Téma: Párterápia

offtopic
bviktor82 2010 máj. 12. - 20:15:05 Előzmény sofi 72
(22/82)
Kedves sofi72!

Nagyon sajnálom, hogy ennyire mellé fogtál ezzel a filmmel, sajnos vagy nem sajnos rám más hatással volt ez a film, nekem nagyon tetszett. Legközelebb Ne hallgass másokra mikor filmet ajánlanak Neked:)
Lorna17 2010 máj. 08. - 20:07:46
(21/82)
Be kell vallanom a sok negatív hozzászólás miatt kételkedve álltam a filmhez.
DE nagyon kellemesen csalódtam!Szerintem nagyon vicces szituációk voltak benne és valljuk be a történet sem mindennapi.Nagyon jót mulattam.
Véleményem szerint egy filmet nem úgy kell nézni hogy a hibát keressük benne ,hanem úgy hogy ezt most élvezni fogom.Aki pedig Oscar díjas alakításokat vár az nézzem olyan mûfajú filmeket!
Nálam 10/9
sofi 72 2010 máj. 05. - 23:07:05
(20/82)
Bocsi, nem jót nyomtam, az elõzõ nem off-ba ment!!! Mindegy annak szántam. Akinek nem tetszik ne olvassa.

Ennyi
sofi 72 2010 máj. 05. - 23:04:46
(19/82)
Ezt off-ba fogom rakni, hogy ne zavarjon senkit a véleményem, de muszáj kiírnom magamból a dühömet, és hol lehetne a legjobban, ha nem itt??!!

Szóval gyenge, uncsi, erõltetett szarkupac!!!!! Baromira dühös vagyok az egész filmiparra, mert az utóbbi fél évben, sõt inkább két évben egyszerûen nem tudtak egy normális filmet összehozni!!!! Ma is, haza hullán, Gazdi ugyanúgy..Mit csinálhat hétköznap két szerencsétlen majdnem 40-es, hogy a sok mocskot, amit napi szinten megrágatnak, és lenyeletnek velünk, könyebben elviseljük??? (pia+buli szóba sem jöhet, mert reggel még négykézláb sem tudnánk kimászni az ágyból)Szóval csakis a mozgókép marad. O.k. menjünk, lájtosítsunk 2 órát..

Erre beleszaladunk ebbe a szarba!! Ordítani tudnék. Mi az Isten folyik itt?? Kihaltak a jó forgatókönyv írók, vagy már ezzel is manipulálnak??!!

Komolyan mondom irígylem itt a tömeget, akik a vasemberen, meg a többi hadnesoroljamfel baromságon csemegéznek, és hepik!!! Irígy vagyok!!!
Asszem az elkövetkezendõ hónapokban messze elkerüljük a mozgóképbarlangokat, (habár nem tudom, van-e valami jó a várólistákon??)
És még az is a bajom, hogy a könyvesboltokban is hiába keringek, nincs SEMMI amitõl bizseregne az ujjam. Egy csomó minden már megvolt, de ott is a kínálat, egyszerûen okádék. Biztos bennem van a hiba, biztos én vagyok a rohadtul fásult!! Nem tudom, nem tudom, nem tudom..??

Bocs mindenkitõl, nem kell velem foglalkozni, és nem kell erre reagálni, csak füstölgök magamban, hogy eltudjak aludni!!

Vélgezetül egy örök kedvenc, ami engem biztos helyrehoz, azoknak meg bocsánatképp rakom ide, akik elolvasták a kitörésemet..Remélem átmegy!!??

