teatea 2015 jún. 10. - 16:58:39
(173/353)
Ennyi hátsó linguális meglátogatását kívánom a moderátor brigádnak, de ügyeljenek arra, hogy ugyanolyan tisztán és lelkiismeretesen végezzék, mint a hsz-ek körüli maszatolást.
drProktor 2015 jún. 10. - 15:17:39
(172/353)
?????
Javasolnám, kezdd elõrõl, szépen, gondolkodva. .. .
offtopic
drProktor 2015 jún. 10. - 15:14:59
(171/353)
És tkp. mit pattogsz itt?
Lehet lapozni. Neked is.
Ugyanannyi jogom van a hülyeségek ellen szót emelni,
mint mádsoknak hülyeségeket írni.
A moderációt nem kell bemutatnod,
voltam mát itt, amikor te még karonülõ lehettél.
Szóval a moderáció itten egyszerûen frenetikus.
drProktor 2015 jún. 10. - 15:08:51
(170/353)
Valóban nem szokták az elmebeteget éleseszûséggel összehozni,
s valóban amolyan turulos fílinget ad, ha ezt mégis valaki megteszi.
Csak, azért, mert ez is az is olyan számalmasan primitív, te pl nem tudsz túllendülni az ócska és fantáziátlan zsidózáson, pedig ezt már annó is megbeszéltük, hogy rossz helyen kotorászol, igazán sajnállak érte.
Úgy, hogy csak hitelesebb lennél, ha a saját nevedben kérnéd ki s nem a "Fletóéban".
Észre vettem, hogy az elpimaszodott fasisztoidok, hál'stennek nem sértõdõsek,
sokszor észre se veszik a sértést. Te hogy vagy ezzel?
hanguktaekwondooo 2015 jún. 10. - 14:51:34
(169/353)
minden törlés után
ha nincs a hsz.ban gyalázás
légy magadra büszke.
Mert akkor megfújtad a harsonát :-D
offtopic
filoszemitabélus 2015 jún. 10. - 14:42:42
(168/353)
Valószínûleg rokon (lélek) a moderátorokkal...
hanguktaekwondooo 2015 jún. 10. - 14:12:09
(167/353)
egy ilyen hsz. bent maradt
az enyémet meg, ami villantott vmit a lényegbõl :-)
rémülten kiollózták

