Téma: Psycho

tomázia 2007 szept. 15. - 14:38:11
(6/66)
Én is láttam fekete fehérben. Most erre, kiváncsi vagyok, hogy mit hagytak ki belõle és mit tettek bele. Igen a Hamarosan a sötétség is hasonló jó film, de sehol nem találom DVD-be és azt nem is ismétlik, ellentétben a sok filmmel amit már többször levetítettek. A jó filmeket úgy látszik nem éri meg ismételni.
ciccus92 2007 szept. 15. - 10:49:36 Előzmény Newcastle United
(5/66)
Gondolkoztam,hogy megnézzem-e,mert ma lesz a Viasat3on,de annyi rosszat olvasok itt róla,hogy ha ennyire gáz,akkor egy percet se pocsékolok el rá..:)
Newcastle United 2007 szept. 14. - 12:26:55
(4/66)
Az meg még nagyobb gáz, ha valaki csak ezt ismeri, és ezt gondolja az igazi Psychonak, mert a másikról még nem is hallott. Találkoztam már ilyennel.
Newcastle United 2007 szept. 14. - 08:36:50
(3/66)
Vince Vaughn tényleg valami katasztrófa volt, maradjon meg inkább jóbarátja, Owen Wilson mellett, aztán csak bohóckodjanak tovább, de olyan karakter megformálását ne vállalja el, ami még a legjobbaknak is nagyon nagy kihívást jelentene. Anne Heche pedig... na inkább nem írom le. A színészek közül egyedül Wlliam H. Macy nyújtott jó teljesítményt a magándetektív szerepében, esetleg még Viggo Mortensen volt elfogadható, igaz az általa játszott karakter nem túl összetett.
A klasszikushoz hozzányúlni szerintem is nagy bûn volt, a végeredmény nem is lehetett más: bukás.
kevinspéci 2007 szept. 13. - 18:00:52
(2/66)
Szerintem VV jól nyomja benne. Persze ilyen szintû "újrafeldolgozást" tényleg fölösleges csinálni. Bár nyilván mindig vannak és lesznek, akik nem látták az eredetit.
perry 2007 szept. 06. - 16:16:29
(1/66)
Nekem az a bajom az újra játszással, hogy vagy túl szárnyalja az elsõt vagy mélyen alatta marad.
Nekem ez indok nélkül egy színezett másolat , klasszisokkal jobb az eredeti.