Téma: Pepe

offtopic
guess.who 2022 máj. 24. - 07:01:30 Előzmény napraforgó
(83/163)
Értem én, értem, de az ő karakterének pont az a lényege, hogy irritáljon, hogy mosatlan legyen a parókája, hogy bosszantó az esküvői táncvonaglása, és hogy irtózatos nagy hülyeségeket beszéljen.
Szerintem viszont sokkal zavaróbb Simon Kornél "zseniálisséfvagyokésolyanbamba,hogyafelkínálkozónőketészresemveszem" figurája, meg Mucsi, utóbbi úgy teljes egészében.

Egyébként semmi baj nem lett volna az esküvő hülyeségeivel, ha legalább az anyakönyvvezetőt kihagyják (vagy leveszik róla a nemzetiszín szalagot). Egyrészt mert akkor tényleg teljesen amerikai kliséesküvő lehetett volna, másrészt mert akkor mondhatták volna később, hogy ez csak amolyan "izé" volt, nem is igazi. :)
(És ami kimaradt a felsorolásodból: semmiféle aláírás nem történt, ami pedig szintén nagyon fontos része a honi, hivatalos esküvőknek.)
4/10
offtopic
luci87 2022 máj. 24. - 06:00:50 4/10 Előzmény napraforgó
(82/163)
Az a tanc, amit esküvő után levágott, idiótaság volt nagyon...
6/10
napraforgó 2022 máj. 24. - 03:25:01 6/10 Előzmény guess.who
(81/163)
Fenyő Iván idióta karaktere, hogy állandóan egyesülni akar az univerzummal engem inkább irritál, mint szórakoztatna. A zsiros haját meg mossa meg sűrűbben.
Az anyakönyvvezető lerendezése meg megint irreális, mert hiába találta ki Mariann kb. csütörtökön, hogy férjhez megy Lackóhoz, azt egyszerűen nem lehet vasárnapig lerendezni.

Már sokszor megirtam, hogy Magyarországon a tervezett esküvő előtt 30 nappal korábban be kell jelentkezni az anyakönyvi hivatalnál - ez az idő arra kell, hogy a házasuló felek megfontolják, hogy valóban komolyak-e a szándékaik és nem csak hirtelen felindulásból kötnének házasságot.

Tehát igy nem lehet házasságot kötni, mint ebben a sorozatban. És amúgy is nevetséges volt az egész. Persze, Mariann korában már nem illő a fehér hosszú ruha, de egy csinos elefántcsont szinű kosztüm szebb lett volna annál a zöld borzalomnál.

A polgármester leszerelése - ja le nem szerelése tényleg elég idétlen volt.
De Fanni popója szerintem rendben volt, még akkor is, ha semmi értelme nem volt a Dunában való fürdőzésnek.
offtopic
guess.who 2022 máj. 23. - 20:11:24
(80/163)
Ezmiez a két kisgyerekkel? A Mintaapákat folytatják?
És az mi, hogy a hűdenagy felújítás elkészülte UTÁN, a reggeli eligazításkor még a függönyöket rendezgeti két némakacsa statiszta (az ócska tapéta maradt)?
És az étterem megnyitóját és a csudaesküvőt miért kellett ugyanaznapra szervezni? És minderről miért az utolsó órákban kell egyáltalán beszélniük? És hogy a frászba tudták az egészet anyakönyvvezetőstül egy nap alatt összehozni? Ráadásul ez az amerikai típusú esküvő már nagyon erőltetett... Csőre Gábor karakterének hülye Bubukája ki is mondja a lényeget egy másik jelenetben: "olyan kínos" ez az egész. Mármint a kínlódás ezzel a sorozattal.

Az már csak hab a tortán, hogy a tévékettő a doktor Balla-Tóth után megint belefutott abba, hogy bemutat egy egyértelműen negatív karakterként egy hatalmaskodó, korrupt, külföldi luxusvadászaton részt vevő állami hivatalnokot, igaz: most államtitkár helyett egy polgármestert... Mit fognak ehhez szólni "odafent"?


