10/10
Indrabendzsó 2014 jan. 26. - 22:09:12 10/10
(50/90)
Ez a ritka filmek egyike itthon, ami nem lett giccses. Nagyon tetszett a film, azért, mert abszurd szituációkat ábrázol úgy a maguk drámaiságában, hogy azok mégis viccesek tudnak lenni akkor abban az adott pillanatban. A következõben pedig azt is megérzed, hogy mennyire drámai az, annak az adott embertípusnak, aki éppen benne van. Érzékelteti valahol az egymás mellett élõ emberek összefutó történeteit, pedig mégsem futnak össze közvetlenül. Ill. szerintem nem hiba azt ábrázolni, hogy vannak melegek ebben az országban is. Az emberek szeretik becsukni a szemüket, mert ha nem látják, akkor az nincs...(errõl a régi rendszerek jutnak eszembe.. tipikus) de attól még van és attól csak még jobb, hogy benne van ez is, hogy ez nem egy coming out-os ábrázolás, ami bár vicces, de nagyon nem fedi a valóságot! A film nagyon pozitív élmény! Csak ajánlani tudom :)
Meridiana 2014 jan. 04. - 18:17:05
(49/90)
Nem volt rossz film, sõt, de a vége nem tetszett.

Spoiler -
utálom, amikor az egy film üzenete, hogy mindegy mit tett a másik, meg kell neki bocsátani, mindegy milyen hibája van, azt el kell fogadnunk.
10/10
Mine 2013 júl. 26. - 21:59:02 10/10
(48/90)
Szerintem óriási, fantasztikus színészekkel, maradandó szöveggel. Stohl Andrástól rosszul vagyok, de ebben a filmben egyszerûen tökéletes. Lovas Rozi pedig ver mindenkit (kutyás papucs), pedig tényleg nagyszerûek a többiek is. Szerintem 10/10, de nem lep meg, hogy nem ez az átlag véleménye.
6/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 04. - 00:53:13 6/10
(47/90)
SPOILER

Ja igen a homoszexualítás bevonása a filmbe nagy hiba volt, kérem ez még mindig nem amerika, azért erre illenék figyelni, nem kéne letuszkolni a buzikat és leszbikusokat a magyarok torkán!

SPOILER vége
6/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 04. - 00:51:28 6/10
(46/90)
Kissé unalmas és vontatott, de ízig-vérig magyar, ezt szeretem, ami közelálló és igazmondó, nem pedig az amerikai maszlagot pl. Kedves John! meg Szerelmünk lapjai, nem vitás jó filmek, de valljuk be a valósághoz semmi közük.
Ellenben ebben a filmben *****SPOILER*****az öszinte arcuk mutatkozott meg a férfiaknak, az állandóan baszni vágyó, másra gondolni sem tudó férfiakról, szomorú szembenézni nõként ezzel, hiszen kiskorunk óta áltatnak minket, a szerelemmel és egyéb baromságokkal, hûség, õszinteség, a férfiak számára ismeretlen fogalom, a farokpumpálótól én tuti annyira irtóztam volna, hogy nem tudom elnézni neki...****SPOILER****

