Téma: Pixel

8/10
Arato53 2015 aug. 26. - 20:50:22 8/10
(16/56)
Kifejezetten szórakoztató film volt mind a felnõtteknek, mind a gyermekeknek. Adam Sandler pedig jó színész. 9/10
5/10
corleone90 2015 aug. 20. - 02:46:07 5/10
(15/56)
10/5.de csak Lady Lisa miatt,a film amugy mocskosul szar.
ammok001 2015 aug. 18. - 18:42:16 Előzmény Querelle
(14/56)
Az emberek izlésével van baj...
AvatáR Gil Maerth 2015 aug. 17. - 00:32:36
(13/56)
sajnos ez gyenge közepes. max mosolyogni tudtam, de nagyot hahotázni absolut nem.
már sandler se a régi.
a retrózás jó, de itt max Lady Lisa jó.


10/4
Querelle 2015 aug. 16. - 09:01:53 Előzmény Akinfenwa
(12/56)
"Õ jelenleg a világ talán legjobb színésze,de persze a maga kategóriájában " ...Jézus Mária , akkor a színészet terén (is ) nagyon nagy baj van !
8/10
jmisi31 2015 aug. 16. - 01:26:01 8/10
(11/56)
Aranyos, bár kissé elkapkodott... de mindenképp kellemes csalódás!
Adam Sandler végre jobbik formáját hozta, igaz az utóbbi két filmje nálam egész jó volt(Kavarás, A Cipõbûvölõ), persze az 50 Elsõ Randi, Csontdaráló, Távkapcs szintjét ezek nem érik el, de a Jack & Jill után jó volt végre normálisabb filmben látni. Nálam már csak az igyekezet miatt is 8-as :)
Akinfenwa 2015 aug. 12. - 02:00:16 Előzmény d112
(10/56)
Igen,igazad van,és bocsánatot is kérek,késöbb utánanéztem a filmjei nagy részének,és valóban,rengeteg filmnek õ a rendezõje,tehát tévedtem ilyen szempontból amiért elnézést is kérek,viszont.... Attól még mindig ugyanaz a véleményem,sokan Sandlert szidják,a FILMEK HELYETT... de nem értem,miért ?? Azt megértem,hogy a filmjeit ócsárolják (már amelyiket Õ is rendezte),azonban nem mindenki ismeri el,hogy az olykor gyenge és erõltetett poénokat eltekintve,parádés színész,és a maga kategóriájában az egyik,hanem a legjobb
Gondolj csak bele,a Csillagok között se lett volna ilyen jó,ha Di Caprio játssza benne a fõszerepet,pedig Õ jelenleg a világ talán legjobb színésze,de persze a maga kategóriájában,az Õ személyéhez jobban állnak az õrült,rosszfiús személyiségek,Sandlernek pedig ez áll jól,és ezt talán Õ tudja a legjobban eljátszani
7/10
Nico71 2015 aug. 10. - 19:08:41 7/10
(9/56)
Megnéztük a családdal. Jól szórakoztunk, de nem volt nagy durranás. Chris Columbus-tól többet vártam volna, de persze jó forgatókönyv nélkül nehéz jó filmet rendezni. Adam Sandler ötleteit alapul véve a forgatókönyvbe három ember betársult. Ebbõl Tim Herlihy jó haverja és Sandler igényei szerint ír, a másik kettõ jelképesen a helyesírási hibák kijavítása miatt volt ott. :-)

Az alapötlet nagyon jó, nagyon egyedi! Sajnos túl hamar jöttek ki vele, elkapkodták. Még érlelni kellett volna a sztorit, hagyni kiforrani.
A végkifejlet nagyon gyermeteg lett, családunk minden tagjának hiányérzete volt a végén. "Ja, ennyi, ez a vége?" De valószínû másoknak is, hiszen senki nem akart felállni, még a stáblistát is várakozva bámulták. :-o
A film hatását grafikonon ábrázolnánk, akkor egy függõleges 10-es skálán valahol az 5-ös környékén menne végig, legfeljebb a 4-es és a 6-os felé lengne ki néha. Sajnálatosan a vége sem emelkedne cseppet sem. :-(

