offtopic
ildimix 2015 febr. 24. - 16:03:53
(26/126)
Sajnáltam Rosariot nem érdemelte meg, hogy eltüntesse a titkárnõ az iratot. Igaz ofélia konkurenciát lát benne ezért viselkedik így vele. Vajon Alahandro megtudja az igazat?

Várom a folytatást.
Mizsitimi 2015 febr. 24. - 08:08:28
(25/126)
OFF

Még nem néztem meg, de bepótolom. Egy online sorozatos oldalon szoktam követni az elmaradt részeket. Most itthon van a lányom, nem jár oviba, mert beteg, úgyhogy egész nap Én kicsi pónim meg Jégvarázs ömlik a tv-bõl :) A Rosario idejében pont déli alvás volt, azért tudtam volna megnézni! De majd ha megnézem, igérem, alkotok véleményt!

Puszi mindenkinek!
offtopic
ildimix 2015 febr. 23. - 23:03:43
(24/126)
Suxel én abba a smaragdosba akkor fogok belenézni, ha felteszik az rtlmostra. A Lúcsiát viszont nézni fogom mondjuk nem a tv-bõl mert az idõpont korai te mindig jókat ajánlsz nekem. Az Örökség volt az egyik kedvenc sorozatom. Szerintem a leírás és a szereplõk alapján tetszeni fog Lúcsia.

Timi sikerült megnézni az rtlmoston az 1. részt? Ha igen tetszett vagy még korai a nyilatkozás?

Én várom a holnapi részt. A héten szabin vagyok így megtudom nézni.
levyrronifan 2015 febr. 23. - 21:34:28
(23/126)
chattelek a super memin kisgyerekkel o mondta
Don Benito 2015 febr. 23. - 20:28:21
(22/126)
A Venevision sorozatait csak ajánlani tudom! :) Inkább tõlük vennének egy csomót mint Mundóst.
suxel 2015 febr. 23. - 20:26:18
(21/126)
Ezt hol olvastad? :) Mindenesetre én nagyon ki lennék békülve ezzel az epizódszámmal. :)
levyrronifan 2015 febr. 23. - 19:48:32
(20/126)
A Lucia 117 részes lesz...es ez a sorozat viszi nálam a mindent...:-) szuper sorozat
suxel 2015 febr. 23. - 18:06:54
(19/126)
Arról abszolút semmit sem tudok. De az nem is érdekel. :D
offtopic
ildimix 2015 febr. 23. - 18:03:09
(18/126)
Suxel köszi a választ.

Az örökséget néztem és tetszett úgyhogy Lúcsia is tetszeni fog szerintem.

Indul Hétfõn 1 harmadik sorozat is smaragd örökség vagy valami ilyesmi a címe. Abba érdemes belenézni látta valaki?
malvinkicska 2015 febr. 23. - 17:19:55
(17/126)
Már fent van az RTL moston nézheted is, nagy pek az biztos nekem sokszor hetekig nem volt, pont amin néztem volna valamit.
Mizsitimi 2015 febr. 23. - 17:15:05
(16/126)
A mai kezdést jól megszívtam! :)
Készültem, minden napi teendõmet megcsináltam, gyerekeket megebédeltettem, leraktam déli alvásra, mosógépet elindítottam.....aztán bekuckóztam, hogy megnézzem ezt a vaciúj kafa királyságos ûbermegaszuper sorozatot!
Szerintetek? Amint leért a fenekem a fotelba, abban a pillanatban a kábelszolgáltatóm úgy döntött, karbantart! :D :) Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek!
suxel 2015 febr. 23. - 17:13:33
(15/126)
Gyorsan belepörgettem a két részbe a szinkronhangok miatt s csak annyira állnék meg, hogy Sipos Eszter Anna sokkal inkább illik Rosariohoz, mint az SZSZSZ-ben Luciahoz. Mondjuk ott is megszoktam már.
malvinkicska 2015 febr. 23. - 16:50:39
(14/126)
A mai részt szépen leírtad, az ügyvéd Guy Ecker, és 52 éves Priscilla Lorena Rojas aki a napokban hunyt el a sulyos kórban 44 évesen. Az Alajandro titkárnõje nagyon fiatal de tudod ilyen szállak mindig vannak benne, képzeld a Kuzeyt adtam fel, hogy ezt lássam de nem bántam meg, nagyon sok az ismerõs arca színészek közt.
suxel 2015 febr. 23. - 16:36:37
(13/126)
OFF

