wrossi 2010 júl. 28. - 23:35:14
(128/168)
Már Lenina Huxley-ként nagyon megszerettem.Bárcsak örökké fiatal maradhatna.
10/10
dzsondzs 2010 máj. 12. - 15:09:40 10/10
(127/168)
Birom nagyon. Játszon bármely filmben. Az arany málnát is kiérdemelte - jó értelemben. A film témája volt gagyi, Õ mégis nagyon jól megformálta a szõke nõs karaktert. Az Oscar díjas filmjében pedig, szintén nagyon jól alakított. Legutóbb a ház a tónál c. filmet néztem vele. Csak így tovább Sandra, még több filmet!
Timek84 2010 ápr. 29. - 15:24:01
(126/168)
Szép és tehetséges színésznõ,az egyik kedvenc színésznõm.Nagyon sajnálom,hogy ezt tette vele a férje,nem tudom annak a patkánynak milyen nõ kéne,ha már Sandra sem felel meg neki.Remélem utoléri a sorsa.Sajátjaként szerette a gyerekét ráadásul,szülni sem akart,mert elfogadta szinte magáénak.
10/10
charlena08 2010 ápr. 28. - 23:33:58 10/10
(125/168)
Titokban örökbefogadott 1 kisfiút és "mellesleg" beadta a válópert a férje ellen!!! Tündéri a pici, én nagyon boldog vagyok, hogy végre anyává lett. ;) Idõvel remélem összejön 1 "normális" új férj is! ;)

SOK BOLDOGSÁGOT SANDRA!!!! :)
Viky 21 2010 ápr. 21. - 16:29:13
(124/168)
Õ az egyik kedvenc színésznõm, én nagyon bírom. Tehetséges és nagyon sok arca van, bármit jól eljátszik.
10/10
Crush 2010 ápr. 19. - 11:38:26 10/10
(123/168)
3 napja csak SB filmeket nézek. Még hátra van 6 db. Igaz, hogy már láttam õket, de nem lehet megúnni.
kékica 2010 ápr. 08. - 17:11:15
(122/168)
Nah megtaláltam: http://www.youtube.com/watch?v=IL8Q7G6Redk
A végén kezdenek a szünetrõl beszélni.
(amúgy tök vicces a videó:D)
offtopic
kékica 2010 ápr. 08. - 16:56:29
(121/168)
Hát nem tudom, h mennyire lehet ezeknek hinni. Én youtube-on láttam egy J&J interjút, amiben megkérdezik tõle, h mi lesz a következõ filmje, és azt mondja, h nem tudja, m most tart egy kis szünetet, mivel 7 filmet csinált 2,5 év alatt...stb...
Most kerestem, de hirtelen nem találom, de majd belinkelem, ha meglesz.
Azt mondta még benne, ha jól emlékszem, h a családjával elhajóznak, és majd amikor már egymás agyára mentek, akkor visszajönnek és akkor meglátja, hogy mi lesz.
10/10
offtopic
charlena08 2010 ápr. 07. - 23:31:53 10/10
(120/168)
OFF:

Errõl a szünetrõl még nem hallottam, de biztos így van. Viszont már olyan régóta van a pályán, és olyan sok mindent letett az asztalra, hogy ennyi év után 1 kis szünet neki is "kijár". :)
BIZTOS VAGYOK BENNE, hogy nem végleg, sõt vhogy azt sem, hogy túl hosszú idõre. Annyira ízig-vérig színésznõ, hogy ki se bírná sokáig filmezés nélkül! ;) TEHÁT NE CSÜGGEDJ! :))
kékica 2010 ápr. 07. - 19:53:13
(119/168)
Én sem sajnáltam Sandrától, viszont szerintem nem kizárólag azért kapott most Oscart, mert akkorát alakított ebben a filmben(mint ahogy már többen is írták.) Lehet, h kicsit elfogult vagyok, bár nem hiszem, mert tavaly, amikor Kate kapta a felolvasóért, akkor azt gondoltam, h oké, tényleg nagyon hasított...majdnem fel is merült bennem, h jobban, mint Meryl a Kételyben(oké, ez már elfogultság.)
Na szóval a lényeg, h sztem Meryl jobb volt idén, dehát ízlések és pofonok...
offtopic
kékica 2010 ápr. 07. - 19:48:27 Előzmény charlena08
(118/168)
Neked legyen igazad, de én egy kicsit tartok ettõl, mert állítólag most elmegy pár év szünetre. Aztán meg már ki tudja mi lesz, de nagyon remélem, h nem a Julie&Julia volt az uccsó filmje.
Marcellus 2010 ápr. 02. - 22:48:28
(117/168)
*off* Visszautasítom az állítást, hogy dühöngõ õrült lennék, vagy akárkire is értetted a Sandra Bullock topicból. :D Te viszont magad vagy a palackból kiengedett szellem, Pandora kinyitott szelencéje, te mondtad, nem más. :)
Marcellus 2010 ápr. 02. - 11:33:19
(116/168)
xD Ennyit az off offolásáról. Dávid, örüljél, bebizonyítottad vitatehetségedet, de szerintem mindenki megértette. Ennyibõl bõven.
10/10
offtopic
charlena08 2010 ápr. 01. - 14:59:42 10/10
(115/168)
OFF:
"Merylt ismerve meg nem ez volt az utolsó lehetõsége az Oscarra, koppkoppkopp...:) "
Az tuti, úgyhogy nincs miért aggódni! ;))
10/10
charlena08 2010 ápr. 01. - 14:33:56 10/10
(114/168)
Sejtettem, hogy erre akartál kilyukadni, de azért örülök, hogy eloszlattad a kis félreértést. ;) Igazad van.

