Hope7 2010 júl. 20. - 10:13:05
(5741/5801)
Hello!
Nem tudom valakit érdekel-e de ha minden igaz a mai nap folyamán felkerül erre az oldalra a Rubi Especial a 90 perces filmszerûség. :D
Itt a link: http://telenovella-download.gportal.hu/gindex.php csak regisztrálni kell.
Rubiribi 2010 júl. 20. - 07:53:59 Előzmény yunasan
(5740/5801)
Én is nagyon szerettem ,ahogyan Barbara Rubit megformálta!A szemei is "beszéltek " mindig,nagyon jó szinésznõ!
8/10
yunasan 2010 júl. 19. - 17:45:07 8/10
(5739/5801)
Én nagyon szerettem ezt a sorozatot, az egyetlen, aminek minden epizódját megnéztem és nem unatkoztam közben :)Igen, a vége elég furcsa lett, én legalábbis nem erre számítottam. Valahol éreztem, hogy Rubí nem fog semmit sem változni, de azt gondoltam, hogy vagy mégis összejön Alejandróval, vagy Hector örökségével vígan éli nagyvilági dáma életét.
Eléggé sok "hibát" találtatok a befejezõ részben, ami szerintem nem is annyira hiba.
Rubí szerintem megõrült a balesete után. Ennyire sosem volt Alejandro-fanatikus. A pisztolyt mondjuk nem tudom honnét szerezte...
Nos, a pisztollyal elég messzire lehet lõni, és ha csak megsebesíti Maribelt, már "nyert", nyilván nem fognak vérben ázva összeházasodni.
Fernanda amióta meglátta Rubít, szimpátiát érzett iránta, és nagyon megszerette. Nem gondolom, hogy naponta találkoztak, de idõnként biztosan elment hozzá, vagy Rubí a parkban meglátogatta. Elõtte is szeretett elszökdösni meg elszaladgálni, mindig volt belõle baj. És miért lett ilyen? Mert Rubí is irigy és pénzéhes lett annak ellenére, hogy az anyja és a nõvére nem ilyenek voltak. Ez valahogy nem a nevelésén múlott.
Hát igen, a "18 évvel késõbb" a többi idõugráshoz hasonlóan nem sikerült valami fényesre, csak a haj meg smink megváltoztatása nem segít sokat...
Egyébként Rubí karaktere szerintem nem lett annyira végletes, se "szörnyeteg", se "gonosz". Rubí nem akart rosszat senkinek, csak nagyon jót magának. Önzõ és öntörvényû volt, kitûnõ manipulátor. Eleinte Maribelt sem akarta bántani, akkor kapásból rámászott volna Hectorra, már mondjuk a reptéren. Szerintem manapság az ilyen karaktereket hívjuk "jó önérdek-érvényesítõknek". Én bírtam Rubít, olyan mókás volt, amikor a saját hazugságai miatt bajba került.
Rubiribi 2010 júl. 18. - 16:16:35
(5738/5801)
Be-benézek,de semmi új!
Én sincs amit irjak,ugy néz ki nem lehet életbe tartani a topicot.
Rubiribi 2010 júl. 15. - 21:39:35
(5737/5801)
Gyopár mostanában nem jársz erre?
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 15. - 20:03:56 10/10 Előzmény Neaira
(5736/5801)
A pasi sem kutya!:-))
10/10
Costa Blanca 2010 júl. 15. - 20:03:14 10/10 Előzmény Neaira
(5735/5801)
Vajon ezt a sorit is mûsorra tûzi az egyik ker. csatorna?
Engem biztos érdekelne:-)

Egyébként elég jól beszél Bárbara angolul és természetesen adja a formáját. Egy kedves, intelligens nõ aki mellesleg szép is.
Rubiribi 2010 júl. 14. - 19:48:31 Előzmény Neaira
(5734/5801)
Emlékszem ,hogy irtad és próbálkoztam is,hogy keressek filmet,de nem sikerült.
Neaira 2010 júl. 14. - 15:41:53
(5733/5801)
Kép a Kitesról. :)
Neaira 2010 júl. 14. - 15:33:41
(5732/5801)
Már többször említettem a Kites c. filmjét!!!!
De tessék: http://www.youtube.com/watch?v=7VRR_eh0Kts

(ez a youtube-os hivatalos bemutató.)
Csak az nézze meg, aki tud angolul, mert ez egy indiai, mexikói és amcsi co produkció. A filmben ezen a 3 nyelven beszélnek, de az angol átfogja az egészet. Magyar felirat még nincs. Alapvetõen Bollywoodi film. Kb 2 hónapja mutatták be hivatalosan.

Arról szól, h az indiai hapsi és a mexikói nõ (Bárbara Mori) egymásba szeretnek. Csak h ezt nem lett volna szabad, úh menekülniük kell.
Kicsit nyálas, és elég indiai stílusú is, de aki szereti barbarát, mindenképp nézze meg. (van 3 órás indiai verziója is.) Én már letöltöttem, jó minõségû, pedig én ebben béna vagyok, úh sztem ha nekem sikerült, bárkinek fog.

