a MÉDIÁ -ban...

-Nem lehet õt, nem szeretni...

-Aki ezt írja, vagy hangoztatja, csak azért van, mert nem akarja, hogy gyengének lássák mások...

-Valljuk be õszintén, 3-4 generáció, úgy nõtt fel, hogy Õ a megfoghatatlan, érintetlen, már-már, (egykoron) olyan személyiség volt, akirõl azt hittük, hogy halhatatlan...

-Nos...
-Neki, sikerült...
-Visszatért közénk, vissza a szívünk csücskébe, örökre...

-Úgy élte az életét, hogy mindig emlékezni fogunk rá...

-Béke Poraira... Nyugodj Békében, Michael...
monnci 2009 júl. 09. - 19:37:04
(88/253)
ez jó.
itt most a tv csatornákról beszélgetünk vagy Jacko-ról??

amúgy nem õ volt a kedvenc énekesem, de tényleg voltak jó számai. és nyilván kiskorában még nem nagyon fogta fel, hogy mibõl áll a sztárság, így nem is nagyon volt beleszólása a dologba, az apja irányította õt. és ezt nagyon megszívta Jacko, mert a média kiszívta minden erejét. nem mondom, hogy õ nem volt hibás, mert mûtette magát itt-ott, de akkoris. mindenki csak a botrányos magánéletével volt elfoglalva, nem pedig a tehetségével.
szomorú dolog, hogy ha most valaki meghallja azt a nevet, hogy Michael Jackson, akkor sokaknak nem a világhírû tehetség ugrik be, hanem az a Jackson, akit megvádoltak többek közt azzal, hogy meleg, pedofil meg skizofrén.
szép.
Jackson szerintem nem volt pedofil, csupán csak gyerek maradt agyilag. az már hihetõbb, hogy skizofrén volt, dehát errõl nem tehet. az meg nem érdekel, hogy melyik nemhez vonzódott. az magánügy.
csak az szomorít el, hogy a halála után is ilyen szavakkal illetik õt, hogy: h*lye b*zi, meg még hasonló szép dolgok, amiket inkább nem írok le, mert moderálnák.
"halottakról vagy jót, vagy semmit!"
meg külömben sem ismerte egyikünk sem személyesen õt, akkor meg nincs mirõl beszélni, egyikünk sem tudja biztosan, mi volt az igazság Jacko-val kapcsolatban.
csak az a szomorú, hogy még a halálából is csak pénzt akarnak csinálni.
meg az, hogy szegénynek az életben sem volt nyugta, de még most is bonclást kértek a családtagjai, meg minden sz*rt.
tényleg elvesztettünk egy remek énekest, úgyhogy részvétem a családnak, meg az ismerõsöknek, de legfõképp azoknak, akik tényleg nagyon szerették Õt.



