10/10
Kockacukor 2010 máj. 14. - 19:23:50 10/10
(100/240)
Majd lerendezlek már msn-en, te nõ XDXDXD
Én se szoktam sírni a szerelmes filmeken XD
Jajj, a Prayers for Bobby nekem is egyik kedvenc.. az egész film nagyszerû, meg Sig is zseniális. Nem értem miért nem kapott érte GG vagy SAG-ot, én biztos oda nyomtam volna a kezébe.. nagyon jó volt benne..
és az elején a zenee.. áááh (L) ( http://www.youtube.com/watch?v=7rKyANxsdaU )
És amikor mondja, hogy 'I killed my son!' áááhhh.. :'(:'(
10/10
Csics95 2010 máj. 14. - 19:14:32 10/10
(99/240)
:P:P:P:P xDxDxDxDxDxDxDxD jóóó...nem vagy az... csak egy icipicit :P:P:P:P XDXDXDXD
Hát én nem nagyon nézek ilyen szerelmes filmeket, amik általában sírósak szoktak lenni, de ha valami pozitív személyiség meghal a filmben, akkor tuti, hogy elbõgõm magam... És ráadásul ha a kis Drágánk az áldozat akkor aztán árvíz van... xD Mondjuk a Prayers for Bobby az a legdurvább nekem a végén... pfu azon nagyon ki tudok akadni amit mond a legvégén... :( az olyan gyönyörû, és amikor megöleli azt a srácot :'(:'(:'( (én is akarom ^^) az olyan szép!!! Az a film is nekem nagy kedvenc... (L)(L)(L)
10/10
Kockacukor 2010 máj. 14. - 19:02:04 10/10
(98/240)
'Olyan nyomi vagy' kösz szépen XD
Hát én azért sírni nem kezdtem el XD Igazából nem nagyon szoktam úgy igazán sírni filmen, ahhoz már nagyon durvának kell lennie (lásd Ments meg, Uram). De a könnybelábadás az meg szokott lenni O_O XD
10/10
Csics95 2010 máj. 14. - 18:56:11 10/10
(97/240)
Basszus kiráályak vagyunk ^^ XDXDXD
Ok ;) majd megbeszéjlük ha menéztem :D:D:D:D
Olyan nyomi vagy... így elrontottad az egésznek a lényegét :P ez olyan mikor megveszel egy könyvet és elolvasod a végét... az nem szép dolog :P:P:P:PEngem teljesen váratlanul ért, és amikor meglõtték, azt hidtem jogy ez egy amerikai film ugye és akkor nem halhat meg... ezzel nyugtattam magam közben... :( aztán mégis :'(:'(:'( hát én nagyon kiakadtam... :( úgy elkezdtem sírni... :) aztán meg ott bámultak... de ez szerintem szemétség... :@ nem fer... miért nem halt meg mondjuk mindenki más és csak õ nem :( ! nah mind 1... sajna nem én írom a forgatókönyvet... :( pedig az jó lenne XD Jajjjj annyira jó lenne ha benne lenne a 2. részben :( nélküle nem lenne teljes :(:( Ha nem lesz benne meg se nézem xDxDxD nah mind 1...jah reménykedjünk :( ;)
OK ;) nézd meg!!! :D hehe :P
10/10
Kockacukor 2010 máj. 14. - 18:44:52 10/10
(96/240)
ááh.. a Jégviharról nem gondoltam, hogy nekem majd ennyire fog tetszik.. az egész filmnek nagyon furcsa hangulata van.. a végén van egy jelenet, ami ááh... Csics majd megbeszéljük, ha megnézted;)
Na most már tényleg 'kénytelen' leszek megnézni a Gorillák a ködben-t, mert elõjöttek az emlékek.. mikor Digit meg Dian sírját 'összeköti' a kövekkel.. ááh:'( :'(
Egyébként az Avatarba tényleg csak az a szar, hogy Õ meghal.. :'(:'( Én mielõtt elmentem volna IMAX-be megnézni, véletlenül beleolvastam egy fórumon egy topikba, és az volt írva 'hogy kár, hogy a második részbe nem lesz benne' és utána olyan rossz volt nézni a moziba, mert tudtam hogy meghal, ééés ááhh.. na mindegy.. de a mostani híresztelések szerint benne lesz a kettõben is, hát reménykedjünk XD