6/10
7/10
sanderb 2013 jún. 06. - 17:12:34 7/10
(45/90)
Szajki Péterhez passzolnak a társadalmi, magánéleti kérdéseket boncolgató történetek. Jól alakítja ki a szereplõi karaktereit, azonban mozgatni már kevésbé sikerül azokat. Gondolom a költségvetés szûkössége miatt nem volt lehetõsége jeleneteit többféleképpen felvenni, vagy a remek szereplõgárdát kicsit szabadjára engedni - lazítani a megírt szövegeken. Pedig az ilyen nívós színészeknek tudniuk kellett volna a gyengécske dialógusok javításában segédkezni, persze ha van tér és idõ, no meg szándék. Nem tudhatom...
A történetek különben életszerûek és kellõen érdekesek is, így egy megnézésre mindenképpen ajánlott. 10/7
Forelly 2013 máj. 31. - 08:04:32
(44/90)
Nem értem,hogy miért írnak egyesek ilyen gyûlölködõ,agresszív véleményt a filmrõl. Engem kikapcsolt,nem untatott egy percig sem,és lehet elcsépeltek a szituációk,de annál gyakrabban elõfordulnak a kapcsolatokban. Nem kell ezt túlspirázni. A színészek helytállóan tették a dolgukat és volt jópár különösen vicces jelenet. A hangvétele egy fokkal talán kevésbé komoly,mint az Intim fejlövésnek,bár a problémák eléggé embert próbálóak, amelyeket bemutat. A film üzenete, hogy legyünk készek néha kompromisszumokat kötni, mert esélyes, hogy egyedül maradt vénlányok leszünk. Ez a film a nõi sorsokat helyezte középpontba,de férfiként is élvezhetõ volt,én ajánlani tudom. Arra tökéletes, hogy valakivel összebújva egy ital mellett kárörvendjünk más nyomorúságán:)
5/10
alan 2013 máj. 13. - 21:25:13 5/10
(43/90)
egyszer mg lehet nézni, de semmi extra! 10/5
9/10
King Diamond 2013 máj. 08. - 12:56:00 9/10
(42/90)
Néha fel tudja baszni az ember magát egy-egy film addigi hozzászólásain. Persze, nem kötelezõ õket elolvasni, de engem érdekel, hogy mások is hogyan vélekednek az adott filmrõl. Úgy általánosan elmondható, hogy alig nézek magyar filmeket, kb. évente 1-2-t, de az utóbbi idõben ezek egész jók voltak (Zuhanórepülés, A nyomozó, nekem az Álom.net is bejött, Szíven szúrt ország, Jack Jack film, 56 csepp vér, Czukor Show, ahogy az utóbbi 5 év általam látott magyar filmjeit felidéztem). És ez a film sem rosszabb, sõt. Igaz, az Intim fejlövést még nem láttam, de tervezem hamarosan, mivel a rendezõ ugyanaz, mint ennél. A szereplõk remekelnek: Stohl Andrást nagyon jó volt látni Gubík Ágival együtt (egyikük ugye a Tûzvonalban, másik a Hacktion fõszereplõje volt); Schmied Zoltán szintén zseniális; a nõk csinosak, szépek. A film története is tetszett, a cselekményvezetés is. Szóval, nem kell minden magyar filmet ennyire ledegradálni, de sajnos ez a szokásunk. A Halálkeringõ, és a Vizsga is érdekel, idõvel azokat is megnézem majd.
Én meg azt mondanám, hogy vannak ennél sokkal szarabb külföldi filmek is, meg persze magyarok is. Ja igen, nem egy egyszerû vígjáték kategória, hanem azért egy adag dráma is van benne.
9/10
raczkia 2013 ápr. 28. - 07:49:12
(41/90)
Ez egy dráma, szóval aki vígjátékot szeretne nézni az kerülje el. Megnéztem, egyszer elég is volt.Vannak ennél sokkal jobb magyar filmek.10/3
Meszi1976 2013 ápr. 26. - 00:25:13
(40/90)
Ez minden volt tragikum,dráma,lesújtó letargia,ateista megnyilvánulás de NEM vígjáték!!!!
De a színészeknek minden elismerésem õk 100%-os tökéletes színjátszást alakítottak,minden elismerésem nekik:)
5/10
idõjós1010 2013 ápr. 25. - 23:17:25 5/10
(39/90)
Szerintem többek között Stohl András dumáján is nagyon jót lehetett röhögni, meg volt még egy-két komikusabb szereplõ/jelenet a filmben amikért megérte.
2/10
akosd 2013 ápr. 25. - 22:26:17 2/10
(38/90)
Ez egy nagyon sz.r film.
Pont ez az, amit felesleges volt leforgatni.
Az RTL Klub reklamjain kivül semmi ertelme, es semmi mondanivaloja nincsen.
Egyszer megneztem a szineszek miatt, de nagyon kár volt.
5/10
idõjós1010 2013 ápr. 25. - 16:46:03 5/10
(37/90)
*Összességében nem volt ez olyan rossz
5, max 6 pontot ért meg nekem.
5/10
idõjós1010 2013 ápr. 25. - 16:44:58 5/10
(36/90)
Négy, egymástól teljesen független kis történet, teljesen fölöslegesen belerakva egy 90 perces filmbe. Szerintem ennek így semmi értelme nem volt, viszont összességében volt ez ez olyan rossz, köszönve a komikusabb jeleneteknek, és a természetesen s színészeknek.
10/10
PotykaPal 2013 febr. 05. - 02:22:02 10/10
(35/90)
Kicsit úgy érzem rengetegen elõítélettel mentek el megnézni ezt a filmet, vagy csalódtak, mert ez a film nem a szó szoros értelmében vígjáték. A vicces elemeknek mind-mind savanyú utóíze van. Kicsit életszerû, talán nem tökéletes helyzeteket bemutató film, de mindenképpen üde színfolt a mai világ egysíkú amerikai filmjei között. Én azt mondom mindenképpen érdemes megnézni, ha az ember egy picit is nyitott az átlagtól eltérõ történetre. Természetesen a színészeknek meg nagy respekt, mert kiválóan hozták a rájuk ruházott karaktereket.
9/10
hepinyo 2013 jan. 23. - 13:36:21 9/10 Előzmény Danto
(34/90)
Egyetértek! :-) Nagyon jó a film! Mind amellett, hogy sok a humoros jelenet, szól is valamirõl és nagyon valóságû is. Stohl-t meg lehet szeretni/utálni (én sem vagyok rajongója), de ebben a filmben nagyon jó. A kevésbé ismert színészek közül meg Lovas Rozi tetszett nagyon. Bizony, ez nekem 9/10.
10/10
Danto 2013 jan. 17. - 11:24:16 10/10
(33/90)
Jó a film, nekem tetszett! Ajánlom mindenkinek aki végre egy magyar filmen akar egy jót szórakozni!
A színészi játék, a szövegek, a helyzet komikumok frappánsak!
Nekem az Intim fejlövés is nagyon tetszett, de ez legalább olyan jó!
1/10
Vivcsy23 2013 jan. 16. - 18:36:17 1/10
(32/90)
Nagyon rossz, nem éri meg. Nehogy megnézzétek, nem ér annyit.ppppffff
10/10
kovanda 2013 jan. 11. - 16:16:10 10/10 Előzmény Nagyböm
(31/90)
Én azt nem értem hogy néhány forumozó miért akadt ki ennyire. Tegnap láttam a filmet és azon túl hogy nem a világ filmje, azt gondolom hogy nézhetõ film ,jó szinészekkel. Néha úgy tûnik hogy a forumozók nem azt a filmet látták amit én. Szóval értem én azt ,ha valakinek nem tetszett, de ezt az oltári nagy frusztráltságot, nem.