10/10
H.Évi 2009 nov. 25. - 17:35:44 10/10
(209/329)
Egy másik fórumon találtam az alábbi hozzászólást, sajnos a forrást nem tudom idézni, ezért elnézést kérek a véleményét megiró személytõl:
"És mi, nagy-nagy rajongók, hasonlóan ütöttük a szögeket a koporsójába: a számait nem megvettük, hanem letöltöttük. Ugrott a jogdíj, pá-pá!!!!!!!!!!!!!!

Nem volt hibátlan. Felnõtt volt, gyermeklélekkel. Hibázott, mert azt hitte, az emberek megértik, hogy õ nem akar felnõni. Azt hitte, ha nem vádaskodik, majd elhallgatnak. Azt hitte, amit csinált, amit mutat, helyette beszél.
Rossz emberek vették körül, miközben gyerekeket mentett meg az éhezéstõl és lehetõvé tette számukra az életmentõ mûtétet, rá nem vigyázott senki. Kihasználták, megtaposták, megrágták és kiköpték. Többen voltunk, akik neki hittünk, de nem tettünk semmit - nem hallattuk a hangunkat."
Mit mondjak? Elgondolkodtató vélemény....
10/10
H.Évi 2009 nov. 25. - 15:12:28 10/10 Előzmény bayswater
(208/329)
Ezzel én is igy vagyok, lesem minden mozdulatát, gesztusát.... Néha az ember azt érzi, bár átölelhetné egy pillanatra (mindenféle mellékgondolatok nélkül).
10/10
bayswater 2009 nov. 24. - 16:19:21 10/10
(207/329)
Ehh, ezzel a Jackózással kapcsolatban hiába tépem a számat (itt is), sokan hívják így Michaelt, elkeserítõ...:((((

Bulizás a moziban: igen, klassz lenne, de csak sokadszori nézésre tudom elképzelni, mert amikor elõször láttam, szemem le nem vettem Michaelrõl, tátott szájjal néztem végig, már jojózott a szemem, alig mertem pislogni is, nehogy elmulasszak valamit.:-DDD
10/10
H.Évi 2009 nov. 24. - 16:08:52 10/10
(206/329)
Bizony-bizony, ezen én is csodálkoztam, hogy Jacko Show-ként hirdetik. Ez a Jacko-zás felér lassan egy halottgyalázással. A Michael Jackson sztoriban is lehet tõle hallani, hogy õ nem Jacko, hanem Jackson. Én is hetente a moziban ülök és nagyon várom már a DVD-t is, mert megfogott ez a film. Nagyon szeretem a dalait és valahol õt magát is. Ösztönösen szoktam szimpatizálni azokkal az emberekkel akik méltóssággal viselik mások szemétségeit, a meghurcoltatást. Lássuk be, volna mit tanulnunk ettõl az embertõl.
10/10
H.Évi 2009 nov. 24. - 16:03:46 10/10 Előzmény bayswater
(205/329)
Igen tudom, de nem meghurcolva egy világ elõtt, nem taposták a földbe....elég jól birta, hogy még csak most lett öngyilkos.... Milyen ember az, aki ezt képes tenni egy másikkal? Koholt vád alapján meghurcoltatni, a lelkét összetörni, az összeomlásig gyötörni...
10/10
cereza 2009 nov. 24. - 14:45:18 10/10
(204/329)
Csodálatos film - nem egyszer néztem már meg, és még fogom is egy párszor, pláne, hogy még játsszák :D

Egy dolog furcsa nekem - de lehet, hogy én vagyok a furcsa...

Én szívesen énekelnék végig, kis híján ülve táncolok a széken, a többi nézõ meg csak ül, mint egy darab fa...

Nem tudom, igaz-e, de azt hallottam egy ismerõsömtõl, hogy Amerikában a bemutatót "végigbulizták" az emberek.

Nem azt mondom, hogy mi is bulizzunk - bár szerintem Michael ennek sokkal jobban örülne, mert õ is annyira szeretett élni... - de akár még azt is megtehetnénk...