magyart lehet gyalázni
képmutató hottie boyokon kuncogni nem lehet.
globál prókátor -nívó
és elvárás :-))
filoszemitabélus 2015 jún. 10. - 12:16:21
(166/353)
Igen. Már akkor is rácsodálkoztál, amit nem igazán értek, a habitusodat tekintve. Ebben a témában neked otthon kellene lenned!
Ez a magyarozás, turulozás felétek a sértegetés módja? Szerencsére egyáltalán nem vagyok sértõdõs.
És mi a nemzeti az "éles eszû elmebeteg" kifejezésben? vagy szerinted egy elmebeteg nem lehet éles eszû? Ezt határozottan kikérem magamnak Fletó nevében is!
drProktor 2015 jún. 10. - 11:53:57
(165/353)
Ezt a "csacsenolt" én már hallottam valahol. ..
Sztem tõled, de akkor még nem volt ilyen szép nicked, még ha kifejezõ is volt
Az "éleseszú elmebeteg" valami új, nemzeti találmány lehet!
Ami nem baj, mert ez is megmarad nekem korokon átívelõen tõled, mint a "csacsenol".
Mindkettõ gyöngyszem olyan "turulos fílinggel" ("õschmagyarosch"!) bír
csak,hogy negháláljam az irántam való jóságod,
s te is tudj rám korokon átívelõen emlékezni)
drProktor 2015 jún. 10. - 11:41:14
(164/353)
Kedves GaB19.
Nem tudok igazán mit kezdeni közvetett Demcsák kritikáddal,
kénytelen vagyok arra következtetni, hogy Fr. volt Demcsákkal is "összezárva",
azt a mûsort én nem láttam, és, bármennyire is csípném Demcsákot,
azért annyira biztos nem, hogy emiatt rossz érzésem legyen.
Elõször azt hittem, magadtól idéztél,aztán kiderült, hogy pnéklárától.
Az is igaz, hogy én hivatkoztam arra, hogy hogy jön ide Demcsák,
ez Friderikuszos topic, nem voltam jól tájékozott.
És ki az a Két "mûsorvezetõk szégyene", akire õ hivatkozik?
Én speciel Friderikuszt is Gyurcsányt is igen nagyra tartom,
tkp. õk érdekelnek igazán az egész topicban
filoszemitabélus 2015 jún. 10. - 11:37:29
(163/353)
Nagyon drukkolunk neki. meg Pupunak is, hogy legyen belõle kormányszóvivõ. Persze, ha nagyon szerencsétlen külseje van(amit el tudok képzelni) akkor ez nem fog menni, akárhogy csacsenol gyurcsányinak.
filoszemitabélus 2015 jún. 10. - 11:15:56
(162/353)
Körülbelül 5 percet láttam a Gyurcsány-showból. Ez a pár perc megerõsítette a meggyõzõdésemet, hogy egy éles eszû komplett elmebeteggel állunk szemben. Ennek ellenére nem volt ellenszenves a fazon. Inkább sajnáltam egy kicsit. Persze, ha összehasonlítom, hogy melyikünkre milyen öregség vár, milyen anyagi körülmények között, akkor nem indokolt a sajnálat.
drProktor 2015 jún. 10. - 01:25:53
(161/353)
Nem szeretem a kertvket, a TV2-t sem.
Jellemzõ, hogy majdnem lemaradtam a Friderikusz-Gyurcsány kettõsrõl,
u.i. a nyomtatott mûsort tanulmányozva, nehogy már megtudhassuk,
ki lesz az aktuális riportalany. Ennek az a „filozófia” a háttere,
hogy a nézõ természetesen látástól Mikulásig, ájult bénán nézi a gacsos mûsorukat,
egy frászt szelektálhat,hogy Gyurcsányt megnézné,akármely más Lóf*Szj*ncsit meg nem.
Egy ismerõsöm rámtelefonált, hál’stennek, hogy ha nézni akarom,
nosza, így csak a reklámblocktól láttam.
Nekem tetszett. Gyurcsányból persze,többet ki lehetett volna hozni,
Friderikusz könnyû,nyári szórakoztató mûsort akart csinálni. Jól csinálta.

Egyébként hadd idézzem PuPu nevû kiváló bloggertõl,
a kivételesen igazán “lájtos” véleményét:
“.... átjött, hogy ez az ember, akit a politika már meggyûrt, megrágott,
hatszor kiköpött, akit ezerszer próbáltak megalázni és legyilkolni politikailag,
ez az ember nem adja fel.
Sokszor mondták, hogy politikai hosszútávfutó, és ez így is van.
Egyszer adott neki a történelem egy lehetõséget,élt vele és bár itt-ott hibázott,
de rosszat ennek az országnak soha nem akart,
politikusként soha nem élt vissza a helyzetével és soha nem vesztette el a szociális érzékenységét.
Soha nem felejtette el az egyszobás prolilakást, ahol az udvaron volt a budi.
Éppen ebben is rejlik az intelligenciája, ezért képes bárkivel egyenrangú partnerként viselkedni,
merthogy nem szerepet játszik, õ azonos önmagával.
Neki nem kell sámlira állnia, hogy észrevegyék, és ezt nem a magasságára értem.
Van millió bajom néhány megnyilatkozásával,a pártjával,idõnkéntileküzdhetetlen narcizmusával,
de mégis: ma õ az egyetlen baloldali politikus,gazdag ember létére,
egy nem kimondottan baloldali párt élén.
Drukkoljunk neki.”

