2/10
barzie 2012 júl. 31. - 11:43:26 2/10
(99/179)
Nagyon egyetértek d112 -vel. Ebben a filmben megjelenik MINDEN ami probléma a mai tinikkel, és amivel szembesülök nap mint nap a két öcsém által. És hogy ehhez adnak nekik egy """kultfilmet""" nekik...szégyen.

És igen. Én is bulizom. Nem is keveset. Talán többet is mint mások, és keményebben is mint mások. De ennek a filmnek az üzenete semmi más mint a felelõtlenséggel, és az éretlenséggel való büszkélkedés, olyan XXI.sz.-i Amerikai/Angol módra. Gratula a készítõknek.

Ha jó(!) bulis filmre vágyik valaki, ott van a Trend (The Groove), a Berlin Calling, vagy ha komolytalanabbra akkor a Pite sorozat vagy még sok-sok JÓ film.

10/1
mrlujoak 2012 júl. 29. - 23:02:05
(98/179)
Kész. Hatalmas film volt. Persze abban a kategóriában, mint aminek készült.
Tomboló tinik, tomboló hormonok, sex, pia, buli.

Nagyon jó befejezése volt a hétvégémnek. Ebben a filmben tetszett a kézikamerás jelleg,
érdekes, más esetben nem szeretem, de így tényleg party film lett...

Ejj, hétvégén el kell mennem egy buliba. :)

Jó volt a tinisztori, és a zene is.
8/10
Sadenal 2012 júl. 29. - 11:28:55 8/10
(97/179)
Eltekintve az 1-2 naturista jelenttõl, jó kis bulis film volt. Habár elég valótlan, mert ilyen buli nem létezik. :) Kis országunkban meg fõleg nem. :)



8/10
fenegyerek18 2012 júl. 29. - 01:33:08
(96/179)
Én ezt a filmet végig se bírtam nézni, nagyon nem az én világom ez a buli orrba szájba!
3/10
kettyo 2012 júl. 29. - 00:42:17 3/10
(95/179)
3 pont a zene miatt :)
1/10
d112 2012 júl. 28. - 23:08:41 1/10
(94/179)
Terveztem, hogy megnézem, eredeti nyelven, de elmaradt. Aztán mostanában elégé felkapott film lett és így megnéztem, mivel sokan fejtegetik véleményüket a filmmel, kapcsolatban. Sõt olvastam, hogy szeretnék hasonló bulik leszervezését és példa jellegûvé alakítják a film béli viselkedést.

Szóval megnéztem a film egy primitív, alpári, szemét.Alig vártam hogy vége legyen.
Az egy dolog hogy a sok hülye tini, vagy fiatal felnõtt azt hiszi, hogy példa értékû egy ilyen film, de az már szégyen hogy ezt ilyen nagy számban követik. OFF Én is iszok alkoholt, de mértéktartóan, próbáltam a füves cigit, de nem motivál, inkább valami közösségi élménynek tartom, beszélgetéseim alatt próbálok választékos lenni. Kezdem, azt hinni, semmi igény nincs a választékos magatartásra.- Nem fejtegettem tovább remélem érthetõ az ok fejtésem.
A film 10/1 pontot se ér.
4/10
tylerdurrr 2012 júl. 28. - 22:15:53 4/10 Előzmény Fred88
(93/179)
Szívembõl szóltál barátom! Azért, tõlem kap 4 pontot, de csak a cicik miatt! :D
1/10
Fred88 2012 júl. 28. - 12:34:00 1/10
(92/179)
Ettõl nullább, unalmasabb szar filmet rég nem láttam. Szokásos felállás 3 nyomorult, egy fogyatékos egy testi fogyatékos lelkiismeretes, és egy szexuálisan túlfûtött nyomorult fogyatékos. Teljesen valótlan helyzetek, mû sztori, mû balhék, és a vége....

SPOILER

Az, hogy a fater még büszke a fiára, amikor a végén azt mondja a srác hogy apámék csõdbe mentek... na az az abszurd.

