x-tro 2006 ápr. 20. - 16:43:39
(31/391)
ha te mondod akkor tényleg úgy van.....

a dcrõl meg annyit, hogy nem biztos ám az, hogy a bittorentrõl szedik le a cuccost. nem hallottál még kishaver rippelésrõl (vagy grabbelésrõl, nevezd ahogy akarod)? nemcsak a bittorrent létezik... amúgy szerinted okoska oda a torentre honnan a rákból teszik fel a dolgokat?
és megsúgom, a filecserélésre még az említetteken kívül is léteznek csatornák.
attól hogy valamit nem tudsz, vagy nem ismersz, még léteznek dolgok...:)

a trailert nem láttam, bár a trailerek jól megszerkesztett reklámok csupán, belõlük a teljes filmre csupán következtetni lehet... jobban, látványosabban sikerült jelenetek összeollózása a trailer csupán, hogy te kis balga jól megvedd a mozijegyet...
:)
x-tro 2006 ápr. 20. - 16:37:33
(30/391)
na akkor kifejtem, ha nem érted. a játékot te játszod, a te aktív részvételeddel folynak a dolgok. míg a filmben csak ülsz és nézel bambán, brámit csinálhatsz, a vásznon az fog történni, amit anno a rendezõ és a színészek akarnak, te senki vagy ebbõl a szempontból. ráadásul, ha játszottad a játékot, a filmbéli élmány legfeljebb vizualitásában múlhatja felül a játék okozta élményt. azonkívül, a filmnek behatárolt terjedelme és más, üzleti indokok miatt is meg kell felelnie valamiféle hagyományos, a játéktól eltérõ, klasszikus dramaturgiának. a klasszikust értsd az ógörög értelmében. a játéknak a játék folyamata szempontjából már nincsenek sem üzleti sem akármilyen más dramaturgiai kötelmei, csupán egynek kell megfelelnie, hogy te jól szórakozzál, jelen esetben jól beszarj. ezt a film nem nyújtja, tucat horrofilm csupán, bár látványában szép, igényes, de mint film szar, értsd unalmas, klisékre épülõ, szánalmas szníészi teljesítmény, sorolhatnám tovább. nekem ez egy filmtõl édeskevés, bár a jó horrorrokat szeretem. ez nem az.

a dologhoz hozzá tratozik, hogy a silent hill game nem játszottam sohasem, amit mondok, csak a film alapján mondom. de mint mondom a kettõnek nincs egymáshoz semmi köze. ez is csak egy újabb bõr a rókáról, amit még nem húzta le... ez van, nekem nem tetszett, untam. neked tetszhet, bár ha láttál már életedben jó filmet, nem fog.
khk 2006 ápr. 20. - 14:57:36
(29/391)
x-tro, igazán szûklátókörû ember vagy :), a trailer szerint a film jó lesz, a dc-hez meg annyit, hogy te ott azt szeded le amit valaki letöltött egy torrent kliensel és megosztotta >> azért tárolsz x gb-t anyagot, hogy elérd azt ami mb halmozás nélkül is elérhetõ. gratulálok
marmyk 2006 ápr. 20. - 13:03:54
(28/391)
Tehát ha, egy film játékból készül akkor sz*r. Mert a 10-bõl csak ez jön le. Szeretem azokat az embereket, akik dobálóznak a sz*r jelzõvel de nem tudják értelmes indokkal alá támasztani. Erre_ hogy ha már itthon is bemutatják, az usában nyilván már fut... _ már ketten is írtuk hogy 21.-én lesz Amerikába a premier. De ha ebbõl se érted hogy mikor lesz kint a hivatalos bemutatója sajnálom.
x-tro 2006 ápr. 20. - 12:25:59
(27/391)
A bittorrent csak gyors, de korántsem teljes, ezt mutatja az is, hogy azt mondod, a legforgalmasabb. Ott akkor, ezek szerint, fõleg a tömegsz*r megy, és úgy tudom, az üzemeltetõk szûrik is a cuccost, a RIAA idevágó ajánlásainak megfelelve... (mondjuk egy csomó dc szervert meg rendre bezárnak...:)

