Téma: Patch Adams

9/10
k11zoltan 2007 nov. 29. - 19:42:50 9/10 Előzmény zszoltan
(6/86)
Az igaz történeten alapuló filmekben igazi mondanivalót (pl ami miatt egy rendzõ filmet remdez) nehéz találni, sok közülük nem is tartalmaz, csak elmeséli az adott történetet, mert érdekes.

Ez a film szerintem önmagában egy mondaniváló, egy fantasztikus történet a vidámságról, és a segítõkészségrõl...
Syl 2007 jún. 24. - 20:31:07
(5/86)
Imádom ezt a filmet, annyira kedves,aranyos..Robin W. pedig ismét nagyot alakított benne. :))
LeoN 2007 ápr. 06. - 10:35:04
(4/86)
Imádom Robin Williams filmjeit, és a Patch Adams az egyik kedvencem csak az idegesít egy picit, hogy az összes szir-sz*r Hollywood-i filmet meg lehet rendelni, de ha az ember egy igazi ALKOTÁST akar megszerezni azt persze nem lehet(nem csak erre a filmre értem) szomorú :(
zszoltan 2007 márc. 24. - 09:25:44
(3/86)
Egy kicsit nehéz volt kivenni, mit is akar mondani. Talán majd másodjára, ha látom még valamikor. De szép film, az biztos. És ez tényleg nagyrészt Robin Williams játékának köszönhetõ.
mollo888 2006 aug. 25. - 17:19:08
(2/86)
nagyon régen láttam, többször is. arra már nem emléxem, hogy mint film, vagyis mûvészi alkotás mennyit nyújtott, de hogy végig bõgtem az egészet, az biztos. R. W. gondolom hozza a színvonalát, egy ilyen kaliberû színész meg sem engedheti magának, hogy pocsékul játszon.
dzsungelnyuszi 2006 aug. 24. - 15:03:45
(1/86)
Eléggé csodálkozom, hogy még senki nem írt semmit errõl a filmrõl, mert szerintem ez a film egyszerûen nagyszerû! Ez az egyik kedvenc filmem. Nagyon nagyot alakít benne az összes színész! Már vagy tucatszor láttam, de mindig elbõgöm magam rajta, ahogy Patch segít a betegeken, még a rákos hapsin is segít, pedig nem tesz mást, csak szeretettel, vidámsággal beszélget velük. És az élet, vagyis a film "poénja" hogy a szerelme meghal a végén egy õrült miatt, akin segíteni akart.
Anno e film miatt (is) szerettem meg Robin Williams-et. Nagyszerûen játszik!