Téma: Mortdecai

9/10
parduccica 2015 máj. 21. - 09:00:31 9/10
(23/63)
Nekem nagyon tetszett, volt hogy hangosan nevettem rajta. Kicsit a Gambit jutott eszembe a stilusát tekintve. Nálam sima 9
8/10
Viki1080 2015 máj. 20. - 20:25:12 8/10
(22/63)
Nekem nagyon bejött:)
Tény,hogy nem a szokványos amcsi vígjáték "színvonalán"mozog,lehet sokaknak ezért nem tetszett.
7/10
bulletproof90 2015 máj. 07. - 02:33:31 7/10
(21/63)
Nem volt ez olyan rossz, mint amennyire lehúzták a kritikák. 7/10 szint bõven megvan.
blowup 2015 máj. 04. - 19:41:21
(20/63)
Már kétszer nekifutottam, de olyan szinten taszít Depp mórikálása a bajusszal, hogy nem tudom, befejezem-e valaha. Iszonyat gáz gyenge poénok, nemhogy mozijegy árát, de ráfordított idõt sem éri meg.
7/10
Juhász Alíz 2015 máj. 04. - 16:40:42 7/10
(19/63)
Szerintem aranyos lett.Aki az Adam Sandler féle vígjátékra vágyik(amivel semmi bajom)az el se kezdje különben csalódni fog.Két szuper pasi játszik benne és még vicces is.
Querelle 2015 ápr. 24. - 09:27:54
(18/63)
Javaslom, hogy aki ezt a filmet nem tartja humorosnak, inkább Adam Sandler féle szarós-fingós-befosós poénokkal teletûzdelt filmeket, aki pedig unalmasnak tartja, Jason Statham herén-rugós, állkapocs - törõs "alkotásait" nézze.
Debreczeni Attila 2015 febr. 25. - 18:04:59
(17/63)
Ritka gyenge és unalmas film.A történet még elmegy,a színészi játék nem rossz,de egy vígjátéktól azt várnám,
hogy legalább 1-2 poén,vicces jelenet legyen benne,de még csak el sem mosolyodtam rajta 1x sem.
Kár a filmszalagért meg minden másért is. 1/10
7/10
jozsi86 2015 febr. 22. - 18:24:23 7/10
(16/63)
A hozzászólások és a pontozás alapján nem vártam sokat a filmtõl... Kellemeset csalódtam. Ugyan a 10 ponttól messze van, de nem rossz film. Szórakoztató. Sok humor van benne, ami viszi a vállán a filmet...
1/10
Mozikritikus 2015 febr. 01. - 15:38:38 1/10 Előzmény barcsajani
(15/63)
Te jó ég.. ezért a filmért miért kérnek a mozik belépõjegyet? ingyen seee...srácok inkábbb tépjétek szét a 2 ezres mozijegy árát. 1/10
2/10
barcsajani 2015 jan. 31. - 20:21:04 2/10
(14/63)
Ennél gázabb filmet idén még nem láttam, örülök, hogy nem mentem moziba miatta.
6/10
Bigpapa 2015 jan. 28. - 21:23:46 6/10
(13/63)
Még hétfõn láttuk, de hagytam ülepedni. Ahogy néztem a filmet, végig azt vártam,mikor tûnik fel a Fekete gyöngy és lép a fedélzetére a jólfésült Jack Sparrow!

Nem rossz film, de picit olyan érzésem volt, hogy a rendezõ kapott 4-5 világsztárt, egy olyan forgatókönyvet, amit tuti 6 ember írt úgy, hogy nem beszéltek össze és abból próbált kihozni valamit! David Koepp jó forgatókönyvíró,de rendezõnek egy kalap szar...,szerintem! Mindig azt vártam, hogy lesz valami értelme a filmnek, de nem tudtam eldönteni, ez most paródiája valaminek, amit már láttam, vagy ez maga egy burleszk? Depp nem tud kiszakadni a hülye szerepbõl, ami jó volt a Karib-tenger kalózaiban, de itt nekem sok volt. Egyedül Jack, az inas jött be! Volt, hogy nevettem, de nem szakadtunk a röhögéstõl egyszer sem. Eltelt 106 perc, felálltunk és hazajöttünk. Egy qrva szót nem beszéltünk a filmrõl! És ez szerintem sokat elárul, mert pl. pár napja láttuk a Mindenség elméletét, amirõl azóta is több ismerõsömmel beszélgettem. Oké, nem egy kategória, de egy vígjátékban alap lenne, hogy pl. egy két poént idézgessünk belõle. Szerintem ezt a filmet többet nem nézem meg. A többi színész súlytalan.

