Téma: Skins

bozont182 2009 ápr. 06. - 13:36:03
(559/759)
Helóó!
Nemtudtok tippet honnen tudnám leszedni az elsõ évadtól feliratosan? mert fennt van csomó helyen de szinkronba úgymeg nem lehet megnézni sztem :) meg próbáltam már leszedni egykét oldalról külön évad meg feliratot de nem passzol..
köszi
10/10
bewitched 2009 ápr. 02. - 18:05:18 10/10
(558/759)
Amúgy a való életben Kaya (Effy) és Jack (Cook) egy pár... vagy csak egy ápr. elsejei tréfa jelent meg több angol lapban is. És állítólag kérték a forgatókönyv írókat,hogy a 4. évadban újra összejöhessenek a karaktereik...
Forrás: http://www.sugarscape.com/main-topics/lads/celeb-lads/314038/effy-and-cook-real-couple
10/10
Obránszky Ármin 2009 ápr. 01. - 10:13:19 10/10 Előzmény n.szandy
(557/759)
SPOILER

Igen, összességében jó volt az utolsó rész, de én úgy érzem, h überelni semmiképp nem sikerült mondjuk a 8-at. Ahogy mondod, a kiszámíthatóság volt a legnagyobb gyengéje az epizódnak. Ameddig az elsõ évad végén szabályosan tátva maradt a szám, a második végén megnyugvással konstatáltam, h tökéletes megoldást választottak, itt legjobban annak örülhettem, h elõre kitaláltam, a "Nem, én vagyok Cook"-os poént és azt, h JJ fogja nyerni a futóversenyt.
Ennek ellenére az elhajózós jelenet baromi feelinges volt és a rész is lazán 10/8, de a végén valami hatalmas csattanóra számítottam, ez elmaradt.

Na, mind1, majd a negyedik évadban bepótolják, bízom benne! Ha még kicsit javítani tudnak ezen a színvonalon, akkor remek folytatásnak nézünk elébe.

Az évad összességében egy olyan 8,5 körül van, ami közel sem rossz, mert a három részes felvezetés minimum egy felest levon.
10/10
n.szandy 2009 márc. 31. - 17:48:21 10/10
(556/759)
-spoiler-

Az a baj, h túlságosan kiszámítható volt a vége. Legalábbis én biztos voltam abban, h majd Freddie összejön Effy-vel. De azért Cook se mondott le róla, és nem is fogadta el Effy választását. Abban a jelenetben, mikor JJ felvázolta Effy-nek a szituációt, komolyan az lett volna a nagy durranás, ha JJ-t válassza. XD Igaz, h nem helyénvaló, hiszen csúnyán fogalmazva semmi közük nem volt egymáshoz, de poénnak jó lett volna. Így viszont túl laposra sikeredett. Viszont a következõ évadra még befejezhetik ennek a négyesnek a szálait. Sok sikert az alkotóknak és a színészeknek. (:
10/10
bewitched 2009 márc. 30. - 21:18:03 10/10
(555/759)
spoiler

El sem hiszem, hogy vége:'(
Nem igazán tudom még most sem, mit gondoljak az utolsó részrõl. Tetszett tetszett, de... A befejezetlen vég a szerelmi háromszöget illetõen kicsit kiakasztott. A nagyis futóverseny meg az azt követõ drámai tetõpont.. és utána ahelyett, hogy kidurrant volna a lufi, inkább csak leeresztett.
Persze azért, hogy a jó oldalát nézzem az egésznek: az egész epizód képvilága egyszerûen lenyûgözõ volt, jól tükrözte a hangulati ingadozásokat. Az elején Effy/Cook szerintem jók voltak együtt. Cook apját nem teljesen így képzeltem külsõleg, de végülis jól hozta a karaktert. És az egész fejezeten keresztül oda meg vissza voltam Jack színészi játékától. Az arckifejezése, ahogy meg akar felelni az apjának - leírhatatlan.
Mikor Freddyt rajtakapták az nagy LOL volt:)
És JJ most is újabbat nõtt a szememben, mindazzal ahogy az egész részen keresztül viselkedett. Õ volt, aki a Három muskétást újra össze akarta hozni, õ nyerte meg a versenyt (amin btw szakadtam a nevetéstõl:D Ugyan még mindig nem értem, mi értelme volt annak, h JJ is szerelmes Effybe. Már az elején sem láttam ennek semmi felvezetését és õ még Freddynél is kevésbé ismerte...
És Freddy... hát nekem mindenképp õ volt a legnagyobb csalódás az egész évadban. Amennyire jó fejnek tûnik Luke az interjúkban, annyira rosszul és unalmasan hozza Freddyt. Naomi hasonlatát használva 3x5-ben "He ends up so boring that somebody has to kill him".

