10/10
Évi 222 2008 márc. 06. - 10:49:45 10/10
(2/22)
Hibátlan,nagyon jo!Sokminden átértékelõdik a film láttán!Egyszerûen ismételni és osztani tudom a véleményem az elõttem szólókhoz!
Nagypál Gábor azt hiszem erre a filmre(is)született!Minden momentumot a helyén érzek,a képek,a tekintetek,jelenlétek,zene,de mégis az utolsó filmkockák egészen az ember szívébe marnak!

Köszönöm az élményt!
10/10
Tiba7 2008 febr. 01. - 04:12:28 10/10
(1/22)
Rettenetesen jó, tényleg. Megindító, elgondolkodtató, és végig, de tényleg végig leköti az embert. A fõszereplõ olyan jól játszik, mintha nem is egy filmben lenne, hanem a valóságban történne az egész.
Az is nagyon pozitív, hogy egy ilyen szomorú történetbe is tudtak belecsempészni pont annyi -groteszk, és egyben jó- humort amennyi kell. Se többet se kevesebbet.
Én nagyon ritkán adok egy filmre 10/10 osztályzatot, (életembe 4 ilyen volt) de ez megédemli.
De azért azt sajnos ne felejtsük el, hogy ez tényleg megtörtént, és (fõleg) ilyen szemüvegen keresztül nézzük.
Én még azon is gondolkoztam, hogy ebbõl a témából írom a szakdogámat...
Na legyen elég ennyi. Mindenki nézze meg aki csak teheti, ha valakinek pedig esetleg megvan, attól szívesen venném ha írna nekem... :)