csancsy 2009 ápr. 15. - 22:27:21
(57/137)
Köszi, hogy beraktad, még nem is láttam a bakiparádét, tök jó:) Nagyon jót röhögtem John-on, bár ettõl még jobban fájdul a szívem, hogy ilyen jó humoristát elvesztettünk:(. Nagyon vicces volt a videó.
bazso779 2009 ápr. 15. - 21:41:02
(56/137)
Ha egy kicsit utána olvastok, sok spoilert lehet találni, már nem új sorozatról van szó.
http://www.sorozatjunkie.hu/tag/8-simple-rules/
csancsy 2009 ápr. 15. - 20:49:44
(55/137)
Nem holnaptól lesz, az elsõ 4 részt vették fel közönség nélkül, gondolom addig nem vígjáték, szóval holnapi és holnaputáni még dráma lesz, hétfõtõl kezdõdik a nevettetés.

SPOILER!!!
A másik megjegyzés, hogy lesz pótapuka, de nem úgy lesz, hogy rögtön, majd legvégén jön össze Cate-tal (mert Cate még nem akar abszolút elején), de már 3. évadtól szerepel. Nem árulom el az illetõ nevét, de sztem rögtön rá fogtok jönni ki az. Amúgy annyi csak, hogy Kate-tel régebben járt, és most újra összefutnak.
hirvi 2009 ápr. 14. - 23:43:25
(54/137)
De durva! Csak most olvastam, hogy tényleg meghalt John Ritter anno a forgatás idejében (2003). Hát, pedig õ volt a sorozat mozgatója... kíváncsi leszek, hogy hidalják át ezt a problémát... Remélem nem valami béndzsa "pótapukával", mert az igen gáz lenne. :P Szegény. Hát most sokkolódtam. :(
offtopic
csancsy 2009 ápr. 14. - 21:02:52
(53/137)
Nem, azért ne ússza meg, elõször, és legfontosabb, hogy bevonnám az orvosi engedélyt, aki ezt mûvelte, hogy mással ne tehesse meg ezt. Én nem bírom az orvosokat, sajnos én is megjártam velük nem is egyszer, de ezt hagyjuk. Sztem így belegondoltam, a pénz se rossz ötlet, csak nem tudom, ez furcsa, akkor a "megnyert pénzt" elajándékoznám jótékonysági célokra, én így tennék, de lehet, hogy ezt tette az özvegy is, természetesen, ezt már nem tudom, ami a temetést illeti, az a minimum jóvátétel, hogy kórház állja.

Amúgy másik hozzászólóhoz szólva, nagyon szomorú volt ez a rész, és egyetértek, poénok ide nem kellenek, erõltetett volt, ez sajnos így alakult, és ennek a résznek simán tragikusnak kellett volna lennie, persze az is volt, megható, és könnyeztem is, de volt 1-2 poén, de az nem ide való volt most egyenlõre. Szerintem nem kellett volna folytatniuk, lehet, hogy vicces lesz, de nem ugyanaz Paul nélkül, hiába raktak be helyette 2 férfit is. Mindenesetre én is kitartok, kíváncsi vagyok mi sül ki belõle, és azért még jó sorozat.

