9/10
Noncika 2009 júl. 25. - 21:58:50 9/10
(86/286)
Nekem annyira nem jön be, olyan alkesz feje van civilben:D De a Harry Potterben tetszett és ahogy Edwardot játszotta, na abba belezúgtam. Az, hogy tehetséges színész-e gondolom majd csak komolyabb filmekben fog kiderülni.
miramira 2009 júl. 22. - 22:47:58
(85/286)
Robert Pattison!!hatalamasat alakít, remélem még sok filmben csodálhatjuk:D;)
10/10
Alexxa626 2009 júl. 13. - 15:53:00 10/10 Előzmény Sophie1915
(84/286)
A Little Ashes kisköltségvetésû film és csak néhány moziban vetítetták le kint is.A Dali Alapítvány nem díjjazta,hogy szó van Dali biszexualitásáról.De lesz a mozikban itthon is!Ugyanis mióta Robot ennyire szeretik ezért levetítik.Mindnehol.Nálunk is 2010.január 23.-án Dali halálának 20.évfordulóján....Ha minden igaz csak feliratosan lesz látható de legalább lesz a mozikban..:):)
Sophie1915 2009 júl. 09. - 09:56:06
(83/286)
Nagyon sajnálom, hogy nem került a mozikba a Little Ashes c. filmje, amiben Salvador Dalít alakítja -sztem fantasztikusan... és kíváncsian várom az épp forgatásban lévõ filmjét a Remember me-t.
Látta vki a The Haunted Airman-t?
Sophie1915 2009 júl. 09. - 09:49:38
(82/286)
A Summit Entertainment oldalán találtam, ez egy februári hír: "Summit Entertainment announced today that ECLIPSE, the third film in the TWILIGHT saga, will be released theatrically in North America on Wednesday, June 30, 2010." Szóval vészesen sokat nem is kell várni :)
Andee34 2009 júl. 04. - 16:52:35
(81/286)
Nem tesztek képeket? Sajnos nem biztos, hogy nekem megy.
Lili02 2009 júl. 03. - 19:56:39
(80/286)
na ez már valami!!hogy elismerted a hibádat!!nem sokan szokták : ) akkor ezennel én is visszavonok miden csúnyaságot amit írtam!!de amúgy ha minden szereplõ személyiségét olyanra formálták volna amilyen igazából, sztem holnap után is a moziban ülnénk : )...amúgy rosalie nekem se annyira tetszett..viszont jasper sztem jó volt...remélem a többi filmben még jobb lesz!no mindegy csak ennyit szerettem volna...
Kaliff 2009 júl. 03. - 17:05:31
(79/286)
Megkövetek mindenkit, elolvastam a könyvet. Azaz még nem végeztem, de szerintem ma már kiolvasom.

Elnézést kérek, nagyon-nagyot tévedtem!
A könyvhöz képest nagyon nem jön át Kristen Bellája.

Az a tök fura, hogy Jasper is teljesen másnak tûnik nekem és Rosalie is a könyv alapján.

Rosalie például sokkal összetettem személyiség mint a filmben, egyszerûen a film nem adja õt vissza. A filmben unszimpatikus volt.