... és nem tudom mikor volt, vagy lesz az amerikai bemutató, csak gondoltam, hogy ha már itthon is bemutatják, az usában nyilván már fut...
x-tro 2006 ápr. 20. - 12:16:08
(26/391)
dc++
azért, mert 10.
Nock 2006 ápr. 20. - 11:25:51
(25/391)
nem kotekedesbol, csak utannaneztem a honlapon, a hivatalos (amerikai) premier 21/04/06 ami ha minden igaz holnap lesz. persze elofordult mar, hogy kikerult a premier elott is, ezert felmentem az egyik legforgalmasabb bittorrent oldalra, hogy megnezzem... semmi. persze ettolmeg rendelkezhetsz valami fele szupertitkos warez-movie hozzaferessel, de sokkal valoszinubb hogy bloffolsz es meg te sem lattad. :P
marmyk 2006 ápr. 19. - 15:00:19
(24/391)
A filmért nem rajongok csak kíváncsi vagyok rá, mert játszottam a játék négy részébõl hárommal. A témához visszatérve, miért is szar a film?
x-tro 2006 ápr. 19. - 14:23:32
(23/391)
én meg azt nem értem, hogyan lelkesedhetsz egy olyan filmért, amit még nem is láttál? de lesz*rom.
véleményemet a 10-es alatt kifejtettem, a többi baromira nem érdekel, mindenki úgy b***** át magát, ahogy akarja...
amúgy meg annyira sz*r ez a film, hogy nem látom értelmét még annak se hogy fikázzam, úgyhogy (ez a) téma részemrõl felejtõs...
marmyk 2006 ápr. 19. - 14:07:42
(22/391)
Olvasni még nem tilos tudtommal. Meg ha tudok is, miért ne tenném? Attól hogy valakinek, akit nem is ismerek, elolvasom a véleményét nem biztos, hogy hallgatni kell rá. Szerintem rengeteg olyan film van, ami neked tetszik és másnak nem. Akkor kinek van igaza? Ezek vélemények, attól hogy te okosabbnak hiszed magad másoknál nem biztos hogy jót is mondasz. Itt most értem az _ usában már régen megy _ megjegyzésedet. Közben be sem mutatták a filmet. Maximum premier elõtt, de nálam az még nem a _ régen megy _ fogalmat takarja.
x-tro 2006 ápr. 19. - 13:18:45
(21/391)
ha meg úgyis csak a saját szemednek hiszel, mindek olvasgatsz elõre?
x-tro 2006 ápr. 19. - 13:17:50
(20/391)
mert az annyira más, ha valaki azt mondja, hogy jó, mi??
:D
marmyk 2006 ápr. 19. - 12:42:42
(19/391)
Ez meg a másik. És ha mindig mások véleménye alapján néznék meg filmet, akkor egyet se néznék meg, mert mindig van valami emberke, aki azt mondja az adott filmre, hogy _de elég sz*r_.
Gryff 2006 ápr. 19. - 12:38:21
(18/391)
Jó de vannak egyesek akik még szeretnek moziban filmet nézni!!!!!!!! :PPPPPPPPPPPPP
marmyk 2006 ápr. 19. - 12:38:11
(17/391)
Hidd el, ismerem a csúnya kalózos dolgokat. Nem is arra írtam a válaszom, hanem erre – „usában már régen megy”
x-tro 2006 ápr. 19. - 12:20:28
(16/391)
kis segítség: ha itt, maón a jövõ héten mutatják be, szerdán asszem, akkor a feliratokat is meg kellet már rá csinálni, s az nem megy egy nap alatt, meg a fordítás és hasonlók stb.
vagy
nem hallottál már arról hogy egy filmet jóval a mozibemutató elõtt feltettek a netre elvetemült gonosz maffiózók?
vagy
a rendezõ a haverom..:P
x-tro 2006 ápr. 19. - 12:15:55
(15/391)
nem tudom mióta megy vagy nem megy, de a lényeg, ha nagyon kell, megszerezheted, hadd ne itt meséljem el hogyan... de elég sz*r, úgyhogy ne siess vele, nem érdemes..
marmyk 2006 ápr. 19. - 12:06:37
(14/391)
Nem is tom, mintha április 21. lenne írva az amerikai premiere, Javíts ki ha tévedek de szerintem csak 19. -e van.
x-tro 2006 ápr. 19. - 10:36:57
(13/391)
mintha egy picit le lennél maradva....04.27-tõl a magyar mozik is vetítik, usában már régen megy, a neten pedig minden van....ha érted, mire gondolok...:)
bobtoreador 2006 ápr. 19. - 00:52:41 Előzmény x-tro
(12/391)
Honnét tudod, milyen a film, mikor az USAban sem mutatták még be?