Téma: Napos oldal

8/10
emheni 2013 jan. 20. - 16:28:07 8/10
(39/199)
Tény, hogy nem egy átlagos vígjáték, sõt, vígjátéknak sem mondanám annak ellenére, hogy elég sokat nevettem a vége felé. Nekem tetszett, és ahogy emésztgetem, egyre inkább! Nem az a film, amit mindenképpen moziban kell megnézni szerintem, és kell egy hangulat hozzá.
10/10
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 20. - 11:35:19 10/10 Előzmény filmkritikusné
(38/199)
Még nem értél haza?
Ha hazaérsz, leírnád hanyadik sorban ültél, roppant mód érdekel?
Hopegirl 2013 jan. 20. - 11:29:14
(37/199)
Nekem nem tetszett a film. Egyértelmûen nem ilyenekhez vagyok hozzászokva, de nyomásra, és jobb movie híján megnéztük. Ahhoz kétség sem fér, hogy a színészi alakítás zseniális, csillagos ötös. De kezdetben az a két "elmebeteg" engem taszított, és kb szájtátva bámultam, h ez most komoly?

Szóval a történet engem nem fogott meg, sõt untatott. Még bealudni is képes lettem volna a moziban, hiszen vizsgáról jöttem. Minden filmnél várom a nagy egymásra találást, de itt most teljesen hidegen hagyott. Nekem nem jött be, és csak a színészi játék miatt 3/10
9/10
Gabi'91 2013 jan. 19. - 22:06:09 9/10
(36/199)
Épp most láttam a filmet, és muszáj leírnom, hogy nagyon rég tetszett ennyire valami.
Már a trailer megnézése után feljegyeztem magamnak, hogy ez kötelezõ darab lesz - már csak Jennifer Lawrence miatt is, akit láttam már a Winter's Bone-tól kezdve a Beaver-en át egészen a Like Crazy-ig, mégsem lehet megunni. (Azért az Kristen Stewart jóóóóóóóóóó messze van Lawrence-tõl tehetségben, mikor õt nézem, az egészet teljesen erõltetettnek érzem, míg L.-nél nem kellemetlenül érzem magam filmnézés közben. Emma Stone-nak pedig egyértelmûen Lawrence mellett a helye - de szigorúan nem szõke hajjal! :D)
A film elgondolkodtató, bizony az életben nem minden habos torta csokiöntettel, és ezt meg is mutatják, és éppen ezért, én nem igazán erre a befejezésre számítottam. Semmi bajom a happy endekkel - bevallottan jobban is érzem magam, ha egy film így ér véget, de itt felkészültem a nagydrámára, könnyekre, így tulajdonképpen kellemes elégedettséggel töltött el, hogy ezt a befejezést kaptuk, nem pedig a szokásos hálivúdi cukormáz érzés jött át. Furcsa is, hogy az IMDB-n többek között az Õrült, dilis, szerelem nézõinek ajánlják - aki ilyesmire számít ne vegye meg a mozijegyet!
A legjobban talán a párbeszédek tetszettek, no meg a karakterek, hiszen a film (enyhe túlzásokkal), de azt mutatja meg, hogy tulajdonképpen mi mind dilisek vagyunk, az egész világ az, ezt el kell fogadni, tudni kell túllépni azon, ami elmúlt, és mindegyikünknek szüksége van valamilyen stratégiára, amivel "túlélhetünk."
Biztos, hogy nem most láttam utoljára, mert nem csak jó érzéssel tölt el a befejezés, de közben gondolkodtat is, és szerintem tulajdonképpen ez egy film feladata.
9/10
stomachh 2013 jan. 19. - 21:08:35 9/10
(35/199)
Erre tetszel gondolni? Don't You Worry 'Bout A Thing
http://www.youtube.com/watch?v=45ZSIeSsmwI
bridgeta 2013 jan. 19. - 18:51:30
(34/199)
Sziasztok! Valaki meg tudná mondani annak a számnak a címét, amely akkor, megy mikor a végén táncolnak? Eléggé ismert máshonnan is! Elõre is köszönöm:)
filmkritikusné 2013 jan. 19. - 16:18:59
(33/199)
Most mondja a férjem, hogy ma elvisz az elõadásra. Lehet hogy a hetedik sorban fogunk ülni, de nem biztos. Attól függ, hogy lesz-e hely. Rohanok majd haza leírni nektek milyen volt a film.
