offtopic
teatea 2015 jún. 12. - 21:16:07 Előzmény hanguktaekwondooo
(193/353)
Hát postán azért ne küldjed, mert még megroggyan az a kevés tejszìnhab a tetején ;))
hanguktaekwondooo 2015 jún. 12. - 14:06:40
(192/353)
tehát?
offtopic
drProktor 2015 jún. 12. - 13:22:17
(191/353)
Ha hiszed, ha nem, megértem, hogy mérges vagy.
Ha hiszed, ha nem, nem én vagyok a moderátor.
Ha hiszed, ha nem, sajnálom.
offtopic
filoszemitabélus 2015 jún. 12. - 11:52:57
(190/353)
Legyen a Tied és a moderátoroké az utolsó szó! Én egyszerre kettõ ellen nem küzdök. Elég egyenlõtlen szópárbaj, ha az egyik fél kommentjeit szorgalmasan törlik. Talán válaszolj magadnak helyettem is. Azt biztosan nem törlik a barna métely elleni küzdelem jegyében.
Auf Wiedersehen!
drProktor 2015 jún. 11. - 23:49:21
(189/353)
El tudod képzelni, hogy a fényévet idõegységnek tekintem?
Na,látod, ez az álnaiv idétlenkedés is a (neo)nácik egyik jellemzõje.
Na jó, vicces akartál lenni!
Én viszont pl. biztos vagyok benne , hogy nem vagy te ilyen dedós szinten.

Különben ha utánanézel(Képes vagy rá!) tapasztalni fogod,
hogy a nanométeres tartományban teljesen más a fizika, mint a fényévesben,
azt, hogy mindkettõ hosszmérték, nyugodtan a hajatokra kenhetitek,
itt most a „zsidó” vs. „náci” szavak fölcserélésének beteges, neonáci vágyáról volt szó,
nagyjából annyit jegyezhetnél meg, hogy mindkettõ magyar nyelvünkben használatos szó:
ennyiben lehet õket közös nevezõre hozni, ez felel meg éleseszû meglátásodnak,
hogy a két analógiám egyaránt hosszegység.

Szerintem te még most is érted, mirõl írok.

