Téma: Mr. Bean

sipka 2007 dec. 24. - 17:59:43
(7/47)
Nem értem, hogy miért nem küldte el.... Na mindegy. Megprobálok egy másik képet..
sipka 2007 dec. 24. - 17:58:22
(6/47)
Bár én is kedvelem a "Mr. Bean" címmel rendelkezõ sorozatot, csak már annyiszor láttam......HOGY CSÖMÖRÖM VAN TÕLE!!!!! De ettõl függetlenül egy nagyon vicces sorozat :)
Csak az a legnagyobb bajom, hogy a "Mr. Bean"-t szinte már mindegyik televiziós csatorna leadta egyszer (Tv2, Cool, Mtv, Mtv2). Mondjuk ez még nem is lenne akkora baj... Sokkal inkább az a felháborító, hogy más angol vígjáték sorozatot le sem adnak!!! Oké: ott van még a "Dilizsaruk" amelyet szintén kedvelek. De kérdem én: Hol van a "Fekete Vipera"? Na, és a "Kopasz Krapek"?!! Fogadni mernék, hogy egy csomóan nem is emlékeznek a "Kopasz Krapek"-ra... :( Már nagyon régen adták a "Satelit"-en, vagy a "Szív tv"-n (nem tudom pontosan)..
Azért beszúrok egy képet, hátha valakinek ismerõs, eme furcsa kinézetû, rítkitott hajzattal rendelkezõ karakter..
(Ha valaki, valamilyen információval rendelkezik a "Kopasz Krapek" valamikori leadásáról, azt szívesen meghallgatnám :)
Sugovica 2007 okt. 14. - 09:27:09
(5/47)
Az ízlésed biztos nem ferde, csak különbözik az enyémtõl! Ennyi: Se nem több ,se nem kevesebb. Szép napot!
StJust 2007 okt. 13. - 17:04:01
(4/47)
Nem értem,mire gondolsz! (Hallo hallo) Tényleg ízlés dolga,de szerintem nem ferde az ízlésem,ha szeretm a jó humort! Bean a király :-))))
Sugovica 2007 okt. 13. - 11:47:07
(3/47)
természetesen helyesen engem
Sugovica 2007 okt. 13. - 11:46:27 Előzmény StJust
(2/47)
Hát izlés kérdése! Engen kifejezetten idegesít ez a pofa. Akkor inkább százszor Halló halló.
StJust 2007 jún. 22. - 20:55:15
(1/47)
Hát én amikor elõször láttam annak idején a szeszélyes évszakokban,totálkárosra röhögtem magam rajta.Emiatt a sorozat miatt sokan beskatulyázták Atkinson-t,de szerintem bizonyított, többek között Az eltakarítónõ-ben.