Jó lenne énekelni vele együtt és a közönség többi tagjával - hihetetlen energia lenne benne...

És Michael nevében azt szeretném kérni, hogy aki JACKO-nak szólítja, az inkább térjen át a Michaelre, ha lehetséges, ha tiszteli õt, mert ez egy gúnynév: Wacko Jacko.

Van egy riport is, ahol nyilatkozik errõl, magyarul valahogy így hangzik:

"Hát... Wacko Jacko? Ez honnan jött? Egy angol bulvárlaptól származik. Van szívem és vannak érzéseim és megérzem, ha ilyesmit csinálnak. Ez nem kedves."

Wacko = flúgos, dilis, hülye, õrült, bolond ember

Michael (érthetõ módon) nem szerette, ha Jacko-nak hívta bárki is.

Ezért is sajnálom, hogy valamelyik "OKOS" magyar JACKO-SHOW-nak fordította le azt, hogy "Michael Jackson Live Tribute Concert" - JACKO Show

Szerintem arra is érdemes elmenni ;) Michael Jackson stábjának eredeti tagjaival Magyarországra jön a Show. Legalább ennyinek a részesei lehetünk, ha már a londoni koncertnek sajnos nem lehetünk...

God Bless You, Michael - I Love You :*
10/10
bayswater 2009 nov. 24. - 11:03:18 10/10
(203/329)
Evan Chandler a napokban hunyt el. (Jordan apja)
Karma mindenkit megtalál!!!!!!!
10/10
H.Évi 2009 nov. 24. - 10:50:57 10/10
(202/329)
Valóban túl jó ember volt erre a világra, egy jólelkû, szeretetre vágyó és szeretetet adni tudó valaki, akit igen sokan és igen mocskosul kihasználtak, visszaélve a gyermeki naivitásával. Én végtelenül sajnálom,hogy ez a sors jutott neki, mikor sokkal jobbra lett volna érdemes. Furcsa ez a dolog, mert valami ürességet érzek belülrõl, olyan érzést, mintha fájna a hiánya, a halála, pedig valahol a dalaiban, klipeiben még mindig köztünk van. Ráadásul nem vagyok személyes ismerõse sem, de mégis hiányzik. Érzelmileg nagyon felkavaró ez a film egy olyan magányos emberrõl, akinek útját idegenek végtelen rajongása, tisztelete és szeretete övezte, de azoké, akiktõl leginkább meg kellett volna kapnia mindezeket, azoké nem. Akik pedig a mocskos rágalmaikkal meghurcolták és megtörték a lelkét, remélem naponta szembeköpik a saját tükörképüket. Mivel "méltó" büntetésüket sosem fogják megkapni.
10/10
MagicaDeSpell 2009 nov. 24. - 00:11:52 10/10
(201/329)
Az lenne az igazi, ha a film bevételeit felajánlanák jótékony célra. Vagy ne legyek ilyen naiv?:) Michael Jackson biztos megtenné...
Szerintem túl jó ember volt erre a világra.
10/10
H.Évi 2009 nov. 23. - 09:57:21 10/10
(200/329)
Sziasztok, hasonlóan az elõttem szólóhoz..... a "barátok" és a "család" ugyan hol a fenében voltak, amikor MJ-nek szüksége lett volna rájuk???? Én sem vagyok fanatikus rajongó, de nagyon szerettem a dalait, a klipjeit. És igen, nekem is megérintette a lelkem ez a film. Örülök, hogy láthattam Michael emberi oldalát, ahogy beszélt, türelemmel, szeretettel, ahogy kért.....már kétszer megnéztem a filmet és mielõtt a DVD megjelenik, valószinûleg még egyszer beülök a moziba...Be kell vallanom, hogy van egy-két dal, amitõl könnyes lesz a szemem. Ez az ember nem azt érdemelte, amit kapott az élettõl. Ez az ember tele volt szeretettel és jósággal, amit mások jól kihasználtak.
Nyugodj békében, Michael! Hiányzol nekünk és sohasem feledünk!
10/10