RIP Michael Jackson.
10/10
miroka 2009 júl. 09. - 12:35:36 10/10
(87/253)
Már megbocsássatok ezért a mondatért,de nektek nincs más dolgotok,mint azon osztozni hogy melyik adó adja/adta le a búcsúztatót????????lényeg az hogy mégis csak megnéztétek.Amugy nagyon szép szertartás volt,akárki akármit mond is...Én nagyon szerettem Michaelt és a zenéit is szóval nekem egy örök emlék marad.
Nyugodjon békében.
10/10
Bya97 2009 júl. 08. - 18:08:00 10/10
(86/253)
Egyépként Blackman, nem értem minek jössz fel ide, ha annyira utálod õt? Amugy senkit sem érdekel az, hogy tudod fikázni azt a szegény embert!
Nafi 2009 júl. 08. - 10:29:50
(85/253)
hírcsatornánk csak a CNN van. Nem is értem, hiszen a digiszolgáltatással nem az alapcsomagot kértük. Mindegy, végülis tudtam nézni a CNN-n is a búcsúztatót, csak nem mindent értettem. Nekem újdonság volt a Reflektor tv, de nem bánom, hogy nincs.
blackman 2009 júl. 07. - 23:21:15 Előzmény Nafi
(84/253)
A temetésrõl:http://index.hu/kultur/showbiz/2009/07/07/konnyek_kozt_bucsuztattak_michael_jacksont/
Nem tudom,lehet hogy csak a külföldi csatornáknak volt ingyen?Ez nem derült ki számomra se a cikkbõl,csak ennyit írtak.Gondolom az RTL és a TV2nek nem érte volna meg így sem,mert a fantasztikusan igényes mûsoraikat nem tudták volna leadni és az veszteség nekik.Pedig szerintem idehaza is sokan nézték volna.Reflektor TV van,létezik,magyar adó.Bár igaz hogy nekem nincs,de ahogy olvastam a mûsor ajánlójukat ilyen bulváros jellegû adó,kb mint a Story TV..... Én most a Sky news-t nézem,ahol még mindig élõben mutatják az embereket,és a temetésrõl bejátszásokat. Nagyon szomorú vagyok ma.Nagyon.....
Nafi 2009 júl. 07. - 19:41:11
(83/253)
Öööö..nekem furcsa. A Staples Centerben ember tömeg, középen Jacko koporsója, és a tömegbõl kiabálnak be emberek "szeretünk Michael".
Nafi 2009 júl. 07. - 19:33:59 Előzmény blackman
(82/253)
Ingyenesen ajánlotta? S vajon miért nem kapott rá az RTL vagy a tv2?
Azt olvastam, hogy a reflektor tv adja le, de most hallom elõször ezt a csatornát. Amúgy a CNN-t tudom csak nézni, amibõl sajnos alig értek valamit.
blackman 2009 júl. 07. - 01:01:16
(81/253)
és most egy kicsit más sajnos: "A kedden, helyi idõ szerint délelõtt 10 órakor (közép-európai idõ szerint 19 órakor) kezdõdõ búcsúztatás élõ közvetítésének jogait a Jackson família ingyenesen kínálta fel a televíziós csatornáknak. A ceremóniát az interneten is végigkísérhetik az érdeklõdõk." by Index Itthon a Reflektor tv élõben közvetíti a temetést,és nyilván még számos csatorna is.Sajnálom hogy ebbõl is média cirkusz lesz...
blackman 2009 júl. 07. - 00:53:15 Előzmény Bya97
(80/253)
nagyon jól tudom,köszönöm ismételten a kioktatást,hogy milyen sz@r gyerekkora volt,vagyis nem volt az apja miatt!de nem hiszem hogy azért mûtette meg magát szinte nõiessé,mert az apja fikázta volna.vagyis lehet hogy fikázta,de ezt akkor sem értem miért volt ez jó,de nyilván neki ez volt jó. bárhogy is,én szerettem "gyárin" is,de szerettem mûtötten is....
blackman 2009 júl. 07. - 00:47:30 Előzmény Bya97
(79/253)