PuPuval én magam nem szükségképpen és nem mindig értek egyet,
de mellékesen napjaink morális és intellektuális tótumfaktumává nõtte ki magát.
Cordelia 2015 jún. 09. - 21:40:39
(160/353)
Edmond Dantes 2015 jún. 09. - 16:30:03
(159/353)
Egy politikus, egy miniszterelnök sosem (lehet) igazán magánember, ahogyan egy ilyen-olyan valódi! sztár (mûvész, sportoló stb) sem. A baj sztem ott lehet h GyF szimplán kilóg az (eddigi) mûsorfolyamból ill az abban összezárt többiek kalibere-szakmája :) totál eltér az övétõl, egymásétól sokkal kevésbé. Utóbbiak ui. celebek, ilyesfajta szórakoztató mûsorokba valók, GyF meg nem. Erõltetett. Friderikusznak van (volt?) másik kertévében másik, beszélgetõs mûsora, abban meg ez lenne túl súlytalan. Szóval sztem ez a laza (?) smúzoló mûfaj Gy-nyal nem jó se itt, se ott.
Edmond Dantes 2015 jún. 09. - 16:19:49 Előzmény Cordelia
(158/353)
Nos, Medveczky élete, pályafutása azért nem tûnik annyira tragikusnak, legalábbis ameddig én ellátok. Kisfiúként láttam elõször, A veréb is madárban, aztán eltûnt meg asszem el is felejtettem. 1990 után elõbújt-visszajött, apró-cseprõ családi és más ügyeit azután kezdte fölfedni, bár a "kinti" bulvársajtó valszeg mindig írt róla, ahogyan más celebek sokaságáról is. Magánélete (mint mindenkié) szent és magánügy...ameddig Õ úgy kezeli. A saját maga által vállalt életpálya-modell :) nála így alakult. Kinti szerepléseibõl, házasságából következ(het)õ keresményei szvsz eltarthatják/nák, de ez ugyancsak az õ magánügye. Százezrek nem vagy alig kapnak életjáradékot las vegasi karrier és hercegi férj (és életmód) nélkül sem. Mindez nem kritika, csak mint tényt, rögzítem. Személy szt semmi bajom vele, fõleg, mert alig láttam A veréb...óta. Talán egyszer belenéztem vmelyik táncos vetélkedõbe, ott láttam zsûrizni. Az viszont n e m az õ (extravagáns) öltözéke, hanem a stylistok csinálják, mint az ilyen mûsorokban mindenki más ruháját, frizuráját...és stílusát.
tortura 2015 jún. 09. - 15:50:02
(157/353)
Nekem viszont nem tetszett annyira ez a sajtó vélemény. Túl komolyan veszi önmagát, meg az egészet. Ez egy szórakoztató mûsor, ne feledjük. Engem itt magánemberként érdekel mindenki, aki oda bemegy, mert a közéleti arcukat amúgy is inkább ismerjük.
Edmond Dantes 2015 jún. 09. - 15:25:08
(156/353)
Nem tudom, nem gondolom, de az biztos h ilyen hálás Auftakt -e mûsor- n é l k ü l is ekézik ezerrel "reggel-éjjel-meg-este", most legalább lehet(ne) miért itt, a kultfórumon is...de csönd van. Nem úgy mint Medveczky körül, nem érdekes? Fölvettem, márminta legutóbbit, belenéztem, átpörgettem, nem tetszett. Ennyi. És egy sztem elég jó sajtóvélemény itt:

http://nol.hu/velemeny/bulvar-gyurcsany-1539007

Ah, ha legalább ezen a niveau-n ekéznék õt és/vagy a szóban forgó mûsort meg úgy általában bármit...de ez, félõ, jámbor óhaj marad.
tortura 2015 jún. 09. - 14:37:16
(155/353)
Ha jól látom, itt egy kolléga írt nem túl hízelgõen Fletóról, valószínûleg nem a szíve csücske.... Én láttam a most vasárnapi adást. Egyébként, gondolod, hogy ha valakinek szimpatikus is lett volna, le meri írni, fel meri vállalni? Az én kérdésem is költõi....
Edmond Dantes 2015 jún. 09. - 13:36:53
(154/353)
Kösz, összekeverhettem egy másik topikkal, ahol Demcsákról írogattak be és azokat láthattam. Akkor kiveszem ebbõl a körbõl Demcsákot és "becserélem" Bochkort, Gesztesit, õk mint látom, össze voltak már zárva Friderikusszal. Szóval akkor róluk érdemes(ebb) beírni (+Ördög, Majka,Medveczky) mint Fletóról :) Költõi kérdésem változatlan ld 177