És sajnáltam, hogy nem láthattunk mindenkit még egyszer... Vártam,hogy az utolsó jelenetben még együtt láthatjuk az egész csapatot Bristolban.
Kicsit édeskeserû vége volt számomra. De legalább a fiúk újra barátok.
Most már csak ki kell bírni újabb 10 hónapot az új évadra...:S
10/10
n.szandy 2009 márc. 29. - 13:53:17 10/10
(554/759)
Sziasztok!

Rég voltam már itt. Látom azóta nagyon belejöttetek...de nem olvastam (még) vissza. :$
Tegnapig kellett várnom, h láthassam a 9. részt. Úgy tûnik a fordítok direkt megvárták a 10. részt, és egyszerre csinálták (töltötték fel) a feliratokat.

-spoiler-

A 9. rész nagyon jó volt, viszont nekem személy szerint nem tetszett a befejezés. Egyrészt, mert a "mki"-ben nem csak ez a négyes van. Persze a végére ez az egy elvarratlan szál volt; elõzõben megoldották az ikrek, Emily és Naomi, ill. Panda és Thomas kapcsolatát. Másrészt elég befejezetlen lett a vége. Lehet, h azért, mert folytatják még ezzel a csapattal a sorozatot, de ha így is lesz, akkor se volt egy jó befejezés. A nagyi-futás tényleg ötletes volt. :D
9/10
gemus87 2009 márc. 29. - 01:01:29 9/10
(553/759)
Utolsó rész...? Ki látta? Kezeket feltenni :P

Hááát, röviden: érdekes volt.
Hosszabban: nagyis futás vmi nagyon nagy ötlet, a vége pedig fura... vagy inkább gyenge?
10/10
Obránszky Ármin 2009 márc. 27. - 01:06:08 10/10
(552/759)
Na, elkezdtem tölteni az utolsót... Rossz belegondolni is, h most ennyi ideig nélkülözünk kell majd a Skinst! Mindenestre remélem, sikerül feltenni azt a bizonyos pontot. Az i már megvan.

(Mi ez a nagy pangás?)
10/10
Vinogradov 2009 márc. 22. - 13:44:22 10/10
(551/759)
Na igen, valahogy pont így kezdõdik...

Elõször csak hétrõl hétre jobban vártam az aktuális részeket, és, basszus, most ismét itt van amitõl annyira rettegtem...

A tökéletes és makulátlan addicting, a függõség, és ebbõl következõen a társadalom számára tökéletesen használhatatlan mivoltom makulátlansága...

Katie és Emily közös része simán 10/11-es: ugyanis még a tökéletesnél is tökéletesebb, a dramaturgiája gyakorlatilag hibátlan, a dramedy fílingje pedig a dráma túlsúlya ellenére is abszolút mûködik...

A Skins-power töretlenül menetel egy tökéletes finálé felé - ahogy így elnézem, ezt várhatjuk a jövõ heti utolsó résztõl (basszus, nem hiszem el, hogy máris vége!)...


Nagyon féltem az ikrek közös részétõl, már attól kezdve, hogy tudtam: közös epizódot kapnak, hiszen itt aztán minden az ikrekkel kapcsolatos valaha volt sztereotípiát elõ lehetne rángatni...