(századik hozzászólás ^^)
10/10
Csics95 2010 máj. 14. - 18:34:28 10/10
(95/240)
AAA igen nekem is nagyon tetszett a The Girl in the Park! Nagyon megindító a történet, és basszus olyan gyönyörûen van kisminkelve benne !! ^^ (L)
A Hósütiben tényleg hihetetlen... Nagyon durva... (L) Iszonyu jól játsza, de sztem senki más nem tudta volna így megcsinálni mint Õ!!! (L) Jaaaaaaaj :(:(:(:( igeen az a rész annyira szééép :(:( nagyon szeretem ^^ (L)
Fú basszu én is tegnap néztem meg a Gorillák a ködbent ( 100 adszorra ) !!! :O xD xD xD ez durva!!! Nekem is az egyik kedvencem <3<3<3 Szerintem nem volt durva amit csinált... megérdemelték azok a szemetek, és azok a kis szarosok meg menjenek a francba, hogy ott nyávodtak... :@ nagyon idegesítõek!!! Nekem a vége nagyon tetszik ( akkor már totál bõgök ) , amikor meghal :'( és Sambagarie összeköti a Digit és Dian sírját a kövekkel, és hogy akkor a túlvilágon is együtt lesznek :'( :'( :'( ... az annyira szomorú :( De nagyon imádom azt a filmet ^^ (L)
Szerintem az AVATARban egyedül csak az a szar, hogy meghal benne :( :'( :'( amúgy szem rohadt jó fil :D:D:D:D ^^ nagyon imádom, de azt is végigbõgõm :):):):):) hehe xD
Én a Jégviharba még csak belekezdtem, mert nem volt idõm, de majd megnézem én is a hétvégén ;) :D:D
10/10
Kockacukor 2010 máj. 14. - 15:26:36 10/10 Előzmény kessy6
(94/240)
A Gorillák a ködben az nagyon-nagyon jó film ;) Mint már említettem nekem az egyik kedvenc. Imádom az egészet az elsõ perctõl az utolsóig. Igen, a Digit-es rész.. az áá.. meg szegény Paker O_O
Lehet megnézem én is a hétvégén ;)
10/10
kessy6 2010 máj. 14. - 12:04:34 10/10
(93/240)
Gorillas in the Mist....nagyon-nagyon jó volt!!! Tegnap késõ este sikerült elkezdenem,így nem sokat aludtam,de megérte.Sokkoló...az Digit-es rész pedig...nagyon hülyék a tanítványok, és bár valóban túlzásba viszi,de igaza van, még akkor is ha nem a megfelelõ módszert választja. (Nem vagyok benne biztos, hogy mûködne)
Lehet,hogy csak velem van a baj,de az Avatarnak nem így kellett volna véget érnie!!!!
10/10
Kockacukor 2010 máj. 13. - 18:00:17 10/10
(92/240)
óó.. igen a Hósütibe, abszolúlt az a mélypont O__O
nekem a The girl in the park nagyonnagyon tetszett.. (L)
a Jégvihar az elég fura film, de érdekes XD
A Gorillák a ködben az egyik személyes kedvencem.. imádom azt a filmet (L)
Én a Dave-nek csak a legvégét láttam, és nem találom sehol, pedig úgy megnézném O.O
Az Imaginary Heroes-t még láttam...
10/10
kessy6 2010 máj. 13. - 11:59:44 10/10
(91/240)
Most láttam a Hósütit....jaj...gyönyörû kis film....issssszonyatosan jól alakítja az autistát...komolyan fájt a szívem érte...
"Would you squeez me in a hug without touching me?" - azt hiszem itt van a mélypont... :S
A Girl in the park elég fura,de szerintem jó. Õ meg a lányát játszó színésznõ nagyon jók. A többiek nagyon mellékszereplõk,de nem rosszak.
Még hátra van az Ice Storm, a Gorillas in the Mist, Dave (bár ezt már láttam párszor),,eg az Imaginary Heroes.
Kíváncsi leszek rájuk...
