Téma: Orbán Viktor

vino-et-veritas 2018 aug. 19. - 19:41:38
(32/72)
OFF

Azért az is benne van, hogy a külföldi cégek jelenléte kb. a másik lába a gazdaságnak. Ha kivonjuk ezt is, akkor nem sok "hazai" teljesítmény marad.
Szóval egyszerre "harcolni" a globalizáció ellen és közben "élvezni" az előnyeit, ez az igazi "magyar csoda"...
A világgazdaság ciklikussága pedig eleve magával hozza a válság utáni konjunktúrát. Persze, hogy ez mennyire adott kormányok "érdeme", az más dolog...
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 14:51:22
(31/72)
"Vérkomcsi" :D :D :D
offtopic
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 13:29:40
(30/72)
Jó veled beszélgetni, ami nem tetszik az liberális rikács :D
Fogsz te még orvoshoz menni, majd ott szembesülsz a valósággal.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 13:06:02
(29/72)
Degogynem,elnézed,sőt felmented őket.
Az EÜ sem mai probléma,csak 8 éve immáron a fidesznek van kétharmada,ha jól tudom és bátorkodtam felvetni,hogy bizony esetleg értelmesebb dolog lenne egészségügyre költeni,mint falusi stadionokra.
Egyébként korábban közel sem kaptunk ennyi EU támogatást.
Pénztáros Lőrinchez hasonló figurák sem voltak és ilyen autoriter folyamatok sem.
Ott tartok,hogy el kell ismernem korábbi időszakban sokkal nagyobb demokrácia volt.
Ős fideszesként ide jutottam :D
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 12:35:28
(28/72)
Tehát mégiscsak minden igaz,amit felsoroltam, csak szerinted régen sem volt demokrácia.
Ez így mindjárt más megközelítés.
Örülök,hogy te is így látod.
Te elnézed nekik, ez a te értékrended, az enyém más.
Én nem néztem el a régieknek sem -állítólag emlékszel a hozzászólásaimra, úgyhogy pontosan tudhatod,hogy oldalakt írtam a baloldal dolgairól- és nem nézem el ezeknek sem.
Ez meg az én értékrendem.
Mert én nem pártokhoz ragaszkodom, hanem értékekhez, elvekhez, tehát senkit sem ment fel az,hogy korábban is voltak aljasságok...
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:50:58
(27/72)
Ja aha...
Hát nézd, végülis örülök,ha te boldog vagy a kis álomvilágodban , nem akarom én ezt tönkretenni a valósággal.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:37:50
(26/72)
Nem a tapasztalatait?
Kitaláció a katasztrófális egészségügy? A lerohadt kórházak , az orvoshiány?
Kitaláció a gyenge oktatás?
Kitaláció,hogy a romák felzárkóztatásáért felelős Farkas Flóriánt milliárdos sikkasztások után is boldogan ölelgetik és valahol titokban bújkál egy miniszter? :)
Az uram-bátyám rendszer, hogy minden EU pályázatot egy gázszerelő nyer? :)
Miközben küzdünk az EU-val :D és nyaljuk a hozzánk mindig oly kegyes ruszkik seggét?
Vagy mi kitaláció?
A stadionépítések?
Kisvárdának két és fél milliárdét, a felcsútnak 3,5 milliárdért és a tegnapi meccsen nem voltak százan...
Ezekre neked az a válaszod,hogy ez betanult szöveg és kitaláció?
Zárójelben jegyzem meg,hogy konzervatív liberális vagyok, sosem támogattam sem MSZP-t, sem DK-t.
Ezeket a pártokat is a fidesz pénzeli, pont azért,hogy azt lehessen mondani ők az ellenzék.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:01:06
(25/72)
Azért az is elég jellemző,ahogy te reagálsz. Tipikus fideszbirka mentalitás.
Warthog csak sorolja és sorolja a konkrétumokat, te meg annyit válaszolsz,hogy hlye,gyáva, stb.
Nem véletlenül néznek titeket teljesen hlyének, még tapsoltok is hozzá.
1/10
Warthog82 2018 aug. 19. - 09:58:40 1/10
(24/72)
Igazad van.Megérdemeljük.Sötét,megvezethető,ostoba nép.Persze most nyilván Soros bérenc leszek pár ember szemében.Meg mindenféle hazaáruló mert màsképp gondolkodok mint ők.
1/10
Warthog82 2018 aug. 19. - 09:51:39 1/10
(23/72)
Köszönöm Miniszterelnök Úr! A kiemelkedő nyugdíjakat,az európai(etiopiai) egészségügyi ellátást,a nívós oktatást,a cigányság integráltságát,azt hogy csak 10 ből 9 frissenvégzett fiatal megy külföldre,a hajléktalanok üldözését,az Eu értékeinek semmibevételét(elég csak a pénzük)az uram-bàtyàm modszer végettvetését,azt hogy màr lassan az Nb-2 -ben is fűtött pályán szurkolhatunk mind a 16-an,a csodálatos(2 hét alatt megteremtett közbiztonságot).Külön köszönet hogy hagyja élni az egyébként is impotens ellenzéket.Dögöljenek meg: aki nem fideszes,aki eu párti,aki migránspárti,aki kommunista-populista-nácista-alkoholista-buzi-leszbi-gender.Vagy ha nem Lőrincnek hívják.Narancsvidék ez.Ez tény.Abszurdisztán-Orbanisztán.Éljen Mo.örökös miniszterelnöke.Megyek Tadzsikisztánba az erős és büszke nemzet.2 rule mezben,csak majd én érzem magam Szarul.
1/10
Balta21 2017 aug. 20. - 15:31:43 1/10
(22/72)
Derék ember a miniszter!
hanguktaekwondooo 2012 nov. 12. - 16:46:08 Előzmény emirates82
(21/72)
te kulturfölény. nincs érzéked a jódolgodhoz.
ha jól emlékszem nem Orbán verette -lövette a népet, birka módon tûri hogy a hozzád hasonló szemellenzõs csaholók köpködjék.
tudod mér?
mer demokrata.
ezér szövegelhetsz te itt és így büntetlenül hogy a nép egy része még tap(o)sol is neked.

