leopard26 2008 aug. 13. - 14:49:48
(19/59)
Mi van ecsém?normálisan vagy normálatlan?Vagy mi a szösz?nem kell olyan komolyan venni semmit,mint gondolod.ha nem beszélgetnénk filmekrõl vagy vitáznánk filmekrõl vagy irnánk ilyen hülyeségeket ,nem lenne értelme ellátogatni erre az oldalra
leopard26 2008 aug. 05. - 12:03:13
(18/59)
Nadon jó!Féjejmetes meg ungyojító isz egyszelle
9/10
beo71 2008 aug. 05. - 12:01:56 9/10
(17/59)
Igazi gyöngyszem.Lélektani thriller,horrorisztikus elemekkel.9/10.Össz-vissz két szereplõ,minimalista díszletek,egyszerû sztori:ezek lehetnének egy rossz B-film jellemzõi is,mégis egy kultikus filmmel van dolgunk.Nagyon jó zene,felejthetetlen pillanatokkal"SPOILER" (a 4-es szinten az emberkínzás-gyilok már már vetekszik a ,Tarantino-féle kínzásokkal"M.Madsen a KUTYASZORÍTÓban",a köröm leszakítós-jelenet,a kutyagyilok )és egy remek Wes Bentley-vel.Bár a hölgyszínész csak a melleit dobja be,néhol idegesítõ is rendesen és a film nyilvánvaló hibákat tartogat végig izgalmas és emlékezetes filmet láttam.UI:Alexandre Ajáról annyit tudok,hogy egy francia igen (27)fiatalember,de a szintén kultfilm,szenzációs MAGASFESZÜLTSÉG 9/10.és az amerikai létére egészen tûrhetõ Sziklák szeme 8/10(kizárólag az elsõ rész(a második egy fos)után újra valami nagyszerût hozott létre.
Balázska0318 2008 aug. 03. - 10:35:07
(16/59)
Szerintem nem volt rossz film. 10/7
lemezek01 2008 aug. 01. - 23:14:04
(15/59)
Skacok, mi ez a film?
A torrent oldalról megpróbáltam leszedni a sziklák szeme 2.részét erre ezt dobta ki. Most épp töltöm lefele.
Mennyire jó ez? Ahogy láttam 2007-es film,de sehol egy kép róla(furi)
Syl 2008 aug. 01. - 23:01:12
(14/59)
Hát nem tudom, de ez a film nálam inkább van a thriller, mint a horror kategóriában...
Nem volt rossz, bár volt 1-2 (szokásos) idegesítõ szenvedés benne, de az ilyen filmeknél ez elõfordul. :P 10/5
7/10
King Diamond 2008 júl. 20. - 21:57:27 7/10
(13/59)
Nekem speciel tetszett ez a film, nem találtam se unalmasnak, se szánalmasnak. Nyilván nem egy "az év horrorjára" kell számítani, de véleményem szerint volt benne annyi izgalom és kaland, hogy végig izgatottá tegye a nézõt. Persze, hogy láttam már ennél százszor jobb és félelmetesebb horrort vagy thrillert, de engem ez is meggyõzött.
7/10
Dation 2008 júl. 20. - 01:30:55
(12/59)
Ez újat mutatott a horror mûfajban? Esetleg a B kategóriás akcióknál. Az alcím a Rettegés új szintje helyett inkább a Szánalom új szintje lehetne. A vicc az egészben az, hogy egy rettentõen idegborzoló pszichothriller lehetett volna a filmbõl. Csak ahoz egy kicsit jobban átdolgozott forgatókönyv, pörgõsebb vágások és jobb rendezés kellett volna. Plusz még egy apró kis fûszerezés, amit nevezzünk csak simán "feszültség keltés és fenntartás"-nak. Mindezt igényes tálalással. Ha értékelhetném ezt a filmet, akkor 4 pontot kapna a 10-bõl. Már csak azért is, mert még a 10 000 BC címû film az imdb-n 5 ponton áll jelenleg, addig ez ezerszer szánalmasabb. Viszont van egy elvem, hogy 4-nél rosszabbat már csak a világ legszánalmasabb filmjeire adok, ezért kap tõlem 4-est, pedig még annyit se nagyon ér.
pacica 2008 júl. 18. - 17:20:37
(11/59)
Unalmas film. Többet nem is írok róla.
sipka 2008 júl. 18. - 16:59:45
(10/59)
Kedves Bajusz86!