És igazság szerint eléggé kellemetlen meglepetés is volt számomra, mikor máris egy ilyen jelenettel kezdõdött az eheti adag: a múlt részben Effy által elég szépen helyrerakott Katie szerepét eljátszva helyette Emily megy be a suliba dogát írni, meglehetõsen "hot", enyhén "bitch"-es cuccban (még Katie zúzódásait is leutánozta az arcán), amit csak JJ és Naomi vesz észre - milyen meglepõ: az a két ember, akik meglehetõsen közelrõl megismerhették már õt.

Szerencsére a sztereotípia egy sokkal eredetibb történet szolgálatába állt, s így igazolást nyert: Katie ugyanis meglehetõsen erõs uralmi törekvéseket táplál Emily-vel szemben, akiben emiatt már igen korán kialakult az a bizonyos kisebbségi komplexus, ami nem kevesek életét teszi tönkre...

Ami pedig még rosszabb: a családjuk csak rátett erre egy lapáttal, mert amolyan Skins-esen elviselhetetlen: az anyjuk egy díszp***a, aki csak akkor nem áll a gyerekei mellett, mikor igazán kellene, az apjuk egy enyhén irritáló fitneszedzõ, aki kb. a nyolcvanas évekbõl ragadt itt, az öccsük meg durván elviselhetetlen (még Emily-t is könnyedén felidegesíti, pedig õt igazán nehéz...)

Nem hittem, hogy ebbõl az alapszituból még egy, az Effy-énél is pörgõsebb, ugyanakkor az eddigiekhez hasonlóan hiteles részt sikerül majd kihozni...

Hát sikerült...



Persze, kapunk comedy-t is (JJ szerencsétlenkedései, Pandora "tánca", Freddie és Katie kellemetlen találkozása a próbafülkében stb.), de itt a dráma a lényeg: Katie kezd magába roskadni, mert kezdi felfedezni a benne tátongó hatalmas ûrt; Freddie és Katie viszonya egyre csavarosabb - nem gondoltam volna, hogy idáig húzzák; JJ nem igazán tudott hallgatni arról, hogy neki és Emily-nek van némi közös múltja. Thomas és Pandora is alakulgat, bár utóbbi, sajnos, már nem lesz normális az évad végére...

De a lényeg mégiscsak az, amit Naomi és Emily kapcsolatáról kapunk ebben a részben. Végre csak elkövetkezik az, aminek el kell: Emily kiszabadul Katie árnyékából (a rész végén a monológja gyönyörû: "I'm not you, Katie... I'm a person!") és bizony nem kevéssé bátran felvállalja a kapcsolatát Naomival.

És mindezt egy olyan vallomás keretében, amit nagyon könnyû lett volna amolyan amerikaiasan nyálas irányba elcseszni (egy iskolai bál kellõs közepén vagyunk), és mein gott, ez nem történt meg!


Hogy miért pont ettõl a résztõl lettem a régihez hasonlóan addictja az "új Skins"-nek?

Hát, hazudnék, ha azt mondanám, hogy a magas eyecandy-faktor nem játszott szerepet ebben (a férfiak vizuális típusok, ráadásul én sztem amúgy is kiemelkedem a nagy átlagból ebbõl a szempontból), és akkor is, ha azt mondanám, hogy nem volt jelentõssége annak sem, hogy Cook, végre, elõször nem bukkant fel, sokunk nagy örömére. És igen, imádom Emily-t is, egész egyszerûen azért, mert tényleg egy angyal (hmmm - ki is írta ezt...).

De még sem ez volt a lényeg, hanem az, hogy ez a rész elõször a harmadik évadban maximum felett teljesített: mert a sztori, a forgatókönyv, a színészi játék, a fényképezés és a soundtrack mind klappolt, életszerûségben egy pillanatig sem volt hiány, és az elsõtõl az utolsó percig SKINS-t kaptunk, minden mennyiségben...
10/10
Obránszky Ármin 2009 márc. 21. - 23:26:46 10/10 Előzmény gemus87
(550/759)
Az tényleg fenomenális volt! :-D

Ennek ellenére ez a rész engem most nem vágott annyira földhöz. Azért csak hiányzott Effy! :-)
8,5/10 nálam

Thomas pedig felkapaszkodott JJ-re és Cooknak egyértelmûen jót tett, h nem láttam! :-)
9/10
gemus87 2009 márc. 21. - 00:09:41 9/10
(549/759)
9. rész: 10/10

