Téma: Motel

Didit 2006 aug. 30. - 12:42:50
(55/415)
hát pont nem
Newcastle United 2006 aug. 30. - 10:43:02
(54/415)
Azért nézed meg mert sokat beszélnek róla és csinálják neki a reklámot.
Aikidoka 2006 aug. 29. - 16:52:05
(53/415)
Nagyon gyenge film ( szerintem ). A kissrácokon legalább lehetett egy jót röhögni ( Stop! Bubblegum ! :D ) Mondjuk azt a részt azóta se tudom elfelejteni, amikor az egyik csávó próbálta kiheggeszteni a japán nõ szemét ...
Didit 2006 aug. 29. - 14:16:49
(52/415)
Örülök neki, hogy ez a film nam sok embernek tetszik.Így legalább nem divatból nézek meg egy filmet, hanme azért ,mert tényleg tetszik.
Newcastle United 2006 aug. 29. - 07:40:00
(51/415)
Tarantino csak a nevét adta egy s**rsághoz, már ez is nagy hiba. Csak ismételni tudom magam: ötletelen mészárszék az egész.
Fj0d0r 2006 aug. 28. - 17:32:41
(50/415)
Egyszer nézhetõ film. Nem nagy durranás. Max közepes, lassan kibontakozó sztori. Kifejezetten irritált a Pozsony külvárosát rettegésbe tartó kis pisi banda meg "az egész fakabát rt benne van a gyilkosságokban" történetek is kimentek már a divatból. A vasútállomásos bújkálós rész se volt túl jól kidolgozva kapásból ki lehetett volna szúrni õket. A kínzós részek nem voltak rosszak bár mutathattak volna több gusztustalanságot. ;) Az idegbeteg csávó amelyikkel fönnt találkozott az öltözõben viszont nagyon állat volt. Amiért viszont megérte megnézni az egyértelmûen Barbara Nedeljakova. Egy istennõ. 8)
Didit 2006 aug. 26. - 19:23:35
(49/415)
nah Elõször ezt a filmet a tévében láttam, hogy nem sokára bemutatják hazánban is.Egybõl megtetszett .MEgkerestem a neten az elõzetest és szinte minden nap megnéztem.Nagyon vártam már, hogy vetitsék itthon is.Megnéztem a moziba és ez egy nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon jó film.A történet maga, hogy az emberi természetet mutatja be...........Ha meg akarok nézni egy filmet a moziba elõtte mindig megkersem a neten vagy érdeklõdök, hogy milyen a film, megnézem az elõzetest stb..Ezek alapján meg tudom itélni, hogy megnézzem e vagy nem.Írtátok itt sokan, hagy nagyon nehez kezdõdik meg azoknak ajánlom, hogy nézzék meg A barlang címü filmet mert az a film ami nagyon nehezen kezdõdik meg ráadásul a törénetnek semmi értelme unalmas és csak röhögni lehet rajta.Nah errõl ennyit.JAh és írta itt ancsisomi nevü barátunk, hogy ez egy s**r és kikapcsolta a bokavágós jelenetnál.kérdezem tõle, hogy tudja megitélna ha nem is látta végig mi is az értelme a filmnek.JAh és láttam, hogy 8 éves .....Ez a film 18 as ugyh ne te mond már meg h ez a film f*s e vagy nem.Tarantionank meg szerintem ehhez a filmhez annyi köze van h oda írták a neveét és õ reklámozta ugy h nem kell õt szidni .Ez a film igenes is jó .
Dorka92 2006 aug. 22. - 10:08:40
(48/415)
Még annyit fûznék ehhez a " Rossz ötlet, rossz film" gondolathoz, hogy pl. az Ideglelést mondják mindenidõk egyik legötletesebb horrorfilmjének nekem mégsem tetszett.. sõt ötlet ide oda a megvalósitás volt xar.. Tudom h off kicsit mert nem a motelhetz kapcsolódik de csak ezt akartam példaként felhozni.
Dorka92 2006 aug. 22. - 10:01:22
(47/415)
Arra értettem azt,hogy akinek nem tetszik ne nézze meg, hogy szerintem valamilyen szinten mindenki tudta hogy ez nem lélektani film lesz :P, hanem csonkolós,véres. És azért csak tudja valaki magáról hogy olyan horrort akar e látni amibe literszám ömik a vér v amin hirtelen megrémülsz stb...
Dorka92 2006 aug. 22. - 09:58:07
(46/415)
Newcastle: Figyelj ezt nem tudom megmagyarázni. Vannak horrorok, mint pl. a Fûrész 1,2, vagy Amityville horror, vagy épp a viasztestek amik szépen végigvisznek egy történetet,jó az ötlet stb és télleg amiatt jó a film. Én az olyan horrorokra mondom hogy nagyon xar mint pl. Ördögûzõ 3. része amibe véletlenül se történik semmi,unalmasan van felvezetve stb. Ehhez télleg nem kellett olyan nagy fantázia hogy ok,ok betértnek egy motelbe és ott várnak rájuk a kinzások. Nem esek hanyatt az ötlettõl,hogy hú mekkora agyak voltak a kitalálok,de annak ellenére h még véletlenül se volt félelmetes és csak a gyomorforgatásra ment ki az egész nekem hatásos volt és épp ezért tetszett. Ezért külömbözõ fajta mindenki mert ez a film is teljesen megosztja a véleményt. Bár ÁLLITÓLAg igaz történet alapján van a film (legalbbis valamennyire) nem lenne ok az ötletre panaszkodni, bár valóigaz hogy sokkal érdekesebbre is meglehetett volna csinálni a filmet, hogy ne puszta kinzójelenetbõl álljon, de szó ami szó nekem tetszett, neked v másnak nem ezért mások a vélemények...