Az viszont nagyon-nagyon igaz és döbbenetes, hogy egyedül az Edwardot alakító Robert Pattinson hozta azt ami a könyvben is nagyon el van találva. Õ valóban szenzációs. Viszont a N.M trailerében õ sem tetszik.
Eltûnt belõle az ami az Alkonyatban megvolt.
10/10
Alexxa626 2009 jún. 29. - 21:58:24 10/10
(78/286)
Kaliff neked hatalmas taps jár azért mert olyan dologot probálsz fikázni amirõl fogalmad sincs. Catharine H. sem tudta átírni a sztorit...ugyanúgy ahogy a mostani rendezõ sem..ha olvastad volna a könyveket akkor tudhatnád,hogy az a jelenet amikor Jacob átváltozik nappal van és nem teliholdkor.De észrevehetted volna,hogy ez a könyvsorozat elég sok "hagyományos" vámpír szokást felülírt..Azon nem gondolkodtál még el,hogy talán S.Meyer az általad vérfarkasnak ítélt Jacobot is felvértezte a nem megszokott képességekkel ,mint pl.nem csak teliholdkor tud átváltozni. Különben is ,mint ahogy már mások is írták Jacob alakváltó..lehetne hegyioroszlán vagy bármi más..csak az indiánok a farkas alakot választották.Olvass...tájékozódj..aztán fikázz! A másik én nem képzelem magam Bella helyébe mégsem érzem õt odavalónak..az okokat már leírtam egyszer.
Móni Póni 2009 jún. 29. - 09:43:27
(77/286)
Sztem a hozzászólásod nem az enyémre reflektál! :) Én az igazi elõzetest láttam és a könyveket is olvastam...
10/10
dorcas 2009 jún. 29. - 09:01:03 10/10 Előzmény Móni Póni
(76/286)
szerintem amit te láttál hogy bella leugrik az egy másik filmbõl lett kivágva. Mielõtt kijött volna az igazi elõzetes egy csomó ilyet készítettek más filmekbõl azok akik elolvasták a könyvet...még van olyan elõzetes is ami a eclipse-rõl vagy a breaking dawn-ról szól....vannak jók de a legtöbb elég bénára sikeredett.
10/10
Alexxa626 2009 jún. 29. - 01:29:53 10/10
(75/286)
véletlenül elírtam a második honlap címet...www.mrpattinson.com :)
10/10
Alexxa626 2009 jún. 29. - 01:28:42 10/10
(74/286)
Véletlenül akadtam a filmre..untam magam és keresgéltem,hogy mi megy a mozikba..aztán tetszett a sztori gondoltam megnézem..ki akartam menni a filmrõl mikor megláttam,hogy feliratos lesz...:D Aztán csak bentmaradtam..gondoltam próba cseresznye..és bejött..beültem az utána lévõ vetítésre is..:D Kicsit késõbb megnéztem szinkronosan..hát nem olyan jó Edward hangja van,mint eredetibe Robertnek. A könyveket olvastam..fogalmazzunk úgy,hogy mind az ötöt..de aki valóban "rajongó" az tudja,hogy a Midnight Sun csak részleges..ki tudja mikor lesz befejezve, sajnos. A szereposztás viszont hagyni némi kivetnivalót az tény. Robert hihetetlenül jó..bár én a HPben kifejezetten utáltam de csak mert Cedric sosem volt szimpatikus számomra.Amúgy kis helyesnek tarottam.Kristen nem volt túl jó választás...nem így képzelem el Bellát a könyvek alapján..külsõleg jó..de a játéka borzalom.Bár Rob csak miatta ment el Edward szereplõválogatására.Robertnek sokkal több filmje van mint amik fel vannak tüntetve.A Little Ashes amiben Salador Dalit alakítja hamarosan látható lesz.Bár itthon kitudja,hogy mikor.A New Moonal már végeztek és novemberben valószínûleg világpremier lesz..egyszerre fogják vetíteni mindenhol..de ezek még távlati tervek.Most a Remember Me-t forgatja Rob Emilie de Ravin-nel (Lost,Roswell) ami szintén "love story"...akit több minden is érdekel az nézze meg ezeket az oldalkat: www.rpattinson.net ez a legjobban tájékozott magyar honlap. Vagy ha tud angolul akkor a mr.pattinson.com a hivatalosnak mondható homepage-e Robnak. :)
10/10
offtopic
berenyi11 2009 jún. 28. - 16:35:52 10/10
(73/286)
http://www.konyvmolykepzo.hu/e-hir.htm
Ha szeretitek a Twilight saga-t akkor lécci nézzétek meg ha azt akarjátok hogy egyszerre jelenjen meg az ECLIPSE puha és keményborítása.
k.kitti93 2009 jún. 27. - 15:27:00 Előzmény Kaliff
(72/286)
Szerintem egyáltalán nem volt rossz a trailer.. Azonkívül meg Jacob nem igazi vérfarkas, hanem alakváltó ami kiderül az utolsó könyvben! Szerintem jólesz a film. Youtubon láttam egy részletet, ahogy Bella leugrik, és az nagyon tettszik. Bár az alkonyatot kétlem, hogy felülmúlja, de nem hinném, hogy olyan rossz lesz mint ahogy gondolod...
Móni Póni 2009 jún. 24. - 14:56:02 Előzmény Kaliff
(71/286)
Lili02-vel kell egyetértenem! Persze azért neked is igazad van, ami a producer- és rendezõváltást illeti! Viszont: ha olvastad volna a teljes sorozatot, megtudtad volna, h Jacob nem kimondottan vérfarkas...Nekem meg pl. pont az átváltozása tetszik! :)
Lili02 2009 jún. 23. - 22:05:35 Előzmény Kaliff
(70/286)
te kaliff itt is osztod az észt??:D:D a beleképzeljük magunkat bellába dumáddal?? de legalább lenne annyi fantáziád hogy nem másolod be a szövegedet a másik fórumba is...érted ez béna!!!hallod amíg te azzal játszol hogy beleképzeled magad ebbe abba mert valószínû neked csak ez jut addig hagyd a beszélgetést másokra akik el tudják mondani kultúráltam a véleményüket!!de télleg írd le hogy neked meg tetszik ez a csaj (mellesleg nem olvaastad a könyvet szóval érdekess) de ne sértegess másokat ok??mert olyat mi is tudunk és lehet te maradnál alul!
10/10
chelseafan 2009 jún. 23. - 14:08:14 10/10
(69/286)
Szerintem ez hülyeség hogy aki fikázza Kristent az saját magát képzeli Bella helyére... én sem szeretem Kristen, nem tetszett Bellaként sem, és néhány nyilatkozata sem igen tetszik, de nem képzelem magam Bella helyébe...Eltom különíteni a valóságot a filmektõl és könyvektõl.
Kaliff 2009 jún. 23. - 12:52:04
(68/286)
Srácok megnéztem a New Moon trailert a Youtube-on.

