Téma: Ómen

Mellowwy 2006 júl. 11. - 20:44:13
(29/89)
Ez jó! XD Ez teccik.. XD
Loki 2006 júl. 11. - 01:07:53
(28/89)
Igen. Ami még "jól" végzõdik, azok a Hannibal Lecter-filmek. A bárányokban kiszabadult, a Hannibalban megmenekült, a sárkányban meg szórakozott egy jót, és sohasem nyírták ki.
Mellowwy 2006 júl. 09. - 16:00:42
(27/89)
Igazad van...Általában a filmek Happy End-del végzõdnek...Kivétel hát ugye ami nem...Ezét általában a rossz bukik el és ez engem soxor eléggé zavar. De volt egy Sátános film...Valami Ítélet napja, vagy ilyesmi Arnold Schwarzenegger szerepelt benne azt hiszem...Sajnos A Sátán elbukott, e legalább a fõhõs is meghalt...Azért az effajta filmek valamilyen szinten vígasztalóak, mivel senki nem nyert... :)
Loki 2006 júl. 08. - 23:31:45
(26/89)
Ja, értem. Ezzel egyébként én is így vagyok. 99%-ban a rosszfiúknak drukkolok. Ami miatt persze mindig csalódnom kell a film végén... Ez most pont kivétel volt, mert nem drukkoltam senkinek, kivéve talán a fotóst, mert õ tetszett.
Mellowwy 2006 júl. 08. - 20:25:56
(25/89)
Figyelj Loki! Tõlem semmit se kell komolyan venni, mert ha egy dolog szerintem édes, akkor-a legtöbb esetben- az szörnyû, iszonyú stb...Nekem az édes az elentéte...Damien édes gyerek, mert Õ A Sátán gyereke, maga a gonosz, mindenkit kinyír, de nekem ez tetszik... Hiába, kell olyan ember is aki a gonosznak szurkol!:)
Loki 2006 júl. 08. - 01:14:44
(24/89)
Szerintem ha Damien édes gyerek, az baj, mert ijesztõnek kellene lennine. Ami annyira nem sikerült, bár azért nem volt gyenge. Nekem tetszett a film, de szívesen megnézném az eredetit. David Thewlis volt a legkirályabb benne szerintem!
Mellowwy 2006 júl. 07. - 21:06:49
(23/89)
Nekem iszonyúan teccett a film!Szerintem Damien nagyon édes gyerek, és a nézése...Én sajnos nem láttam a régi filmeket, így nem tudok az elõttem leírtakhoz hozzászólni, de szerintem a film nagyon jóra sikeredett! Persze a rossz nyert és ez így jó ahogy van!
total.sec 2006 jún. 28. - 18:22:39
(22/89)
Teljesen igazad van.Mikor én láttam a filmet 2 fiatal fiú ült kb.5 sorral alattunk és feltették a lábukat az elõttük lévõ székre.Így nem igazán élvezetes a mozizás.De aztán majdnem infarktust kaptam (mikor a temetõben kiásták a sírokat és hirtelen nekiugrott a kutya a pasinak,ugyebár a hirtelen jelenet)és utána már annyira nem érdekelt miként alacsonyítják le magukat.
fisherman 2006 jún. 28. - 15:17:53
(21/89)
Érdekes irányba "fejlõdik" a világ. Egy matiné elõadáson néztük meg pár barátommal a filmet. Kb. 20-25-en lehettünk a teremben, ebbõl egy 15 fõs kamasz csoport (értsd 16-17 évesek). Végig röhögték a filmet. Szóltam nekik mikor már nagyon hangosak voltak, de akkor is. Lehet, hogy nem sikerült annyira hitelesre, mint az eredeti verzió, de nem egy rossz horror. Vannak benne meghökkentõ részek. És nincs annál illúziórombolóbb mikor egy fogvacogtató filmen kacagnak a nézõk. Az ingerküszöbük nagyon magasan van a mai fiataloknak. Vagy nincs is olyanuk. Hát nem tudom...