úgyhogy köszönd meg csak szépen orbánnnak hogy demokráciában élsz és tarthatod a világbunkós gyorstalpalót azoknak a szövegével, akik még a szart is kilopták Magyarország alól.

Van egy kicsit arréb pár ország, ahol ez nem így van ám. Van olyan is, ahol kifelé csengbong a dübörgõ puma, fogyaszt a kétlábú mert elvették a hitét és egy szentély már csak idegenforgalmi bevételt jelent neki, levezetésként meg importált k-popra vidul
,de az olyan libériás madarakat mint te nem nagyon hagyják sokáig kerepelni, helyette elsõkézbõl úgy vágják pofán hogy az még csak egzisztenciális aperitf.

Kispajtás, csurgattak már neked cseppenként vizet a fejedre 4 másodpercenként 9 órán keresztül egy rosszul megvilágított cellában, hogy vallj?
No mesélj aranyló lótuszom.
Megszabta neked Orbán és "bandája" hány és milyen nemû gyereked lehet? Szankcionáltak már azért, hogy tiltott internetes oldalra kúsztál? Mikor mondták meg neked az utóbbi 20 évben, hányszor, meddig és hova mehetsz a határodon túlra?
/képes vagy te azt egyáltalán átlépni?/

EZ a diktatúra.

Amikor se a pofád nem nyithatod magasra mint azt most vidáman megteheted,
és amikor a közvetlen hozzátartozóidban, barátaidban nem bízhatsz, mert az agyakba verik folyamatosan, hogy mindenki gyanús.