És a Pandora-dance: 5* :):)
10/10
Obránszky Ármin 2009 márc. 20. - 00:13:50 10/10 Előzmény bewitched
(548/759)
Nagyon bírom az ikrek hangját... is! :-)
10/10
Obránszky Ármin 2009 márc. 20. - 00:10:49 10/10 Előzmény Vinogradov
(547/759)
"Emily és Naomi az új Skins lelke (hú, mit kapok majd ezért...) :) :) :)"

Csak, h igazad legyen... :-)
Már azzal sem értettem teljesen egyet, amikor azt írtad, h Cassie volt az elõzõ branch lelke, pedig az közelebb volt a valósághoz, mint ez az állításod, de akkor elfelejtettem erre reagálni. Akárhogy is nézem az elõzõ csapatban Jal volt az, aki leginkább összekötötte a többieket egymással (szerencsétlenrõl talán a legkevesebb szó esik a fórumon, pedig a második évad végére megkerülhetetlen szereplõvé lépett elõ), de értem, h miért Cassienek adtad a megtisztelõ címet, jóformán õ volt Jal és Chris õrangyala.

Naomi, mint az "új Skins lelke"? Hú, ha ezt be tudod nekem bizonyítani, akkor tényleg emelem kalapom! :-)
Én úgy látom, h a mostani társaságban nincs egy olyan figura, aki összehúzná a többieket, de az tény, h erre még Emily a legesélyesebb, mert õ egy tündér és az ehhez nem árt. :-)
10/10
Obránszky Ármin 2009 márc. 19. - 23:52:43 10/10 Előzmény bewitched
(546/759)
Szerintem, ritka kivételtõl eltekintve "önmagukat" hozzák a szereplõk. Persze azon el lehetne filozofálgatni, h mennyire hozhatja valaki önmagát, ha egyszer tök más külsõ körülmények, emberek között mozog. :-) Ez jól is van így, nem kiforrott színész nyilván hitelesebben formál meg olyan karaktert, amihez az életbõl tud meríteni. Márpedig a Skins egyik fõ vonzereje a sosem látott hitelesség.
Mondjuk azért vannak kivéltelek is. Nick Houlttal pl. láttam egy interjút, ahol azt nyilatkozta, h a valóságban egyáltalán nem ez a vezérhím figura. Alighanem még fogunk róla eleget hallani. Ahogy megmutatta Tony különbözõ rétegeit, az valami pazar! Különben én mindig úgy gondoltam, h õ lehet a legérdekesebb személyiség a színészek között, intelligens, szellemes, érzékeny, visszahúzódó srác benyomását kelti (legalábbis bennem). Azért azt is kétlem, h Hannah ennyire "Cassie" a mindennapokban! :-)
Kaya nem tudom milyen lehet, amikor épp nem Effy (azt hiszem, nem vagyok egyedül azzal, h szívesen megtapasztalnám :-P), azt gondolom, h nagyjából olyan, mint Effy lenne akkor, ha egy összetartó, normális család venné körül. Bár azért az értelem mellett mindig látok valami komiszságot a tekintetében! :-)
A többiek, arra tippelek, nem térnek el olyan nagyon a megformált szereptõl.
Persze ezek csak spekulációk, nem valami sok interjút láttam, bevallom, így max. a megérzéseimre hagyatkozhatok. :-)
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 15:31:12 10/10 Előzmény bewitched
(545/759)
"Huh, átböngésztem az elmúlt napok termését. Most, hogy Vinogradov visszatért, hirtelen megélénkült a fórum:)2

Bizony-bizony, ez így szokott lenni... :)



"Nagyrészt egyertértek az epizód értékeléseket illetõen, viszont szereplõket tekintve nem teljesen. Azon kevesek közé tartozom, akik bírják Cookot. Akkora szemétláda, hogy az már szinte jó. Az apjáról ugyebár a 10. részben fogunk megtudni dolgokat, egyébként családi háttere nagyon ködös. Talán a következõ évadra tartogatják a nagy titkokat. Mindenesetre Cook eddig nem sokat tanult, hacsak nem az Effyvel való kapcsolata komolyságáról beszélünk. Olyan kis szánalmas volt ott a 13-as ház elõtt állva. Most elõször életében tett valamifajta erõfeszítést és jól pofára esett. Aztán a maga módján visszafizette Effynek a dolgot, mikor az erdõben fájdalmas igazságokat hozott a felszínre (Pandora/Cook..)."

