Téma: Rising Star

Mr Ewing 2015 jan. 26. - 00:36:23
(163/243)
jövõ heti sztárduettek:
Gondi Helén - Takács Nikolas
Várhegyi Lucas Palmira - Király Viktor
Peter Srámek - Csepregi Éva
Czibi Norbi - Tóth Vera
Kovács Gyopár - Dér Heni
Fehérvári Gábor Alfréd - Keresztes Ildikó
Singh Viki - Kasza Tibor

De most ez komoly h Singh Viki a Kasza Tibivel fog énekelni? Nem értem miért rakták õket össze, Viki és a nagy hangja teret sem fog hagyni Kaszának. Miért nem inkább a kis hangtalan Gyopikával duettezik? Ketten elénekelgethettek volna valami tingli-tangli dalocskát..úgy is kb hasonló szintû énekesek..
A többi így elsõre jónak tûnik, kívácsi vagyok Sramek melyik Neoton dalt fogja elénekelni :D
Mr Ewing 2015 jan. 26. - 00:25:29
(162/243)
Engem az jobban zavar, hogy a hamis kis Gyopárkát nyomják, miközben nála jobb énekesek meg kihullanak :(
Én bírom Misit, õ legalább ki meri mondani a véleményét..
Mr Ewing 2015 jan. 26. - 00:22:39
(161/243)
Szegény Misi! :( Pedig milyen örömmel bontott volna pezsgõt Gyopárka kiesése alkalmából :D Mondjuk én sem bántam volna, kicsit sajnálom Alexandrát, a mostani dalai nem annyira jöttek be, de voltak nagyon szép pillanatai is.
Ja és az csak nekem tûnt fel hogy Fehérvári Gábor Alfréd mennyire pöszén énekel? :D
olahmiki1959 2015 jan. 25. - 22:25:49
(160/243)
Oké, bár nem tudom, hogy ezt most pontosan mire értetted, de majd biztosan kifejted bõvebben is...:)
Dolphus Lundgrennus 2015 jan. 25. - 21:05:26 Előzmény olahmiki1959
(159/243)
Ahogy Bástya elvtárs mondta: "Szerénység"!
ccaty 2015 jan. 25. - 19:57:48
(158/243)
No, itt dõlt el, hogy elõre leosztották már a lapokat. Hogy a zsûri milyen részrehajló, már másodszor, és nyomják ezt a magától elszállt Helént, az egyértelmû. Ez a mittudomén milyen Misi minek van a zsûriben?
ccaty 2015 jan. 25. - 19:28:28
(157/243)
Hallgatom ezt az Alfrédot és arra a következtetésre jutottam, hogy a fószer még nem döntötte el, hogy Michael Bolton, vagy Bryan Adams az, akire hasonlítani szeretne. Pedig csak saját magát kellene adnia, talán még tehetsége is lehetne hozzá, ha nem akarná mindenáron a két említett hírességet utánozni.
gyöngykuckó 2015 jan. 25. - 14:27:39
(156/243)
Én meg Gondi Helént tartom a legjobbnak, érzelmileg, hangilag, minden szempontból. Gyopár nagy szerencsével van itt benn, és Palmirát is túlértékelik.
olahmiki1959 2015 jan. 18. - 22:24:22
(155/243)
Nálam ma Szén Alexandra volt a legjobb, abszolút tisztán, dinamikusan, teljesen hibátlanul énekelte a Zanzibar "Nem vagyok tökéletes" címû számát, Szingh Viki - tõle szokatlan módon - telepakolta hamis hangokkal a produkcióját a nagy igyekezetben, Gondi Helén sokszor inkább kiabált, mint énekelt, Kovács Gyopár tisztán, nagyon szépen adta elõ Koncz Zsuzsa immár örökzöld számát - egyetlen hamis hang sem volt a dalban, (nem tudom, Mezõ Misi hová tette a fülét, ma három produkciót is teljesen rosszul hallva, félrezsûrizett), - Czibi Norbi hozta a szokásosat, Palmira szintén, bár itt-ott voltak bizonytalan hangjai - nem sok, és nem zavaró.

Szegény Pásztor Anna megint rosszkor szólalt meg, és megint csacsiságot mondott, amikor a dzsesszénekesek stílusára hivatkozott, akik bizonyos helyeken - direkt! - kissé aláénekelnek, ezzel téve izgalmassá a daluk elõadását.
Persze, csakhogy Palmira ma nem alá, hanem nagyon picit föléénekelt, amit dzsesszénekesek soha nem tesznek meg, mert abszolút stílusidegen dolog, és nem is hangzik jól.

A verseny ügyeletes "szívdöglesztõje, Fehérvári Gábor Alfréd nagyon jól énekel, van egy fátyolos, rekedtes hangja, sokaknak tetszik is - nekem is, de fenntartásokkal, - viszont magyarul ne énekeljen, mert motyog, selypít, rosszul artikulál, ez az éneklési stílus angol nyelvû számoknál nagyon jó, magyarban katasztrófa.