http://www.youtube.com/watch?v=-M9JE9R9ld4



on?
Moozzzi 2010 máj. 01. - 23:28:57 Előzmény makitati
(18/82)
7/10
beo71 2010 ápr. 28. - 16:33:31 7/10
(17/82)
Szerintem azért mûködik a házasságuk,mert mindketten idióták.Így aztán a nézõk is élvezhetik a frappáns beszólásokat(fõleg a hosszabb ideje házasok).7/10.
Eleinte azt gondoltam Steve Carell-show lesz egyszemélyben,de anyuka jobban beindult és remek szórakozás lett belõle.Sokszor nagyot nevettem és így nem zavart a klisés történet,kiszámítható cselekmény,csak élvezni kell a sztárok térdcsapkodós feltûnését:Mark Whalberg(Vedd fel az ingedet!)James Franco(Tetkó-Men)
orsss 2010 ápr. 25. - 20:44:13 Előzmény Lúúúúú
(16/82)
én pont h utálom steve carrelt:D amúgy én is mozifanatikusokon láttam hajnal 3kor ami hozzátett ahhoz h annyira ne élvezzem, de sztem a poénok nem amiatt voltak csak gyengék..viszont nem fikázom a filmet mert az az igazság h a magyar szinkronok egyre rosszabbak..angolul szakadtam volna rajta biztos, tina fey hangja viszont katasztrófa volt..amúgy nem volt rossz..6pont 10bõl
Klau9 2010 ápr. 24. - 14:50:10
(15/82)
Hello, a kocsi jelenetnél van egy szám, nem tudja valaki mi a címe? elõre is köszi a választ! :)
10/10
Lúúúúú 2010 ápr. 24. - 14:03:42 10/10
(14/82)
Mozifanok éjszakáján láttam éjféltájt, második sorból, de tetszett. Bírom Steve Carellt.
Shannen(.) 2010 ápr. 22. - 22:50:17
(13/82)
Azért, hogy biztosra menjenek újraszinkronizálták mint ami az elõzetesben van. hogy a sok jó poénból legyen kb 2 ami elég gyenge lett.

angolul felirattal hatalmas poénok vannak benne de ez?!:S botrány.
makitati 2010 ápr. 17. - 23:30:22
(12/82)
Speciel nekem akkor, amikor megnéztem, nagyon szar napom volt, de a film elfeledtette minden gondomat!!!
Nagyon jóóó! Sokat lehet rajta röhögni, érdekes, és volt benne egy olyan rész, amilyen még "soha, sehol". Meg kell nézni! Jók a színészek, fõleg a nõ, és vicces, érdekes, egyáltalán nem uncsi... :)
10/10
Lacika_ 2010 ápr. 14. - 09:43:15 10/10
(11/82)
Sziasztok!

Én tegnap este néztem meg a filmet, nekem nagyon tetszett, szórakoztató volt és sokat nevettem rajta, persze voltak benne kiszámítható dolgok, de mond egy olyan filmet amiben már nincs olyan cselekmény amire számít az ember. Szerintem érdemes megnézni, a múlt héten néztem meg az -- Exférj újratöltve-- címû filmet, ahhoz képest ez a film 10-es szórakoztatás szempontjából :)
De amúgy kb. egy jó 7,5 a film számomra is. Nem bántam meg hogy megnézte, érdemes volt.
10/10
WOrsi22 2010 ápr. 10. - 20:14:52 10/10 Előzmény kriszticicc
(10/82)
Egyet értek veled. Szerintem is egy kiváló film volt.
8/10
zs9302 2010 ápr. 10. - 16:44:40 8/10
(9/82)
<
spermophilus lateralis 2010 ápr. 10. - 12:36:47
(8/82)
IGEN!
spermophilus lateralis 2010 ápr. 10. - 12:32:44
(7/82)
!!!részben SPOILER is!!!

gondolom dög unalom vagyok, de megint azzal kell jönnöm, hogy beleszaladtam a kultúrfitnesz 8/10 -es értékelésébe. srácok én már nem hiszek nektek, ez volt a harmadik!

a film nézhetõ: kis történet, kis emberekrõl, kis embereknek, NAGYON PICI (a nagyon picin van a hangsúly) humorral és rövid játékidõvel (ez utóbbi + -ként számítandó fel, hogy 88 percbõl kijött). ez nem nevezhetõ koktélnak, vagy limonádénak sem max. akvárimból merített 26C lötyi (lusta akvarium tulajdonostól) jégkockával nyárelõn, amibe a filmben szereplõ mrs. hétköznapi egy jó ízût elõtte beledurrantott jó adag lazacos burgonyakanapé elfogyasztása után. elõnye, hogy szerintem viszonylag jó idõérzékkel rendelkezik és váltja a helyszíneket.