Tetszik, hogy másképp látod a dolgokat...

Hát, amiben egyetértünk: Cook-kal kapcsolatban tényleg könnyedén kiderülhet, hogy többszörösen motivált + hiperaktív, azért lett ilyen. Az biztos, hogy a lehetõség meg van a karakterébe. Ami a 3x08-asra vonatkozó kijelentésedet illeti, sztem igazad van. Mármint, most tényleg próbálkozott - egyébként itt Tony anyja volt az enyhén szemét, nem Effy...

Ami az erdõt illeti, nekem sokkal inkább az jött le, hogy na most végre Cook is megtanulja, hogy nem lehet mindenkivel büntetlenül kicseszni (JJ pedig az isten, hogy leordította má')...



"A fejezet vége pedig arra a következtetésre juttatott, hogy jelen körülmények között a legjobbak egymásnak. Amíg Effy nem hajlandó az érzéseire hallgatni, addig nem lesz semmi Freddie-vel."

Nekem úgy tûnik, hogy Effy kezd hajlandónak mutatkozni erre - de majd meglátjuk...



"Amúgy, mit gondoltok Cook megformálásáról? Jack O'Connell színészi játéka sem tetszik, vagy csak maga a karakter ellenszerves?"

Ezt még nem is írtam sehol, de a srác valami állati jó színész, sok lehetõséget látok benne - ezt a figurát mindenesetre nagyon tehetségesen hozza, és ezért örülök, hogy van egy ilyen karakterünk is...
Egy angol horrorba is játszik amúgy mostanában. Nem láttam, csak az elõzetest, de abban sem tûnik rossznak.



"És végül magyarázza már el valaki, miért bírja mindenki annyira Emilyt? Fórumokon olvasgatva õt találja a többség a legszimpatikusabbnak...
Nincs bajom vele (és tényleg jók együtt Naomival), de néha kicsit uncsi. Bár, az elõzetest látva végre beszól a drága nõvérkéjének XDDD2

Emily minden, csak nem uncsi...
(Nem mondhatod, hogy nem édes, mert akkor öri hari :) )
A 3x06 után sem lehetett nagyon ezt mondani róla, nade most, hogy már a 3x07-en is túl vagyunk...
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 15:20:50 10/10 Előzmény gemus87
(544/759)
"Sidet és JJ-t pedig messze nem lehet egy kalap alá venni :) Sid aranyosan volt szerencsétlen, JJ pedig idegesítõen szerencsétlen."

Na, gondoltam, hogy elõbb-utóbb elõkerül a Sic vs. JJ párbaj :)

A kettõ teljesen más, és tényleg nem lehet õket egy kalap alá venni, csak, hogy Sid ELSÕSORBAN SZERENCSÉTLEN, JJ meg ELSÕSORBAN BEFOLYÁSOLHATÓ...

Egyik sem idegesítõbb, mint a másik, ráadásul JJ nem is annyira béna - és tud egy-két komolyabb trükköt is - ld. 3x05-ös tûzfújós jelenet :)
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 15:17:27 10/10 Előzmény Obránszky Ármin
(543/759)
Hujber Feri rulez :)
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 15:16:43 10/10 Előzmény gemus87
(542/759)
"Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?!...:):)
Nem én voltam, aki ódákat zengett a kis szõkeségrõl, nekem Sid szimplán csak a legszimpibb volt köztük."

Persze, hogy csak vicc volt...

Csak arra próbáltam utalni, hogy talán kicsit jobban ragaszkodtál a régi gárdához, mint kellett volna, és ezért szoksz hozzá annyira nehezen az újakhoz...