http://hu.wikipedia.org/wiki/Lucia_-_A_sors_%C3%BCld%C3%B6z%C3%B6ttje --> Itt egy nagyon rövid tartalom szereplõkkel és karaktereikkel.
http://telenovelas.hu/losmiserables.html --> Itt egy hosszabb.
Ha láttad és tetszett Az örökség, akkor ez is be fog jönni, csak ez egy kicsit erõszakosabb sorozat. A fél stábot elhozták onnan, mind akiket látsz a képernyõn, és mind akiket nem látsz a képernyõn. Mindenesetre én ajánlom. Kíváncsi vagyok mi lesz a végeig a történetnek, de szerintem 9 pontnál semmiképpen nem tudok kevesebbet adni neki. Kicsit elfogult is vagyok, na ez van. Messze nem tökéletes sorozat, de engem roppant mód szórakoztat, jelenleg is követem, de csak tekeréssel, mert sok van és nincs idõm rá.
Részek száma: ??? Ma lesz az USA-ban a 98. rész, még nem fejezõdött be, tart jelenleg is. Szerintem max 130-135 részes lehet.
zsazsa777 2015 febr. 23. - 16:20:26
(12/126)
Köszönöm. Ezt az ügyvédet már láttam hasonló szituációba, ott is kb. 20 évet öregedett volna, ha már eleve nem 40 évesen kezdte volna. Olyan nagy színész, hogy nem lehet v-mi fiatalabb hõsszerelmest találni? Engem irritál nagyon, hogy 20 év múlva is úgy néz ki, mint elõtte. Tudom, film, de sok a ránc! Akkor most itt kb. 50?
zsazsa777 2015 febr. 23. - 16:15:20
(11/126)
Köszönöm szépen ! :-)
offtopic
ildimix 2015 febr. 23. - 15:58:13
(10/126)
Suxel ez a Lúcsiás sorozat mikor kezdõdik? Mi a témája? Ha lesz idõd írsz róla? Az is érdekel hány részes a sorozat. Köszi az infókat.
offtopic
ildimix 2015 febr. 23. - 15:54:57
(9/126)
Sziasztok!

Nekem ez a sorozat tetszik szerintem nem mindennapi. Rosarionak jól eltalálták a szinkronhangját Törtei Tünde hozzzá illik. Barbit 1 beképzelt fruskának tartom tudjátok õ Alahandro lánya. Magdalena eleinte nem volt szinpatikus csak hülyítette Alahandrót a szerelmével közben Markoszba volt belehabarodva. Rosario az elsõ perctõl kezdve szinpi jó ügyvéd lesz belõle. Prissilát Alahandro barátnõjét nem szeretem remélem nem lesz végig a sorozatban.

Az autószerelõs szál nem érdekel annyira jó tudom az egyik Nacso szerelmes Rosarioba.

Alahandro házvezetõje nekem bejön igazi hûséges alkalmazott mennyire figyel a gazdasszonya egészségére.

Valaki tud spoilereket a sorozattal kapcsolatban?

Nekem az az érzésem, hogy Magdalenának agydaganata van azért fáj annyira a feje. Jó tudom aki fejfájós annak nincs mindenesetben ilyen betegsége, de én most a film szempontjából írom le amit gondolok. Várom a ti véleményeteket is a sorozattal kapcsolatban. Remélem ez a fórum jobban fog menni mint a karibi bár Malvinnal nagyon jól elvoltunk abban a topicban is.
offtopic
ildimix 2015 febr. 23. - 13:38:20
(8/126)
Zuzu én nem tudom megmondani melyiket nézd, mert egyik sorozatot sem láttam. Nézz bele mindkettõbe és annál maradj amelyik legjobban tetszik. Ennyit tudtam segíteni.
suxel 2015 febr. 23. - 12:11:50
(7/126)
Ha ilyen igényekkel rendelkezel, akkor 100% biztosan kijelentem nekem, hogy a Luciat kerüld el nagyívben. Abban még kivégzéseket is kapnál kapásból 3-at. A Rosariot nem ismerem, így inkább ezt válaszd.