4/10
SwitcX 2009 febr. 28. - 08:32:52 4/10
(4/24)
Tegnap úgy kezdtem neki, hogy még sosem hallottam róla, ahhoz képest hogy szuperprodukció.
De az elsõ 10 perc után már tudtam, ez egyszerûen semmilyen. A történet nehezen körvonalazódik, idétlen zenei betétek vannak, egyik pillanatban még egy senki, másik pillanatban már rögtön varázsol, izomkolosszus az adott szereplõ.
Egyszerûen bûn ez a film.
tetraeder13 2008 ápr. 01. - 12:10:16
(3/24)
Az elsõ rész után izgatottan vártam milyen lesz a második rész. Az elsõ nagyon tetszett, de aztán a nappali õrség..... azt kell mondjam az egyik legrosszabb film volt életemben. Persze voltak benne klassz jelenetek és effektek, de sztem a film hosszához képest nagyon kevés ilyen rész volt. Valami nagyobbat próbáltak alkotni az elõzõhöz képest, bár itt meg kell jegyeznem, hogy az éjszakai õrségben szerintem meg túlságosan meg akarták mutatni mennyi jó trükk van és ezt hogyan lehet belesûríteni egyetlen filmbe. Összegezve az elsõ jobb volt, persze nem mondanám hogy kár volt kidobni azt a 3000 pengõt az ablakon mert ha már az elsõt megvettem akkor a másodikat is meg kellett és valószínû így lesz ez a harmadikkal is (asszem hajnali õrség).
10/10
Mélaszundi 2008 márc. 17. - 17:35:45 10/10 Előzmény beaver
(2/24)
Nekem az egyik kedvenc filmem lett így mostanában hopp. Nem hiszem, hogy másodszorra is ugyanaz lenne a hatása, de magávalragadó, ha az ember hagyja magát. Szürreális világ, humoros, jobb mint az elsõ és nagyon orosz.
beaver 2008 febr. 23. - 14:15:13
(1/24)
Sziasztok....
Az elsõ részt is kínlódva néztem meg és csak a tökéletesen összevágott bemutatója miatt, de hogy 2X ugyanabba a sz..ba lépjek.....

BORZALMAS!!! BÛN megnézni, rettenetes sztori, a jelenetek és szereplõk hihetetlenül gagyik, és még van mersze egyeseknek a mátrixhoz vagy a gyûrûk urához hasonlítani....
Speciális effektek sem mentik meg ezt a rettenetet.
Színészi játék....na ez végképp nem nevezhetõ annak ami itt megy.

Szerencsére nem fizettem érte...