filmkritikusné 2013 jan. 19. - 16:01:03
(32/199)
Tegnap néztük meg a filmet a férjemmel. Engem sajnos kint hagyott az elõtérben mondván higy a munkahelyére nem vihet be engem, de azért a hangokat halottam az ajtó mögül is. Kólát is kaptam, de pattogatott kukorica helyett nacsót ettem inkább. Nacsózni a moziban nem tudok, mert sötét van és a szósz kiborul, de így hogy kint maradtam és világos volt jól benácsóztam. Visszatérve a filmre. Parádés a szereposztás, bár a forgatókönyv kicsit elüt a a mostanában megszokott mainstreamtól amerikában (az USÁ-ra gondolok itt). De nem szaporítom a szót. Nagyon jó a film. Adnék csillagot is, de nem találom hol lehet. Így hát leírom. Hategésznyolctizedpontotadoktízbõl.
Hilfy 2013 jan. 19. - 09:47:08
(31/199)
Klassz film, remek színészekkel. Az egyetlen negatívum számomra a teljesen egyértelmû befejezés volt, de ezzel együtt is 10/10.
Azoknak mondjuk nem ajánlom, akiknek a maximum 5 perces dráma fér bele egy filmben a tökéletes boldogság végleges beállta elõtt.
Ja, és Jennifer Lawrence-t Cristen Stewarthoz hasonlítani komoly..
Emma Stone ellenben szerintem is remek :)
22escsapdaja 2013 jan. 18. - 20:45:33
(30/199)
Imádtam! nem az én mûfajom, de Jeniffer Lawrence isteni volt benne. Aki fél a szerelmesfilmektõl, még azoknak is ajánlom, mert nagyon szokatlan egy film, az biztos, hogy teljesen eredeti. Kicsit néha túl lelkizõs, de az belefér.
7/10
Tincia 2013 jan. 17. - 08:04:44 7/10
(29/199)
TEgnap néztük meg barátnõmmel a filmet. Nagyon jókat olvastam róla itt a fórumon + láttam, hogy 8,6 pontot kapott 10-bõl...gondoltam biztos jó film. Õszíntén szólva nekem csalódás volt.......Az utolsó 20 perc az nagyon tetszett, de a többi 100 az annyira nem. Szerintem eléggé vontatott volt.
9/10
snipes69 2013 jan. 16. - 22:35:40 9/10
(28/199)
Szerintem ez egy gyönyörûszép film,csak kell hozzá segg is,hogy végigüld.Személyszerint a moziba a bnõm elaludt mellettem a filmen :) (de késõbb bánta,hogy lemaradt egy részérõl a filmnek),de nekem nagyon tetszett,De Niro a sok borzalom után amikben mostanában szerepelt,végre ismét a régi volt,aminek nagyon örülök.Nem tudom miért fikázza mindenki Jennifer Lawrence-t sztem fantasztikusat alakított a filmben,de ez mindegyik szereplõre igaz remélem megkapja minimum Bradley Cooper az oscar-t ezért a filmért,de De Niro-nak is járna.Engem nagyon megfogott a film.Nézzétek meg!!
Bigpapa 2013 jan. 15. - 23:38:58
(27/199)
Még pénteken láttuk a filmet,de csak most értem ide :)

Nagyon csípem Bradley Coopert és jó, hogy sikerült kiszabadulnia a szépfiú kategóriából. Az anyám nyakán-ban tetszett meg, aztán a csúcshatás volt az, ahol látszott, sokkal több van benne. A lopott szavak csak hab a tortán.
Itt kegyetlen jól játszik,de a lány is. Nekem nem volt elgondolkodtató a film, inkább idegesített amikor bekattant. Nem bírom a bolondokat,de ez az én hibám :) Nem érintett meg (ez a forgatókönyv hibája) és nem életem legjobb filmje, de a szereplõk nagyon odatették magukat. Hogy Oscart érne e? Mindenképp,mert ennél lényegesen ingerszegényebb filmek nyertek Oscar esõt.
