Téma: Nap-kelte

3/10
kgyuri0 2009 aug. 29. - 08:45:01 3/10
(212/352)
Mikor vet már véget ez a töketlen Gyárfás a mûsorában Verebes garázdálkodásának?

Ma Verebes beszélgetett a három megszeppent cigánygyerekkel, akiket ok nélkül tartott derék rendõrségünk elõzetes letartóztatásban. Borzasztó hülye volt, hogy rövid legyek!

Aztán a HavasHenrikkel folytatott kölcsönös maszturbálása, elképesztõ!
3/10
kgyuri0 2009 aug. 26. - 09:41:30 3/10
(211/352)
A mai napon jól érzékelhetõk voltak Betlen (és NEM „Bethlen”!, az ui. a Gábor! Esetleg az István, vagy a Kata) korlátai és ellentmondásai.
A rendõrfõkapitánnyal való beszélgetése üdítõ és informatív volt (eddig mindenütt ugyanazt a töltelékszöveget szajkózta mindenki, õ mondta ki elõször , hogy a 4 gyanúsított közül a testvérpár volt ott az összes helyszínen, s hogy a katonai háttérrel rendelkezõ egyik csak egy helyszínen volt ott biztosan).
A lényeg nem is ez, hanem a humor, szerintem igenis kedves és eredeti: hogy ui,. „Akár én is ott lehettem azzal a fegyverrel”, még a sótlanka fõrendõr is vette a lapot: „Kezd gyanús lenni”.
Kérdem én, melyik fõriporter engedett volna meg magának ilyen lazán és elegánsan könnyed humorkát?
Semelyik! Tán az egyetlen Friderikusz, esetleg a régi formában lévõ Szilágyi. Viszont Friderikusz az abszolút csúcs, az egész magyar televiziózás(sztár- és nem sztárriporterestûl, mindenestûl) az õ nadrágszárán igyekszik fölkapaszkodni valahol boka körül(A zöme sajnos még eddig sem jutott el, csak irigyen fikázza).

Aztán jött a „hideg zuhany”: Interjú BokrosLajossal. A mi nagyeszû Betlenünk idegesen szorong(zabszem-reakció), nehogy már imádott Fidesze bárkinek a szemében rosszul kerüljön ki az összehasonlításból a B. által fölvetett ügyekben. Persze pont Bokrossal szakmailag vitázni nyilván számára is reménytelen.

Emlékeztet hajdan volt beszélgetésére TarnóyGizellával az Orbán papa bányáiról, amely interjút elrettentõ példaként tanítani fognak: a megengedhetetlenül immorális riporter iskolapéldája.
Azonos szakmában nyomulva addig igen jó viszonyban voltak, ami még inkább kiemeli a saját elhatározásból a Fidesz mellett nyomulni kívánó reporter aljasságát(amin persze nem kell csodálkozni: a Fidesz, mint fogalom is, a mellette való kiállásba belekeveredés is, képes bármit és bárkit morálisan bemocskolni és lezülleszteni). Szóval én kiváncsi voltam Tarnóy szövegére, az összefüggésekre. De képtelen volt egy mondatot akár, érthetõen végigmondani, B. nem átallott Torgyán módszerével élni és zajongással(tkp érvmentes hangoskodással) belezavarni az alany mondanivalójába.

