offtopic
zee944 2009 jan. 15. - 18:46:32 Előzmény lemezek01
(70/110)
lemezek01 a South Parkról: "de köze nincs a valóság kifigurázásához. Kitalált marha történetek,és csak foltokban vannak közte bármilyen vonatkozásbanis egy picitis valós életünkhöz kapcsolódó témák."

Ezt bekereztetem, bakker! :D
9/10
pozsizsuzsi 2009 jan. 15. - 18:00:01 9/10
(69/110)
Írtunk, vagy nem? Vagy csak a vízválasztó South Park ment??

A film sztorija nekem is tetszik.

"2000-re eltûnik a fajok fele." - Lehet, hogy el is tûnt, valahogy a felfedezésükkel le vagyunk lassulva - késve picit.

"Rutger Hauert szeretem, mert nagyon karakteres színész."

Hát még én! Van egy eltéveszthetetlen, megkapó, cinikusba hajló rálátása a szerepeire.

Sajnos a filmet összenyirbálatlanul már ezer éve nem láttam...
9/10
Jagdglück 2009 jan. 15. - 17:19:43 9/10
(68/110)
Valaki írt errõl a filmrõl véleményt??
A film sztorija tetszik. Tetszik, hogy egy 92-es film által prognosztizálják, hogy 2008-ban vajon milyen természeti katasztrófa következhet be. Szerencsére ez nem igazolódott be:)(csak erõsen folyamatban van:() A 70-es években is voltak olyan jóslatok, h 2000-re eltûnik a fajok fele. Mondjuk, ha most csinálnánk filmet, ami 2030-ban játszódik, már nem biztos h 2030-ban levetítenék:S. Rutger Hauert szeretem, mert nagyon karakteres színész.
B.A.T. 2008 dec. 15. - 01:49:28 Előzmény lemezek01
(67/110)
Lemezek, szvsz jól lejáratod magad, ha ilyen butaságokat írsz, és ennyire nem vágod le az SP valódi lényegét....

rofl :)
Sárkányölõ 2008 dec. 15. - 01:38:55
(66/110)
"Nagyobb fegyverek kellenek!"
ARMINFAN 2008 dec. 15. - 01:22:44 Előzmény lemezek01
(65/110)
Tulajdonképpen,ha a South Park 12. évadját megnéznéd,rájönnél hogy az Amerikával kapcsolatos és történõ dolgokat parodizálja ki.Nem fényezem,csak leírtam.Én speciel nagyon szeretem :)

Ez a film is eléggé tetszett.

Üdv
janasopron 2008 dec. 14. - 23:54:52 Előzmény boris01
(64/110)
Így van. aki nem érti a szauszparkot azzal nem nagyon érdemes vitatkozni az õ dolga.(nagybátyám is csak annyit tudodd róla hogy az a káromkodós...egyszer pont náluk voltam mikor ment ,mondtam hogy lécci nézzük,kibirta és közbe pont lejött neki a rész tartalma.azóta ha úgy jön ki megnézi. oldja az õ feszültségeit is ami a társadalmi képmutatáskattanásunkból erednek ((hogy ilyenfrankón fogalmazzaktovábbrais))....)Nade az Õrültsztón.szeretem pedig alig bírtam megnézni a videó hõskorában mert annyira sötétben játszódik és esõben.na de ma bevállalom reklámmalajánlóvalkenóvalhírekkelis.pláne mert csipem a régi szkifiket amik napjainkban játszódnak.mi vagyunk a szkifik.és egy mazo hauerfilmet is ajánlanék :A VILÁGVÉGE UTÁN ritkakemény....:))))))
boris01 2008 dec. 14. - 18:43:11
(63/110)
Hogy a South Parkot megértsd , ahhoz kell némi intelligencia. Gyõzikét ki a faszom nézi egyáltalán? Mert ugye azzal vagdalkozik az a köcsög, hogy magas a nézettsége. Szerintem senki nem nézi már. Ünnep lesz ha már nem fogják adni.
offtopic
bunnyman 2008 dec. 14. - 18:05:44 Előzmény Wuss
(62/110)
Nem ehhez a topichoz tartozik az én hozzászólásom sem, de Wuss-al egyet értek. A south parkot õ jól látja, régen én is csak a mocskos szöveg miatt szerettem, csak közbe azért rájöttem, hogy nem is csak errõl szól, hanem amit leírt Wuss. Kb ugynézki a dolog. Csak hát nem mindenki érti. És vagy megérti majd vagy nem.
offtopic
bodjo20 2008 dec. 14. - 15:28:37
(61/110)
lemezek, olvasd vissza, h miket írtál, és meglátod, h teljesen magad ellen beszélsz! Elõször még tetszik a Gyõzike, aztán meg lemondod, és a közönségét egyenrangúként értékeled a SP nézõivel. Ezek szerint magadat is lemondod...
offtopic
Wuss 2008 aug. 25. - 20:07:37 Előzmény lemezek01
(60/110)
mennyit?
offtopic
lemezek01 2008 aug. 24. - 12:27:54
(59/110)
ennyit érsz
offtopic
Wuss 2008 aug. 24. - 12:09:47 Előzmény lemezek01
(58/110)
**[tapsolás]**
offtopic
lemezek01 2008 aug. 23. - 13:10:42
(57/110)
Akibe tényleg szorult egy kis értelem,és komolyan fogja fel a világot,annak eszébe nem jut south parkot nézni.
Aki pedig csak szórakozni akar,az had válassza már meg szabadon melyik mûsoron szeretne kikapcsolódni,mulatni egy jót. Ne mondmár nekem hogy olyan értelmes témákat boncolgat a south perk mikor kulabácsiról,meg mit tudom én még milyen agyamentségekrõl van benne állandóan szó. Lehet hogy vannak részek amibe beleszõnek némi politikát,meg sztárvilágot,stb, de mindezeket épphogy csak súrolják,az egésznek annyi köve van az épp aktuális témához hogy max elhangzik benne egy-két ismerõs név,de köze nincs a valóság kifigurázásához. Kitalált marha történetek,és csak foltokban vannak közte bármilyen vonatkozásbanis egy picitis valós életünkhöz kapcsolódó témák. Ne akrd már bemagyarázni nekem hogy Minden értelmes ember ezen mulat,mert ez hülyeség. Ugyan olyan közemberek nézik az SP-t is mint amilyenek közül a Gyõzike Show közönsége is kikerül. Csupán az izlésviláguk külömbözik egymástól,de fejben ugyan ott vannak.
offtopic
Wuss 2008 aug. 23. - 12:50:26 Előzmény lemezek01
(56/110)
Nem akarom itt most nagyon isteníteni a South Parkot, de azért nem árt egy kicsit képben lenni, hogy ez nem csak holmi káromkodásról meg mocskolódásról szól. Akinek egy kicsit is feltûnik, az rájön, hogy itt azért elég komoly témákat feszegetnek. Igaz, ezt elég szürrealista képi világban jelenítik meg és valószínû emiatt az egyszerû ember azt gondolná, hogy micsoda egy primitív mûsor, semmirõl nem szól. Pedig igen is van mondanivalója. Fõleg, ahogy haladnak elõre, egyre inkább kezdenek kiábrándúlni azok a kis tízenéves rajongók, akik a szimpla anyázás miatt szerették meg ezt a mesét.
Itt aztán van minden: hírességek, különbözõ etnikai csoportok kifigurázása idõnként elég morbid módon, az aktuális világesemények és (fõleg) az amerikai popkultúra kigúnyolása. Akkor a szexualitás, a különbözõ kultuszok, vallások és persze a tabu témák. Szinte mindent megmutat a South Park és érdekes módon sosem foglal állást semmilyen oldalon.
És erre még jön az is, hogy mindezek bemutatását eléggé eredeti és vicces külsejû és stílusú karakterekkel teszik, ami még szórakoztatóbbá és színesebbé teszi a mûsort. Egy szó, mint száz, kikapcsolódásnak kiváló.