Egyáltalán nem értem a felém áramlott indulatodat.. Én semmi olyat nem mondtam, amely bántó hatással lenne "nikoXXX" nicknevû fórumozó társamra.
Õ elpanaszolta nekem, hogy már egyáltalán nincs kedve a "horror" mûfajú alkotásokhoz, ezért egy ártatlan kérdést tett fel, miszerint: a "P2" címû produktum besorolható-e az elöbb felemlegetett kategóriába?
Én meg a magam módján leírtam, hogy a film (számomra) mennyire volt félelmetes..
S mivel tudatában voltam annak, hogy már irtózik az ilyen jellegû "mû"vektõl, lefirkantottam, hogy "De nem akarlak befolyásolni :) Ha nem akarod megnézni, akkor nem muszáj :P"
Tehát az utolsó két mondatom azon okból került oda, hogy nehogy már az én unszolásomra nézze meg!!
Szóval lehetséges, hogy más olvasata (is) van a mondataimnak, de hidd el hogy engem még a legapróbb rossz szándék sem vezérelt, hogy valakit is megsértsek.
Amúgy az eddigi hozzászólásaim alapján is kiderülhet, hogy én még senkit sem bántottam meg.....mind érzelmileg...mind fizikailag :DDD
Úgyhogy sajnálom, hogy másként fogtad fel a levelemet, mint ami valójában lenni akart..

Üdv: sipka
Bajusz86 2008 júl. 18. - 16:08:05 Előzmény sipka
(9/59)
Na ide figyelj te sipka, hogy jössz te ahhoz hogy másokat kis hülyegyerekként lekezelj? Mi ez itt a végén, hogy "De nem akarlak befolyásolni a nem akarod megnézni, akkor nem muszáj"? Mért nézel te ennyire gyerekesnek másokat? Azt néz meg az ember amit akar, és szerintem senki sem kiváncsi az ilyen jó intelmeidre. Engem nem, de másokat lehet, hogy befolyásolhatsz ezzel az építõ jellegû beszólásaiddal. Szerintem jó film lesz, bemutatója megfogott és holnap csak azért is megnézem, mert MEG AKAROM NÉZNI és tudom hogy NEM MUSZÁJ! Röhejes...
1/10
csirkee 2008 júl. 14. - 12:36:05 1/10 Előzmény grubesa
(8/59)
Sziasztok!

Nem tudom, hogy ugyanazt a filmet láttátok e mint én( de tudom, ugyanazt), viszont amit én láttam az szánalmasan gyenge.A szereplõk rosszul játszanak, maga a történet igan sekélyes, lerágott csont...A mozijegy árát pedig alsóhangon sem kapja vissza az ember.
grubesa 2008 júl. 12. - 18:21:57
(7/59)
Remek kis film.
Inkább én pszichohorrornak tituálnám.
sipka 2008 júl. 12. - 08:07:13
(6/59)
Végülis ez is horror, de szerintem érdemes megnézni, mivel a brutalitás tényleg elhanyagolható mértékben van jelen (szám szerint 2 ilyen jelenet van). Inkább csak azt láthatjuk, ahogy a fõszereplõ leányzó hogyan próbál (különbözõ taktikákat választva) elmenekülni a pszichopata biztonságiõr elöl.
Szóval nagyon izgalmas volt (legalábbis számomra) :)
Egyáltalán nem sorolható be, a mostani trancsirozós horrorok listájába..
De nem akarlak befolyásolni :) Ha nem akarod megnézni, akkor nem muszáj :P
nikoXXX 2008 júl. 12. - 07:46:06 Előzmény sipka
(5/59)
ha horror akkor nem nezem meg mert mar annyi horrort neztem hogy nappal se merek egyedul koszalni ... kb 200 filmet lattam osz abbol 180 horror!es lefele kerekitettem az is lehet hogy 250 filmet lattam es 230 horror
sipka 2008 ápr. 10. - 23:09:04
(4/59)
Én pont ma néztem meg ezt a nálunk még be sem mutatott alkotást. (Ne kérdezze meg senki, hogy hogyan csináltam :) Ez titok :DDDD)
Bár elsõnek azt hittem, hogy ez egy nagyon gyenge tucat horror lesz....DE TÉVEDTEM :) Nagyon tetszett, attól függetlenül, hogy van benne néhány logikátlan, illetve brutálisan véres jelenet..
SPOILER
Például amikor a negatív szereplõ kinyírja azt a csákót, aki rosszat tett a fõszereplõ csajszival.. Hát az egy elégé bordarepesztõ, koponyalékelõs, illetve gyomor-kitevõs jelenet volt :S
SPOILER VÉGE
De számomra üde színfoltként marad meg az emlékezetemben a "P2" :)

UI: A felvezetõ zene nagyon szuper...és morbid :) Már a film történetéhez víszonyitva..
makrai.lilla 2008 márc. 06. - 08:51:59
(3/59)
akinek megvan léccike irjon,megvenném töle..köszy
hires@citromail.hu
k11zoltan 2007 dec. 30. - 22:34:21 Előzmény Karolka
(2/59)
Szerintem viszont nagyon jó kis film.

Nem a véres jelenetek dominálnak, mert ez nem öldöklõs horror, inkább egy feszült játék, amolyan macska egér küzdelem.
A szereplõk pedig tényleg jól alakítanak.
Karolka 2007 dec. 30. - 21:13:08
(1/59)
Nagyon nehezen indul! majdnem elaludtam... egy-két véres jelenet! Ezek az új vérfröcsögõs effektek eléggé bejönnek nekem! amúgy nem nagy szám! 10/4 (a fõszereplõ viszont jól játszotta a szerepet - mindkettõ) (jah és állatvédõknek...majd meglátjátok... :D )