10/10
Kilian 2008 márc. 05. - 18:58:56 10/10 Előzmény Dius
(15/155)
Hát szerintem meg nem, épp ellenkezõleg igenis tudomást kell venni ezekrõl a dolgokról.
Dius 2008 jan. 15. - 16:04:14
(14/155)
Ezt nem értem:
"Az durva volt, hogy állítólag a megszálló démonok között Hitler, Néró, Júdás volt."

Ez benne volt a filmben? Már nem emlékszem ilyen részletességgel.
Ne írj nekem ilyeneket, mert - már elnézést! - de becsinálok. Komolyan, én hiszek ezekben a dolgokban, és nagyon ijesztõen hatnak rám.
Néha úgy érzem, jobb ezekbe bele sem gondolni...
Monalizi 2008 jan. 06. - 03:47:42 Előzmény Dius
(13/155)
Analiese Michel. Az durva volt, hogy állítólag a megszálló démonok között Hitler, Néró, Júdás volt. Egyébként ez a film jobb volt mint az elsõ. Talán azért is, merz volt valóság alapja. Elgondolkodtató.
9/10
fodorz 2008 jan. 05. - 15:03:33 9/10
(12/155)
Kihagyhatatlanul jó film!
merlaci 2007 aug. 11. - 17:01:24
(11/155)
igazán "ISTENI" film!!! Igazi hatását pedig, a valóság alapja adja meg. A film végén internet-keresõ-Emily Rose. Ütös régi képek Emilyrõl! Megrázó!!!
Phil Tudor 2007 aug. 11. - 00:31:56
(10/155)
Szívesen megnéznék a témáról egy Dr. House sorozatban szereplõ darabot, vagy akár a National Geographic-beli feldolgozást is (bár ott már szerepeltek hasonló témában filmek).
Bov 2007 júl. 30. - 16:04:15
(9/155)
xD írni szóval ...
Bov 2007 júl. 30. - 16:03:43
(8/155)
-i ááhh, nemtom mi van velem, nemtok ma, ez a sok film ...
Bov 2007 júl. 30. - 16:02:24
(7/155)
Jaja nem rossz film, de fõleg azért jó, mert igazi történet vagy legalábbis igaz történeten alapszik.. De tipikusan az a film, hogyha egyedül nézed, sokkal jobban átéled és félelmetesnek +...-nak tartod, mintha egy haveroddal/barátoddal nézed.. Az történet nekem tetszett, de az ügyvédnõ nekem nem volt elég hiteles. (SPOILER)A bef. se rossz, h a pap bûnös, de mégse... Jah, és a bírónõ néha elég hülye fejeket tudott vágni:P

Szóval egyszer mindenképp érdemes megnézni, elgondolkodtat ..
Dius 2007 júl. 30. - 12:15:36
(6/155)
Nem bírom a horrofilmeket, de még anno, a film moziba megérkeztekor olvastam arról, hogy ez valóban hogyan is történt meg. Nagyon felkeltette az érdeklõdésemet, de nem mertem moziba megnézni.
Tegnap viszont a tv-ben - nagyjából - sikerlt, bár sajnos túlságosan empatikus vagyok és nagyon beleélem magam a történetbe, ezért nekem nem könnyû egy ilyen filmet csak úgy végignéznem.
Nagyon érdekesnek találtam a film mondanivalóját, miszerint bármilyen bizonyíték mellett is az emberek olyan ostobák, hogy nem hiszik el, nem mi vagyunk az egyetlen lény a Földön, vannak bizony láthatatlan, de érezhetõ! lények, amelyek körbevesznek minket a nap minden percében. Néha sajnos túl közelrõl is.
Nem feltétlenül ilyen megszállásra gondolok, de ki nem érzett még minden ok nélkül hidegrázást vagy csak fura, kellemetlen érzést, amit nem tudott megmagyarázni...nekem nagyon sok ilyen élményem volt, - ezek közt volt nagyon ijesztõ és sokkoló is sajnos - azt hiszem, ha valaki ezekre a jelekre érzékenyebb, sokkal többször megtapasztalja.

Remélem, olyan embereket is elgondolkoztat a film, akik teljesen leszigetelõdnek a természetfeletti erõktõl (lásd ügyvéd).

Nagyon jó a film, örülök, hogy elkészült.
Ja, és nem ébredtem 3-kor, bár ezt tudtam, hogy nem is fogok. Nem ettõlk függ...
8/10
real_madrid 2007 júl. 29. - 23:05:25 8/10 Előzmény aleSs
(5/155)
hm, nagyon jó film ezt el kell ismerni... tényleg jó...

*******SPOILER*******
hajnali 3-kor tuti felébredek holnap :D
aleSs 2006 aug. 07. - 09:54:34 Előzmény pierce
(4/155)
Hát én tegnap néztem meg a filmet!!!!!
Láttam már tavaly a moziban a bemutatóját, de akkor azt mondtamh NEEEEEM!
Most mégis elhatároztam magam rá, hogy megnézem és azt kell mondjam , hogy azt adta amit vártam!!!!!
Eléggé elgondolkodtató, hogy valóban megszállta az ördög, vagy a tudomány által alátámasztható a történet. Mindenesetre tényleg mindenki számára elgondolkodtató a történet!!!
pierce 2006 jún. 30. - 09:42:06 Előzmény bettyblue17
(3/155)
Szerintem is jó ez a film!Mivel tényleg megtörténhet, illetve mint az elején kiderül igaz történeten alapszik.
Én negyed 3-kor ébredtem fel de ezután már én se tudtam elaludni:) folyamatosan járt az agyam.
7/10
Newcastle United 2006 jún. 24. - 16:05:54 7/10
(2/155)
Ez sokkal több volt egy horrorfilmnél, nem is azon volt a hangsúly.
bettyblue17 2006 jún. 24. - 09:58:11
(1/155)
Nekem nagyon tetszett a film én bírom az ilyen fajta filmeket de ez a film nagyon betett az éjszakai alvásaimnak aki azt mondja hogy nem jo filmaz nagyon földhöz ragadt realista vagy csukott szemmel nézte a filmet Nagyon elgondolkodtato is ez a film racionalizmus vagy hit ördögök vagy nem ördögök???????????én egy hét leforgása alatt 4 szer néztem meg de az nap este nem aludtam vmi jól mert hajnali 3kor felébredtem... aki látta a filmet tudja miröl beszélek!!!!!