Palmer Izsák kiesésénél fellégeztem, - Peter Srámek versenydala nem volt jó, viszont a párbajdala szenzációs volt, teljesen letisztultan, sallangmentesen énekelt, megérdemelte a továbbjutást, - Izsák bicskája viszont szabályosan beletört Freddy Mercury dalába, erõtlen volt és hatástalan, (a "Radiogaga" amúgy sem párbajdal, nagyon szerencsétlen választásnak tartottam) már amikor elkezdte, akkor tudtam, hogy ebbõl bukta lesz.

Mondhatnánk, "hadd hulljon a..." de ezt nem fejezem be, annyira még nem ment el az eszem...:)

Innentõl viszont tényleg érdekes lesz a verseny.
5/10
Semprini 2015 jan. 18. - 21:43:01 5/10
(154/243)
Abszolút egyetértek, Palmer Izsák volt egyértelmûen a mezõny legrosszabbja, már rég ki kellett volna esnie, elképzelni sem tudom, mi a fenét láthatnak benne, mert én tehetséget nem látok. Már a válogatóról páros lábbal kellett volna kirúgni!
Palmira volt ma is a legjobb, utána Szén Alexandra, majd Czibi Norbert. A párbajban Sramek is jó volt rekordszázalékot ért el, de a versenydalban meg õ kapta a legkevesebb pontot.
wowow 2015 jan. 18. - 21:31:04
(153/243)
Már ideje volt, hogy ez az énekelni nem tudó Izsák elhagyja az énekes versenyt.
wowow 2015 jan. 18. - 20:32:12
(152/243)
-en
wowow 2015 jan. 18. - 20:30:38
(151/243)
Zsûri p*csa fején megint mi van? Egy tál pattogatott kukorica. Rettenetesen!
-csengõzoli-- 2015 jan. 18. - 20:28:13
(150/243)
Ördög Nórára ma adnék 10 pontot...
malvinkicska 2015 jan. 18. - 20:04:13
(149/243)
A csekély tudásukkal mit fognak kezdeni, mert vagy dalolnak, vagy táncikálnak mi lesz velük, rendes mûsor nincs csak ez a sok semmit mondó, tehetség kutató, celeb, celeb hátán az adózók pénzén, igaz a sok hülyeséget szponzorálják is.
Véleményem 2015 jan. 18. - 17:31:59
(148/243)
Számomra hihetetlen hogy évek óta mennyi ember jelentkezik... Mindenki csak kornyikálni akar? Pedig annyi meló van ebben az országban! Más területekre kellene nagyon nagyon sok tehetség!!!
Jó dolog, ha vannak köztünk mûvész lelkek, na de napról napra... ez már nagyon nagy túlzás, az embernek a fülén jön már ki a sok tehetség! Ha a sok "sztárral" és celebbel lyukakat lehetne foltozni akkor azt mondanám hasznos hogy vannak.... De a sok majomkodás már nagyon nevetséges ebben az országban.
Meklód fia 2015 jan. 13. - 08:51:39 Előzmény tramonto
(147/243)
"nehogy behívó parancsot kapjak" XD
jah, lassan az lesz, mert már ezek a korábban nem kellett "tehetségek" is elfogynak.
Cordelia 2015 jan. 12. - 20:21:28 Előzmény olahmiki1959
(146/243)
most már Ördög Nórát sajnálom. Õ ennek a mûsornak a legnagyobb vesztese. Túl sok x-faktort vezetett, amit itt csinál, már csak másolat. Inkább nézek 100 megasztárt, mint ezt.
5/10
Semprini 2015 jan. 12. - 12:05:25 5/10
(145/243)
Konkrétan hárman vannak akiknek sztem helyük van a TOP12-ben: Mira, Singh Viki és Czibi Norbert. A többieket nem lett volna szabad a válogatónál tovább engedni, egyszerûen nem ütik meg a mércét, gyakorlatilag hallgathatatlanok.
-csengõzoli-- 2015 jan. 12. - 11:56:42 Előzmény olahmiki1959
(144/243)
Nem semmi volt Misi, de szerintem Anna ezt is überelte,mikor végig tombolta Izsák számát,majd azt mondta azért nyomot pirosat, mert Izsák , mikor bejött csetlett, botlott, látta,hogy teljesen szét van esve, gondolta nyom egy nemet :D
??? Tanító jelleggel :D
Ez olyan,mintha megbeszélnénk egy találkát valamelyik kocsmában, belépéskor megbotlanál , én meg még egy jó nagyot rúgnék is beléd a földön,hogy érezd, minél hamarabb fel kell állnod :D

Egyébként ahogy itt köztünk Semprini megfogalmazta, gyakorlatilag 1-2 olyan versenyzõ van,akinek egyáltalán van hangja.
Számomra a legnagyobb talány,hogy hogy lehet még versenyben Izsák és Gyopárka.
Hangjuk gyakorlatilag zéró, csak majomkodnak.
De,hát ebbe a szériába ennyi jutott,ezekbõl kell fõzni.