Az éleseszû elmebetegség ügyében legyen tied a nagyobbik rakás,
ebben is vicceskedni akartál, mint abban, hogy én a fényévet idõegységnek gondolom
Hát ha örömet okozok, még azt is elismerem, hogy ez a szópárosítás valóban szellemes
(ellentétben azzal, hogy a fényévet idõegységnek gondolnám)
Bár tkp. az is ügyes szóvicc.
Csak ezekben a neonáci vicceskedésekben érezni lehet a fontoskodó, öntelt lihegést,
ez a gondom velük.
Cordelia 2015 jún. 11. - 21:37:50
(188/353)
azért több volt, mint egy veréb
teatea 2015 jún. 11. - 19:38:36
(187/353)
Igen úgy tûnik. And I would also love az iciripiciri õszibarackdarabokat a teafagyiban too, most likely :)))
Edmond Dantes 2015 jún. 11. - 17:35:50 Előzmény Cordelia
(186/353)
???
Nem látok ellentmondást az általam leírtakkal.
tortura 2015 jún. 11. - 16:55:27
(185/353)
Látom, hogy már nem is lesz több adás. Nem tudom, hogy csak ennyit vettek fel és nyári szünetre mennek, vagy eleve nem is akarják folytatni. Kár. Én szívesen néztem volna még pár részt belõle, pláne érdekes emberekkel.
pneklara 2015 jún. 11. - 16:09:02
(184/353)
Igen, de fõleg a bulvár utózöngékbõl. Nem volt Bp tv-nk.Õ úttörõ volt ezen a téren, nem sok minta volt elõtte, tehát bátor is.A Bagi-Nacsa duó számára adott néhány lehetõséget, csókolom, csókolom.
drProktor 2015 jún. 11. - 10:43:55
(183/353)
Jut eszembe, emlékszel Anettkára? Õ még randa is volt. . .
drProktor 2015 jún. 11. - 10:41:49
(182/353)
Aha.
Téged már kezdlek érteni, Miondjam, hogy más meg nem is fontos?
Demcsákot meg nem egyforma szemüvegen nézzük, sztem érthetõ módon,
de ez nem baj, nõsülni már úgyse fo9gok :)
pneklara 2015 jún. 11. - 07:14:24
(181/353)
Kedves drProktor! Igen, a beavatottak másképp olvassák a fórumot:)Õk tudják, mirõl beszélünk.
Szóval azon kaptam fel a vizet, hogy hírét vettük: Azurák kirúgta egyik napról a másikra Andor Évát, még azt sem engedte meg, hogy elköszönjön szeretett nézõitõl. Andor Éva a Tények bemondója, Pachmann Péterrel voltak bizonyos napokon. Kellemes, kulturált kis nõ, és igen értelmes is.A barátja valami fõmufti volt a tv2-nél, Azurák került a helyére, s bár nem hiszem, hogy Éva távozni akart, de kipenderítették. Azért mondom, hogy vannak még ott olyanok, akiket szeneslapáttal kellene kizavarni, mert ez a Demcsák rémes egy nõ. Akit kicsit is alacsonyabb kasztbélinek tart magánál, azzal lekezelõen bánik, látszik rajta, hogy próbálja leplezni, de annál visszatetszõbb. Akkor utáltam meg, amikor végig bikiniben vezette a Mokkát. Még sajnáltam is, hogy mire kényszerítik fõnökei. Aztán összeolvasva róla minden cifrát,feltételezem, hogy õ követelte ki, hogy egy bugyiban vezessen tv mûsort. Nem nézem már v. 2 éve õket,mégis kevés ember van, akit ennyire zsigerbõl utálok, mint ezt a Demcsákot. Egy van még, az is a tv2-nél van:) Így aztán nem sok találkozásom van velük.
drProktor 2015 jún. 10. - 23:00:16
(180/353)
Kedves Klára, de ki volt a harmadik,
akivel a két "szégyent" összevetetted? Én azt hitten,
Demcsák volt és vele szemben két mûsorvezetõ.
Andor Évát meg nem ismmerem ilyen néven rémlik egy énekesnõ,
de sztem nem rá gondolsz.
drProktor 2015 jún. 10. - 22:53:14
(179/353)
A rovásírásra gondolsz? Fafej?
Azért arra ne fogadjál!
offtopic
drProktor 2015 jún. 10. - 22:49:11
(178/353)
Szóval sajnálsz, mint Gyurcsányt. . .
Roppant megtisztelõ!
Még egyszer utoljára: egy elmebeteg általában nem jellemzõen éleseszû,
ezt nem észrevenni(hanem sõt, jellegzetes tudálékos mániásan ismételgetni),
ugyanolyan dedósaan primitív mint az egész turulozás.
Egyébként ilyen elszállott, lihegõ mániák miatt rühellem a nácikat(és nem amiatt, amit te gondolsz)
Erre különben jó példa, amit lám, már is pengetsz,
hogy "cseréljük ki a "zsidót" "nácira", meg a lihegés, hogy "azonos mérce". . . .
Azonos mérce csak összemérhetõ dolgokra lehetséges, fényévet és nanométert nem keverünk,
de a "gulyást" se cseréljük „halászlére”(bár mind 2 leves és még paprika is van benne),
de a hülye is tudja, hogy nem ugyanaz.
Te biztos Jobbikos vagy, végtelenül nem értek ezzel egyet,
de meglepõdnél, ha tudnád, mennyi közös bennünk,
sztem a Jobbik a FizeSShez képest még mindig a jobbik. Legyen béke!
hanguktaekwondooo 2015 jún. 10. - 22:15:13 Előzmény teatea
(177/353)
hm.
Egyetértek.

Ilyen melegben csak egy kis hevesjeges frissítõ hiányzik
Do you love tea?
hanguktaekwondooo 2015 jún. 10. - 21:18:29 Előzmény drProktor
(176/353)
úgy bizony.
Szépen lassan gyakorolgassá kisfiam.
egyszer csak megtanulsz jelfelismerni
pneklara 2015 jún. 10. - 20:34:37 Előzmény drProktor
(175/353)
Hogy ne maradjon fehér folt: A két, mûsorvezetõk szégyene az én értékítéletem szerint - Kárász Róbert és Demcsák Zsuzsa. Bár véleményem a múlt idõkre vonatkozik, mert ma már nem nézem a reggeli Mokkát. Most is csak Orbán Ráhel F.book bejegyzése miatt néztem meg a videót. Ez alkalommal egyet is értek vele: Zsuzsanna hozta a régi tapló formáját. Mit keres ez a nõ még a csatornánál? Ha Andor Évát kirúgták.
offtopic
filoszemitabélus 2015 jún. 10. - 18:57:34 Előzmény drProktor
(174/353)
Még mindig nem értem, mi a turulos az éles eszûség és az elmebetegség összepárosításában? A sablon szövegedbe meg elég lenne a zsidózás helyett a nácizást behelyettesíteni. Amúgy tényleg õszintén sajnállak.