"...mert nem olyan volumenû szerepek találják meg."
Sajnos, igazat kell adjak!!! Ráadásul ezzel maga Sandra is tisztában van, ezért külön respect neki! :) Mindezek ellenére én reménykedem, hiszen az általam bekopizott interjúrészletbõl is kiderül, már most 17 dráma forgatókönyve "áll sorban", h. kiválassza és szerepeljen benne. ;)
Aki még nem olvasta volna a cikket (144. hsz. és link), mindenkinek nagyon ajánlom. Jó látni, hogy az Oscar után/ellenére sincs "elszállva magától". :)
10/10
charlena08 2010 ápr. 01. - 14:26:31 10/10
(113/168)
Nagyon egyetértek mindennel, amit leírtál, kiemelve:
"...mert a Blind Side-ban minden porcikájával játszik".
Én is így éreztem.

"kiderül, hogy õ sem csak vígjátékokban játszott, van a palettán dráma is, és azokban is mind jó."
Hát igen, és ez az, amit kevesen tudnak, amikor elkönyvelik csupán rom./kom. - színésznõnek. Jópár filmje, ami utóbbinak van feltüntetve, részben v. egészben inkább dráma (lenne).
10/10
wolfmarimba 2010 ápr. 01. - 13:11:32 10/10
(112/168)
Egyetértek, Meryl Streep valóban fantasztikus színésznõ, gyerek korom óta szeretem a filmjeit és rossz alakítást még nem láttam tõle. A neve garancia egy filmre, és bármibe fog bele, az Oscar-t ér. De Sandra Bullock most tényleg megérdemelte, mert a Blind Side-ban minden porcikájával játszik, egyszerûen csodás, amit mûvel! És ha valaki látta a korai filmjetit, kiderül, hogy õ sem csak vígjátékokban játszott, van a palettán dráma is, és azokban is mind jó. Persze ez mit sem számít a díj odaítélése szempontjából, mert (elméletileg) ott csak az adott filmben nyújtott teljesítményt értékelik- ami esetünkben valóban 100 %-os!
10/10
charlena08 2010 ápr. 01. - 12:16:29 10/10
(111/168)
Félig OFF: (legalább annyira Meryl, mint SB.)

Meryl tehetségéhez kétség nem fér, én is nagyon szeretem és elismerem, az egyik legnagyobb színésznõ, már hosszú évtizedek óta. Nem is akarom mondani h. "de", és vitatkozni (sem Veled, sem másokkal), csak 1 gondolat: bármennyire jó is, és az évek során folyamatosan bizonyít/ott, õ se azért kapja meg a köv. Oscar-ját, mert "kijár" neki, hanem mert az adott filmben letett vmit az asztalra. :) /ellenkezõ esetben életmûdíj, de hát messze van õ még attól! :D/

Bevallom õszintén, én reménykedtem, de nem számítottam rá, h. S. valóban meg is kapja. (bár a film-téma azért már "gyanús" volt). Mégis azt hittem, csak én vagyok túl elfogult. De nagyon örülök h. az Akadémia osztotta a véleményem. Merem remélni, õ sem azért kapta most, amirõl a pletykák szólnak, miszerint, kezd öregedni, stb. Hanem a TBS-ben nyújtott remek alakításáért!
Tehát nem "sajnálom" Meryl-tõl a díja(ka)t, és ha jövõre megint elõáll 1 csúcs filmmel, örömmel veszem, ha újra nyer.
Sokan hasonlítgatják õket, aminek nem sok értelme, hisz teljesen más karakterek, korban is eltérnek, stb. Talán 1 közös vonásuk van, a komikai véna.

Természetesen tisztában vagyok vele, S.-nek még sok mindent le kell tennie, hogy olyan státuszba érjen, mint M. De abban is reménykedem, S. is megmutatja, az eljövendõ évek során, h. nem "véletlen" volt ez az Oscar, és még elér(het)ik ilyen szerepek.
Mielõtt túlzott elfogultsággal vádolnának, hozzáteszem, az említett "követelmény" rá is u.olyan igaz kell hogy legyen, mint Meryl-re. ;)
kékica 2010 ápr. 01. - 00:29:15
(110/168)
Az Oscar nézése közben nem hittem el, h nem Meryl kapta, mert alapvetõen kategóriákkal jobbnak tartom (mondjuk mindenkinél, nem csak Sandránál).
Aztán gondoltam, lehet, h Sandra ennyire jó volt a The Blind Side-ban.
Oké, megnéztem egymás után a Julie & Julia-val, és most kb kétszer akkora lett a kérdõjel a homlokomon. Nem mintha az a film jobb lenne, de ugye nem is ez a kérdés. Sehol nem volt Merylhez képest. Persze, ez csak az én véleményem.
Marcellus 2010 márc. 31. - 21:07:32
(109/168)
xD