Abban mindenkivel egyetértek, hogy a TRAILER borzalmas!
A jelenetek egyszerûen elvesztették az Alkonyatnak azt a hangulatát, látványvilágát ami elvarázsolt.

Viszont azt senki ne felejtse el, hogy a RENDEZÕT és a FORGATÓKÖNYVÍRÓT lecserélték a producerek! Ugye azt senkinek sem kell mondanom, hogy a színész azt csinálja amit a rendezõ mond neki. Ha a rendezõ benne hagyta ezt a csókjelentet a trailerben az egyedül az õ hibája, nem Kristené!

Szerintem a New Moon pocsék film lesz, de nem Kristen vagy Robert miatt, hanem a producerek hozzánemértése és az új rendezõ miatt!
Nekem az sem tetszik ahogy átváltozik Jacob! A vérfarkasok nem újholdkor vagy nappal változnak át hanem teliholdkor!

Teljesen más irányba vitte el a storit! Egy rakás szar!

Hozzák vissza Catherine Hardwicke-ot!!! Õt akarom rendezõnek!
Kaliff 2009 jún. 23. - 12:35:27
(67/286)
Szerintem meg teljesen jó Kristen Stewart erre a szerepre. A melankólia átjön a kisugárzásából.
Mellesleg Robert Pattinson is azért vállalta el Edward szerepét, mert tetszett neki Kristen játéka az Út a vadonba filmben.

De ti legyetek csak nagy szakértõk. Úgyis mindenki aki fikázza Kristent saját magát képzeli Bella helyébe.
Dedós szokás, de nyilvánvaló.