Sándor Sára 2013 jan. 10. - 12:58:57
(30/90)
Szerintem a film marketingje sokkal jobb, mint maga a film!Olvastam olyan párhuzamot, hogy ez lehetne a magyar Igazából szerelem ... Elõbb-utóbb biztos lesz olyan film is, de nem ez! Egyszer nézhetõ kategória. A színészek alakítása jó volt, különösen Stóhl Andrásé, és Kovács Patríciáé. Az vall némi igénytelenségre, hogy tényleg nem lehetett semmi mást kitaláni poén helyzetre csak a szexet? Mind a négy pár konliktushelyzet e köré épül, és ez így némileg szegényessé teszi az egész filmet!... azért eltelt vele másfél óra.
Szerintem vannak jó magyar filmek, Goda Kriszta rendezései kifejezetten azok:-)
1/10
dorkavica 2013 jan. 08. - 22:42:31 1/10
(29/90)
Számomra rettenetesen elkeserítõ volt, amikor a film elsõ 10 percében rádöbbentem, hogy kiadtam 1200 ft-ot a semmiért. Semmi értelmet nem láttam benne, egész idõ alatt azt próbáltuk megfejteni, hogy most egy szánalmas vígjátékra ültünk be, vagy valami nagyon gyenge drámai mûvet tekinthetünk meg. Az is elárul valamit, hogy a film közben nem kevés ember hagyta el a termet és a legharsányabb nevetések Stohl András jeleneteinél voltak. Idõpazarlás volt.
8/10
Nagyböm 2013 jan. 08. - 08:49:56 8/10 Előzmény szinisa
(28/90)
Ne legyél már ilyen ostoba, kirekesztõ! Mit zavar az téged, hogy másnak tetszett.
7/10
Flamingán 2013 jan. 06. - 17:36:54 7/10
(27/90)
Szerintem megérte a jegy árat, tökéletes vasárnap délutáni film, szórakoztató, vicces. Vajon Schmied Zoltán fekete szado-mazo szerkós táncát hányszor vehették fel? Tuti szétröhögte magát a stáb. :-D
1/10
Doroty 2013 jan. 05. - 23:06:25 1/10
(26/90)
A magyar filmekkel kapcsolatban mindig az az általános sztereotípia hogy katasztrofális, mind tartalmilag, mind színészeket illetõen. Ezt sok kivételesen kegyetlen darabbal lehetne alátámasztani, nem kezdek most sorolásba. Ennek ellenére akad néhány a sok közül (minden 20. talán) ami tényleg jónak bizonyul és visszaadja az ember hitét a magyar filmeket illetõen, ezért végigolvasva a kommenteket, úgy voltam vele, hogy kapott hideget is meleget is, mint minden normális film, és mindig lesznek olyanok akik rosszul választanak filmet és lepontozzák. Ezért bátorkodtam beülni az 50es korosztályú 95%ban nõi nézõk közé. Életem egyik legnyomorúságosabb végzetes filmtörténeti hibáját követtem el.
A film 10. percében eszembe jutott kedves kagabesz kommentje ("Ha fizetnek nektek a jegyért, és pisztolyt tartanak a fejetekhez, jól gondoljátok meg, mert egy egyszerû és gyors golyó általi halál, a film 2. percében hihetetlen vonzó alternatíva lesz!!!") Úgy látszik ez beigazolódni látszott. Tényleg éreztem az erõs vágyat egy kíméletes, gyors halál iránt, mert az elém táruló képsorozat ennek ellentettjének bizonyult. Ha nem a terem legszélén ültem volna a fal mellett, és nem kellett volna 25 ember felállítanom film közben, szó nélkül felszívódtam volna onnan, minél távolabb az épülettõl, kitörölve minden megmaradt emlékfoszlányt ezzel a (Puzsér szavaival élve) szellemi kútmérgezéssel kapcsolatban.
Még az eddig szimpatikusnak vélt színészek is mélyen alulmúlták magukat, történet semmi, összefüggés semmi, és a legjobb a humor. Kilencvenes évekbeli 100szor elcsépelt poénok, tele klisékkel, szinte be lehetett fejezni a színész mondatát, és 100%-ban biztosra lehetett tudni hogy miután mi fog következni. Az RTL-klub Gyanú Árnyékában, és a TV2-n futó azonos sorozattal tudnám összehasonlítani. Nevetséges, értelmetlen, alpári szégyentelenkedés.
Semmilyen korosztálynak és nemnek nem ajánlott!
19/L
tibi1976 2013 jan. 05. - 17:52:53
(25/90)
Akkor egy más fajta vélemény !

Sok jó színészi alakítás, gyenge egyszer nézhetõ sztori!
Ahogy olvastam a hozzászólásokat összehasonlíthatatlan A valami Amerikával az sokkal jobb és még sok magyar.....
Sajnos nem érte + az árát.
10/10
surprise 2012 dec. 30. - 19:21:49 10/10
(24/90)
Érdemes megnézni, csak ajánlani tudom. Akinek nem tetszett az gondolom egy jó kis amerikai Justin Bieber filmért ugyanakkor rajongani tud..
10/10
döme1 2012 dec. 29. - 22:49:19 10/10 Előzmény drpapp
(23/90)
Jó kis film volt. A barátnõimmel sokat röhögtünk. Schmied Zoli király volt, de a többi szinész is jót alakított.
kambekk 2012 dec. 29. - 22:06:46 Előzmény Neaira
(22/90)
SPOILER ON
Az egy jó kis csavar lett volna, ha már az elején ugyanez a csaj lett volna a sminkes kuncsaftja, anélkül hogy láttuk volna az arcát. És akkor ez egy keretes szitu lehetett volna.
SPOILER OFF
Neaira 2012 dec. 28. - 11:51:55 Előzmény Bigpapa
(20/90)
Szerintem is nézd meg, és döntsd el te, h jó vagy sem.