Hát, nagyon sajnálom, hogy meghalt John Ritter, és Paul is. Látom, most jó sokan írtak ide, ennek örülök, látszik, hogy népszerû a sorozat és John-Paul is.
garrtech 2009 ápr. 14. - 20:35:09
(52/137)
Ez most kicsit sokkolt engem is. Nekiültem, hogy a napomat egy kicsit feldobom és vártam a pillanatot, hogy mikor jön vissza. Hogy megint beszóljon a lányok pasijának, hogy persze, hogy itt van "H papa". Szóval megdöbbenve olvastam, hogy nem csak ott halt meg.
Azért okozott pár kellemes, vicces pillanatot!
mici92 2009 ápr. 14. - 20:11:46
(51/137)
Úristen, én nem is tudtam, hogy tényleg meghalt... Ahogy néztem a mai részt, egy darabig fel sem fogtam, hogy mi történik. Végig azt vártam, hogy mikor derül ki, hogy nem is halt meg Paul, de így, hogy már tudom, hogy a színész is meghalt, már semmi remény... Sivár lesz nélküle a sorozat, de azért kitartok mellette. Az tuti, hogy egy darabig nem lesz olyan humoros, mint volt, már a mai részt is végigbõgtem... Kár érte, jó színész volt, nyugodjon békében...
sandros5000 2009 ápr. 14. - 19:59:21
(50/137)
Szegény John Ritter, ráadásul egyik angol internetes honlap szerint rendszeresen járt kontrollra a szivével és mégis szivelégtelenségben halt meg, ami operációval orvosolható lett volna, és családja kártéritést is kapott a korháztól.
2003-ban már irtam de most is nyugdojék békében, még a régi szinészgenerációból származott, amit sokkal jobban kedvelek mint a maiakat.
ciccus92 2009 ápr. 14. - 19:57:23
(49/137)
Hát én végigbõgtem ezt a mai részt.
:(:(
Millagro 2009 ápr. 14. - 19:41:28 Előzmény csancsy
(48/137)
Szóval hagynád, hogy minden következmények nélkül maradjon? Temetés is költséges, meg ugye egyedül marad, de a számlákat fizetni kell stb. Ilyen alapon az életbiztosítás is hülyeség, mert attól sem kapod vissza a halottat.
1/10
Gabriella54 2009 ápr. 14. - 19:00:39 1/10
(47/137)
Azért itt látszik, hogy egy-két filmes dologgal még mindig iszonyúan le vagyunk maradva! Szegény John Ritter 2003. szeptemberében halt meg, a sorozat pedig csak most ért el hozzánk.
Nem is nagyon néztem, mert tudtam, hogy úgysem szerepel benne végig :(
fricsi 2009 ápr. 14. - 14:53:59
(46/137)
Szvsz ezt a sorozatot John Ritter vitte a hátán. El sem tudom képzelni, hogy milyen részek következhetnek ezután. Sajnálattal hallom, hogy valóban meghalt, ráadásul a sorozat felvétele közben. Nem tudom, hogy ezekután fogom-e nézni ezt a sorozatot, mert nem tudom, hogy Paul (John Ritter) atyai aggódása helyett mi más köré épülhetne fel a sorozat. :(
csancsy 2009 ápr. 14. - 10:20:51
(45/137)
Mai részben már nem fog szerepelni Paul (John Ritter). Tényleg meghatározó volt a sorozatban. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg, hogy gyász mellett nevetessenek, de sztem mostani részekben még egyenlõre szomorúság lesz, nem nevettetés (eddig is voltak komolyabb részek mondjuk). Kate-t fogom sajnálni a legjobban, biztos bõgni fogok majd:( Amúgy én a legkisebb testvért, Rory-t bírom nagyon, azzal az árulkodásával, meg kémkedésével (elmehetne James Bond-nak), majommal és még jobb lesz apja halála után, ugyanis totál olyan lesz, mint az apja, átveszi egy idõre a családfõi szerepet, sokkal komolyabb lesz, és õ fogja majd megtiltani a nõvéreinek, hogy randizzanak:)
chubby 2009 ápr. 14. - 09:41:26
(44/137)
Igen, egyetértek. Ez a sorozat Jon Ritter meghatározó személyiségére épült, ezért volt olyan sikeres Amerikában. Csak sajnos a sors úgy hozta, hogy a második évad azt hiszem 3. részében éppen az epizód felvétele közben szívelégtelenség miatt összeesett és hiába szállították kórházba, elhunyt :(
Nagyon bírtam a mókás arckifejezéseit.
De halála rányomta bélyegét a sorozatra. Több hónapos leállás következett, majd újra nekiveselkedtek, és le a kalappal elõttük, hogy még ezek után is képesek voltak mosolyogni és mosolyogtatni.
Tehát ez a második évad eleje, de a harmadikban majd lesz egy meglepetésünk :)
Újra együtt láthatjuk egy kicsit Ed O'Neill-t és Katey Sagalt.
:D
ciccus92 2009 ápr. 13. - 16:51:53
(43/137)
Nekem is bejön ez a sorozat.Amikor tudom,nézem.
El sem tudom képzelni az apuka nélkül :(:(
10/10
Glorious 2009 ápr. 13. - 11:49:25 10/10
(42/137)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, kár, hogy a papát játszó színésztõl ilyen korán el kellett köszönni. Jól állt Neki az aggódó, szuper gondoskodó, ámde néha cinikus apa szerepe. Nagyon kedveltem a karakterét, mókás, üde színfolt volt. Isten nyugosztalja!
lau94 2009 ápr. 10. - 21:16:22
(41/137)
hát én még mindig kedvelem ezt a sorozatot,szerintem tökéletesen szemlélteti egy család életét. és nagyon jók benne a karakterek. imádom:D
avada 2009 ápr. 10. - 19:49:58
(40/137)
Ez a mai rész mintha már lett volna.
Hilaryfan17 2009 ápr. 06. - 19:28:36 Előzmény damienisback
(39/137)
csak az utolsó 3 szavaddal értek egyet! :D:D Kaley tényleg szép! :):)
1/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 01. - 19:26:27 1/10
(38/137)
tanulj meg szöveget értelmezni...