a luvnya írtó ronda és valaki lemetélte a száját és hozzácsapta az ipse orrához, így teljesen hiteles párt alkottak. árulja már el nekem valaki, hogy miért néznek ki a csajok hülyén mikor elegánsak akarnak lenni. érdekes tapasztalatom, hogy ez a mindennapi öltözködésnél pont fordított a pasik általában, mint valami elagott óvodások az oviballagás utáni búcsúztató bálon, semmi eastwoodos, clooneys, vagy felõlem akár willises styling. hanem szimplán a kis csikos rövidújúkban és kedvenc bermudájukban pont úgy néznek ki mint pisitke a teleprõl a homokozóban (a csajok rendszerint a hétköznapi montúrban egész jól tudnak kinézni). de viszont a csajok meg amikor azt gondolják hurrá most aztán izomból szépülünk (és lenyûgözzük a KAN -t), akkor néznek tiszta hülyén ki és azontúl, hogy túl, vagy éppen alúlsminkelik magukat (megjegyezném, nem a feminitással van a problémám, még csak nem is a sminkeléssel, vagy a sminkelt/nem sminkelt lányokkal, bár én jobban kedvelem õket harci színekben, mint annélkül, ha már van hagy mutassák), de amikor készülnek a nagybetûs "VALAHOVA" -ba, akkor azokban a csöcsmasnis, pukkedlis, ráktudja milyen méregdrága cukorka színes szarokban egyszerûen csak röhejesnek hatnak. utoljára a bonbon színek jackie kennedy -nek álltak még valahogy, de mint tudjuk õ már meghalt.

nos házaspár mr. és mrs hétköznapi sok filmet néznek, ebbõl alapból ellesnek néhány hülyébbnél - hülyébb sztereotípiát és ezzel bombázzák a NY -i homi alvilágot, aki végül összeomlik a látott és magán is tapasztalt agyhalál ilyenmértékû elõrehaladottsága láttán. utánna jön még néhány viccesen forgattunk (amit mindenképpen ki kellett volna ennél a filmnél hagyni, mert olyan idomtalanok és érvénytelenek a bakik is, mint maga a film)

Ne várj el menj be, nézd meg, ne gondolkozz rajta, mert olyan mint amikor megeszel egy egész zacskó marshmellowt (mert baromira kedvet kaptál rá), egy ültõ helyedben, nem veszed észre csak egy tízpercre amikor már üresen zörög a zacskó: biztos, hogy hányni fogsz tõle. ha viszont a maffia elõl menekülsz és moziban kell a csajoddal elbújni, hát arra pont jó! szerintem sokmindenkinek fog tetszeni és józsi vidékrõll is gondok nélkül pontosan leköveti majd a filmbeli cselekményt.

azokat kell értékelni, amik készülnek és azokat is kell osztályozni, amik vannak és egymáshoz is kell õket viszonyítani... tudom... tudom... csak nem megy... ha így nézzük öt évente egy nézhetõ a többi sz*r.

ezt a filmet a többivel viszonyítva 6/10
saját rangsorolásom szerint 4/10

egy szóbani jellemzés: banális
10/10
kriszticicc 2010 ápr. 09. - 22:41:41 10/10 Előzmény hugo22
(6/82)
Abszolút nem értek egyet veled, ne haragudj.
Rengetegen voltunk a moziban, mindenki szakadt a röhögéstõl. Én úgy néztem meg a filmet, hogy nem törõdtem a negatív kritikákkal. Ha így lett volna, akkor nem nézem meg a moziban.
Nekem nagyon-nagyon tetszett, és úgy vettem észre, hogy a többieknek is, akik még ott voltak.
Utoljára a Másnaposok-on röhögtem ennyit.
Szerintem senki ne hallgasson mások véleményére. Ha úgy gondoljátok nézzétek meg. Én minden esetre abszolút nem bántam meg. 10/9
offtopic
atischmidt 2010 ápr. 09. - 21:49:10 Előzmény hugo22
(5/82)
Ha vetted volna a fáradságot, hogy utána nézz, akkor tudnád, hogy tina fay az írója a 30 rock-nak, úgyhogy nem írják neki a szöveget...
Roti1 2010 ápr. 09. - 11:06:47
(4/82)
Én azért bepróbálom ma :D Nem mintha annyira izgatna, de már nincs más a moziba amit nem láttam, csak ez meg a Légió :D
hugo22 2010 ápr. 08. - 20:22:38
(3/82)
uh gyerekek, meg ne nézzétek

valami iszonyat fostos

a 3 perces párbeszédek értelmetlen, minden poént nélkülöznek, kínszenvedés végighallgatni.

steve eddigi legrosszabb filmje, tina meg csak a 30 rock-ban volt jó, ott is csak azért mert jópofa szöveget írnak neki.

még egyszer, el ne menjetek, ha nincs fölös idõtök