SPOILER VÉGE

Ha lenne nulla akkor annyit adtam volna, így viszont 10/1

Moziba meg ne nézzétek, csak max letölteni....
3/10
kettyo 2012 júl. 27. - 12:42:24 3/10
(91/179)
--- SPOILER ---

Azért azt hozzá kell tenni, hogy a ház leégetéséért nem a horda, hanem a drogdíler fasz volt a felelõs.

Az viszont igaz, hoyg a kis arab geci, aki a fehér hülyegyerek házába szervezi a bulit, aminek a végeredménye földig rombolás, elég nagy arccal jön ki a történetbõl. Addig kellett volna ütni a köcsögöt amíg lefogy.
3/10
kettyo 2012 júl. 27. - 12:37:19 3/10 Előzmény breakbeat777
(90/179)
Arról nem is beszélve, hogy a drogos primitív hordánkkal a szüleink és mások kemény munkával összegyûjtött tulajdonát leromboljuk és mellette dolgozó, kisgyermekes családokat zaklatunk, és ha nemtetszésüket fejezik ki a mi deviáns tombolásunk iránt, akkor jól leütjük/lesokkoljuk õket. Azok a lúzerek akik szerint ez fasza dolog valószínûleg az életben nem gondoskodtak kisgyerekrõl és a büdös életben nem dolgoztak illetve nem is fognak soha.

Az meg a másik része, hogy azt tényleg csak orbitális lúzerek gondolhatják királyságnak, hogy 5 perc kétes hírnévért totál ismeretlen (és jelentéktelen) senkik körében hosszú távú konfliktust és gyûlölséget vállalnak a szomszédaikkal, rokonaikkal. Gondolom ez ugynaz a fajta népség aki egyetlen szomszédját sem ismeri még névrõl sem, de hogy az utolsó kis fasszopó buzi a suliból mit posztol a facsén az kardinális kérdés.
juhito 2012 júl. 27. - 00:50:37
(89/179)
jó lenne ha beírnád a mondandód elé, hogy spoiler...ha már egyszer belekezdtél, másrészt egy ilyen buliban óhatatlanul sérülnek a berendezések, de ezt rendesen eltúlozták a filmben
vozsim 2012 júl. 26. - 22:15:48
(88/179)
Hétvégén láttam a filmet, mert trailer alapján jónak tûnt. Film közben meg jól felidegesítettem magam. Majd pár hozzászólás után még idegesebb lettem. Nem azzal van gond, ha valakinek tetszik ez a film. De az, hogy olyan hozzászólások vannak, hogy akinek nem tetszik, az nem tudja mi az igazi buli...(lehet nem szó szerint szerepelt így, de a lényege ez volt. ) Komolyan olyan bulira vágynak itt egyesek, aminek a vége, hogy leég az ember háza? Meg, hogy olyan barátok vegyék körül, aki fût-fát megígér (többek között, hogy ha bármi történne, akkor majd segít kimászni a bajból), majd a film végén kiderül, hogy õ szépen meghúzta a balhét, a haver, meg szarban maradt.
Engem nagyon felidegesített ez a film. Mert egy jó buli nem errõl szól, hogy rommá zúzunk egy házat...
2/10
breakbeat777 2012 júl. 26. - 12:41:59 2/10
(87/179)
Az, hogy egy ilyen buli részese lennék, legalább egyszer, nem vitatható. Aki nemet mond, az vagy hazudik, vagy mélyen vallásos egyed, aki ezáltal bûnbe esne. Jómagam is járok szórakozni, nem egy, és nem kettõ keményebb bulin vagyok túl, tehát még csak erre sem lehet ráhúzni..

DE ez a film..
Kaki. Ha nagyon röviden akarnám jellemezni, ennyit írnék róla. Egyszerûen egy hatalmas nagy nulla, de inkább dupla nulla. Nulla sztori, nulla alakítás, noname senki szereplõgárda, egy másfél órás videoklip, kiszámítható történésekkel. EZ a film szégyen. A másfél órája alatt, talán 2 alkalom volt, amikor sikerült elmosolyodnom, pedig állítólag jó a humorérzékem, ezt sokan alátámasztották már. Aki erre a filmre merészen kijelenti, hogy "úú azta, óriási", "mekkora film, de rég láttam ilyet", "10/10 bazdmeg!!", na õk még sosem láttak jó filmet, csak ilyen semmilyen, egyszerû, a kis agykapacitásuknak megfelelõ amerikai tömegszarságot. Nem fogok igazán jó filmek címével dobálózni, de ha a maga kategóriájában kellene keresgélnem, itt van helybõl a Superbad, ami úgyszintén minõségen aluli, de még így is 100x körözi ezt a hülyeséget.

