10/10
szimmancsmanó 2009 nov. 20. - 22:36:36 10/10
(78/398)
helló kegbab vagy kivagy....:D idefigyuzz már még jó hogy a trailer izgalmasabb volt, ugyanis ott csak a parás részeket mutatták!!!Itt viszont az egész történet megvan érted is és ha 1-2 rész uncsi is az azért van mer legalább nem csapják össze a dolgot meg látszik hogy tényleg kamerával van felvéve és nem eröltetik a dolgot mint a legtöbb gagyi szellemes filmben!!!na ennyi sajnáljuk hogy neked nemtetszett, ez van, biztos paráztál tõle!;):D azok fikázzák le az ilyeneket...meg akik nemhisznek ebben...jó énis paráztam de ennek az a lényege és ettõl jó nem? De mást ne beszélj le róla attol hogy mer neked nemtetszett! és kitérdekel?!:D majd más megnézi, és eldönti!!!nemhiszel benne...?tebajod...xD majd hiszel ha veled is megtörténik vmi...;) inkább azt mondd hogy aki fél a szellemektõl az ne nézze meg DE úgyis megfogja senki nemfog rád hallgatni meg a többi okosra aki lefikázza ezt hát biztos többmindenkinek tetszik mint nektek...persze negatív komi is kell hogyne CSAK NEM ERRE!;) énis ma néztem meg végig paráztam és a vége hatalmaaasss aki szereti az ilyeneket nézze meg tetszeni fog neki!!!na csácsá mkinek és JÓ A FILM;)♥
4/10
kekgab 2009 nov. 20. - 18:41:14 4/10
(77/398)
Hali! Ma néztem meg. Komolyan mondom, nagyon nagy csalódás volt. NE NÉZD MEG! Van egy-két izgalmas rész, deee... trailere izgalmasabb volt... :S
J.D.Salinger 2009 nov. 20. - 18:20:52
(76/398)
Hello gyerekek!


Pozitiv és negativ kritikákat kérnék.
Mennyire jó vagy rossz ez a mozi? Nem akarok rossz filmválasztással beégni a kiszemelt nõsténynél:P
Charles Foster Kane 2009 nov. 20. - 17:10:57
(75/398)
Ezzel sincs egyébként semmi baj. Mármint, hogy nem tudtad beleélni magad. De más meg igen. És nem azért, mert jó a kampány - mert az, tény. Azok az emberek, akik a próbavetítéseken remegõ kezekkel-lábakkal jöttek ki, egészen biztosak lehetünk benne, hogy nem a médiahadjáratnak meg Spilberg bácsi nevének dõltek be, ugye?

Én még nem láttam, de megnézem. Mondjuk nem (feltétlenül) filmes szempontból, csak tényleg érdekel a hatása. Aztán lehet, hogy utána én is itt fogok szitkozódni! Haha. De legalább adok egy esélyt a dolognak, hogy teljes erejével tudjon rám hatni.
1/10
stonerack 2009 nov. 20. - 16:50:19 1/10
(74/398)
Annyira rühellem a port.hus okoskodó f*s írásokat. ilyen szerencsétlen amatõrök írhatják, akiknek nem jött össze.... 10bõl 9szer fikáznak. blöá.
1/10
offtopic
kispalissaci 2009 nov. 20. - 16:31:07 1/10
(73/398)
off

Én arra váltok mozijegyet amit elõzetesen arra érdemesnek tartok, és az amerikai filmek többsége nálam nem ebbe a kategóriába esik. Ugyanis ha minden filmre mozijegyet váltanék ami érdekel, nem tudnék pl. gázszámlát fizetni :D Ez a film esetében pedig különösen örülök h nem költöttem rá, ugyanis mint ahogy azt egy elõttem szóló mondta, ez a film annyit sem ér mint a popcorn amit elrágcsálsz alatta. Egyébként én sosem tekerek bele a filmekbe még ha szar akkor se; és megteremtem a megfelelõ atmoszférát ahhoz, hogy minden esélyt megadjak annak, hogy a film hatással lehessen rám. De hát ennek a produkciónak nagyon nem sikerült.
offtopic
Charles Foster Kane 2009 nov. 20. - 16:09:08
(72/398)
Moziban nézted? Hmm. Kétlem. Bár lehet, hogy benfentes vagy, akkor én tévedtem. Ezt tipikusan moziban kell nézni, nem monitoron - mondjuk ez minden filmmel így vagy szerintem, de ez már más kérdés. Aki monitor elõtt görnyedve "tekergette" a filmet, annak nem igazán van súlya a szavainak a témában. Bár egy mozijegy árat már nem ér meg, hogy lehúzzátok. Tudom én.
Isser 2009 nov. 20. - 15:48:47
(71/398)
Ezt kifejtenéd bõvebben?
Túrin 2009 nov. 20. - 14:51:03
(70/398)
Én a rendõrös változatot láttam, ahol végignézik a videot is a másik nõrõl.
gkanczler_syh 2009 nov. 20. - 11:46:06
(69/398)
Tegnap este volt szerencsém megnézni moziban a filmet. Mivel már otthon is láttam az eredeti 2007-es változatot, sok meglepetés nem ért, viszont vannak eltérések a két változat között
Az eredeti filmben pl. végignézik a videofelvételt Diane-rõl (akirõl az interneten olvastak, hogy ugyanazokat tapasztalta, mint a fõszereplõ lány). Itt csak elkezdik nézni. Ezt nagyon hiányoltam, szerintem elég feszültségkeltõ hatása van.

