Téma: Mr. Brooks

frenki! 2008 máj. 25. - 10:37:49
(44/164)
szinkronja :)
frenki! 2008 máj. 25. - 10:37:09 Előzmény Andika27
(43/164)
Egyetértek veled, igazi unikum, homorral, finomságokkal, minennel ami kell. Azzal is egyetértünk, hogy Moore szinkrona csapnivaló.
lng 2008 máj. 18. - 11:50:41 Előzmény snoopac
(42/164)
Mar ne haragudj de minden mas filmes forumon az a szabaly hogy nagy betukkel ki irod hogy Spoiler es utanna irhatod, mert en nem szeretek spoilerezni es ilyenkor siman atugrom azt a reszt es erdekes meg sosem volt bajom ebbol. Ha valaki elore kiirja akkor az miert baj, akkor nyitni kell ket forumot egyet annak aki meg nem latta es egyet aki mar latta vagy nem ertem.
8/10
snoopac 2008 máj. 16. - 14:14:47 8/10 Előzmény vmaxter
(41/164)
Pont azt irtam en is! Olvasd csak vissza. (a forumot NEM csak azok olvassak, akik mar lattak a filmet, hanem azok is, akik keszulnek megnezni.)
Dudvarek 2008 máj. 04. - 00:40:40 Előzmény o.j.zsolt
(40/164)
Szakállaskén kb mindegy, h kit ölt meg, az a lényeg, hogy egy nem létezõ sorozatgyilkos tette kb ugyanott, ahol a lány tanult. A végén a fotós szimplán "eltûnt", ki mondta, h megölték?
Szerintem nagyon eltalált film, Kevin bácsi nagyot alakított.
10/10
Andika27 2008 máj. 03. - 08:43:34 10/10
(39/164)
Még egy film miatt sem regisztráltam semmilyen fórumon, de Mr. Brooks miatt úgy éreztem, muszáj. Kicsit kettõs érzéssel kezdtünk a filmnek, mert Costnert se én, se párom nem szereti, viszont a tartalom alapján érdekesnek gondoltuk. Igazából az segített dönteni, hogy William Hurt is játszott benne, akit viszont nagyon kedvelek. Szóval, ami miatt most rávettem magam a fórumos hozzászólásra, az az, hogy ajánljam mindenkinek, mert aki még nem látta a filmet, annak érdemes megnéznie. Nem vagyok filmszakértõ, de nagyon kevés már az olyan alkotás, amit bármikor meg tudnék mégegyszer nézni. Sajnos szinkronosan néztük, és Demi Moore amúgy is kicsit idegesítõ karakterét a szinkron még irritálóbbá tette, de ezen kívül mindenki zseniális volt. Teljesen lekötött a film, mindig tudott valami olyan fordulatot nyújtani, amire nem lehet számítani a sok kommersz film után sem. Örülök, hogy hosszú idõ után úgy álltam fel egy film mellõl, hogy egyetlen egy perce sem volt pazarlás. Viszont sok más emberrel ellentétben a fórumos hozzászólásokat szerintem mindig a film végén kell elolvasni. Egyrészt, mert bárki elszólhatja magát (nem szánt szándékkal, csak az élmény miatt), másrészt könnyen befolyásolhatóvá teszi az embert (akár a jó, akár a rossz kritika). A Gyilkos ígéretek óta a legmegrázóbb, legmegdöbbentõbb film, amit láttam. Persze még az a film sem vett rá a nyilvános felszólalásra:)
peugeot311 2008 ápr. 28. - 23:28:29
(38/164)
Az egyik legjobb film, amit valaha láttam. *10/10
o.j.zsolt 2008 ápr. 27. - 13:28:09
(37/164)
Kit ölt meg Mr. Brooks amikor öregember szakállal gyilkolt a repülõ út után? És a végén az nem foglalkoztatta a rendõröket, hogy a fotóst ki ölte meg?
10/10
ghiggia 2008 ápr. 25. - 14:32:24 10/10
(36/164)
Én azért nem nézem a fórumot, hogy ne tudjam meg mi lesz a filmben. Csak utána olvasom el mások véleményét, és esetleg hozzáírom a magamét. Úgyhogy aki még nem látta és meg akarja nézni, ne olvassa tovább.
Nagyon jó film! Bár már kicsit herótom van a skizo történetekbõl (elején meg is ijedtem hogy jaj már megint!), de ez más. És végre egy olyan film ahol az irritáló 'hõs' rendõr nem kapja el a zseniális gyilkost. Demi Moore karaktere nagyon idegesítõ. Ezt levonva örülök hogy megnéztem!
vmaxter 2008 ápr. 25. - 12:51:09 Előzmény snoopac
(35/164)
Nem igaz, én azért nézem a fórumot, hogy kiderüljön érdemes-e leülni megnézni.
DMX 2008 ápr. 13. - 15:41:14
(34/164)
KOSZIKE
eugénia22 2008 ápr. 13. - 14:45:11 Előzmény skillet
(33/164)
Az is elvarratlan volt,hogy a lánya végülis meg tartja-e a gyereket?De, tényleg jó film volt.És nem egy szállon fut.
8/10
snoopac 2008 ápr. 13. - 13:54:46 8/10 Előzmény lng
(32/164)
Nem kellene elarulni a film vegeeeeeet!!!!! A forumot nem csak azok olvsssak, akik mar lattak a filmet, hanem azok is, akik keszulnek megnezni.
Egyebkent szerintem is jo film osszessegeben, vegre nem egy elcsepelt tortenet szazhuszonnyolcezredik feldologzasa.
lng 2008 ápr. 10. - 05:52:17 Előzmény skillet
(31/164)
Maga Mr. Brooks alakitasa, mind a masik enje hatalmasat alakitott, a tobb csavar igazan remek, az utolso resz amikor zene alatt tortennek a dolgok

