Téma: Pókember 3.

8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 05. - 15:08:04 8/10
(213/253)
ajánlom mindenki figyelmébe az 1994-es 5 évadot megélt Spider-Man sorozatot, amit adott a Jetix és az RtlKlub is. Abba minden bennevan...

ezeket a filmeket felesleges összehasonlítani a képregényhez mert nincs sok közük egymáshoz, mármint a történetnek...
Gyíkot sztem már az elsõ részbe bele kellett volna tenni, és ki lehetett volna hozni sokkal többet ebbõl a 3 filmbõl.
7/10
Dark Hero 2011 szept. 05. - 14:50:47 7/10
(212/253)
Már pedig újra kezdik és a Gyíkember lesz az ellenfele, akit Rhys Ifans játszik, és Emma Stone pedig Gwen Stacy-t alakítja.
postata 2011 szept. 05. - 13:14:47
(211/253)
Áhhá, akkor hogy a vérbe ugrottunk a filmben ekkorákat idõben, jóhogynem szól az elsõ rész a pókcsípésrõl csak, a harmadik meg már csak a temetésérõl. kb. 600 olyan ellensége volt pókfejnek, aki érdekes lett volna, de nem banyek, nyomorult zöld manó, meg oktopuszedli ghec... sztbsz az ideg ettõl a filmtõl.
AvatáR Gil Maerth 2011 szept. 05. - 11:49:17
(210/253)
az a tétel, hogy a Pókember pókhálót is kapjon a csípéssel együtt, jobban tetszik, mint hogy magának kotyvassza.
nem is tudom, a képregény kitalálóinak honnan volt ilyetén ötlete...

A parazita-ruhát tényleg a Titkos Háborúban kapta, amit a Túlontúli rendezett.
(Látom páran sasoltak képregényt a 90-es évek elején :)

errõl a Doc Ock- Gwen párhuzamról nem tudtam.
a Venom- Eddierõl igen.

Carnage az a szimbióta maradványaiból keletkezett.
Kurt Connors (Conners) -bõl Gyíkember lõn. aki szintén ott volt a titkos Háborúban ha emlékeim nem csalnak.

A Homokember ezek szerint tényleg nem ölte meg Ben Parkert.
Gyanús is lett hogy utólag behúzzák....

amúgy a filmrõl:
Jameson az tökéletes, ahogy May néni is. de szerintem a Tobey- Kirsten páros is átlag felett nyújt.

10/8 kíváncsi vagyok a Négyes számú epizód hol folytatja.
Az istenség legyen hozzánk irgalmas, ÉS NE kezdjük ÚJRA az alapoktól (Zöldmanó, Doc Ock, etc)
remélem csak a szereplõket cserélik le...
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 05. - 08:06:41 8/10
(209/253)
sztem azon kívül, hogy a film kicsit más mint a képregényben történtek ezen kívül sztem nem volt benne semmi olyan amire azt mondhatjuk hogy hû de elrontották
Tereus 2011 szept. 05. - 00:20:20 Előzmény Tereus
(208/253)
Tényleg szimbiótának nevezik általában, nem parazitának. Csak utóbbinak inkább van negatív érzete, valamiért azért az ugrott be, de gyanús volt, hogy rossz szót használok... Sebaj, nem ma olvastam már a képregényeket:)

Megnéztem ma a filmet, örültem, hogy végre adják, mivel csak moziban láttam sok éve. Nem ártott már tvbe is, jól sikerült egy darab. Mivel pár napja néztem meg a Sithek bosszúját dvdn, még dilemma sem volt, hogy melyik csatornát nézzem, de jogos picit a lentebbi megjegyzés - én is nagyon ritkán nézek már tévét, és ekkor is egyre kevésbé TV2, rtl-, erre ma mindkét csatorna "jó" filmet ad. Lehetne különbözõ stílusú filmeket adni egy idõben, így talán nekünk, sci-fi/fantasy/képregény/akció(...) rajongóknak is többször lenne nézhetõ filmünk, és a romantikus dráma kedvelõk sem jegyeznék meg, hogy akárhova kapcsolnak mindenhol értelmetlen mese megy... De verseny van sajnos, és nem a nézõkért, hanem a nézettségért... Nem az a lényeg, hogy minél többen üljünk le filmezni, hanem, hogy minél többen menjünk át a másik csatornától.
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 04. - 23:47:00
(207/253)
Nem értem mi bajod.
KurtWagner 2011 szept. 04. - 23:25:21 Előzmény agarik
(206/253)
Gwen Stacy-t a Zöld manó öli meg. Õt dobja le a képregényben, nem MJ-t és nem Gwen nem éli túl. Oki doki Gwen apját öli meg ezzel az épület lebontással.