Arra viszont kíváncsi vagyok, miért állnak hosszú percekig tök nyugodtan tíz méterre a gázpalackos hülyétől? Hiszen még elő sem vette az öngyújtót, de amikor elővette, még akkor is sok-sok idő lenne elvenni tőle, hiszen a palackot meg sem nyitotta. Pedig három és fél férfiember áll körülötte, két mozdulat lenne a láthatóan szétesett Kálloy-Molnár Péter figuráját "lefegyverezni" - ehelyett szépen megvárják, amíg Kornél izmoskodhat egy kicsit. Áhhh!
offtopic
guess.who 2022 máj. 23. - 20:08:16 Előzmény napraforgó
(79/163)
Szerintem vedd lazábban: Iván direkt egy karikatúrát játszik, az elborult ezoterikusokét, azok eltúlzott hülyeségeivel. És azt végülis jól csinálja.

Amit viszont nem értek: mi a frász értelme volt Fanni strandolós jelenetének? Nem mondom, Kovács Panka ruhában és anélkül is remek nő, de az élvezhetőséghez túl rövid volt a jelenet, a sztorihoz meg az égvilágon semmit nem adott hozzá az, hogy "lementek a partra sétálni", majd fényes nappal teljesen nyilvánosan "éjszakai" meztelen fürdőzést rendeztek (Kornél amúgy az öltönynadrágban és cipőben mehetett a vízbe, mert azokat nem vette le, csak az inget). Megjegyzem: ahhoz képest, hogy egy pillanat alatt ott termettek, Fanninak simán volt ideje átöltözni abba a hűdekék pasizós egyberuhába.
Hajlok arra, hogy amikor ezt kitalálták, már sejtették, hogy nem a sztori fogja bevonzani a nézőket.
nappalitv 2022 máj. 23. - 13:03:01 Előzmény Kuttyánszki
(78/163)
Az a fizetett bugyireklám volt.
Claudia Schiffer-nél ez úgy működött, hogy kilógatta a Citroen Xsara ablakán és elrebegte, hogy nincs rajta semmi.
janderka 2022 máj. 23. - 10:58:49 Előzmény napraforgó
(77/163)
Áh, értem. Köszi.
6/10
napraforgó 2022 máj. 23. - 10:55:09 6/10 Előzmény janderka
(76/163)
Nem igazán mesélték el, csak annyi tudható, hogy most lesznek a választások, igy a polgi helyzete nem sziklaszilárd, mivel nem biztos, hogy újraválasztják. Sőt, megpiszkálták a korrupciós ügyeit is, igy nyilván nem maradhat a tisztségében. Az újságok cikkeznek róla, leleplezték pár disznóságát, ezért bújkál a média elől. Gábor támogatását reméli, de ő egyértelműen elutasitotta.
janderka 2022 máj. 23. - 09:43:39 Előzmény napraforgó
(75/163)
Lehet, lemaradtam kicsit a történetfolyamban, de a polgi hogyan vált ilyen földön kúszó-mászó szerencsétlenné?
6/10
napraforgó 2022 máj. 23. - 04:21:13 6/10
(74/163)
Mariann és Lackó esküvője elég szánalmas volt. Ahogy a végén Fenyő Iván elkezdett "táncolni", na az aztán borzalmas volt.
6/10
napraforgó 2022 máj. 23. - 04:16:48 6/10
(73/163)
Ha a felújitás abból állt, hogy a kockás teritőket lecserélték fehérre, a függönyöket meg ocsmány zöldre, na akkor megvolt a felújitás.
Azt meg végképp nem értem, sem Budapesten, sem vidéken, hogy miért is annyira nagyszerű, ha a tányérokat összepiszkolják egy kevés kajának nevezett izével, meg egy kis maszattal, ahelyett, hogy rendes ételt adnának a túristáknak, meg a túrázóknak.
Jó, talán nem kell az olajban tocsogó dupla paniros krokett, de egy jó kis májas, véres hurka egy nehéz nap közepén azért ehető egy jóféle kovászos uborkával, meg egy szelet friss kenyérrel.

