Hercule Poirot 2007 máj. 12. - 17:03:51
(6/46)
Gyerekek!

A varjas õrület után az özönvíz maga lesz a felüdülés :D

Hogy vagyunk képesek ennyi szemetet befogadni? :)
Mindegy.Biztos nagyon jó lesz.Már nagyon várom. :)

(Amúgy remélem megint valami szupervihar lesz készülõben,és ezt egy gyönyörû nõci fogja felfedezni,de senki nem hisz neki,csak akkor,amikor már evakuálni kell Párizs felét,de aztán felküldenek egy bombát a viharfelhõbe - lehetõleg úgy,hogy valakinek fel kell áldoznia magát,mert a bomba csak így érhet célba,és fõleg akkor az igazi,ha az önfeláldozó valami öreg bácsi,akinek 6 gyereke van,meg 10 unokája,és mindegyik elbúcsúzik tõle egy kamerán keresztül,mielõtt felrobbanna. - és ezek után minden szupi,és az a film vége,hogy látjuk a napot kibújni a felhõk mögül.)

Szóval én valami ilyesmire számítok.
Jó szórakozást mindenkinek! :D
Ronai 2007 máj. 12. - 05:52:13
(5/46)
Elég gyorsan ideért ez a filmecske, biztosan fantasztikus alkotás alig 1 hónappal az elkészülte után :)
zszoltan 2007 máj. 10. - 17:30:09
(4/46)
Ja, és lefelejtettem az eredeti választ. Bár egyeseknek nem jön be a stílusa, azért az 1984 vagy a 2001 nem semmi. (Ha már évszámmal azonosított filmeket keresünk.)
zszoltan 2007 máj. 10. - 17:25:36
(3/46)
Tény, hogy fõszereplõként Rutger Hauer elég felejthetõ akciófilmekben játszott. Ez alól számomra nem kivétel a Patkány Éve sem. Viszont a Harmadik Birodalom egész jó kis filmdráma volt tõle. (Talán még az Omega Doom is megnézhetõ egyszer.)
És persze ne felejtsük, hogy játszott õ a Fantom az éjszakában és a Szárnyas fejvadász címû klasszikusokban is, még ha nem is fõ-fõszerepet.
szamár 2007 máj. 10. - 15:14:29
(2/46)
párizs 2010???

õrült stone, avagy 2008 a patkány éve

na, ez az egyetlen film a történelemben, ami az ilyen idõhatározós címek közül nem a szemét kategóriában kötött ki.
mellesleg rutger hauer egyetlen nézhetõ filmje.
zszoltan 2007 máj. 08. - 16:33:20
(1/46)
OFFTOPIC

Nem lesz gáz! "az áram és a fûtés is egy csapásra megszûnik". Gondolod, hogy éppen a gázhálózat fog megmaradni... :)
Szólok is minden párizsi ismerõsömnek, hogy még idejében költözzön el onnan... :)
Persze kérdéses, hogy melyik évben lesz: Párizs 2010 - A nagy özönvíz (Paris 2011: La grande inondation). :) Az IMDb elõrejelzése szerint 2011.-re várható. De szerintem jobb lesz már most kipakolni... :)

Én nem fogom megnézni. Bár én mostanában szinte egyáltalán nem nézek katasztrófafilmeket. Amire meg véletlenül mégis rábeszélem magam, abban csalódnom kell. Amúgy is elég, ha belepislantok akármelyik híradóba...