Istenasszony 2009 nov. 23. - 09:25:00 10/10
(199/329)
Csodálatos film egy csodálatos emberrõl. Éveken át elhanyagolták õt, mindenféle álhírt terjesztettek róla, hazugságokat írtak - most meg egyszerre mindenki rajong érte. Addig kellett volna megbecsülni, amíg élt, mert óriási volt. Én nem voltam nagy rajongója, de engem mélyen megérintett a film, és tele van nagyon jó zenékkel.
Gilka 2009 nov. 22. - 13:16:43 Előzmény fredi60
(198/329)
Michael Jackson a filmben is mondja, de ez tény, ha így folytatódik a fakitermelés, 4 éven belül olyan helyrehozhatatlan kár keletkezik bolygónkban ami a teljes kipusztuláshoz vezet...
10/10
bayswater 2009 nov. 20. - 09:43:18 10/10 Előzmény Bigpapa
(197/329)
Igen, értem, hogy mire gondolsz. De szerintem Joe lelke torz nem Michaelé.
Pont ez benne a fantasztikus, hogy mindezek ellenére az lett belõle, aki. Apjának már rég megbocsátott, de persze ez a tényeken nem változtat.
10/10
bayswater 2009 nov. 20. - 09:40:11 10/10 Előzmény hoodoo198803
(196/329)
Irigyirigy:))))
Alig várom már hogy kijöjjön dvd-n. Remélem Karácsony táján megjelenik.
fredi60 2009 nov. 20. - 08:40:54 Előzmény Gilka
(195/329)
Mire van már csak (vagy pozitívan nézve: még) 4 éved?
Gilka 2009 nov. 19. - 16:32:06
(194/329)
Ma végre erre is sort keríthettem. Fantasztikus volt. Együtt énekeltem a dalokat Jackoval és szívbõl remélem hogy nem csak engem, hanem másokat is megfog az üzenete... 4 évünk van!
hoodoo198803 2009 nov. 18. - 11:39:55
(193/329)
sziasztok! Én tegnap néztem meg megint és jobb volt mint elsõre, meg kevesen is voltak.....valamilyen okból a sugár moziban még játszák
10/10
Istenasszony 2009 nov. 18. - 10:20:14 10/10 Előzmény Bigpapa
(192/329)
Én valahogy mindig egyetértek Veled :-)
hoodoo198803 2009 nov. 13. - 20:11:48 Előzmény Bigpapa
(191/329)
szia! igaz, a testvérei is (jermaine kivételével, aki énekelt is és janetet) mind álszentek voltak akik nem tudtak visszatérni a zeneiparba és irigykedve nézték mj sikereit.......amikor közvetítették a búcsúszertartást fel is húztam magam az egész családon, és michael még a filmben is mondja, bár nem emléxem meik számnál a szüleinek is a GOD BLESS YOUt. ezt nézd meg ha van pár perced, elég jó, a rocky 4 egyik betétdala mj videókkal: http://www.youtube.com/watch?v=1K3xKffAGQE
offtopic
Bigpapa 2009 nov. 12. - 15:57:14 Előzmény bayswater
(190/329)
Szia!

Köszi. Nem töröltettem, ott van az,de nem írtam róla semmi rosszat.Azt most is tartom, hogy a hülye apja miatt torzult el Jacko személyisége és picit a lelke...Olvastam egy könyvben, hogy amikor a 8 éves MJ meglátta az apját egy próbán, úgy félt, hogy bepisilt. Apa az ilyen? Aki nevet a temetésen? Mást sem látott a fiában,mint egy ATM automatát,amibõl dõl a lé. Nem voltak jó testvérei,nem volt jó családja. Ennek ellenére lett ilyen jó ember,de azt te is látod, hogy maga az élete nem volt normális. Ha az lett volna,ma is élne és egy boldog,családos néger énekes lenne.Hiszen a fekák elég sokáig élnek.Jók a génjeik.
Nagyon sajnálom, hogy elment,mert -bár nem voltam MJ fan-,de üresebb lett nélküle az élet.Talán Elvis halála lehetett ilyen.Õ is,ha nem kábítózik,még ma is sikeres énekes lehetne.