Simon Kornél feje annyira irritál. De most legalább a gyerekek szerepeltek egy kicsit.
3/10
Kuttyánszki 2022 máj. 22. - 19:21:09 3/10
(72/163)
Látom, nem csak nekem van herótom Mucsitól, és az "idegbeteg mókus" (Anna Dé után szabadon.. :D) Simon K.-tól. Kiegészítve a cukrásznővel,..Szintén szörnyű.
A csodaséf "tányérjaitól" meg egyenesen rosszul vagyok. Tényleg nem értem, mi ezekben a pláne ...ahogy azt a másik csatornán futó konyhatündér versenyben is látni,..Normális ételek helyett. XD

Abból a csoda-krokettből azért szívesen kérnék én is :D

Ahh, Laura most araszolt be a Dunába 1 szál b*gyiban. Hát,.. nem biztos, hogy jó ötlet volt, nincs jó se**e.

6/10
napraforgó 2022 máj. 22. - 12:13:56 6/10
(71/163)
Mi lenne, ha a tartalomismertetőnél nem irnák le kétszer ugyanazt?
ha már a napi ismertetőt képtelenek közölni.
6/10
napraforgó 2022 máj. 21. - 04:34:56 6/10
(70/163)
A másik szamárságnál egy fokkal jobb. csak sajnos nekem nem tetszik a szinészválasztás. Biztos vagyok benne, hogy jobbakat is választhattak volna Mucsinál és Simon Kornélnál. Ők nagyon ellenszenvesek.
4/10
luci87 2022 máj. 16. - 07:23:14 4/10
(69/163)
Én úgy voltam vele, hogy a másik sefesnel meg mindig jobb..
Hosszabbnak hosszabb az igaz.. de nem minden rész olyan jó..
6/10
napraforgó 2022 máj. 16. - 06:54:43 6/10 Előzmény Anna Dé
(68/163)
A szinészválasztással nekem is bajom van. Simon Kornél egyszerűen nem jó ehhez a szerephez. Mucsit alapból nem szeretem. Fenyő Ivánon megdöbbentem, annyira ronda. A többiekkel nincs bajom.

A csillagokon menet közben bármikor tudsz változtatni, már én is sokszor elvettem belőlük, ha esett a szinvonal.
offtopic
guess.who 2022 máj. 16. - 06:51:43 Előzmény Anna Dé
(67/163)
Ugye? Éppen írni akartam, hogy irtózatosan zuhan a színvonal, ráadásul 7 rész után már önmagukat ismétlik: újra megtöltenek egy részt a semmiből jött "versennyel", ami újra a vízparton van.
A Dorina-Kornél liezon láthatóan lezárult, mielőtt elkezdődhetett volna, L'aura háttérbe szorult (tegnap szerintem fél percet nem volt képernyőn) - így viszont a fő konfliktusforrás (ti. hogy a két jócsaj harcol egymással a jópasiért) megszűnik, szóval marad a szörnyen unalmas és idegesítő falusisuttyó-pestibunkó és az ételművész-fritőzharcos szembenállás. Ha ezektől nem rágja le a néző a körmét, akkor meg jöhet az ultraagresszív Doktor Balaton.

(És mennyire pitiánerség, hogy a két öregasszony néma statisztás szerepével megspórolhattak némi pénzt a készítők!)
8/10
Anna Dé 2022 máj. 15. - 23:00:51 8/10
(66/163)
Milyen bugyuta egy sorozat ez. Ahogy haladunk előre egyre kevésbé tetszik. Semmi eredeti nincs benne. Olcsó, erőltetett ócska poénok, bugyuta szóviccek. A séfet alakító színész se nagyon tud azonosulni a szerepével, tökre idegenül mozog ebben a környezetben, úgy viselkedik mintha egy idegbeteg mókus lenne.
Még egy-két részt megnézek, de ha marad ez a színvonal akkor passzolom. 8 csillagot adtam ra kezdésnek, kicsit túlértékeltem asszem.
offtopic
guess.who 2022 máj. 11. - 20:03:45 Előzmény janderka
(65/163)
Drága volt a három asztalra az új terítő, úgyhogy most kicsit pihegnek, mielőtt a következő nagyobb lépést elkezdik. Viszont utána már lesznek új papírpoharak is a bárpultnál!
janderka 2022 máj. 11. - 09:01:18 Előzmény janderka
(64/163)
Jut eszembe, hol tart a felújítás? Sehol vaze :))))