Téma: Pánikszoba

sipka 2007 szept. 11. - 22:19:25
(7/207)
Ez egy nagyon izgalmas alkotás! Bár Jodie Foster alakítása sem rossz az "amazon anya, aki úgy teszi tönkre a betörõk idegrendszerét, hogy nem is tartozkodik velük egy helységben" nevezetû szerepében, de számomra Forest Whitaker karaktere ragadt meg leginkább. Nagyon nagy színésznek tartom, attól függetlenül, hogy még nem volt szerencsém megtekinteni, "Az utolsó skót király" címû filmjét, amiért Oscar-díjat is kapott. De biztos vagyok benne, hogy ott is nagyot alakított :) Amúgy a "Pánikszobá"ra visszatérve... Egyetlen egy perce sem unalmas!!! Mivel azt gondolná az ember, hogy ha a cselekmény csak egy helységre összpontosul, akkor monotonná, illetve unalmasan fárasztóvá válik az alkotás. De én semmi ehhez hasonló, "mindjárt elalszok" típusú hangulatot, még nem tapasztaltam. S el is gondolkodik az ember azon, hogy neki is kénne egy pánikszoba szerû helység, ahova elbújhat, ha úgy hozza a helyzet... Mióta felszereltem a Wc ajtómra egy zárat, azóta már nekem is van pánikszobám :) Bár igaz, hogy egy Jack Nicholson kaliberû egyén, simán szétvágná egy fejszével az ajtaját, de azért mégis nyújt valamiféle biztonság érzetett :) Meg praktikus is, ha véletlenül annyira megijednék, hogy magam alá sz..... (Remélem az elözõ szót nem kell ecsetelnem :) Na mindegy. Amúgy lesz egy újabb Jodie Foster-es film, amelynek a címe: "The Brave One". Azért gondolom, hogy érdekes lesz a története, mivel Jodie elég válogatos szokott lenni a forgatókönyvek terén. Már várom...
jodie1 2007 júl. 16. - 22:20:40
(6/207)
Szerintem,kva joó film! Imádom!!!!Öt is és a filmjeit is.
Bov 2007 máj. 03. - 22:31:03
(5/207)
Egyszernézhetõs, de akkor izgi... :)
Cím alapján én vmi teljesen mást képzeltem el, de nem rossz..
valóban voltak jobb filmjei, de ez is jó! :)
Vikke 2007 ápr. 23. - 14:57:05
(4/207)
Nagyon izgalmas film. Maga a pánikszoba ötlet, ami egyszerre a menedékük és a börtönük. Nagyon tetszett.
Alternat 2007 febr. 20. - 17:54:20
(3/207)
Hát nemtom. Nekem nem megy az, hogy a Hetedikhez vagy a Harcosok klubjához hasonlítsam. Nem igazán lehet összehasonlítani a három filmet, még ha egy ember is álmodta meg a jeleneteket.
Nekem mind a három film egyébként nagy-nagy kedvencem, de mind a hármat másért szeretem. Az pedig a velejáró plussz, hogy "véletlenül" ez a Fincher koma rendezte mind a hármat.
Newcastle United 2007 febr. 20. - 09:18:55
(2/207)
Nekem nem volt túl izgalmas, annyira nem kötött le. Ha Fincher akkor Hetedik vagy Harcosok klubja. A Pánikszoba szerintem elmarad ezektõl.
Alternat 2007 febr. 19. - 22:07:09
(1/207)
Isteni film. Nekem nagy kedvencem ez a film.
Nem szoktam foglalkozni az operatõri munkával, csak ha már szembetûnõen, borzasztóan sz*r, vagy nagyon jó. Itt az utóbbi volt.
Nem tudom, csak nekem rémlik úgy, hogy jelölték is valami díjra az operatõrt emiatt? Mert itt nincs róla szó pedig mindig szokták írni.