12-es karika? Marhaság! Néhány durvább kifejezést leszámítva max. hatosat érdemelne.
d112 2015 aug. 07. - 00:59:47 Előzmény Akinfenwa
(8/56)
A PIXEL alapvetõen jó film lenne, ha lett volna egy jó forgatókönyv. Vannak benne poénok, egyszer meglehet nézni, de több is lehetett volna
OFF Sajnos rossz hírt kell közölnöm veled,Adam Sandlar filmekben, többnyire õ a rendezõ valamint általában az õ produkciós cége gyártja a filmeket. Tehát tájékozatlan vagy a témában, hiába a nagy hév, nincs igazad. Sõt a gyártott filmjei során arra törekszik hogy a forgatások hangulata családias legyen és a hozza közel álló színészeknek biztosítson munkát. Egyébként pont a kritikai oldalon a félelem tárgya joggal a produkciós cég volt ami A. Sandler-é . Vannak jo filmjei az pl. Távkapcs, A csipesz, 50 elsõ randi.De sajnos több a silányabb minõségû mint a jó.
10/10
tik1 2015 aug. 06. - 23:40:36 10/10
(7/56)
elõször arra gondoltam Adam Sandler neve garancia lesz a gatyira, igénytelen-gusztustalan poénok stb.
de a gyerekekkel elmentünk és pozitív csalódás volt
kedvesen vicces történet, jó szórakozás
AvatáR Gil Maerth 2015 aug. 02. - 09:14:05
(6/56)
Sajnos mifelénk nem volt ilyen játéktermi kultusz, max az a kiemelõs cucc (aminek a kiemelõkarját mindig, szántszándékkal gyengére húzták - így sose emelt ki semmit) meg kvarcjátékok, meg Atari, ZX Spectrum meg C-64 ( de az is késõn)
KurtWagner 2015 aug. 01. - 14:04:25
(5/56)
ennek egy részével még talán egyet is értenék, sokan szeretik szidni Adam Sandlert, már csak divatból is, pedig csak egy érdekes humora van, nekem se jön be a legtöbb filmje, de pl. a Nagyfiúk, meg az 50 elsõ randi határozottan kellemes volt tõle és a többiben is van egy fajta érdekes humora, ami vagy bejön vagy nem. Viszont abban tévedsz, hogy csak színész ezekben a filmekben, a legtöbb filmjének õ a producere, ami kb. annyit jelent, hogy én adom a pénzt én játszom a fõszerepet (valaki csak a szeretõjét nyomja be a filmekbe). Gondold el ha Andy Vajna játszaná a terminátort... és ez kb. olyan. Másrészrõl a legtöbbnek õ is a forgatókönyvírója... Szóval egy Adam Sandler film izzig-vérig Adam Sandler film.
Akinfenwa 2015 aug. 01. - 12:23:00
(4/56)
Annyira imádom olvasni ezeket a kritikákat Adam Sandlerrel kapcsolatosan... A világon tulajdonképpen két féle ember létezik,aki imádja Adam Sandlert,és aki utálja,csak itt tenném fel azt a kérdést,hogy akik utálják,azok pontosan miért is ?? Mert az abszolút kétségtelen,hogy a filmek egy része,amikben szerepel,az katasztrofális,gondolok itt például a Jack és Jillre,de az Apa ég se aratott nagy sikert,és abszolút jogos,amit az emberek gondolnak/mondanak ezekrõl a filmekrõl,csak hát ugye itt jön be a képbe az a probléma,hogy miért Adam Sandlert szidják a film helyett ?? "Gyûlölöm Adam Sandler filmjeit,és a humorát"... Adam Sandler írja a forgatókönyvet ?? Õ a rendezõ ?? Vannak ugyan olyan rendezõk,akik egyben akár fõszereplõk is a filmben (Rudolf Péter:Üvegtigris,esetleg Tarantino néhány filmjében),de Sandlernek egy filmje sincsen,Õ csupán egy színész,aki a rá ruházott feladatot remekül elvégzi,és ezért tartozik a világ legjobb színészei közé... Csak persze a sok okos ebbe nem gondol bele,nem õt kell szidni,hanem a rendezõt,a forgatókönyv írót,ha a film rossz,csak hát mostanság divat szidni Adam Sandlert... Adam Sandler még a borzasztó filmekben is,mint a Jack és Jillben is jól játszik,félre ne értsenek,a film tényleg szörnyû,ezt senki sem tagadja,de Sandler ott is hozza a maga szintjét,és a jobb filmekben,mint például a Csontdaráló,50 elsõ randi,Férj és férj is hozza a parádés színészi játékát... a különbség csupán az,hogy ezeknek a filmeknek más a forgatókönyve,más a rendezõje... Csak hát sajnos ebbe az emberek nagy része nem gondol bele sose....
Torolt Felhasználo 2015 júl. 30. - 22:07:05
(3/56)
Minden várakozás és elõrejelzés ellenére ez egy király film lett.
1/10
Anonnim 2015 júl. 24. - 18:09:42 1/10
(2/56)
Vajon Sean Bean ebben a filmben is meghal?
somersby 2014 okt. 29. - 20:53:36
(1/56)
A Sony Pictures tempósan halad legújabb produkciója, a Pixels munkálataival, amely nemrég megkapta premierdátumát is. A Variety információi szerint az Adam Sandler, Kevin James, Josh Gad, Peter Dinklage és Michelle Monaghan közremûködésével készülõ alkotás 2015. május 15-én mutatkozhat be a tengerentúli filmszínházakban.

A film alapjait Patrick Jean 2010-es rövidfilmje, a Pixels szolgáltatja, amely a '80-as évek ügyességi és logikai videojátékainak hangulatát idézi meg. A történet szerint New York városát elárasztják a pixel-lények, akik féktelen tombolásuk során átváltoztatják az egész várost. A kormány négy videojáték hõst bíz meg a nemes feladattal, hogy hárítsák el az egész bolygót fenyegetõ veszélyt.

Az animációs alkotást Chris Columbus rendezi Tim Herlihy és Timothy Dowling forgatókönyve nyomán, míg a produceri teendõk Adam Sandlerre, Allen Covertre, Chris Columbusra, Michael Barnathanra és Mark Radcliffe-re hárulnak majd.