SPOILER lehet

Olivia Munn kegyetlen jó nõ! Ebben elvileg jó lenne a szerepe, egy nimfomániás csaj szerep. Hát ebbõl NULLA lett kiaknázva! Jeff Goldblum pedig zseniálisan jó színész, és van 3 perc szerepe? Most komoly? Tévedek, vagy tényleg a Halálos iramban 6 garázs helyszínén vették fel ezt a garázsjelenetet is? Nekem úgy tûnt, pedig csak egyszer láttam. Az inas lehetett volna amolyan Statham féle verõember, jó volt, de Paul Bettany nagyon jó alap lett volna erre. Hoztak ide, orosz, kínai, angol, amerikai rossz fiúkat, de igazából mindegyik súlytalan volt. Ott van Ulrich Thomsen, aki Romanov-ot alakította. Hát basszus. Nem tudom,ki nézi a Banshee-t, de abban olyan qrva jó Kai Proctor szerepében, és ezt nem kihasználni? Baszki! Pedig játszott nem egy oroszt. Pl: Hitman - A bérgyilkosban, Mikhail Belicoff-ot.
No mindegy.

SPOILER VÉGE

Nekem ez olyan mint egy hármas szex, ahol csak simogattad a csajokat,de igazán semmi akciót nem csináltál,de híreszteled, hogy két csajjal voltál! :D Csupa kihagyott ziccer ez a film. Sok poént nem tettek be, ami adta volna magát. Sok lopott jelenet ( film eleje Indiana Jones és a végzet temploma - mulató jelenet), sok értelmetlen utazás, értelmetlen cselekmény.
Ma pont azt mondtam anyunak, aki meg akarta nézni a filmet: Anyám, láttuk a bemutatóját, abban minden benne volt! :D Ott kellett volna megállni, hogy nem veszek jegyet rá!

6/10
Lizus-ka 2015 jan. 25. - 21:59:25 Előzmény szuszak
(12/63)
Ez egy igazán szórakoztató, kellemes film. A mindenség elmélete c. csodálatos, de lelkileg nyomasztó film után felüdülés volt egy vetítést végig nevetni. J. Depp kiválóan hozta a figurát, de a többi szereplõ is remek volt, mindezt nagyon jó zenével fûszerezve.
10/10
vakondka 2015 jan. 25. - 21:26:36 10/10
(11/63)
Nagyon tetszett a film, nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz, már rég nevettem ennyit :)
10/10!
3/10
leventeweller 2015 jan. 25. - 12:00:43 3/10
(10/63)
Elképesztõen gyenge, totál csalódás, közel 0 a történet. Nem is értem, hogy Johnny Depp menedzsmentje mit csinál. Egyszerûen sajnálom, hogy egy ekkora színész erre pazarolja magát. Ha lehetne simán visszakérném az 1460Ft-os mozijegyet.
manciamókus 2015 jan. 24. - 21:06:56
(9/63)
Vicces volt ahogy futott, öreganyám szokott így futni a réten egy lapulevélért,amikor rájön a cifrafosás. A komornyik volt a legjobb fej az egészben. A film legfõbb mondanivalója, hogy elõ a golyókkal. :-)
fkos 2015 jan. 24. - 14:19:28
(8/63)
Nagyon kevesen lesznek akiknek ez a szar tetszeni fog.
5 perc után rájöttem, hogy mi is ez, de a gyerek miatt, aki azért úgy közepesen szórakozott rajta nem jöttem ki a moziból.
10/10
szuszak 2015 jan. 24. - 14:09:54 10/10
(7/63)
Nekem nagyon tetszett,és hahotától zengett a moziterem. Nem szeretem, hogy mostanában mindenki Johnny-t piszkálja. Nem lett hirtelen rossz színész, inkább a mostani filmek és történeteik kritikán aluliak. Örülök, hogy ez most kivétel volt! 10/10
vuvuvu 2015 jan. 24. - 11:21:33
(6/63)
nem meglepõ módon sehol sem megy eredetiben. moziszámcsökkenést látok a kristálygömbömben.
vuvuvu 2015 jan. 24. - 11:18:49
(5/63)
ismét egy rossz szinkron. legalábbis az elõzetes alapján. depp hangja magyarul jellegtelen, unalmas, aki szinkronizálja, egyszer és mindenkorre le kellene tiltani a szinkronról, mert nincs hangszíne, unalmas fahang.
nagy-kálózy eszter jó, de ez még kevés hogy ezért a filmért egy petákot is kifizessek ha nem eredetiben nézem.
Mr. D 2015 jan. 23. - 14:51:04
(4/63)
Újabb koporsószeg Johhny Depp halódó karrierjében. A film a maga infantilis humorával és viccesnek szánt, de inkább kínos burleszk gegeivel a Steve Martinos rózsaszín párduc filmekkel azonos színvonalon mozog. Ha Johnny Depp nem akar az új Nicholas Cage lenni, akkor most már sürgõsen le kéne gyártania egy jó filmet, mert ez zsinórban már nem tudom hányadik borzadály, és valószínûleg a kasszáknál is ugyanúgy bukni fog ahogy az utóbbi években minden Depp fémjelezte produkció, amiben nem a részeges kalózt alakította.