1aniko 2011 júl. 17. - 10:55:12
(18/58)
Ez jó volt! Jim Carrey-re még mindig érdemes beülni.
10/10
10/10
Joey Tribbiani 2011 júl. 07. - 23:09:24 10/10
(17/58)
Azt kell, hogy mondjam, hogy jól szórakoztam a filmen és nem sajnálom a kiadott pénzt. Az elõzõ hozzászolókkal egyetértve azt kell, hogy mondjam ez valóban egy családi vígjáték, amelyet kicsi gyerek is megnézhet. Erõszak mint olyan nincs benne, illetve trágár beszéd sem. Jim Carrey talán egy kicsit elmarad a korábbi önmagához képest, de vannak azért jó poénok a filmben.
Megjegyezném a görög P betûs csajt én is erõltetettnek éreztem, de hát na... :D Valahogy ki kellett tölteni ezt a 95 percet, tökéletes vígjátékot még nem nagyon láttam.
Ja amúgy a CGI pingvineket leszarom, attól még lehet jó egy film :P
4/10
Kiramacs 2011 jún. 29. - 17:33:45 4/10 Előzmény mszgyongyi
(16/58)
Szerintem sem érte meg a jegy árát :(
Unalmas, erõltettet :(
Sokkal többet vártam tõle.
Mr. D 2011 jún. 28. - 00:19:19 Előzmény Mermaid.
(15/58)
Nos, tudod, én rendszeres mozibajáró vagyok, és az a helyzet, hogy a mai gyerekek igenis jól tudnak szórakozni azokon az igényesen elkészített animációs filmeken, amiket a Pixar vagy a Dreamworks ad ki, viszont annál kevésbé hangos gyerekkacajt hallok az olyan filmek alatt, mint ez. Mert az aztán k*vicces hogy Jim Carrey CGI pingvineket fosat a klótyójában vagy hogy egy idegesítõ csaj csak p betûs szavakat használ...meg persze attól hogy te nem adnál ki igényes filmekre pénzt nem jelenti azt, hogy más ne tenné meg.
4/10
mszgyongyi 2011 jún. 27. - 16:36:28 4/10 Előzmény Mermaid.
(14/58)
Háááát, nekem sem tetszett...Pedig szeretem Jim Carreyt. AMikor elõadta a végén a "lassításos" produkcióját akkor fogalmazódott meg bennem: ez egy kínból elvállalt film volt. Vagy nem akar a köztudatból úgymond kiesni, vagy már nem volt pénze vagy egyszerûen csak egy rossz választás? Nem tudom. Nyilván sok munkája fekszik benne - mert gondolom elég nehéz CG-pingvinekkel "játszani"- õ mégsem volt olyan jó, mint szokott lenni. Persze voltak benne jó poénok, de nem éri meg a mozijegy árát. Mi is csak a gyerekek miatt néztük meg. Nálam csak egy gyenge 4-t kapott...
Mermaid. 2011 jún. 27. - 02:27:18
(13/58)
Mr.D! A szánalmasabb a hozzászólásodnál csak az, hogy a mai világban sajnos a gyerekek nem ilyeneken szórakoznak, mint a "bugyuta" 9o-es években. Fogalmuk nincs a mai fiataloknak az emberi értékekrõl, nem is gyerekként nõnek fel. 1o évesen már nem tud némelyik egy neki való filmet nyugodtan végigülni, mert idegbeteg a sok videojátéktól és agressziv meséktõl.
A filmforgalmazást pedig szerencsére nem te vagy más csinálja. Nekem semmi bajom vele. Számomra a Vizet az elefántnak egy olyan film amire még mozijegyet sem költök!!!
Alexa5 2011 jún. 26. - 14:41:47
(12/58)
Tetszett a film. A történetnek volt lényege, nem csak egy összedobott, poénokkal zsúfolt filmrõl van szó. Ez inkább családi film, de én a párommal néztem meg és mi is nagyon élveztük, jókat nevettünk. Azért Jim Carrey sem fiatal már, ez a film jól állt neki, nem erõltetett, és a korához illõ figurát játszik. Nem csak gyerekeknek ajánlom a filmet, hanem azoknak is, akik ki akarnak kapcsolódni és jól akarják magukat érezni. Az értékelésem 9/10.
