kobres 2012 dec. 23. - 12:30:28 Előzmény wonderbra
(10/90)
A filmet még nem láttam, de az Intim fejlövés szerintem az utóbbi évek legjobb magyar filmje, ezért várom a filmet.
littletimi 2012 dec. 22. - 23:49:05
(9/90)
Jó kis film. tetszik. végre egy nem szájbarágós tömeg alkotás.
-csengõzoli-- 2012 dec. 22. - 12:41:37
(8/90)
Hogy ez(ek) mindenhol megjelennek, annyira szánalmas.
De látod kezdenek belejönni, az egyik nick már korábban regisztrált,hátha így nem bukik le :D
1/10
wonderbra 2012 dec. 22. - 12:33:17 1/10
(7/90)
Látom megy a friss reges ajnározás ezerrel.. :-/
Mr. D 2012 dec. 22. - 00:58:25
(6/90)
Igazából egészen jó film ez, kiemelkedik az átlagszar magyar filmek közül. Talán épp azért, mert nem is akar másnak tûnni, mint egy magyar film, és nem akar amcsi filmeket majmolni olyan cikis-görcsös módon, mint Sas Tamás trágyái. A trailer amúgy egy karácsonyi-romantikus vígjátékot ígér, de ez nagyon félrevezetõ. Ez inkább egy több szálon futó édes-bús kamaradráma. Sõt, ha belegondolunk, a komikus elemek is tragikusak a másik szereplõ oldaláról. Az üzenete pedig meglehetõsen pesszimista, tehát ez semmiképpen sem egy randizós film szerintem. A film szerint ugyanis egy kapcsolatot egy ponton túl már csak úgy lehet stabilan fenntartani, ha a felek hajlandóak bizonyos mértékû megaláztatást magukra vállalni, amit korábban egyértelmûen elutasítottak volna. Nem úgy a meleg pároknál, akik a filmben mind kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatban éltek. Szóval nem épp a karácsony szellemében íródott. :)
8/10
Jano55kov 2012 dec. 21. - 01:12:03 8/10
(5/90)
A film értékelése nekem 8,5 pont, tehát meglehetõsen tetszett, pedig magyar filmre régen mertünk beülni. Azt gondolom, hogy a színészek kíváló alakítást nyújtanak és egyedi szerkezete a filmnek nekem nagyon teszett! Ezt a Gubik Ágit még elnézegettem volna tovább is.
10/10
ejsotetarnyek 2012 dec. 20. - 17:13:16 10/10
(4/90)
Nekem tetszett! Inkább aztmondanám, furcsa film, de épp azért jó, mert ilyet biztos, hogy nem minden nap lehet moziban látni. Egyebként nekem másfajta az ízlésem, de ezt megnéztem és betalált nekem. Nagyon sokat röhögtünk rajta. Rudolf Péter jessssz!
2/10
nonus77 2012 dec. 20. - 15:19:10 2/10
(3/90)
Egyetértek Kagabeszzel...
kagabesz 2012 dec. 20. - 12:19:25
(2/90)
Fantasztikus alkotás ... de tényleg lenyûgözõ ...

A legjobb szó rá a változatos. Hol szimplán gusztustalan, hol értelmetlenül debil, hol szimplán megalázóan rossz. Nem ez a kifejezés nem is jó szó. Megsért minden filmet amit valaha rossznak mondtak. Ez egy szenny, egy ipari hulladék, amit simán el tudok képzelni hogy Gantanamón magyarul tudó foglyok kínzására fejlesztették ki egy föld alatti laboratóriumban. De eddig nem tudtam elképzelni hogy ennyire gonosz emberek léteznek. Fél óra után már szinte könyörögtem a moziban a vízbefolytásos vallatásért.

Színészi játékból volt 1-2 egész tûrhetõ, pár nagyon átlagos, és jó néhány, akiket általános iskolai szavalóversenyen is csak szívatásból indatana el, egy kellõen szadista magyar tanár. De komolyan, ha ilyen természetellenesen beszél valaki egy kamera elõtt, akkor mit keres egy filmben??

Az operatõri munka vitte egyébként az egészben a prímet, ha valaki megpróbál 2 percre odafigyelni (ne tegyétek!), minden, de tényleg minden operatõr által elkövethetõ hibát megtalál a film, szinte bármely random szakaszában. Lehet hogy ez koncepció, nem tudom, mindenesetre gyakorló filmbarátoknak mókás ivójátékot biztosít (1 hibás kép = 1 feles, ne sajnáljátok hogy 10 perc után nem láttok semmit).

Sajnos ezen hibák felhalmozása közben, dramaturgiára, forgatókönyvre, már nem igazán telt, így a történeteknek konkrétan nincs végük, és ami a legmókásabb, a szálak semmilyen szinten nem kapcsolódnak össze. Tanulság meg kb annyi van benne mint egy 2 évvel ezelõtti, B+ kategóriás Jennifer Aniston féle romantikus vígjátékban. És mélyen elnézést kérek az utóbbi film minden készítõjétõl.

Ha fizetnek nektek a jegyért, és pisztolyt tartanak a fejetekhez, jól gondoljátok meg, mert egy egyszerû és gyors golyó általi halál, a film 2. percében hihetetlen vonzó alternatíva lesz!!!
somersby 2012 nov. 14. - 21:09:17
(1/90)