Szerintem jó film, de legalább is semmiképp sem sz*r!! Sokan szidták a szegényes operatõri munkát. Mivel én ehhez a részéhez - szégyen, nem szégyen - nem értek, nem tûnt föl, h rossz lenne. De én laikus vagyok és a mûvészet is elég távol áll tõlem, úh ebben nem mérvadó a véleményem. De szerintem aki nem elemezgeti a képi világot nem érzi majd zavarónak.
A történetet is szidták. Valóban lehetett volna jobban kidolgozott, de ez sem volt zavaró. Sok helyen olvastam, h a szereplõkrõl nem tudjuk meg, h pl. mi a foglalkozásuk, az elõéletük. Ez igaz, de szerintem nem is érdekelt senkit. baromira nem volt fontos, h ki mit csinál. Már az elején is tudtuk, h nem családregény feldolgozásra ülünk be.

Sokszor lehetett nevetni és sokszor elgondolkoztató is volt. persze nem egy szociális tanulmány, utána az ember még nem töri napokig a fejét a fordulatokon, bárki könnyedén megértheti és földolgozhatja a filmet. De szerintem nem is ígértek ennél többet.

A színészek viszont egytõl egyig JÓK voltak. Mindenki hitelesen játszott, ügyesek voltak. Kivéve a kisfiút, mert õ viszont katasztrófa volt szegény. A Barátok köztbõl bárki jobb volt nála.

SPOILER
Jó, h betettek meleg karaktereket a filmbe. De a leszbi párt bárcsak ne tették volna, mert rettentõ életszerûtlen és béna szituáció volt. Mellesleg egy kérdés: A kozmetikus tudta, h a csaja egy kurva? nekem nem volt egyértelmû.
SPOILER VÉGE
8/10
drpapp 2012 dec. 28. - 09:46:50 8/10
(19/90)
Nyugodtan nézze meg! Nem lesz kidobott pénz! Maximum valahol magára ismer - mint velem együtt sok mindenki más is. És ezt nem mindenki tudja elviselni. ;-)
8/10
drpapp 2012 dec. 28. - 09:41:42 8/10
(18/90)
Egyáltalán nem olyan nézhetetlen, mint egyes kultúrsznobok beállítják. Valószínûleg számukra is görbetükör volt 1-1 elem és ezt nem bírják elviselni. Igenis nézhetõ, mert hétköznapi bajaink (család, szex, erotika stb.) szerepel benne kritikával, néha szomorú, néha édesebb félmosollyal.
1/10
szinisa 2012 dec. 27. - 21:48:15 1/10
(17/90)
Meneküljetek!!!! Csak azért játszottam az egész regisztrációt, hogy elmondjam mindenkinek, aki meg akarja nézni: NE TEGYE! Ma délután láttuk... kár volt... Ilyen szánalmas, semmit mondó, értelmetlen filmet még életemben nem láttam, szerintem nem is fogok... Egy dolog érdekelne: aki(k) ezt elkövették azok komolyan azt gondolják, hogy ez jó??? Ha igen, akkor javaslom, a legközelebbit tartsa magában!
1/10
ialpek 2012 dec. 27. - 15:20:01 1/10
(16/90)
Nem tudom mi lehet pozitív ebben a filmben, sztori nulla, operatõr gyenge, zene zéró, szegény jobb filmeket látott színészek is feszengenek... - és ez nem pénzkérdés!
Este TV-ben ment a Valami Amerika - szórakoztató kategóriában az pl klasszisokkal jobb, poénokkal, sziporkázó színészekkel, kispénzbõl...
Bigpapa 2012 dec. 27. - 14:50:52
(15/90)
Nem könnyítitek meg a helyzetet basszuskulcs :)))) Két véglet van. Fikázzák a filmet, vagy dicsérik. Akik utóbbiak, azok egy hozzászólással bírnak, így nekem nem mérvadóak.
Azt tudom, hogy a buzi Vajna egy fillért sem adott a filmhez, így nehéz jó filmet csinálni ebben a gazdasági helyzetben. Viszont a színészek meg rendben vannak....,szóval most nem tudom, megnézzem moziban, vagy sem?
2/10
Jjazmin 2012 dec. 27. - 07:23:53 2/10
(14/90)
Csatlakozok!! Majd hogy nem egy fillért sem ér, kár volt elmenni!!
1/10
ialpek 2012 dec. 26. - 16:59:10 1/10
(13/90)
Nézhetetlen....
dreamer1 2012 dec. 25. - 15:50:13
(12/90)
Igen eléggé kirakatszerüek a jelenetek meg a figurák,az intim fejlövés izgalmasabb volt,ez eléggé kiszámítható.3/5 pont.A Schmied és a Cia kettõse a legjobb a filmben.
kambekk 2012 dec. 23. - 21:26:00
(11/90)
Amennyire szar volt az Intim fejlövés, ez annyira jóra sikerült. Kicsit ugyan túl jómódúak és tip-topok benne a szereplõk, de jó hogy hozza az amcsi középszintet - magyarul.

Schmied nagyot alakít benne!