Itt egy Wikis forrás:
http://en.wikipedia.org/wiki/Kites_(film)

Néhány Bárbara Moris interjú. (Kicsit szerencsétlenül beszél angolul, de azért lehet érteni.)
http://www.youtube.com/watch?v=hh7oJEn-Cxc

Jó Kitesozást!!!
Rubiribi 2010 júl. 14. - 08:59:28
(5731/5801)
Én nem értek az ilyen letöltésekhez,csak akkor tudom ha küldesz egy linket,de gondolom spanyolul van.Azért megnézném!
Van-e link ahol megnézhetném?
mayomka 2010 júl. 13. - 22:34:08 Előzmény Neaira
(5730/5801)
ez így ok, de én arról a kutyusról írtam, aki még állítólag ma is él:-) Egyébként köszi az infót, ezt még én sem tudtam:-)))))
Vilora 2010 júl. 13. - 22:00:59
(5729/5801)
Nem tudom írta-e már valaki, de Barbara Mori 2010-es filmje a Kites. Letöltöttem, bele-bele néztem, de olyan kedves, és ártatlan lányt játszik benne, h nem is nézem meg, szinte már kiábrándító... :DDD Ez azt jelenti, h nagyon jól játszotta a negatív szerepét Rubiként. :))
Rubiribi 2010 júl. 13. - 19:39:49
(5728/5801)
Nekem is ez volt az elsõ fórumom,most átköltöztem egy fogyókurás topicba,mivel én sem nézek uj sorozatot,de ide visszajárok.Amikor meglesz a befejezõ rész forditása lehet ,hogy ismét benépesül a fórum.
fruzsanna12 2010 júl. 12. - 18:53:22
(5727/5801)
Sokan itt kérdeztétek,hogy hol lehet visszanézni a Rubi epizódjait...rtlmost.hu-n...vagy ezt eddig is tudtátok,csak akadozott?Mert máshol ilyeneket is olvastam..eleinte nekem is akadozott,de a gépem hibája volt,mert másik gépem hibátlanul meg lehet nézni..remélem azért valakinek segítettem:)
Neaira 2010 júl. 12. - 18:25:52 Előzmény mayomka
(5726/5801)
A világ legöregebb kutyájaként hivatalosan egy ausztrál ebet tartanak nyilván, az 29 évet ért meg. A második helyen egy amerikai kutya áll 28 esztendõvel, 2003-ban múlt ki.

forrás: http://eletmod.transindex.ro/?hir=10717
mayomka 2010 júl. 12. - 16:33:51 Előzmény kissavoy
(5725/5801)
Bocsi, hogy belevau, de sztem még egy kistestû kutyus sem él eddig! Egészen kivétenelesen lehetséges ez. Legjobb tudomásom szerint a világ egyik legöregebb kutyusa egy tacskó, aki még él és 23 éves. Ezt emberi életbe átszámolva: az elsõ év 2x7=14 és a többi 22x7= 154 és ha a 14+154-et összeadod az valami hihetetlen: 168 évet élt meg emberi életben átszámolva. Sztem õt már csak a szeretet éltetheti.
Neaira 2010 júl. 12. - 14:13:09
(5724/5801)
Sziasztok!

Az elmúlt héten nagyonsokat napoztam meg strandoltam, ezért is nem voltam. De hiányzott ám a fórumozás. Ez volt életem elsõ fóruma és jó volt, ami nektek is köszönhetõ. Úh ez úton köszönöm, h itt lehettem.
Természetesen én is sajnálom, h vége Rubínak és h nem lesz 2. évad. Nagyon szerettem a sorozatot, de asszem mindenki tudja, h fõként (98%-ban) Rubí/Bárbara miatt kezdtem bele. Nem vagyok különösképpen szappanopera rajongó, így nem is kezdek bele másikba.