Mindezt persze nem lehet elmondani a kis gyõzikérõl. Na, az aztán ténnyleg semmirõl nem szól és nem csoda, hogy az emberek zöme a Pokolba kívánná õt az egész családjával. Primitív, ostoba, vihorászó kirakatember, aki magyarnak tartja magát és más nemzetek elött lejáratja a magyarokat. Egy bohóc, aki azt hiszi magáról, hogy vicces, de közben nem veszi észre, hogy egy szánalmas balek.
És, aki egy ilyen szenny mûsort néz, az ... hát az ciki. Úgyhogy egy ilyennel én nem hencegnék a te helyedben, mert még sokan kiröhögnek.
offtopic
lemezek01 2008 aug. 21. - 20:23:07 Előzmény Wuss
(55/110)
A south park semmi többõl nem áll mint direktbe rosszul,igénytelenül megrajzolt figurákból akik szájából ömlik a trágyalé. Mégis mivel volna külömb a Gyõzi shownál?
Mindkettõ szinten aluli. Most lehet itt fényezni a south Parkot,hogy amerikából jött egyenesen,meghogy ott is milliók nézik,éshogy már évek óta megy stb...stb, a lényeg úgyis ugyan az egy kisköltségvetésû lószar az egész amit lenyomnak a fiatalság torkán,akik persze szivesen nyelik a szart. Hameg felnõtt ember is ilyet néz az már elég gáz.
offtopic
Wuss 2008 aug. 20. - 19:35:51
(54/110)
rutgernek amúgy jól áll ez a tökös csávó szerep.
Én régen nem láttam ezt a filmet, így hát kiváncsi vagyok (majdnem annyira, mint a Fáncsi), hogy mennyi jelenetet vágott ki a minden idõk legnagyobb csatornája.
offtopic
Wuss 2008 aug. 20. - 19:33:48 Előzmény lemezek01
(53/110)
gyõzit???
Az a primitív, ostoba cigány téged mulattat? Érdekes ember lehetsz. Szerintem inkább szomorú, hogy ilyeneket sugároznak a tv-ben. Mondjuk egy ilyen kalap szar csatornától, mint az rtl-klub nem is lehet mást várni.
A South Park ezerszer szinvonalasabb mûsor, mint az a hányingert keltõ, okádékfejû gyõzike. A South Parkban legalább van humor. Nem is akármilyen.
offtopic
leopard26 2008 aug. 19. - 17:41:10
(52/110)
Próbálok én néha a szépre is koncentrálni,de lehet hogy a zacskó már nem elég a fejre:)
9/10
offtopic
pozsizsuzsi 2008 aug. 19. - 17:38:42 9/10
(51/110)
Hol is van az a bizonyos határ? :€
Vigyázz, mert még egyszer :€