Téma: Rising Star

Cordelia 2014 dec. 01. - 17:01:27 Előzmény natelf
(103/243)
nem hallottam Feke mondatát, de ismerek színes bõrû (szudáni) magyarokat. Ugyanazokon a meséken, mondókákon nõttek fel Magyarországon, mint például te. Csupán annyi közük van az afrikai eredethez, hogy más a bõrük színe. De magyarok.
Az a lány, akirõl Feke beszélt külföldi vagy magyar?
natelf 2014 nov. 30. - 22:41:29
(102/243)
Miért lenne rasszista Feke ? Nem leniggerezte a kiscsajt, hanem azt mondta, hogy nem magyar, ez mióta kõkemény rasszizmus ? Ha a kiscsaj állandóan bizonyítani akar, hogy magyarnak nézzék, akkor ezt talán a becses szüleivel kellett volna megbeszélnie, mielõtt összehozták õt és így lehet komoly pszichológiai akadálypályára állították az életét.
Egyébként hiába választotta a dalt, nem volt benne semmi érzelem, ezzel az erõvel Grönlandról vagy Madagaszkárról is énekelt volna.
kuvasz13 2014 nov. 30. - 22:24:43
(101/243)
Az elõzõ hozzászólásom SPOILER-t tartalmazhat!
kuvasz13 2014 nov. 30. - 22:20:59 Előzmény Cordelia
(100/243)
Fal mellett sírás, sír mellett falás.
Singh, song, Sing Sing,
Tököl
olahmiki1959 2014 nov. 30. - 20:30:29
(99/243)
Kérdem tisztelettel, egy zsûritag - akinek ELVILEG ELFOGULATLANNAK KELLENE LENNIE, ÉS CSAK, ÉS KIZÁRÓLAG A TELJESÍTMÉNY ALAPJÁN KELLENE ÍTÉLKEZNIE, - mondhat-e olyat, hogy "én azért nyomtam nemet a te elõadásodra, mert a másik versenyzõt szeretném támogatni?????

Pásztor Annát ezért a mondatáért AZONNAL KI KELLENE ZÁRNI A ZSÛRIBÕL, persze jól tudom, hogy semmilyen következménye nem lesz...:)
olahmiki1959 2014 nov. 30. - 20:27:35
(98/243)
Azt hiszem, ez csak egy elszólás volt, - nem kell azonnal lerasszistázni senkit egy szerencsétlen mondatért - szerintem rögtön meg is bánta, ahogy kicsúszott a száján ez a mondat az élõ adás izgalmában.
Mindenki mond hülyeségeket, hát most Feke Palival is elõfordult.
Én abban a pillanatban tudtam, hogy ezért meg fogja kapni a magáét, amikor kimondta.
gici 2014 nov. 30. - 20:19:22
(97/243)
Minden szavaddal egyetértek!!
1/10
southwind 2014 nov. 30. - 20:12:39 1/10
(96/243)
Ez a fekepali...azt mondja Mirának "te aki nem vagy magyar" holott a lány egyfolytában azt bizonygatja hogy magyar, itt született és olyan dalt választott, ami magyar... nyilván, hogy bizonyítson. Hogy lehet valaki ennyire ostoba, hogy lehet valakit így megsérteni, hogy ülhet a zsüriben egy kõkemény rasszista?, hogy ítélhet valaki a bõr színérõl???????? Ész megáll. Na kösz nekem ennyi bõven elég volt fekébõl.
Irgum76 2014 nov. 30. - 20:00:26
(95/243)
ez a Gyopár valami szörnyû volt végig remegett a hangja aszt 78%...
Irgum76 2014 nov. 30. - 19:49:04
(94/243)
na ennyit a "nézõ dönt" szlogenrõl
ha a vén kopasz b... ráadja a plusz százalékot akkor a kis csaj jut tovább
horleus 2014 nov. 30. - 19:40:35
(93/243)
Végre az elsõ énekes, aki pianisszimóban is mer énekelni. Eddig csak olyanok voltak,
akik torkuk szakadtából üvöltöttek. Ma valahogy lecsendesültek.
wowow 2014 nov. 30. - 19:03:17
(92/243)
Zsûricsajnak a fejére beköltözött az egész soltvadkerti virágkertészet MGTSZ. Egy öntözõkannát még a bal fülébe, egy metszõollót a jobb fülébe rakhatott volna fülbevaló gyanánt.
wowow 2014 nov. 30. - 19:01:13
(91/243)
Na megint ez a felesleges majomkodás a fallal. Párbajoknál az elsõ delikvens fal nélkül, a második fal mögött énekel. Egy lámpa vagy monitor vagy valami fényeffektus vagy szignál elég lett volna ehelyett a bocóckodás helyett.
fo.ma 2014 nov. 30. - 17:09:30
(90/243)
Az elsõ Megasztárokat szerettem, de mostanra totál besokalltam az énekes tehetség kutató mûsoroktól. De ahogy elnézem a számomra kompetens kommenteket, semmirõl nem maradtam le, h nem nézem sem ezt, sem az X-faktort.
olahmiki1959 2014 nov. 23. - 23:24:20
(89/243)
De akkor most komolyra...