Ford Mustang 2011 jún. 25. - 00:53:19
(11/58)
Na igen... :D
Mr. D 2011 jún. 24. - 23:33:29
(10/58)
Amikor ezeket a filmeket nézem, csak arra tudok gondolni, mennyire szarul mûködik nálunk a filmforgalmazás...az ilyen szarok, mint ez vagy a rettenetes címû (és nyilván rettenetes film is) A gondozoo már amcsi premierrel egy idõben moziba kerülnek, miközben a júliusi kínálatból leveszik a Vizet az elefántnak-ot és a Fair game-et is...és persze minden más meg csak tolódik, tolódik, de milyen jó, hogy ezeket a szarokat idõben megkapjuk...jajj!
Jah amúgy a filmrõl nem kell sokat beszélni. Az I love you, Phillip Morris után azt hittem, Jim Carrey megint elkezdett jó filmeket csinálni, de ezt látva sajnálattal konstatálom, hogy esze ágában sincs. Én nem is igazán hiszem, hogy van olyan gyerek aki ezen tud nevetni. A kilencvenes években még elmentek az ilyen bugyutaságok, de ma...
pepeninho 2011 jún. 24. - 03:20:04
(9/58)
Eddig sem terveztem a moziban való megnézést, de most már pláne nem fogom ott megnézni. :S
10/10
CinemaParadiso 2011 jún. 23. - 21:12:24 10/10
(8/58)
Isteni, aranyos film volt, a fiam imádta és szerintem ez a lényeg. Te hány éves vagy?
Bárki bármit mond ez a film gyerekeknek készült és nem a a mélyértelmû filmeket keresõ
fórumozóknak.
1/10
Mamamia 2011 jún. 23. - 16:01:22 1/10
(7/58)
nagyon gáz volt ez a film, szerintem, ne nézzétek meg moziba….
MrKpappa 2011 jún. 22. - 17:08:22 Előzmény asekar12
(6/58)
Én kíváncsian várom, hogy milyen film lesz, az elõzetes alapján ígéretesnek tûnik. Jim Carrey, ideje, hogy visszatérjen a régi jó vigjátékaihoz:) Gondolok itt olyanokra, mint az Ace Ventura, A maszk, Én és én meg az Irén, stb. NAgy szívfájdalmam azóta is, hogy A maszkot és az Ace VEnturát megpróbálták folytatni nélküle. Értékelhetetlen. Ezzel kapcsolatban remélem nem lesz csalódás:)
asekar12 2011 jún. 16. - 12:26:31
(5/58)
Én átlagosnak vélem a sztorit. Elfoglalt üzletember, valami ürügy és a végén újra tud idõt szakítani a családjára. Ha
úgy vesszük ilyen az Összekutyulva vagy a Sohaország. Ezekben csak az a nézhetõ hogy híres filmszínészekkel forgatják más különben nem volna érdekes. De kíváncsi leszek mit hoznak ki belõle
Mermaid. 2011 jún. 08. - 07:20:36
(4/58)
Régen nem tartozott a kedvenceim közé Jim C. Most sem vagyok fanatikusan oda érte, de a legutóbbi filmjében a Yes-man-ben egész igényes szerepet alakitott, és értelmeset. Ezért szivesebben ülök be erre a filmjére is a moziba majd , remélem hasonlóan kedves és élvezhetõ filmet láthatok majd tõle újra.
svmcload 2011 ápr. 18. - 22:57:23
(3/58)
Mit ne mondjak érdekes lesz... Jim Carrey megint egy kicsit fura filmben játszik. Meglátjuk, az elõzetes alapján minden esetre ígéretes kis film lesz ez a Mr Pooper pingvinje :)

Friss elõzetes : http://www.fportal.hu/filmek/mrpooper-pingvinje/A4606CDB8
CsomiTheKing 2011 ápr. 14. - 21:21:19
(2/58)
Mr.Popper Pingvinjei - Magyar Szinkronos Elõzetes 1080p HD

http://www.youtube.com/watch?v=WzjfxfEeyY0&feature=player_embedded#at=24
flori199 2011 ápr. 10. - 01:07:45
(1/58)
Remélem, hogy nem mindig számítógépes animációval lesznek megoldva a pingvinek :)
Várom :)