"Skins-feeling....Nálam az ott véget ért, ahogy Sid leszállt a repcsirõl New Yorkban. Az volt a Skins-feeling, ez max a kishúga lehet. Nem véletlenül 2 évadot csináltak azzal a szereplõgárdával, kiváncsi is leszek h a vol. 2. hány évadot is fog megérni..."

Nem értek egyet:
A Skins nem vész el, csak átalakul... :)
Elõször én is azt hittem, hogy soha többé nem lesz Skins-power...
De aztán jött a 3x05, és aztán a 3x06, amelynek a vége elõször bizonyult igazán az elõzõkhöz méltó epizód-zárásnak...
És aztán a tökéletes 3x07 és 08, amelyek végképp bizonyították: a Skins élt, él és élni fog!



"Nekem még mindig az elsõ évad az igazi. (ahogy a Die hard is egyre gyengébb lett :P). Ha végignézitek a port-os képeket, te nem gondoljátok így? :)"

A tökély felsõ foka persze a második évad (sokkal összeszedettebb az elsõnél - A Die Hardból a kettõ sztem van olyan jó mint az egy, csak aztán kezdett el esni a színvonal - egyébként még a négy is egy nagyon korrekt kis akciófilm, a szövegek pedig még ott is ülnek)...
És, ami azt illeti nekem már a harmadik évad is kezd becsatlakozni a többi mögé...
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 15:09:06 10/10 Előzmény gemus87
(541/759)
"A múlt heti rész is inkább bosszantó volt számomra, mint érdekes."

Hm, számomra a "bosszantó"-kifejezés és a múlt heti rész kb. Makó és Jeruzsálem... :)



"Igy még az is egyértelmû, h kedvelitek Effy-t, mert én nagyon nem. Lehet, ez azért is van, mert én nõi szemmel nézek rá, és messze nem birom az olyan csajokat mint õ. Hihetetlen, h azt hiheti h mindenkibõl hülyét tud csinálni, mert sztem pont azon van. Kis pajtását meg is találta ehhez, Cook személyében ugye, aki igencsak túlzásokba esett a legutóbbi részben. Nõi szemmel pedig egy idegesítõ barom..."

Na most Effy, a drága... Effy-vel az a helyzet, hogy én sokkal inkább azt látom abból, amit leírtál, hogy ez egy szerep. Mármint az, amit elpróbált játszani itt a harmadik évad egy jelentõs részében. Mégis, minduntalan kiderült, hogy valójában sokkal érzékenyebb és önzetlenebb egyéniség lenne, ha nem játszaná el azt, amit, hogy erõsebbnek lássák...

Cook mindenesetre nagy balfogás volt, de nem hiszem, hogy illenének egymáshoz - Effy nem sz*rkeverõ, és erre elõbb-utóbb neki is rá kell jönnie...



"Katie pedig csak hab volt a tortán, és az megint egy kérdés számomra, h hova tüntette a focista barátját..."

Katie sztem is idegesítõ - nem vagy egyedül a véleményeddel... Bár neki jól elnézzük, mert hát mégiscsak, na, eléggé eyecandy :)



"Freddie....Nõi szemmel... Õt kérem húsvétra :):) Kicsit elfogult vagyok vele, de ez bõven megbocsátható, gondoljunk ugye csak a Wow-lányra :):)"

Igen, megértem a reakciódat :). Számomra Freddie, mint karakter volt érdekes, de most már JJ-t sokkal jobb tagnak tartom - pár dologban jobb hozzáállást is mutathatott volna...



"Emily és Naomi a lányok közül a kedvenc, Pandora kicsit elszürkült, de az õ része nem volt semmi :)"

Emily és Naomi az új Skins lelke (hú, mit kapok majd ezért...) :) :) :)

Pandora része tényleg hatalmas volt, pedig rettegtem tõle, hogy egy rettyenet lesz.



"JJ nekem a túlságosan befolyásolható fiú, de egyre jobban bírom, mióta egyre jobban próbálja érvényesíteni saját magát."

Sid a befolyásolható :), JJ csak nehéz eset. Nehezebben kezelhetõ, labilisabb alkat, akivel ráadásul nem bánt kesztyûs kézzel az élet...
Szóval az õ karakterét messzemenõkig meg tudom érteni...