Szociális helyzet... születési rendellenesség... nehéz gyerekkor... kisebbséghez való tartozás... betegségbõl történt szerencsés felépülés... gyilkos szülõ nyomasztó terhe...

Mindezt az információözönt bele a nézõk arcába, megható kisfilmekkel kísérve, A PRODUKCIÓ ELÕTT!!!
Miközben valaha, valamikor, az õskorban, azt hazudták bele mindnyájunk arcába, hogy ez lesz az a tehetségkutató verseny, ahol mindenféle zavaró körülmény, külsõ megjelenésbeli hiányosságok, szociális háttér, - mint befolyásoló tényezõ, - hiányozni fog, és egyedül a pillanatnyi hang, az azon az estén nyújtott teljesítmény fog számítani - de errõl már írtam, ezen a fórumon, és nem csak én, mások is.:D

Aztán... A zsûritõl elcsípett, jelentéktelen(nek tûnõ) mellékmondatok, információmorzsák, az éterbe beleveszõ szófoszlányok...

- Ja! Mi már ismerjük egymást!
- Mi már egyébként léptünk fel együtt...
- Két évig a háttérénekesem volt...
- A lemezére rárakta a számomat...
- Az utolsó klipemben szerepelt...

Kérdem én:
Még mindig itt tartunk?
Soha nem fog már eljönni a mi életünkben egy átkozott-áldott korszak, amikor egyszer az életben nem testi hibák, nehéz szociális körülmények, évek óta tartó személyes ismeretség, összefonódások, viszonyok, kapcsolatok bonyolult rendszere dönt egy versenyzõ továbbmenetelérõl, hanem csakis, és kizárólag a teljesítmény?

Király Martina, a súlyos betegségbõl szerencsésen felépült hölgy - aki mellesleg 15 éve énekel! - és aki Pásztor Anna nagyon szívhezszóló dalát adta elõ, EGYÁLTALÁN NEM ÉNEKELT OLYAN JÓL, HOGY Õ JUSSON TOVÁBB, ÉS EZÚTTAL A SZAVAZÓK IS ÉSZREVETTÉK EZT, A FAL NEM IS EMELKEDETT FEL!
A dal hatásvadász, Martina pedig láthatóan küszködött a levegõvétellel, gyenge, erõtlen hangon énekelt, megpróbált helytállni valahogy, de nem nagyon sikerült neki.
Sajnálom mint embert, együttérzek vele, jó egészséget, tökéletes felgyógyulást kívánok neki, csak azzal nem értek egyet, hogy az egészségi állapota miatt bármilyen - jogtalan - elõnyt szerezzen másokkal szemben.

Az meg már a könyökömön jön ki, hogy 10 esetbõl 10-szer elõre meg tudom mondani, hogy mi lesz az eredmény, és a tippem minden esetben tökéletesen be is jön. (Nem azért, mert akkora zseni lennék, hanem azért, mert elég jól kiismertem már az évek alatt a média szereplõinek mentalitását, gondolkodását, manipulációs lehetõségeit...:)
Most is ez történt, a zsûri õt segítette tovább, mint egyedüli kedvezményezettet, pedig messze nem õ volt a legjobb a továbbjutásban reménykedõk között.
Remélem, meg fogja szolgálni a belé helyezett bizalmat.:D

Volt néhány nagyon jó produkció - közel sem annyi, mint amennyit várhattunk volna ennyi felhajtás után - úgyhogy most már a további fordulókat várom.
Miután már mindenkit megismertünk tövirõl-hegyire, ezek után mi a bánat lesz a FAL szerepe?
Minden fordulónál, minden dalnál, újból és újból eljátsszuk ezt a gyerekes dolgot, hogy a szavazatok vajon fel fogják-e emelni a falat?
Miután mindenki látja és hallja a versenyzõt, a szavazók, a zsûri, Mari néni a földszint 2-bõl, vajon mi lesz az újdonság, a meglepetés, a megújulás ebben az egész mûsorban?...:)

Lehet, hogy minden ugyanígy megy majd tovább, és akkor azok esnek pofára - mint én - akik állandóan valami újat várnak...:)
Meg akik megpróbálnak értelmes magyarázatokat keresni olyankor, amikor értelmetlen dolgok történnek...:)
Meglátjuk...:)
olahmiki1959 2014 nov. 23. - 22:18:12
(88/243)
Ennyi erõvel "Rizlingsztárt" is mondhatott volna a csaj, az is ugyanilyen röhejes lett vóna...:)
Cordelia 2014 nov. 23. - 21:48:32
(87/243)
unalmas...egyelõre
Castia 2014 nov. 23. - 20:50:55
(86/243)
Most látom elõször a mûsort, eddig kb. 4 énekest, bûnrossz volt mindegyik. De azért ezt most a közönség is hallja, egyet engedtek csak tovább, azt is épphogy.
loma06 2014 nov. 23. - 20:33:59
(85/243)
Besírtam!
-csengõzoli-- 2014 nov. 23. - 20:14:23
(84/243)
Isten ágya meg,aki nézi!