2/10
graniti 2006 aug. 20. - 22:55:53 2/10
(45/415)
Nem azzal van a baj, hogy "vértõl csöpög", horrorfilmben ez elõ szokott fordulni. Hanem hogy rosszul van megcsinálva. /Szerintem./ Egyébként ezt a fórumot valszeg azért hozták létre, hogy bárki leírhassa a véleményét egy filmrõl, akár pozitív az, akár negatív. Nincs azzal semmi baj, hogy te nem bántad meg, h megnézted. Nem vagyunk egyformák. /Szerencsére/ De a "ha nem szereted, ne nézd" hozzászólások igen gyerekesek és bosszantóak. Ja, tudom: ha nem tetszik, ne olvassam. :)
Newcastle United 2006 aug. 20. - 21:25:40
(44/415)
Ha egy filmben nincs értelem és ötlet akkor nem értem, hogy tetszhet.
Dorka92 2006 aug. 20. - 10:22:30
(43/415)
Nem értem miért szólja le mindenki,nekem tetszett. :-) Aki meg nem szereti az ilyen vértõl csöpögõ filmeket ne nézze! :-P Jó nem épp egy értelmes,ötletes film,de én nem bántam meg h megnéztem!! :)
10/10
marky 2006 aug. 19. - 09:18:33 10/10 Előzmény Newcastle United
(42/415)
Eredetileg dokumentumfilmet szeretett volna Eli Roth forgatni, de felmérte a lehetséges következményeket.... :) Ezt nem én találtam ki!

"Harry Knowles barátom hívta fel a figyelmemet egy website-ra a Cabin Fever filmem munkálatai alatt 3 évvel ezelõtt. Végeztem a filmemmel üres zsebbel állva azon gondolkodtam, hogy csinálhatnék pénzt és ekkor Harryvel elkezdtünk csevegni,hogy mi a legbetegebb dolog amit az interneten lehet találni. Ekkor Õ mutatta meg az a site-ot, amelyen lehetõséget kínálnak Thaiföldi utazásra, ahol 10ezer dollárért egy szobában fejbelõhetsz valakit. Az áldozatok szegény családokból kerülnek ki. "
Eli Roth/pitofhorror.com
Newcastle United 2006 aug. 18. - 15:38:19
(41/415)
De akkor miért nem Thaiföldön játszódott?
10/10
marky 2006 aug. 17. - 23:08:12 10/10 Előzmény Newcastle United
(40/415)
Már az elõzõ hozzászólásomban is íram, hogy ennek a filmnek real a sztorija, méghozzás borzalmas, hogy REAL, hiszen Thaiföldön van ilyen hunting-project.
2/10
graniti 2006 aug. 14. - 20:39:56 2/10
(39/415)
Jaj, majdnem elfelejtettem: azért volt egy rész ami tetszett egy kicsit. Amikor a fõhõst feltrancsírozni szándékozó emberke saját magát nyírta ki véletlenül. he. he. hehe.
2/10
graniti 2006 aug. 14. - 20:27:27 2/10 Előzmény Newcastle United
(38/415)
Szánalmas egy film. Hülyén megcsinált drancsír, hülyén játszó "színészek", hülyén ábrázolt Kelet-Európa, hülye forgatókönyv író /Az a háború utáni szlovákiai csajos beszólás tényleg nem semmi/. Vagy ez most tényleg egy paródia volt? :) Tarantino hogyan nyilatkozott utólag errõl, miért adta a nevét hozzá? Bár õ sem egy épeszû...
Newcastle United 2006 aug. 04. - 10:55:30
(37/415)
Az ötlet is s**r. Pár sör után nekem is beugranak hasonló dolgok.:) Ötlettelen mészárszék az egész, ez mûfaj megcsúfolása.
Egyébként mi történt meg?:)
számbádi 2006 aug. 03. - 16:23:33
(36/415)
Sokan írtátok hogy az "ötlet jó, csak a film szar". Nos, az ötlet nem a rendezõé, hanem azé, aki ezt egyszer tényleg megcsinálta. És úgy nézzétek végig ezt az igénytelen mocskot, hogy megtörtént, és ne úgy, hogy oltári jó horrorfilm. A horror nem itt kezdõdik. Sajnos manapság már horrornak számít az, amiben elég pár gusztustalan jelenet, de ezen kívül semmi másról nem szól az egész. Pénzt akartak, nem volt saját ötletük, fogtak pár véres részt és kész.