Juventeeno 2007 dec. 25. - 17:34:10
(29/89)
Imádom ezt a trilógiát. Az Elevenbe szerettem bele, a másik kettõt pedig egyáltalán nem rontották el annyira, hogy ne szeressem õket. Szerintem a második lett egy csöppel gyengébb, de az is rendben van.
Az a véleményem, hogy azok, akik a legsötétebb mélységekbe lehúzzák ezt a filmet, úgy ültek be a moziba, hogy: "Te jó isten mennyi nagy név, akkor ezt már csak elvbõl is utálni fogom!" És ilyen hozzáállással bizony én sem élveztem még filmet. Attól, hogy egy filmmel pofátlanul sok dollárt keresnek, attól még lehet jó. Ezt azok is tudják tudat alatt, akik utálják az ilyeneket, csak mire a tudat alól a sokmillió sejten át eljut a szájukig, vagy adott esetben a billentyûzetig, addigra ez a kijelentés megváltozik.
Aki úgy ül be, hogy jókat hallott róla, és nagyjából el is hitte, az élvezni fogja. Egy nagyon jó hangulatú, laza filmet kell várni. És nem árt végig minden mozdulatra és szóra figyelni, mert egy-két poént, utalást a való életre, más filmekre gondosan elrejtettek.
ReBii 2007 aug. 23. - 11:21:31
(28/89)
ÁÁ nagyon nagyon jó vooolt :D:D::D
:D:D:D
:D:D:D:D
lassabb volt az egész, mint az elsõ rész, de valahogy nem tudom szóval nagyon nagyon jó volt :D
Brambilla 2007 aug. 13. - 23:55:29
(27/89)
Azért a másodiknál jobb, bár sok baki van benne. Pl.: Hogy adják vissza a dupla pénzt Andy Garciának, ha a balhéból nekik nem jött le túl sok és már kölcsönkérni is azért kellett mert nem maradt egy vasuk sem...
De ami a legszörnyûbb az Al Pacino eredeti hangja! Ritkán mondok ilyet, de könyörgöm, mielõbb szinkronizálják a filmet. Hogy lehet pont neki lyen idegesítõ hangja? De lehet csak megszoktuk nála az igazán jó szinkront, elvégre szerintem Robert De Niro is jobban szól Revicki vagy (fiatalon) Vass Gábor hangján.
DRusza 2007 aug. 11. - 23:16:22
(26/89)
Hosszú és lapos nagy sztárparádé, már unalmas fejbiccentésekkel és kézmozdulatokkal, álintellektuális silány ripacskodás, a film maga nagyobb átverés, mint az amirõl szól...
pisszi 2007 aug. 08. - 14:35:58 Előzmény johnnyjungle
(25/89)
johnnyjungle,
elég sok mindenben egyet értek veled. a film nézhetõ volt, könnyû, nyári esti limonádé. a hétvégén láttam, de hogy megmondjam, alig emlékszem bármire is belõle - noha másokkal ellentétben én nem álmosan ültem be megnézni. a sztori kicsit kezd laposodni, a rablás mögött álló indok az véleményem szerint nagyon gyenge, és az elsõ részhez viszonyítva a film zenéje is hááááttttöööö.... monjuk azt, hogy az elsõét most is sokszor dúdolgatom, ennek egy üteme sem fogott meg.
hogy vannak ennél rosszabb filmek? nem kérdés, de talán nem ahhoz kellene hasonlítgatni. elég gáz lenne, hogy ha az absz legrosszabb válna a mércévé.
azzal együtt ha lesz 14, azt is meg fogom nézni - bár tartok töle, hogy az még ennyi nyomot sem hagy majd.....
elnézést a fan-ektõl.......
Bigpapa 2007 aug. 06. - 21:18:42 Előzmény Lauranna
(24/89)
Szia!
Nagyon szívesen megcsinálom neked. Nézz be néha, aztán egyszer csak ott lesz. ;)
Az Ocean's-t még nem láttam, de amint látom, vegyes érzelmeket váltott ki a népbõl. Hm, sajnálom, mert én is nagyon kiváncsi vagyok, de nem szeretnék nagyot csalódni.
barnano 2007 aug. 03. - 20:26:44
(23/89)
A film kb. 70. percében hangzott fel az elsõ nevetés a mozi termében... emiatt értem, miért változtatták meg az elõzõ két részhez képest a kategóriát "akció-vígjáték"-ról "krimi"-re... más miatt azonban a krimi jelzõt sem érdemli meg... pedig egy voltam azok közül, akik a leglelkesebben várták ezt a részt... kár volt érte.
Jazmin 2007 júl. 31. - 13:59:20
(22/89)
Akárki akármit mond, én megnéztem moziban és nem bántam meg, mert szerintem jó volt. Az tény és való, hogy az elsõ két rész jobb volt, de úgy gondolom, hogy aki szereti az ilyen rablós típusú filmeket, annak biztos bejön ez a rész is. És az pedig valóban igaz, hogy vannak sokkal, de sokkal rosszabbul sikeredett filmek az Ocean's Thirteen-nél. Na, azokat a filmeket kell lehúzni...
johnnyjungle 2007 júl. 31. - 00:36:54
(21/89)

