Téma: Shaft

leho 2011 jún. 11. - 10:50:09 Előzmény sipka
(8/48)
Jó az imitálás.
1/10
dab.aron 2009 febr. 24. - 18:52:15 1/10
(7/48)
Háááát ez egy kicseszettül szar film...Sajnáltam rá azt a másfél órát utólag...
offtopic
sipka 2008 dec. 01. - 07:04:27
(6/48)
Köszönöm (a mérhetetlenül szellemes köntösben tálaló) észrevételed :)
Azért meg kell jegyeznem, hogy nálam kétféle hozzászólás-típus figyelhetõ meg: A helyesírásilag hibás, és a kissé hibás.
Ezek a hibák attól függnek, hogy ráérek-e írni vagy sem. Tehát ha éppen fontos elfoglaltságom van, (de elõtte még mindenképp beszeretném gépelni a véleményemet) akkor bizony katasztrófálisra sikeredik a szavaim külalakja. De ha van elég idõm, akkor jobban átnézzem (ezzel is a legminimálisabbra csökkentve az írásbeli problémák eshetõségét).

Remélem megmagyarázhattam, ezt az egyébként hihetetlenül fontos esztétikai botrányt, amit nagyon ügyesen megfigyeltél :D
Csuvatka 2008 dec. 01. - 00:04:44
(5/48)
vacak:(
offtopic
Sabib 2008 nov. 30. - 23:18:18 Előzmény sipka
(4/48)
sipka - hejjesirásal azé vanak gonddok mi ?
sipka 2007 okt. 20. - 19:16:32
(3/48)
Fúúúúúúúú hát mindjárt lehiddalok, ez egy nagyon kircsi, totál állat királyság!!!! Samu úgy alakítja ezt a "SEFT"-et, hogy magam alá termelek mindjárt!!!! Értitek?!! Értitek amit vakkerázok?!!!! Szóval mászkál a város gettóiban ez a fekete herceg és osztogatja az "áldást" a mocsokban élõ fertõknek!!!! Értitek?!!! Aztán odamegy egy rossz arcú sutyóhoz, aztán meg belepréseli a pofájába a bazi nagy stukerét, hogy értse a gyerek mi az ábra!!!! Hát nagyon laza f#sza ahogy, széjjel zúza a mocsadék kis fejét!!!! Érted amit ugatok, ember?!!!! Szóval ha még nem csippáztad meg ezt a filmszalagot, akkor eridjél a legközelebbi videotékába oszt vedd ki, s bámuld ezt genyes "Seft" birodalmat!!!! Érted?!!!!!

Remélem mindenki tisztában van vele, hogy az elöbbi mondatokat csak viccnek szántam.... Mindig kiakartam probálni ezt a keménykedõ, laza beszédstílust :) Hát ahogy olvassom lehet, hogy még egy kicsit gyakorolnom kénne.... Na mindegy. Amúgy a "Shaft" egy nagyon jó kis akció film, amely teljesen belopta magát a szívkamrámba :) S még a mostanában nagy népszerûségnek örvendõ Christian Bale is játszik benne!!! Bár a film sztorija nem a legtökéletesebb, (sõt úgy is mondhatnánk, hogy inkább egy délutáni akció-sorozatnak vannak ilyen eszes cselekményszálai) de mégis sikerül teljesítenie azt a mostanában nagyon fontos emberi szükségletet, amire mindenki áhitozik egy-egy fárasztó nap után: EZ PEDIG A SZÓRAKOZÁS ÉLMÉNYE!!!! S ezt egyedül "Samuel L. Jackson"nak lehet megköszöni, hisz miatta olyan jó ez az alkotás. Kösz Sami! S még megszeretném köszöni a szeretteimnek, hogy mindig mellettem álltak, a támogatóimnak, akik segítettek a.... Hoppá, elszaladt velem a ló... :) Szóval aki még nem látta az tekintse meg, mert tényleg "COOL" :)
amatõr 2007 jan. 23. - 16:59:54 Előzmény Maddion Maxymillian
(2/48)
Nekem is tetszett, jó film, Hát ugye Shaft a faszagyerek megtestesítõje, kell a mai idõkben az ilyen, mikor nyálfejû tinibálványok számítanak ideálnak.
Szerintem jobb, mint azeredeti, hamisítatlan hollywoody fordulatszegénység, de ki a rosseb akar meglepõdni, hisz' a faszacsávó úgyis lenyom mindenkit.

Ja, és az eredeti Shaft papa is ott figyel filmben! :)
Maddion Maxymillian 2006 jún. 28. - 23:14:32
(1/48)
Egy olyan film, amelyet minden akciódús filmrajongónak látnia kell! Ez a film a "majdnem kultfilm" kategória nálam, igaz egy Ponyvaregénnyel nem érhet fel,de tényleg nagyon jó!