Robert De Niro pl. mindent kihozott ebbõl a szerepbõl, amit ki lehetett. Vannak benne jó poénok,de érdekes, hogy szerintem nem megnevettetni akar abban a pillanatban a film, hanem emészthetõbbé tenni egy kicsit a drámát, ami két beteg embert mutat be.
Nem hiszem, hogy még egyszer meg fogom nézni a filmet, de egynek kihagyhatatlan szerintem.

8/10
Britt 2013 jan. 15. - 21:09:01
(26/199)
Nagyon jó film. Kíváncsi lettem volna, hogy milyen szinkronosan, de mindenhol felirattal adják.
Szinkronos elõzetest láttam és kicsit más így a hangulata mint eredeti nyelven. Eredeti nyelven kicsit "drámaibb" a film és jobban érzékelni, hogy mennyire sérültek mindketten. :)
Superalonso 2013 jan. 15. - 13:28:39
(25/199)
Lawrenece a Hunger Games-ben mit csinált...pocsék volt, semmi érzelem (fájdalom, kin, szeretet nincs az arcán), Winters Bone-ban is elég gyenge volt, talán a Hódkóros-ban nyújtott elfogadhatót, azok közül amit láttam tõle (Napos oldalt még nem láttam, de sejtem milyen lehet benne)...szoval van még mit fejlõdnie lõrincz dzsennifer-nek (mondjuk kristen stewart-nál szinte mindenki jobb igy õ is), emma stone na az igen apám az színésznõ
Superalonso 2013 jan. 14. - 23:24:16
(24/199)
Jennifer Lawrence szerintem is pocsék színésznõ...színtelen, szagtalan, faarcú, érzelemmentes vagy pedig túl erõltetett, de még véletlen sem találja el a helyénvaló játékot....kristen stewart-tal egy szint
Cicamaci 2013 jan. 14. - 21:23:14
(23/199)
Hála az égnek sehol nem játszák szinkronosan, sokat rontana a filmélményen.
Egy kis olvasásba nem halsz bele, és sokkal élvezhetõbb is lesz tõle a film. Érdemes megnézni egyébként.
Macskara 2013 jan. 14. - 19:21:15
(22/199)
add ki a dühödet ez az, hajrá!!;))
valami egészen másról beszélsz, mint én aki csak összesen annyit szeretett volna eredetileg írni, h a csaj nem játszott jól (mellesleg ez egy olyan oldal, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, ha jó az a vélemény, ha nem). De ha jólesik neked ezen dühöngeni, akkor csináld nyugodtan, mi szívesen olvasgatjuk a mindenféle nem idevaló kommentjeidet, elég nevetségesek.
de tudod mit? igazad van, szuper jól játszott a csaj, ha ettõl megnyugszik a lelked!;)))
10/10
etterej 2013 jan. 14. - 17:56:45 10/10
(21/199)
Az igen. Vicces, hogy ebben az országban majdnem mindent fikáznak az emberek, minden ember aki sikeres az buzi vagy ribanc, ha van valakirõl egy jó kép az már photoshop és még sorolhatnám.. szóval ez a vicc, hogy sajnos ez az ország mindenkit csak fikáz/megkérdõjelez/elitél..stb. Nézd csak meg a fb-ot :) Minden egyes poszt kommentjei közül a 90% negatív hozzászólás. Kicsit tisztelettudóbban kellene véleményt kinyilvánítani mások felé. Én se szeretek mindenkit, de attól még nem kell teljesen kielemezni valakinek a színészi képességét ráadásul negatívan. Te biztosan profibb vagy és jobban tudod, hogy kell ezt eljátszani. Ha meg nem tetszik, nem kell megnézni de ha már megnézted és ráveszed magad, hogy ideöntsd nekünk az okosságaidat, kicsit gondolkozz el, hogy mit és hogy fogalmazol meg.. kicsit emberibben. "hát nekem nemtetszett" és pontozol, de nem, itt mindjárt kritizálni kell :) Gratulálok! :)
Macskara 2013 jan. 14. - 13:24:50
(20/199)
félelmetes, h ebben az országban, ha vki más véleményen van mint a többség, akkor rögtön fikázni kell..
te, barom senki nem mondta, h képességem van eldönteni, h ki jó meg ki nem.
Pusztán egy vélemény volt amit leírtam!! nem tetszett, kész, ennyi, pont.