Az elõzõ hozzászolásom kicsit rovid lett, ezért leírom, ami
dühít.

Az Ocean's "okosfilm", ahogy drágám mondja, meg hiba sincs benne, profi gárda, profi alakításokkal. (erre majd a végén kitérek).
Vitathatatlan, hogy ez már a sokadik bõr, amit egy ilyen kortárs stílusformáló alakítás (figyelitek??) meg is engedhet magának, meg nem is.
Nem ez az a szindróma, amikor a filmesek tudják, hogy akik megnézték az elsõ kettõt, ezt is TUTIRA meg fogják nézni? A forgatókönyv nem rossz, de hiányzik belõle egy sztori a rablás mögé (az nem sztori, hogy lehúzták a haverunkat, és KIRABOLJUK - mindezt kb. 10 percben felvezetve).
Túl gyorsan eljutottak a filmben oda, hogy mirõl fog szólni és a többi a terv kidolgozásához, túl sokat poénkodtak benne a megszívatott szálloda-minõsítõre, ha-ha-haa..
Vagy az elõzõ részekbõl visszautalásokkal, vagy ugrálással az idõben, egyazon részen belül - ami mûködik. De ahhoz ugye meg kellene nézni az elsõ kettõt is és elveszítenék az elsõre megnézõs mozis bázist. Mint pl. a csajom.

És bunkózzatok csak nyugodtan le, de nem fogom csak ezért megvenni majd DVD-n, mert egy "must-have". Mert a Pacino beugrott, haveri szívességbõl egy számomra B kategóriás (sztorijú) Soderbergh-filmbe, akinek annyi, de annyi jo filmje van egyébként...
Aki (Soderbergh) szerintem ezúttal talán elragadtata magát.

Nem tudom, nálam Pacino vitte el a filmet - amennyire el lehetett vinni..
lekvár 2007 júl. 28. - 19:26:32
(20/89)
Áááá iszonyat jó volt...
Sztem sokkal jobb, mint az elõzõ kettõ.
Én tök álmosan mentem be a moziba, de mire kijöttem akár végig bírtam volna buliznimég az éjszakát is.....
A kritikák nagyon lehordják ezt a részt is, pedig vannak nagyon rossz filmek is, amiket meg istenítenek....
Szóval egy a lényeg, hogy jó volt :P
johnnyjungle 2007 júl. 28. - 14:31:22
(19/89)
hát szerintem a zseniális a 11 volt, ez csak másolja azt, ismétli ömnagát. Tartottam tõle, hogy tipikus "folytatás folytatása" lesz - bejött. A film nézhetõ, szórakoztató, de számomra inkább otthon, borozas kozben, ha meg lehet allitani, kimenni, megnezni a melegszenvics hogy áll...