Ami viszont nagyon tetszett, az a vége. Ugyanis a moziban vetített változat végén nincsenek rendõrök. Nem akarom lelõni a poént, de akik csak az eredeti változatot látták (és tetszett nekik) mindenképpen nézzék meg a moziban vetítettet is, mert a film zárójelenete (véleményem szerint) sokkalta hatásosabb, mint az eredeti, rendõrös lezárás.
Tény, hogy a film sokkal nagyon élményt nyújt, ha az ember otthon, lehetõleg egyedül, és fejhallgatóval nézi/hallgatja, de voltak néhányan a moziban akik teljes nyugalommal ülték végig a filmet, viszont az utolsó 3 percnél felugrottak a helyükrõl.

Számomra az ilyen dokumentarista, minimál filmek abszolút csúcsa a Paranormal Activity. Bár sem a témája, sem a technikai megoldásai nem eredetiek, mégis olyan élményt nyújtott, mint az eddigi hasonló filmek egyike sem. 10/10.
Charles Foster Kane 2009 nov. 20. - 11:21:50 Előzmény kispalissaci
(68/398)
Az úriember izraeli, onnan emigrált Amerikába. Nem a születésed helyével van baj, hanem egészen mással.
Túrin 2009 nov. 20. - 11:13:15 Előzmény RobertDowneyJr
(67/398)
Amikor a rendõrök jöttek, akkor egy percre megint önmaga volt, a démon elhagyta. Ocsudott, azt sem tudta, mi történt, Michat kereste.
A démon meg azért nem gyilkolászik mindenkit, mert kaotikus gonosz lény.
Túrin 2009 nov. 20. - 11:10:27 Előzmény RobertDowneyJr
(66/398)
SPOILER

Pedig elég egyszerû:
A film során amikor elõször álldogál 3 órát, majd kimegy a kertbe, akkor szállja meg elõször.
Amikor kinyírja a srácot, akkor másodszor. (Illetve már délután, hiszen azért nem akar elmenni.) Azért dûlöngél, mert meg van szállva.

A barátnõt ki kell, hogy nyírja, mivel a rendõrök jól láthatóan nem tudják, hogy ott van a lakásban.

Amikor a barátnõ meglátja a srácot, akkor visítozni kezd, akkor a démon elhagyja a csaj testét, és kinyírja valahogy. Azért gondolom így, mert amíg visítozik a másik csaj, addig megáll a dûlöngélés, és amikor a másik csaj elhalkul, akkor újraindul.
dihi 2009 nov. 19. - 21:38:21
(65/398)
Talán 2 hete hétvégén, kisebb baráti múvinájt volt nálunk.Fogalmam nem volt-mint ahogyan a többieknek sem-mivel készül a párom.Volt ott náci zombi svédországból, éjféli metrós kibelezés.....meg a paranormal activity.
Jó kis kombó, de ez vitte a prímet.
Be voltunk parázva rendesen.
Nem tudom tetszett volna-e, ha látok elõzetest, ha moziba nézzük meg, ha rákészülünk....így kerek volt.

Nekünk tetszett.
csharp666 2009 nov. 19. - 20:02:36
(64/398)
A film tényleg parás, ajánlom mindenkinek aki szeret borzongani. Kifejezetten otthon nézze az ember sötétben, füghallgatóval;).
Egyébként ezek a dolgok mindennaposak itt Magyarországon is, velem például gyakran megtörténik. Például reggel 6 óra felé gyakran hallok lépteket, meg wc lehúzás hangokat. Bár igaz, társasházban lakom :). Ja, és az UFO magazin havonta ad megcáfolhatatlan bizonyítékokat is:).
1/10
kispalissaci 2009 nov. 18. - 17:53:48 1/10
(63/398)
Teljes mértékben egyet értek! Szélsõséges módon semmilyen és én is majdnem elaludtam, de nem sikerült, mert végig azon gondolkoztam h ilyen minimal költségvetésbõl (amit a film igényelt) csinálok majd én is egy ennyire minimal filmet és meghódítom a nézõközönséget és milliódollárokat zsebelek be vele... Na jó, asszem ehhez rossz helyre születtem :(
Petya21 2009 nov. 17. - 23:46:36
(62/398)
Éjszaka 11kor néztem meg a filmet, erre mit csinál a hülyegyerek fölöttünk? Elkezd rohangálni és dübörögni... Egy vékonyka párhuzamot kezdtem vonni a film és a valóság között, de hamarabb eszméltem, mintsem, hogy beszartam volna! :)
offtopic
Meadow 2009 nov. 14. - 17:14:25
(61/398)
8/10
kavasr 2009 nov. 14. - 17:10:42 8/10 Előzmény pizza
(60/398)
1 ft bázzeg olyan már nincs is :D és igen, az egy alaplicit. láttam már autót is 1 ft-ért vaterán amibõl lett több százezer. forget it
Mayborn 2009 nov. 13. - 16:59:39
(59/398)
Az 1 Ft csak azt jelenti, h onnan indul a licit, de valszeg több lesz.
Láttam telefont is 1 Ft-ról indulni, aztán felment 60-70 ezerig.
A filmet egyébként még nem láttam, ma szerintem megnézem a csajommal.;)