Redfield 2006 jún. 20. - 11:25:15
(20/89)
Ja igen! Így hívják! :) Mindíg elfelejtem a nevét. Hát meg kell mondjam: én is bírom a búráját, de csalódtam benne. A film elsõ felében. Aztán végre elkezdett kicsit erõteljesebben játszani... :)
total.sec 2006 jún. 20. - 11:20:28
(19/89)
A régi változatot már nagyon régen láttam,szinte már nem is emlékszem rá.
Szerintem jó volt a film,nem tudom miért hordja le mindenki (persze ez csak az én véleményem).Én azért mentem el a moziba,hogy nézzek egy jó filmet (ez bejött) és nem azért hogy összehasonlítsam a régivel.
Bezzeg ha ez lett volna az elsõ ómen film biztos mindenkinek tetszett volna.(ezzel nem akarok senkit megbántani)
Különben én bírom Liev Schreibert.
Timke 2006 jún. 19. - 19:21:37
(18/89)
Moziban néztem meg a premier hetében, s voltunk kb 15-en a teremben... kicsit lehangoló. Ahol meg kellett ijedni, megijedtünk, de valahogy nekem nem volt elég gonosz a kisfiú arca, nem éreztem túl hitelesnek. Mia Farrow halála pedig sztem kicsit béna lett, mintha egy fadarab esett volna rá az autóra, nem pedig egy holttest.
S aki esetleg a Viván látta a bemutatót, annak semmi újdonság nem lesz a filmben, ugyanis ott úgymond minden poént "lelõttek".
ÚjpestULTRA 2006 jún. 19. - 08:17:49
(17/89)
Sztem nem volt olyan rossz, de azért érzõdik hogy amerikai...
saco 2006 jún. 18. - 09:40:28
(16/89)
nekem nagyon nem tetszett....órási csalódás volt....Julia sem nagyon nyûgözöttt le, Démien:S:S....esetleg Mia Farrow néni ..dehát mikor megölik..az ilyen brutaliti részeknél is csak nevetnem kellett, mert nevetséges volt a szitu, a filmzene is sz*r volt....azok az unalmas dialógusok....a rossz feszültség adagolás...olyan volt, mint egy vicc...jöhetett volna Bruce Willis, hogy megmentsen az Armageddontól......
anitana 2006 jún. 17. - 11:07:21
(15/89)
és annak a számnak mi a címe? meg elõadó.. (suttogó) :) pls vki!
Szynani 2006 jún. 15. - 08:08:52
(14/89)
Az is érdekes, hogy nem láttam az eredetit, lehet lehúzna filmbõl, de ez nekem nagyn tetszik... remélem feldolgozzák a másik 2-tõt, és megcsinálják a negyedik részt is. Ami nekem nem tetszett az a megégetett pap feje, sztem túlzás volt! De az a suttogós zene nagyon jó...
Szynani 2006 jún. 15. - 08:04:34
(13/89)
Szerintem a kisfiú arcát nagyon eltalálták, és a színészek is jók! Nem olyan félelmetes, de van három rész, amin eléggé megijedtem:P Nagyon sítulosos film, története is jó, stílusosan van megrandezve, és kifejezetten szórakoztató... Nincs benne semmi durva, és még is keményen hatott rám... Ritka az ilyen jó horror... Mostani gagyi horroroknál jobb (pl: Sziklk szeme, Barlang)... Hiszen ez nem is horror, hanem pszicho-horror... és aban is nagyon jó... Érdemes megnézni!
Mac 2006 jún. 11. - 16:47:36 Előzmény marosan
(12/89)
Nem olyan rossz, de láttam már dúrvábbat is!
marosan 2006 jún. 07. - 14:23:45
(11/89)
Sátánfattya palotapincsivel! Ez KURVAJÓ!
marosan 2006 jún. 07. - 14:23:44
(10/89)
Sátánfattya palotapincsivel! Ez KURVAJÓ!