mulao 2010 ápr. 24. - 07:17:11
(5/45)
Ez szuper hír: Az idei Cannes-i versenyprogramban az õ új filmje is versenyezhet az Arany Pálmáért, ismét! Szabó István óta nem volt olyan hazai rendezõ, akinek egymásután két filmje ilyen megtiszteltetésben vehetett volna részt!
De jó lenne, ha õ nyerne! Drukkoljunk neki!
STEPHANIE 17 2010 márc. 01. - 12:42:24
(4/45)
Sziasztok. Kornélt én is jó rendezõnek tartom, láttam pár filmjét, és úgy tudom, hogy most is épp forgat. Tudja véletlenül valaki valamilyen elérhetõségét? Szeretnék írni neki de nem tudom, hogy hová! Légyszi segítsen aki tud.
mulao 2009 ápr. 10. - 06:31:08 Előzmény jimpeter
(3/45)
Szerintem se a vérfertõzés volt a film léyege,szerintem volt mondanivalója, jó film. Szerintem Cannes olyan,hogy minnél inkább a mûvésziebb,mûvészfilmeket díjjazza, a Delta pedig megérdemelte. Mundruczó szerint ennek hosszútávon lesz nyeresége. Én nagyon jó, és értelmes rendezõnek tartom,szeretnék még tõle filmeket látni.
jimpeter 2009 ápr. 09. - 11:53:36 Előzmény mulao
(2/45)
Nem lattam a filmet,de a kritikakat olvastam ,ami errol az oldalrol elerheto volt. Ezek nem kritikak. Csak szemelyes velemenyek.
Ha ennyire nincs temaja a filmnek akkor Cannes ostoba muveszpartolokbol all??
A film egyszerunek tunik es meg a Feliz se beszel jol...
A filmnek van letjogosultsaga,mert bizony sokan epitenenk,mas viszont tobb penzt lat a rombolasban.
Nem arrol van szo hogy verfertozes szerintem. En is kotodom a testveremhez. Es itt az ertekekrol van szo. Ok nem ismertek egymast,de a lany beleszeretett. Nem is bele de az eszmebe szerintem . Abba hogy menekulni akart az ostoba laplakoktol,de egyertelmuen a maradi oszton apatol.
Mint amikor a falusi lanyoknak bejon a varosi diszko.
Hallgatas.En akkor hallgatok sokat ha bant valami,vagy bunom van,lelkiismeretfurdallas.
Minden normalis ember el akar olykor menekulni ebbol a vilagbol.
Ahol fegyverekre koltunk ,mikozben masok eheznek.
Es az Oscar nem a legjobb filmeket dijazza. Csak valamifele patriotizmussal oltozteti fel a haborut. LEgyunk buszkek arra akik meghaltak. Ok is olni mentek, vegul is. Normalis??? Csak kint elek Angliaban,de nem sokaig mar remelem. A media itt ugy raulepszik az emberekre,hogy ki mar nem mehetsz az utcara,mert Vin Dieselkent versenyeznek a fiatalok.
A hatalmas nagy szabadsag ide vezet, tele penzzel,ostoban.
Azert is megnezem a Deltat.
mulao 2009 márc. 23. - 12:53:51
(1/45)
Furcsa,hogy még senki nem írt,mert hát ugye talán a második legismertebb,s talán legelismertebb rendezõnk itthon,és külföldön.(?):)
Nekem bejönnek a filmjei,van értelmük.:) Tóth Orsi (a filmjei állandó fõszereplõnõje)meg az egyik kedvenc színésznõm,mert amilyen fiatal és kicsi lány,annál többet tud,szerintem.A filmjei alapján,az a fajta rendezõ,aki képvisel is valamit a filmjeivel,és szerintem tanulni is lehet tõle.Kedvenc,nálam.:) És, húsz év után a második magyar film,amit Arany Pálmára jelöltek,szóval van a gyereken mit dícsérni.És többes számban mondom,hogy gratulálunk! Remélem nem baj.Végre ezt is megértük.