"Kihagytam vkit? Talán Thomas, de õ csak egy kis folt a többiek között."

??



"Ha a részeket nem is, de a szereplõket inkább tudnám pontozni. Még "csak" 2x néztem végig mindegyik részt, miután az össze lemegy, nekiülök és megnézem õket mégegyszer, akkor tudnék jobban pontozni."

Akkor többször láttad mint én, mert én még csak egyszer néztem meg õket (kivéve pár kedvenc részletet)...
10/10
Vinogradov 2009 márc. 19. - 14:54:50 10/10 Előzmény Obránszky Ármin
(540/759)
"Szeretnék egyszer nagyon nem egyetérteni veled! :-)
Kb. a szereplõket hasonlóan ítélem én is meg. JJ részéig a fiúk közül magasan Freddiet bírtam a legjobban, fõleg a saját részének köszönhetõen, bár már akkor is felfedeztem nála irritáló vonásokat, amik azóta elhatalmasodtak."

Ja, kétségtelenül így van...
Mármint az irritáló vonások kezdenek szaporodni Freddie esetében...


"A lányoknál elég nehéz eldönteni a sorrendet. Emilyt bírom talán a legjobban, Effyt és Naomit nagyjából ugyanannyira (messze a legszínesebb egyéniségek eddig), Pandorát már inkább irritál, Katiet ki nem állhatom.
De legalább eyecandy-fronton más a listánk. Nálam Effy, Katie, Emily, Naomi, Pandora. :-)"

Próbáltam megfosztani titeket az eyecandy-elemzésem nyújtotta élménytõl, de nem megy, muszáj kiírnom magamból:

Effy: nem tudom még mit nem írtam le róla. Tényleg meglehetõsen törékeny jelenség, ami már önmagában is figyelemreméltó, ha ilyen termettel párosul. A másik, hogy van benne valami nyilvánvalóan ellenállhatatlan dekadencia is, és e kettõ párosítása férfiúi szemmel hihetetlen vonzerõt jelent...

Emily: Lehet, hogy csak nekem tûnt fel, de kicsit hasonlít a b-kategóriás animék kockás szoknyában és iskolai egyenruhában flangáló schoolgirl-jeire (ezért mondom: nem véletlenek a japános zenei témák a 3x06-ban). De ami számomra igazán vonzó benne, azt nem igazán tudnám megfogalmazni. Õ talán a legtörékenyebb és legkislányosabb az új évad szereplõi közül, a furcsa, kétségkívül különleges hangszíne azonban még rádob egy lapáttal a kisugárzására...

Naomi: Csak nekem támadnak nyolcvanas évekbeli reminiszcenciák vele kapcsolatban? Tényleg, olyan mint egy akkori angol new age, vagy német soft-punk énekesnõ. Nekem az öltözködése is nem ritkán a kilencvenes évek elejét idézi (excentrikus, extravagáns, meglehetõsen furcsa: a Skins-ben alighanem csak Cassie valósított meg egy az övéhez hasonló fashion-revolution-t).

Katie: Ki hogyan gondolja, nálam valahogy Katie kevésbé számít eyecandy-nek, mint Emily. Talán mert kevesebb dolgot juttat eszembe, valahogy nem olyan extravagáns. Igen, valószínûleg azért jön be kevésbé a testvérénél, mert kevesebb eredetiséget látok benne. Nem, nem átlagos, csak mégis, valahogy... "valámi ván, dé ném áz igázi..."

Pandora: Engem kifejezetten meglepett, amikor kiderült, hogy Pandora az életben nem is néz ki olyan durván, mint a 2x07-ben - sõt, ami azt illeti, egész jól. Az új évadban elõször nagyon durva volt, de azóta mintha lehiggadt volna. A ruhái és az egész öltözködése még mindig meglehetõsen ijesztõek, de kétségtelenül sokat használtak neki az ebben az évadban történtek...
Nem lenne baj, ha visszavenne egy kicsit az egyéni mûsorból, és így próbálna meg ráerõsíteni a stílusára...