Szerintem ez volt Betlen látványos bukása. Addig tkp. mindenki enyhén ballib eltolódású(a korszakban: „normális”!) sajtómunkásnak tartotta, én is!
Mindez a pletyka szerint azért, mert HornGy kormányra lépésekor nem õ lett a Hiradó fõszerkesztõje. Lehet, hogy objektíve neki volt igaza, de az ellenlépés, hogy erre fel eladta magát, az igen pocsék és taszító.
euTanázia 2009 aug. 25. - 12:35:17
(210/352)
Napraforgók mindig is lesznek, csak le ne égjenek!
A növényt egyébként szeretjük: Van Gogh, meg én is. :)))
offtopic
meszag 2009 aug. 25. - 12:26:37
(209/352)
Ja most nézem, Rahel már illusztrálta.
offtopic
meszag 2009 aug. 25. - 12:17:35
(208/352)
Geronazzo vagy mi, az a felpumpált ajkú rettenetes nõszemély
Rahel 2009 aug. 25. - 12:06:40
(207/352)
Rahel 2009 aug. 25. - 12:02:13
(206/352)
-Az a nõ, akinek minden nagy, csak az esze nem!!!:))
3/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 11:55:07 3/10
(205/352)
Ajjaj, lemaradtam errõl a gyönyörû nevû hölgyrõl, ki a tököm õ?
3/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 11:53:39 3/10 Előzmény euTanázia
(204/352)
Szerintem szakmmailag Betlen a mûsor jelenlegi megkérdõjelezhetetlen sztárja.
És nem azért, mert egy iskolába jártunk.
A Fidesznek való leplezetlen lefekvés nekem se tetszik, de
1. Lám CsehTamás!
2. Lesz még bõven, aki ugyanígy fog lefeküdni, és még buta bunkó tahó is lesz, oszt majd futtatják a ficesznyikek rendesen!
Rahel 2009 aug. 25. - 11:50:43
(203/352)
-Hát a Geronozzo Mária, és ha õ kinyitja a száját, akkor onnan nincs menekvés!!:DD
3/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 11:49:15 3/10 Előzmény elizabeth
(202/352)
Mi volt ezzel a szerencsétlen Verebessel, már megint?û
Mit kellett neki lereagálni?
3/10
kgyuri0 2009 aug. 25. - 11:47:53 3/10 Előzmény meszag
(201/352)
Ki a G.Mária?
euTanázia 2009 aug. 25. - 09:32:29
(200/352)
Ja! Vannak táboros vélemények, meg nem táboros vélemények.
A nem táboros véleményeket vallók azonban már szintén egyfajta csoportot alkotnak, amely jobbra és balra egyaránt dülöngél, így aztán nevezzük csak nyugodtan ezt is tábornak.
Magam az egyéni sátorozást preferálom, mert ily módon védve vagyok a táborok közötti szájtépés során felgyülemlett nyáltól.
Egyébként meglepõdve látom, hogy a Betlen-féle véleményemben szinte szószaki azonosságok is fellelhetõk kgyuri0 törzstaggal, akivel ezügyben egy virtuális kézfogást kezdeményezek.
Uff.
5/10
ondok 2009 aug. 25. - 00:37:44 5/10 Előzmény kgyuri0
(199/352)
Miért lenne röhej ,hogy egyezik a véleményünk Évivel? talán pont ez jelzi azt ,hogy van objektív alapja a véleménynek ,és nem "táboros" vélemény,ami ebben az országban az idiótizmus teteje,hogy még a villamos is pártalapon szép vagy ronda.
A Te véleményed viszont ,mivel bevallottan ismered Betlent kissé gyanús ill. bájos:"Kedves huncutság, kötekedés, valódinak tetszõ érdeklõdés bujkál a hangjában."Nocsak ,és mi lenne ha ezen a huncut kis hangján nem nyalizna a Fidesznek olyan átlátszóan sumák módon? Ezt jobban díjaznám.
euTanázia 2009 aug. 22. - 10:56:58
(198/352)
Háát, én nem is tudom...
Például, hogy hol van már a Nap-kelte fénykora?
Fényéveknek tûnik.
Mi az akadálya, hogy profi karmesterek vezényeljék le a mûsorokat?
Amikor áttekintek egy hetet, bizony nagy, foghíjas, tátott szájat látok, abban pedig rosszabbnál rosszabb fogakat:
- kis finom fogacskákat, közülük a barna, metszõ, nagyon nem oda való, a helyére kellene tenni
- ordas öreg zápfogat kozmetikázva, de a festék alól kilóg a való, mindig nyálas és visszatetszõ, ahogy alázatosan kapaszkodik a nem is minõségi talajba
- kiérdemesült másik örlõt, egyenetlen felülete rágás közben ki-kihagy, a réseken még a levegõ is fújtat
- látok azonban egy erõs, formás szemfogat, amivel harmonikus a rágás, és látványnak is kellemes, nevezzük Betlen Jánosnak.
A fenti férfiú okos, szellemes, felkészült, õszinte kíváncsisággal érdeklõdõ, több nyelven beszél és nem utolsó sorban jó ránézni, van valami gyerekes huncutság a tekintetében. Így látom õt.
Azután kérdenék még a mûsoridõ felõl.
Miért nyúlik némelyik végeérhetetlen, hogy az ember többször is kidõl az unalomtól, másik pedig miért oly rövidre szabott, hogy beléfojtja az alanyba a szót /l. ma Bergendy/, vagy egyszerûen kilökik a mûsorból /Frenreisz/?
Több idõt ezennel nem szánnék a Nap-keltére, bár megjegyzem, mára már nem lelek olyan csatornát, amelyiknek reggeli mûsora kívánatos lenne számomra.
Nem volt ez mindig így.
elizabeth 2009 aug. 22. - 07:41:43
(197/352)
Azt ahogy egyébként nem az Õ bakiját (hanem a szerkesztõjét)lereagálta, megoldotta Verebes, tanítani kéne. Persze csak az hibázik aki dolgozik.
offtopic
meszag 2009 aug. 19. - 19:46:29
(196/352)
Ne álmodozz! még a végén beszervezik neked G.Máriát. :D
CsengoZoli 2009 aug. 19. - 17:34:33
(195/352)
Valaki szólhatna már a Gyárfásnak,hogy bár tudom,mintha a fogát húznák,de csak be kéne invesztálni a mûsor díszletébe,mert lassan lekopik róluk a 20 éves festék.
Ja pár új kazettát is kéne venni, nem olyan drága az és esetleg úgy el lehetne érni,hogy legyen legalább 1 db olyan bejátszás,ami nem szallaghibás.
A kamerák gondolom már a drágább kategóriába esnek,de szerintem Gyárfás Úr is meglepõdne, hogy mennyit tud dobni egy mûsoron,ha vannak benne színek!
A Lakat T helyett jöhetne valami ostoba nagymellû csinibaba, ilyen színvonalú kérdéseket õ is fel tudna tenni,de legalább lenne mit nézni.
A bazitai Dart Veder helyett pedig tudnék javasolni egy riportert, növelné a színvonalat!
Bár tudom ez mind-mind csak álom marad... :)
3/10
kgyuri0 2009 júl. 29. - 11:30:26 3/10
(194/352)
Két röhej egy csapásra:
1. ondok és évi100 egységfrontja.
2. én Betlen mellett agitálok.

