Téma: Rocky V.

Crush 2008 dec. 12. - 15:44:43
(8/28)
Eladó egy 80-as évekbõl származó Rocky IV poszter.
Ha érdekel, nézd meg itt!
www.gportal.hu/portal/posters

A Sylvester Stallone-ban keresd.
justolder@freemail.hu
AvatáR Gil Maerth 2008 okt. 30. - 12:29:02
(7/28)
Szerintem Tommy-nak az volt baja, hogy 22 meccsset vívott és még mindig nem mehetett címért.
A pénzért való szédítése késõbb jött. de amikor elõször elhajtott kocsin- azt is Rocky fejéhez vágta- hogy egy lyukas garast nem kapott.

de ez a valóságban is így van - hiába vagy nagy bokszoló, ha jön a menedzser (elõbb -utóbb). Kizsigerelnek és kész.

és ne feledjük hogy az edzõjénél lakott, az alagsorban.
az edzõ relikviái mellett.

De megfigyelhetõ volt az is, hogy dühítette Tommy-t az hogy állandóan Rocky csemetéjének, bombájának tartják, meg új olasz csõdörnek.

De a vörös nõ is csábította Tommy-t.
Úgyhogy ez egy sok összetevõs dolog.
viaszpingvin 2008 okt. 29. - 12:39:48
(6/28)
"Rocky V. never happened"
(Sylvester Stallone)

Jól elõvezetné az utolsó részt? Leszámítva Rocky gyógyíthatatlan agysérülését - ami miatt ugye soha többé nem bokszolhat - valóban.

De a fenti apróságok és a rettenetes utcai verekedés ellenére sem tudom utálni ezt a filmet.
AvatáR Gil Maerth 2008 okt. 29. - 09:17:52
(5/28)
érdekes és jó film.
eleinte semmilyen mondandót nem akartam hozzá fûzni.
De aztán jöttek az érzések:

1, a családról
2, a karrierrõl
3, a gátlástalan üzleti életrõl
4, az utcai élet keménységérõl és közönségességérõl...

Kíváncsi lettem volna. a ringben megverte e volna Rocky Dunn-t.
A vége meglepett.
KlarkKent 2008 okt. 28. - 17:32:57 Előzmény Csumpadli
(4/28)
Szerintem nincs baj a filmmel. Nem lehet élete végéig gyõztes. Nem szólhat minden film az õ gyõzelmérõl. Ha már az életét kiséri végig a film, akkor törvényszerû a lecsúszás és a karrier vége, a kiöregedés. Az igaz, tényleg elõvezeti az utolsó részt, de ez sem volt rossz utolsó résznek. Nem ugyanoylan mint az elözõ 4, de legalább már nem a Jóisten következett az ellenfelek sorában, hanem önmaga. Itt már önmagával szemben harcolt és veszített.
A hatodik részben gyõzi csak le a "szörnyet" magában.
gmoll 2008 okt. 28. - 16:02:22
(3/28)
A filmre nem nagyon emlékszem, de a zenéje akkor nagyon tetszett. Hetedikes lehettem..."Go for it!" Ez ugye ebbõl a filmbõl való?
Csumpadli 2008 aug. 06. - 21:13:30 Előzmény Zajac
(2/28)
nem nagy szám, eléggé kióg a többi közül, de azért jól elõvezeti az utolsó részt.
10/10
Zajac 2007 nov. 10. - 21:59:08 10/10
(1/28)
Nem mondom,hogy csuda jó de csak Rocky :))