10/10
Kockacukor 2010 máj. 07. - 20:06:07 10/10
(90/240)
tényleg, de hülye vagyok, azért nem stimmelt XD
hát én nagyon remélem, hogy adják majd a You Again-t. Csics megyünk nézniii *_* csak ott tartanánk már.. na mindegy.. majd elrepül ez a 5 hónap :/
10/10
Csics95 2010 máj. 07. - 19:58:22 10/10 Előzmény Kockacukor
(89/240)
Uf... :D:D Én vasárnap olvastam ki a Copycat et!!! :D:D:D basszus rohadt jóóó ^^ :D:D:D:D De vigyázz Kockacukor nézd meg a filmet mégegyszer, mert a film végének két változata van, és ami a könyvben van az a második változat, ugyhogy a filmben teljesen más van!!! A könyves változatot is leforgatták, csak a próbavetítésen a közönség a másikra szavazott így az lett a film vége... am szereintem is az jobb :D:D:D:D
Én is olyvastam az ALIEN könyveket, hát fú basszus azook is hihetetlenül jóóók voltak!!! Akkor még nem voltam annyira megedzõdve rájuk, de amikor olvastam , borsódzott a hátam az izgalomtól!!! De a negyedik az elég gyenge, tök más hangulatban mit a többi, de azért az is nagyon tetszett!!! ^^ :D:D:D:D ( Rám is mérgesek, már elegük van belõlem is :D:D:D:D De nem érdekel!!! XD )
Igeeeen végreee kijöttt (L)(L)(L)(L) ^^ áááh. :D:D:D:D basszus és mi lesz ha ez sem lesz a mozikban ??? :( mint a Crazy on the outside... :( tényleg messze van... :( de azért reménykedjünk!!! ;) :D:D:D:D (L)(L)(L)(L)


HEHE :D nagyon cuki ezen a képen ^^ :D:D:D:D (L)(L)(L)(L)
10/10
Kockacukor 2010 máj. 06. - 18:29:54 10/10
(88/240)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.. kijött a You Again trailere.. ááh.. nem birok várni szeptemberig... ez a film nagyonnagy lesz XDXD (L)(L)
http://www.youtube.com/watch?v=cS7ihs-7GDI
10/10
Kockacukor 2010 máj. 06. - 18:09:41 10/10
(87/240)
Most fejeztem be a Tökéletes másolatot.. nagyon jó volt :P a végére nem emlékeztem és így tök izgi volt XDXD
Alien-könyvet még egyet sem olvastam, de utána nézek és ha megtetszik akkor lehet azt fogok olvasni XD (csak itthon már kiraknak, mert mindig ilyen 'hülye' könyveket olvasok XD )
10/10
Crush 2010 máj. 06. - 17:24:13 10/10
(86/240)
Én olvastam egy Alien sorozatot, az is nagyon jó volt.
10/10
hangelika 2010 máj. 06. - 16:47:34 10/10
(85/240)
Biztos jó a könyv is, mert a film az nagyon. én az alient fogom olvasni. remélem minél hamarabb :)
10/10
Kockacukor 2010 máj. 04. - 20:05:57 10/10
(84/240)
Tegnap végre megjött a könyvem (Copycat) és ma elkezdtem olvasni.. nagyonjóó.. vannak olyan párbeszédek amire még a filmbõl is emlékszem.. ááh(L)
10/10
Crush 2010 máj. 04. - 18:04:39 10/10 Előzmény Csics95
(83/240)
Engem sem sokkolt a film. Csak egyszer láttam, de nagyon tetszett. Azóta is vadászom rá. A Copycatet vagy 10x láttam. :-)
10/10
Kockacukor 2010 ápr. 24. - 23:00:16 10/10
(82/240)
hát én is csak véletlenül akadtam rá XD majd elintézem én is most már :P
10/10
Csics95 2010 ápr. 24. - 22:50:38 10/10
(81/240)
Hát nem tudom engem nem sokkolt a Halál és a lányka!!! Nem tudom én szeretem az ilyen filmeket, de az tényleg durva hogy történtek ilyenek abban az idõben :S Huh há most hogy mondtad h van könyvben is... nekem eszembe sem jutott volna h van egyáltalán és hogy nézzek utána, de most már meg is rendeltem booklinen!!! XDXDXDXD Már nagyon kíváncsi vagyok mert a filmet hihetetéenül imádom !!! :D:D:D:D:D ^^ (L)(L)(L)(L)