már megbocsáss,de nem kértem hogy kiossz!örülök hogy "ismered" a betegséget,gratulálok!nem feltétlenül a kezelés hiányától lesz valaki teljesen fehér ezáltal a betegség által,hanem mivel minden ember más és más,mindenkinél máshogy jelentkezik a betegség. a "fehérítõ" krémekrõl én is csak olvastam,de te honnan tudod hogy baromság,amíg nem gyõzõdtél meg az ellenkezõjérõl?amúgy ha régebbi klipet vagy bármit megnézel is folyton hosszú nadrágban volt,úgyhogy ez az elméleted is megbukott. és nem én gondolom azt hogy él,ezt már nagy tudású emberkék találták ki. én csak erre írtam azt,hogy ha már él,akkor remélem békében,csendesen és nem bántják õt,mint eddig is tették. a holtestérõl készült képet meg inkább hagyjuk.nem hiszem hogy bárhol kellene mutogatni azt a képet,számomra ez kegyeletsértõ!és legjobb,és legutóbbi tudásom szerint még véletlenül se akarják megmutatni senkinek a holtestet....nem fikázás képpen írtam amiket írtam,ÉN NAGYON SZERETTEM MICHAEL JACKSONT!én lennék az utolsó aki rosszmájúan nyilatkozna róla!!!
10/10
real_madrid 2009 júl. 05. - 22:42:53 10/10 Előzmény zampano
(78/253)
aki nem szerette jackson zenéjét az valószínûleg süket vagy... inkább hagyjuk. néhány száma biztos neked is tetszett. lehet h. nem jött be minden száma, de néhány száma egész biztos teccett
10/10
Bya97 2009 júl. 05. - 22:08:32 10/10 Előzmény blackman
(77/253)
Ja, és még hozzá kell tennem, hogyha nem tudnád, nem olvastad eddig, hogy miért mûtette meg annyiszor az arcát!
Hát azért, mert egy rakás szar gyerekkora volt, az apja rendszeresen verte, minden nap megrúgdosta õt, és nem csak testileg, hanem lelkileg is kikészítette õt. Ezt a testvérei mondták. És azért mûtötte annyiszor magát, mert az apja mindig a külsejét fikázta, már egész kis korától, és mivel M. nagyon érzékeny, könnyen befolyásolható volt, beképzelte ezeket magának, és mindig tökéletesíteni akart magán.Szerencsétlen...
10/10
Bya97 2009 júl. 05. - 22:03:06 10/10 Előzmény blackman
(76/253)
Lehet, hogy vannak olyan krémek, de azok kb. 1 napra hatnak az emberen, ha egyáltalán hatnak...Ez hülyeség! Amugy én ismerem a betegséget, az apám egyik ismerõsének is ilyen van, vitiligo a neve,és az orvos azt mondja, hogyha nem kezelik, akkor egy nagyobb bõrfelület kifehéredhet, pl. az egész feje, a felsõteste, vagy a keze...Egyébként nem érdekes, amióta kifehéredett 1szer sem lehetett nem hosszú nadrágban lánti...Lehet hogy ennek is köze lehet a betegséghez?
Amugy szerintem lehet abban valami, hogy M.J. azért nem akarta kezeltetni a betegségét, hogy fehér legyen...Na mindegy, ez szerintem örökre az õ titka marad!
Szerintem hülyeség, hogy azt gondolod, hogy nem is halt meg, hanem elmenekült valami rejtett hejre, mivel készült kép a holttestrõl, és élõben is mutatni fogják a temetését, és ott látszódni fog...Meg szerintem ekkorát azért senki se tudna hazudni...Meg azért se folytatott volna remeteéletet, mert meg akarta tartani a koncertjeit...
Egyébként nem lehetne békén hagyni szegény nyomorult halottat, hogy ne mindig csak a hibáit hangsúlyozzátok? Legalább egy kicsit...
blackman 2009 júl. 05. - 00:08:11 Előzmény Bya97
(75/253)
Nem feltétlenül bõrfehérítõ mûtétre gondoltunk szerintem,(vagyis én nem),amikor mûtétrõl beszéltünk.Azok a plasztikai mûtétei. De igenis léteznek bõrfehérítõ krémek,amik a bõr pigmentjeire hatnak,és fehéredést okoznak.Errõl lentebb másoltam be linket,olvass vissza.Csak azt nem értem,még a mai napig sem,hogy még ha foltosodott is,ok ha emiatt használt esetleg krémet,de ha büszke volt a fekete származására,minek operáltatta át az arcát fehérnek?Tudjátok semmi bajom a fehérekkel,de én soha nem szabatnám át a széles orrom,és semmi másom.De ez csak az én meglátásom.És ez ne zavarjon senkit,ettõl még õ a POP KORONÁZOTT KIRÁLYA!!!! Én annak örülnék,ha élne és máshol elvonulva csendesen élné tovább az életét boldogan!Titkon remélem hogy így van....
10/10
Bya97 2009 júl. 04. - 15:12:54 10/10
(74/253)
És én is nagyon sajnálom hogy meghalt, egy hatalas legenda, egy jó ember veszett el! Nyugodjon Békében!