SPOILER

Amikor a lanya nyakon szurja

SPOILER OFF

Hihetlen jol megvannak csinalva es ugye az egesz filmnek ez a mondanivaloja, Mr. Brooks az utobbi idok egyik legjobb thillere, KEvin Costner a farkasokkal tancolo utan a masodik legjobb alakitasa.
10/10
skillet 2008 márc. 28. - 18:48:51 10/10
(30/164)
nekem tetszett. vannak problémáim kevin costner-rel, de itt tetszett az alakítása. jó volt. a többi szereplõ is. egytõl-egyig. kicsit elvesztettem a végére a fonalat, de lehet, hogy csak én nem figyeltem. mostanában jellemzõ rám. :) nem akarom a gyengébbik nemet megbántani, de nem hiszem, hogy a valós életben egy ilyen megtermett figurát le tudna csavarni egy demi moore. (a társa meg akarja bilincselni, õ meg leküldi a padlóra) vagy akár bármelyik hölgy.
nem is tudom mit mondthatnék a filmrõl. én hirtelen felindulásból 10 pontot adtam neki. tetszett és kész. tényleg jó volt hogy több szálon futott a dolog,(eugénia22) ettõl nem vált egyhangúvá. és a végére valóban maradt pár kérdés. pl a lánya valóban ölt? jó ez a film így ahogy van. persze a valóságban az ilyen beteg gyilkosokat el kell fogni és...
eugénia22 2008 márc. 26. - 18:03:35
(29/164)
Tetszett.Nagyon ötletes a forgatókönyv,és izgalmas a film,és néhol még látványos is.A színészi játékok nem voltak rosszak.Az operatõrimunka is jó volt.Bizonyos jelenetekben a forgatókönyv, nagyon jól kitalált volt.És nem csak egy szálon fut a történet.A vége se volt rossz.A zene szinte mindenhol emlékeztetett egy másik filmre,de ez nem nagyon zavart.Összességében az egész film jó volt.Bár szerintem, néhány dolog elvarratlan maradt a végén,de mindegy.9/10. Azt hiszem mindent elmondtam amit akartam,ha mégse akkor még megírom.
Funika 2008 márc. 20. - 04:00:36
(28/164)
Én úgy kezdtem el nézni, hogy semmit nem tudtam róla, így bejött, ez a két színész (Kevin és William) állati jók voltak benne. Azóta mégegyszer megnéztem, másodszor is süti!
6/10
pikemen 2008 febr. 03. - 10:54:00 6/10
(27/164)
A kommentek alapán talán túl sokat vártam tõle, sajnos ez csak az elsõ fél órára volt érvényes. Utána egy óra unalom (nyomozó válási sztorijának végtelenített nyújtása), aztán a vége még adott valamit. Sokkal többet ki lehetett volna belõle hozni, kár hogy ez csak ennyire sikerült. Kicsit Jekyl és Hyde... 6/10
9/10
bujka 2008 febr. 01. - 00:04:25 9/10 Előzmény pacica
(26/164)
Nagyon durva film és egyben egy kicsit meg is rendítõ. Nekem nagiyn tetszett! A vége tényleg egy kicsit furára sikerült...de nem lõjük le a poént(ha egyáltalán van).:P
10/9
9/10
pacica 2008 jan. 03. - 18:09:47 9/10
(25/164)
Nagyon tetszik. Az elején féltem mert Kevin Costnert pár filmben már láttam és nem nagyon tetszett az alakítása. De amit itt nyújtott baromi jó. A végén meglepõdtem vártam, hogy azután a képkocka után mi történik és hirtelen vége lett. Tényleg jó.