***moderálva***
döncimama 2012 nov. 11. - 12:31:48
(20/72)
..
szonya1 2012 okt. 30. - 23:58:43
(19/72)
:)))))))))

"Csak olyas valakivel lehet vitatkozni, aki kellõképp tájékozott."
szonya1 2012 okt. 30. - 23:04:19
(18/72)
Láthatóan véget ért a tudományod, nem tudsz a konkrétumokra mit válaszolni.
„amit nap mint nap szajkóznak az ember fülébe, az nem biztos, hogy úgy van”
Nem bizony, ezért célszerû sokféle forrásból tájékozódni.

Ha már 56-ot említed, eszembe jut valami. Mi az oka, hogy Orbánék még mindig védik a III/3-as ügynököket, miért nem sikerült megalkotni azt az ügynöktörvényt, amely „segítene feltárni az állampárti diktatúra rejtett mûködését”?
http://hvg.hu/itthon/20120730_ugynoktorveny_javaslat_lmp_fidesz
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 30. - 23:02:57
(17/72)
Most este egy fickó megkérdezte tõlem, merre kell menni a szomszéd városba. Mutattam neki, merre kell menni, de a buszmegálló nem erre van... azt mondta, csak annyi pénze volt buszra, amivel eddig eljutott, a következõ városba már gyalogol... teljesen normálisan volt felöltözve és abszolút józan volt. :(
döncimama 2012 okt. 30. - 22:41:32
(16/72)
Nos, szeretnék elmesélni valamit.
Mikor még tini voltam, én is a Szabad Európát hallgattam, mint a többi fiatal. Nem a szöveget, hanem a zenét. Csak az érdekelt. Aztán amikor középiskolás koromban egyik napról a másikra váratlanul eltûnt a történelem tanárunk, akit mindenki nagyon szeretett, nem értettem a dolgot. Elterjedt a szóbeszéd, hogy az '56-os nézetei miatt tüntették el.
Ez nem hagyott nyugodni és azóta már megtanultam, hogy amit nap mint nap szajkóznak az ember fülébe, az nem biztos, hogy úgy van. Így van ez a mai napig.
Nem szállok be értelmetlen vitákba, ha valaki nem látja a fától az erdõt, azon nem tudok segíteni.
szonya1 2012 okt. 30. - 22:29:45
(15/72)
elõször:2
szonya1 2012 okt. 30. - 22:26:34
(14/72)
Ez elég sovány válasz...
Igen, Kósa és Szíjjártó mesterek voltak, akik az orsz.gyûlési választások után nem sokkal elõször odacsaptak egy nagyot a forintnak a hülye dumájukkal. Valamikor év végén vagy a köv. év legelején pedig már 320 Ft körül járt az euro. (Mit kapott volna az elõzõ kormány az akkori ellenzéktõl, ha eddig juttatták volna az árfolyamot!?)
Arról sem hallottál, miket mûvelnek az alkotmánnyal, pardon, olyanunk már nincs is, szóval az alaptörvénnyel? Jobb lenne elõször neked tájékozódnod elõször!
döncimama 2012 okt. 30. - 22:14:48
(13/72)
Nem tudok hozzászólni a rehabilitációs ellátáshoz, 4 éve nem emelték? Nem csak az utóbbi 2 évben? Nahát.
Azt viszont tudom, hogy a rokkantak jó része nem rokkant, csak megfizette az orvost, hogy az legyen. Ez köztudott.
Ha ezek nem lennének, a valóban rokkantaknak megfelelõ járadék jutna. Velük nagyon is együtt érzek.
De ebben a témában nem tudok senkivel vitatkozni, mert nem vagyok kellõképp tájékozott.
A BKV bérletekhez sem tudok hozzászólni.
Azt viszont tudom, hogy vidéken pl. a víz, a szemétszállítás, a zöldségárak stb. sokkal többe kerülnek, mint Pesten.
Miért foglalkoznék a BKV bérletekkel?