Utolsó vélemény Rubíval kapcsolatban:
Sajnos a vége a sorozatnak katasztrofális volt. Persz azért is, mert Rubínak drukkoltam (pontosabban a megváltozásában). Nem akartam h szent legyen mint maribel, mert az ilyen pálfordulást sosem értem. Az általában a gyenge személyiségekre vall, akik nem tudják mi a jó meg a rossz, és h õk mit akarnak. Mindkettõ véglet, egyik sem jó. Csak azt akartam, h Rubí szálljon magába és egy két dolgot tegyen jóvá, ill az utolsó 5 részben ne hajtsa végre a szemétségeket.
Másrészt azért volt rossz a vége (sztem) mert telis tele volt hibával. Ezekre a hibákra már ti is rávilágítottatok az elmúlt 4 napban.
Azért összeszedtem a szerintem (is) kihangsúlyozandó hülyeségeket:
1. Tényleg h lehet egy amputált láb után 2 hét után kijönni a kórházból? Fõleg h lehet megszökni? Hiszen Rubí az elején szökött meg, és aztán vhol elbújva várta az esküvõt.
2. Mi a jó istenbõl élt meg Rubí? Fernanda mindig lopott neki pénzt otthonról? Mert ha mást nem enni és inni kell. Meg van ott is tél, legfeljebb nem -20 fok. meg néha mosni is kell...
3. A lövöldözõs jelenet valóban nevetséges volt. Ah ott fátyolozva próbálkozott. De nem a fátyol volt a fõ akadály!! Ha vki ügyes lehet úgy lõni, mert az belülrõl átlátszott sztem. A fõ baj, h Rubí sztem még sosem lõtt pisztollyal. Én igen, és egyáltalán nem olyan egyszerû. Ah ott tartotta a pisztolyt, hát még egy 10x10-es céltáblát sem talált volna el, nem h maribel fejét...
4. Ez a nevetséges baleset, h kiesik a korláton... nem is kommentálom. 1000 féle más balesetet el tudtam volna képzelni! Ez... cc???
5. Ez is, h fernanda 5 évesen csak úgy jön-megy egyedül rubíhoz... de ezt már kibeszéltétek.
6. Fernanda átnevelése is... Milyen szülõ lett Crisbõl és Marcóból? Mint már majdnem tanár, tudom, h a családi háttér milyen hatalmas %-ban befolyásolja egy gyerek személyiségét. Ennyi jóság mellett h lett Fernandából ilyen? Meg hát egy kisgyerek még nem tudja színlelni a hazugságokat jól. Otthon tuti lebukott volna néhány elszólásával.
7. A színészek egyszerûen nem öregedtek. Maribelen egy db ránc nem volt, pedig a legnagyobb jóindulattal is 40 éves volt már. (Bár lehet h botox...) Egy szemûveg és egy konty. Ennyi. Alej-en meg a ronda hernyóbajusz. Na nee.
8. Loretónak Rubí 3 évig nem fizetett semmit?? De volt pénze miért ne fizetett volna?? Elszegényedik mert 1 vevõje nincs?? Meg "vevõ" azaz fizetett. Akkor mivel tartozott? Hisz csak az utolsó pillanatban lett szegény. (Mellesleg elkerülte biztos a figyelmemet, de nem láttam a jelenetet, amiben Loreto az utcán árul. Az melyikben volt?)

Nagy hirtelen ennyi, ami elrontja nekem a filmet.
A többi az már csak Rubí védelmében szól:
Ebben a sorozatban tényleg majdnem mindenkinek volt vaj a fején. Nem akarom most újra leírni, mert már többször kifejtettem, úh csak címszavakban.
Genaro bigamista. Héctor lelépett az esküvõ elõtt, mint egy gyáva féreg. Alejandro 2 nõt is hülyített (Sonja és Maribel) Azért mondom, h Maribel is, mert a végén Fernandíta jól elcsábította, ráadásul v 20 év volt köztük. Luís egy gyenge alkoholista. Ingrid egy irigy "tékozló" pi.csa. Lucío egy gengszter tul.képpen. És õ is 2 nõ után futott, ill akarta õket egyszerre. Elisa egy határtalanul gyenge jellem. Héctor a végére megbolondult. És valóban õ vezette idiótán az autót. Attól h dühüs még nem kell össze vissza vezetni. És ha elütött volna vkit???????????????? Meg bezérta rubít. De ezt már kifejtettem. Elenától is a hideg ráz. Az elején azt gondoltam, h egész jó csaj, meg h olyan józan, nagyvilági, modern, de értelmes, felelõségteljes, erõs. Ezzel szemben egy károgó varjú lett, akit szintén csak a bosszú vezérelt. Asszisztense volt egy Lucío féle embernek, akirõl tudta mit mûvel. Aztán a nagy szerelemben észre sem veszi, h Héctor megbolondult és arról már nem Rubí tehet.

Mindemellett Rubí egy nagy kurva volt és szemét is, beteges is és sztem néhol buta. Viszont a haláleseteket nem az õ számlájára írom, kivéve az anyjáét. Persze az is csak közvetve. De nem tudom minek kellett idegesítenie, amikor az a szerencsétlen Rufugio már attól is majdnem szívrohamot kapott ha rádudáltak az utcán.

Na, biztos van még mit írnom, csak most nem jut eszembe.
Fogom még olvasni az oldalt és ha olyan van írok is. Más szappanoperát biztos nem nézek.
Még egyszer köszönöm a sok jó hangulatú órát, amit itt töltöttem.
Üdvözlök mindenkit és minden jót kívánok azoknak is, akik szerették Rubít, és azoknak is, akik Maribelt szerették.

Sziasztok!
Neaira 2010 júl. 12. - 13:26:59 Előzmény patrik99
(5723/5801)
magyarul is????
Rubiribi 2010 júl. 12. - 12:47:39
(5722/5801)
Egy szerep miatt vágta le a haját?!
Csodálom!