Egyébként, elszomorító, hogy ez a tendencia, a "jó buli" fogalom alatt állatkínzást, drogozást, rombolást, szabályszegést kell értenünk. Régen másról szólt azért, mindegy. A sok mûmájer barom, aki helyeseli mindezt, nemmás, mint tömegcikk, mert ezt látja a haverjától, ezt látja filmeken, és akkor ez a sztenderd életforma, aki pedig lemeri írni, hogy más életet választott, egybõl idióta kocka lesz. Gratulálok. Még egy ok, amiért undorodom az emberi fajtól. Röviden szólva nem vagyok ellene a buliknak, mint fentebb írtam, én is járok szórakozni, de nem hinném, hogy az "otthonülõket" el kellene ítélni csak azért, mert másképp szeretnének élni.

Visszatérve a filmhez: 10/2
7/10
szkülla 2012 júl. 25. - 23:52:46 7/10
(86/179)
nagyon jo film csak ajánlani tudom mindenkinek tényleg meghoza az ember kedvét a bulizáshoz
10/7
9/10
tizen3 2012 júl. 25. - 03:17:53 9/10
(85/179)
Azért "tipikusnak" éppen nem mondanám a filmet.. Aki még a bulizós éveit éli annak szerintem érdemes megnéznie! Elõtte pókereztem, és a szerencse nagyon elszegõdött mellõlem, fel is b.*szta rendesen az agyam, kedvem is elvette mindentõl, de most néztem végig, és azóta is vigyorgok:D Azon tényleg meglepõdtem, hogy én is legszívesebben a film felénél elmentem volna bulizni egy nagyot!
Nem azt mondom, hogy nincsenek benne túlzások, már eleve ennyi mellet, és smároló csajt (csak ha nem valami leszbi buli) irreálisnak érzek, de egyáltalán nem zavartak;D
10/10
somliv 2012 júl. 24. - 22:08:44 10/10
(84/179)
Hatalmas film !!!
10/10
kutip 2012 júl. 24. - 01:15:01 10/10
(83/179)
A legjobb film amit láttam mostanába:DD!!!csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!!
vilma.b 2012 júl. 24. - 00:14:48
(82/179)
kevés filmet tudok elhinni és kevésbe tudom beleélni magam, de ezt a filmet elhittem egészen odáig, amíg a díler fel nem égette az utcát. talán a kamerás miatt, mert mindvégig a részesei lehetünk a filmnek, ami jó. :)
a bulizást látszott hogy élvezték az emberek, vidám forgatás lehetett.. :)
szinhazimado 2012 júl. 23. - 20:38:13
(81/179)
Tipikus amerikai házibulis történet. Értékelésem 10/6.

Spoiler
Bár azért kíváncsi lettem volna arra, hogy tényleg felgyújtották-e az egész utcát. A tökönverõs törpe az vicces volt, õ volt a legnagyobb karakter a filmben.
8/10
czky78 2012 júl. 23. - 20:37:52 8/10
(80/179)
Nemcsak itt, más fórumon is nagy zûrt kavart ez a film.
Egyik utálja, másik imádja.
Pont emiatt döntöttem úgy, hogy csak azért is megnézem és nem hallgatok a negatív kritikára.
Elég kifacsart az ízlésem, de ez a film tetszett. Nagyon jó volt!
Megnéztem tegnap délután és ismétlésképpen ma is. :D
Pörgõs, jó zenék, jó csajok és jó hangulat.
Ja és hogy mennyire nem csak bulizni vágyó fiataloknak való a film. Jó példa erre a lassan 34. évem. xD
Részemrõl 8/10.