Remélem nem lesz Ocean's Fourteen, meg Fifteen...a csúcson illik abbahagyni (ami számomra a 11 volt)

Szal bocsánat, nem fikázni akartam, de lényeg, hogy majd' elaludtam rajta...
dash 2007 júl. 27. - 14:18:14
(18/89)
Zseniális. Megüti a(z) 11 szintjét.
Lauranna 2007 júl. 26. - 15:20:07 Előzmény Bigpapa
(17/89)
Szia!
Tudom hogy nem közvetlenül ehhez kapcsolodik de itt tudtalak elérni.
Láttam fenn a bartelsen h milyen jo boritokat csinálsz és csak kérni!kérdezni akartam hogy ha van kedved nem-e csinálnál a sima helyszinelökhöz boritot, mert csak nagyon gagyikat lehet mindenhol találni.
Remélem a legjobbakat:)
De ha nem hát nem :P
Köszike
swyngi 2007 jún. 22. - 01:14:19
(16/89)
lacika2107!
Azt a filmet én is láttam, és nagyon jó! Dupla csavar a címe, ha egyre gondolunk. De szerintem igen!
Ocean's Thirteen-nel remélem sietnek, mert már nagyon várom, én már az elsõ után függõ lettem. Elképesztõ szereposztás, izgalmas történet....stb
lacika2107 2007 jún. 21. - 22:38:21 Előzmény Macs
(15/89)
Én nem is tudtam a 60as évek belirõl, de láttam egy sacc 80as évek beli filmet, Pierce Brosnan-nel a fõszerepben, ugyanez a szitu - börtönbõl ki, asszony az ellenséggel, akit jól kirabolunk és a csaj is a miénk lesz:)-, csak ott lóversenypályát raboltak ki, kicsit más helyzetek voltak, de a lényeg hogy csavarokkal megtûzdelve folyt a rablás és a történet. Szerintem legalább olyan jó, mint az Ocean's Eleven, ennek is tuti jó a vége, ott derül ki a finesz. Csak a film címére nem emlékszem, pedig megszerezném szívesen.
Bigpapa 2007 jún. 18. - 09:45:34
(14/89)
Nagyon szépen köszönöm :))
Macs 2007 jún. 18. - 09:13:26
(13/89)
Én is a kedvenceim közé sorolom az elõzõ részeit.
Errõl nem olvastam jó kritikákat, de ha George, Brad és Matt egy filmben bohóckodik, abból rossz nem lehet. És kint máris lesodorta a Karib-tengerieket (ami a másik kedvenc sorozatom).

Igen, az Eleven tényleg egy remake a hatvanas években készült filmrõl (a különbség, hogy ott nem ismerik a tulajdonost, mások a nevek, nincs Tess, és szilveszterkor rabolnak kaszinót az akkori modern technikával).

Bigpapa!: nagyszerûek a munkáid, hadd gratuláljak!
Tika 2007 jún. 11. - 21:08:23
(12/89)
Én az elõzõ kettõt imádtam, de hajlok arra hogy ilyen casting nélkül nem lenne valami sikeres. Egyébként az Ocean's 11 egy régi film újragyártása, azt hiszem a fõszerepet Sinatra játszotta. De nem tuti. Csak így rémlik.

Várom a harmadikat. Ha másért nem, hogy nyáladzak egy keveset. XD
Brambilla 2007 jún. 11. - 20:36:17
(11/89)
Nincs valakinek magyar felirat hozzá?
Bigpapa 2007 jún. 02. - 19:36:38
(10/89)
Szia!
Igen, ezeket én csinálom. Van több is, csak egyelõre nem csináltam neki oldalt, hanem oda pakolom fel õket. Naponta max 1 borító készül,mert ellentétben a gyáriakkal( amik szerintem sokszor összecsapottak és elég szegényes fantáziával készülnek, pedig iszonyat mennyiségû alapanyaghoz férnek hozzá) nekem kutatnom kell a neten normális képek miatt. Aztán elképzelem,milyen borítót szeretnék és megcsinálom. Most készül a Cápa gyûjtemény, az új Harry Potter film borítója...és még sok ötlet van.Érdemes felnézned oda, ha tetszik.