csaysee 2007 aug. 18. - 18:29:34
(8/168)
Valaki irta valamiek forumban h o nem akart megnezni egy filmet mert a kritikak negativak voltk es nem tetszett az elozetes, de vegul veletlen megnezte es tetszett neki nagyon.
Szoval egy filmet ha te ugy gondolod h elvezned akkor ne hallgas a kritikakra ha nem nezd meg ;)
Marcellus 2007 aug. 16. - 23:02:37
(7/168)
Én nagyon szeretem Sandra Bullockot, és hozzátenném: a kritika az egy vélemény, és olyanok véleménye, akik elvileg "értenek" a filmekhez, de sokszor lehúznak igazán jó filmeket is. Ezért szerintem nem kell minden rossz kritikára adni, és egy évig nem menni moziba. Ami a Megérzést illeti, nekem tetszett, még ha volt is benne baki. Szóval nyugodtan meg lehet nézni, attól még, hogy a film fórumán sokan sírtak, hogy ilyen rossz-olyan rossz. És ha véletlenül mégis tetszik neked?
kessy6 2007 aug. 16. - 11:23:49 Előzmény Redfield
(6/168)
Szerintem a barhol olvasott kritikara ne nagyon adj! :)
Nem erdemes.Ha en a kritikak alapjan neznek filmek,akkor nagyon nagyon sokat nem latnek.
Nezd,meg aztan dontsd el,hogy Neked tetszett vagy sem,mert ahogy en tapasztalom rossz kritikat konnyebb irni-ebbol adodoan talalni-,mint jot.
Nekem speciel tetszett a film,ketszer lattam es jo volt,mert masodjara eszrevettem,felfedeztem dolgokat,amik folott eloszor elsiklottam.
Sztem erdemes megnezni,foleg ha valaki szereti Sandra Bullock-ot.
wysiwyg 2007 aug. 15. - 21:39:46 Előzmény Redfield
(5/168)
Egyetértek.
Sose mutatja meg, hogy mire is képes Bullock valójában. Mindig van valami visszafogottság szerintem a játékában. A filmet még én se néztem meg, de azért érdekel.
Redfield 2007 júl. 15. - 10:00:01
(4/168)
Azért nem rossz színésznõ... a Megérzés elõzetese annyira megtetszett, és nem a film sztorija miatt, hanem mert már az elõzetesben több színészi játékot véltem felfedezni, mint Bullock kisasszony eddigi, általam látott filmjeinek tetemes részében. De mégsem mertem beülni a filmre, mert eddig egy pozitív kritikát sem hallottam róla. :(
mameha 2007 júl. 01. - 16:06:34
(3/168)
imádom ezt a nõt, fura h még nem kapott Oscar-t... de remélem ami késik, az nem múlik:)
kessy6 2007 márc. 29. - 23:57:57
(2/168)
Szia!
Nem tudom,mi lesz a magyar cime,de hogy a film allatira az biztos!
En mult hetvegen lattam.Neha egy kicsit el lehet veszni benne,hogy eppen melyik nap kell.
DE onmagahoz huen,Sandra Bullock nagyon jol alakit,es nagyon jo a vege.......
Marcellus 2007 márc. 29. - 23:11:40
(1/168)
Légyszi, PORT.hu, rakjátok ki, hogy mi lesz a "Premonition" magyar címe, mert már nagyon érdekel és Amerikában már megy a mozikban 2 hete!
<a target="_blank" href="http://sandrafan.uw.hu" title="http://sandrafan.uw.hu">sandrafan.uw.hu</a> !