Venom és Carnagge sose fogott össze. Utálják egymást, mint a szart. Amirõl te beszélsz az a Maximum Carnagge, de ott Venom a jók oldalán állt. És Eddie Brock riporter volt.
Venom és Sandman állt egy oldalon, valamelyik Sinister Six csapatfelállásban:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sinister_Six#Sandman.27s_Sinister_Six_2
offtopic
duckshoot 2011 szept. 04. - 23:15:15 Előzmény Ford Mustang
(205/253)
akkor
ez
nem
számít
7/10
Dark Hero 2011 szept. 04. - 23:10:17 7/10
(204/253)
Sokat hallottam, hogy Raimi-ék elszúrták a filmet, de pontosan mit is szúrtak el benne? Leírná ezt nekem valaki?
agarik 2011 szept. 04. - 22:50:41
(203/253)
Most ezen akadsz fent?

Oki Doki meghalt az elõzõ részben, holott eredetileg õ rombolt felhõkarcolót Gwen Stacyvel az emeleten, amibe Gwen BELEHALT.

Venom tudtommal nem állt össze Homokemberrel Pókember kinyírására, az egész inkább azt idézi, mikor Venom + Vérontó + még egy rakás szupergonosz kb. annyi részen keresztül belezi ki NY lakosságát, mint a Titkos Háború, amiben szerezte Pókember Venomot, aki késõbb ugyan egy olyan nevû fickóba költözött mint a filmben, de az illetõ inkább Megtorló-korú volt, és ha minden igaz rendõr (de bizti nem fotoriporter mint itt).

Homokembernek továbbá semmi köze Peter apjának megöléséhez, és a víztõl se lesz semmi baja (bár érdekes történet volt mikor a Vízemberrel összekeveredett).

Valamint Pókember NEM bírja ki ha áttörik vele a falat, a hálót meg házilag kotyvasztott vegyszerkkel éri el, amit a csuklójára csatolt ketyerõvel lõdöz ki patronos utántöltéssel. A szimbióta mint pókruha egyik legvonzóbb tulajdonsága volt számára, hogy ingyen jutott hálófolyadékhoz!

Késõ van, inkább nem folytatom.
leopard26 2011 szept. 04. - 21:57:21
(202/253)
volt,de csak pár része volt magyarországon
buncow 2011 szept. 04. - 21:54:16
(201/253)
Akkor nem olvastad végig az összeset, de ha jól emlékszek volt külön Venom képregény is..
buncow 2011 szept. 04. - 21:52:51
(200/253)
Jó drágán vehette meg a TV2 a filmet, hogy 20 percenként 10-15 perces reklámokat kell berakniuk...
buncow 2011 szept. 04. - 21:51:56
(199/253)
hehe
Quarker 2011 szept. 04. - 20:57:05
(198/253)
Szép hosszú mondat...
joker37 2011 szept. 04. - 20:28:27
(197/253)
Venom volt képregénybe még megvannak ma is a filmekbe eltérnek a sztorik a képregénytõl kíváncsi leszek az újra http://www.imdb.com/title/tt0948470/ jók voltak ezek a részek is de a gonosz szereplõk miatt inkább Peter Parkert és Mary Janet szimpatikusabb szereplõ is játszhatta volna a többiek jók voltak a 3.-ba az nagyon gáz amikor vagány csákó akar lenni a ruha miatt talán de ott szörnyû ez a Tobey Maguire gyerek ellen példa más marvel filmbõl Chris Evans ö szimpi fáklya ként és Amerika kapitány ként is
Rhaegar 2011 szept. 04. - 20:22:14
(196/253)
Az elsõ rész és a második is annyit ér, mint egy vödörnyi disznóbél.
Akkor vajon mennyi az esélye, hogy ez a harmadik rész jól sikerült ?
Tereus 2011 szept. 04. - 20:02:48
(195/253)
Minden történet különálló, fogd fel alternatív dimenziókként, ha úgy tetszik. Ha teljesen ugyanaz történne a képregényekben, filmekben, rajzfilmekben, nem sok értelme lenne megnézni/elolvasni õket;)
Tereus 2011 szept. 04. - 20:01:17
(194/253)
Elolvastad az összes pókember képregényt?:D
Az még a Magyarországon kiadottak közül is érdekes lenne, mivel talán még ma is jön ki minden hónapban egy szám. Amerikában meg jóval több jelent meg, itthon csak a töredékét adták ki, egy jó párat még lehetett olvasni neten rajongók által fordítva (nem tudom van-e még ilyen).
De amúgy magyarul is lehetett Venommal találkozni képregények oldalain. A parazitát abban a részben láttuk elõször, amikor visszatért (az akkor magyarul még meg nem jelent) Titkos háborúból (huszonvalahanyadik volt talán az itthon megjelentek közül). Majd késõbb Reed Richards segítségével megszabadult tõle, és mivel már így ismerte a nép, csinált olyan fekete ruhát magának. Sok résszel késõbb tért vissza a parazita már Vénomként, aminek hatására Peter visszatért a "szabvány" piros ruhához. Régen olvastam már, de így is megvan nagyjából a sztori. De Venom többnyire szerepel a pókemberes rajzfilmekben, és játékokban is, az egyikben még Venomot is lehetett irányítani pókember mellett (Ultimate Spider Man azt hiszem...).