Grácia õsz fejemre, de szerintem Betlen beszéde nem unalmas. Ma pl PusztaiEtrzsébettel beszélt, a hanghordozása sem monoton. Kedves huncutság, kötekedés, valódinak tetszõ érdeklõdés bujkál a hangjában. Néhány példa unalmasokra, a beszédjük is monoton, mert ha dinamikailag változékony is, egysíkúan: Verebes halál ubalmas az állandó hörgésével s szuszákolásával(dinamikailag nem monoton), LakatT is az idétlen lelkendezésével s kukorékolásával(dinamikailag nem monoton), Apáti sztem szintén unalmas a böbebabás pislogásával és tudálékos csipogásával(õ azért már monotonabb).
A „kereszttûz vendége szokott lenni egy nemtomki a Bors(?) magazintól, az monoton dinamikailag is, mert egyfolytában kekeckedni akar, s minden „kiállóba” beleköt).
Mivel ennyire két végletbõl mondjátok az ellntétemet, hajlamos lennék azt gondolni, elfogult vagyok Betlennel, gyerekkori ismeretség), de az az igazság,hogy a közmegegyezés szerint azért õ nem olyan rossz. Bajban vagyok, mert arra ugyebár én nen szoktam sokat adni.
De, hát tényleg kedvesnek és ötletesnek tartom. Annál rosszabbul esik, hogy egy ilyen ember „fölül” a Fidesznek.
Nem igazán jó analógia, mert hol van õ attól, hogy olyan legyen, mint CsehTamás, oszt lám az is „fölült” szó szoros értelmében OV mõgé a szinpadra. És még sokkal jobban fáj.
offtopic
meszag 2009 júl. 29. - 08:53:24 Előzmény ondok
(193/352)
Hát én is megdöbbentem, hogy elváltozott. Annak idején, mikor azt hiszem a Hét c. mûsorban feltûnt, egy értelmes, inteligens nõnek véltem. Elképesztõ, hová süllyedt. Most a Bayer mûsorában láttam. Iszonyat